VIDEO: Maailma kõige eriskummalisem miljonär? USA sporditäht

Uued mudelid, pildid ja muu Volkswagenitega seoses.

Moderaator: etnies858

Vasta
MustVälk
Veteran
Postitusi: 3372
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 807 korda
Tänatud: 131 korda

VIDEO: Maailma kõige eriskummalisem miljonär? USA sporditäht

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 29 Mär 2015, 17:14

Pole eriline uudis, aga tasub ära märkida! :)

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/vi ... d=71126553

Toronto Blue Jaysi pesapalliklubis miljoneid teeniv Daniel Norris elab võistlusvälisel ajal 1978. aasta Volkswageni bussis ning on oma elustiiliga ülimalt rahul.

21-aastane pesapallur teenis ainuüksi lepingu sõlmimise eest 2 miljonit dollarit, kuid igapäevaeluks kasutab ta bussi, mis maksis alla 10 000 dollari. Igakuiselt saab miljonär hakkama 800 dollariga.

"Ma ei kavatse oma elustiili muuta pelgalt seetõttu, et mind peetakse veidrikuks. Kui ma tahan uuel hooajal tippvormis olla, pean ma puhkuse ajal olema õnnelik ning elama seda elu, mis mulle meeldib," selgitas Norris ESPNile. "See kõik võib tunduda väga vastuolulisena, kuid ma olen oma eluga väga rahul. Elu peab olema suur seiklus."

Oma hiigelsuure sissetuleku kohta ütleb noor ameeriklane: "Kes ma üldse selline olen, et olen seda väärt. Mida ma olen saavutanud? Ausalt öeldes tunnen ennast vaesena märksa paremini."

Toronto meeskonna mänedžeri asetäitja Tony LaCava sõnul ei ole klubil mingit vajadust Norrise ellu sekkuda. "Ta hoolitseb enda eest sama hästi kui teised meie mängijad ning on suurepärases vormis. Buss ja kõik muu on teisejärguline," ütles LaCava.

Norris pargib õhtuti oma Volkswageni kuskile randa või supermarketi parklasse. Kuna ameeriklasele meeldib väga surfamine, on tal bussis oma lemmikhobiga tegelemiseks vajalik varustus alati kaasas.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... KPa3uVddbU[/video]
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Vasta

Mine “VW Uudised”