Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Raix21
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Apr 2014, 20:05
Auto: Volkswagen Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas Raix21 » 15 Okt 2014, 21:28

Tervist,

kas kellegil on veel probleeme olnud B7 Passati lähituledega mis ei näita eriti kaugele? Algselt arvasin, et asi on lampides mida kasutan, vahetasin Osram nightbreaker ulitmate vastu ning minu üllatuseks ei muutnud muud kui valguse toon (valgemaks). Kaugtuledega olen rahul! Autoks 2011a. Variant.

Kuna hetkel käimas ka maanteameti kampaania "tulede kontroll tasuta", ning ise ka kahlusatsin, et ehk on liiga alla keeratud läksin kohale. Kuid kontrollis öeldi, et kõik on nii kui peab, kas selles tegevuses võib eksida? Lisaks ei moodustunud juhipoolsel tulel korralik kujutis (kõveriku tipp mis tekima peaks, kõrvaistuja poolele, oli puudu). Välismaistest foorumitest lugesin, et on lahendatud olukordi erinevalt: 65w lambid 55w asemel, HID, lambi eluea pikendamise seadistuse disable peale lülitamine kasutades vagComi ning keeratud ise paar kraadi kõrgemaks. On kellegil siinse foorumi külastajatest kogemusi, lahendusi, ettepanekuid?

Tänan!

Tihver
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2013, 21:25
Auto: VW Passat 2011, Seat Alhambra 2011
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas Tihver » 15 Okt 2014, 21:39

Aus, aga mitte legaalne vastus on Xenon. Väga lihtne paigaldada ja nii uue auto puhul on väga vähe tõenäoline, et politseiga probleeme tekib.
Ülevaatuse ajaks maha võtta kord paari aasta tagant pole ka liiga keeruline ülesanne.

Ise olen sealt võtnud: http://www.maroli.ee/pood/index.php?cPa ... 85929ee307" onclick="window.open(this.href);return false;

kartul678
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Juul 2014, 23:41
Auto: VW Passat Variant B6 Highline 2.0TDI 103kw
Asukoht: Jõgeva
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas kartul678 » 15 Okt 2014, 22:07

Ei soovita neid maroli omasid..
Lükkad Xenoni järgi ja raadio hakkab sahisema, miski segab väga hullult ka uutel autodel.
Please come back and tell us how your problem was resolved.

mauh
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 19 Mär 2005, 20:38
Telefon: +358401715165
Auto: Passat B7 103kw Bluemotion TDI
Asukoht: Soomes, aegajalt ka Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas mauh » 16 Okt 2014, 22:03

On autol ikka orig tuled ees?
Kunagi pole liiga palju lisvarustust! Kui tunned , et sulle jääb väheks tule ytle , ja panen juurde :) +358401715165. lhallimae@gmail.com
http://mauh-vw.blogspot.fi/

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas ounou » 17 Okt 2014, 14:28

ei üllata üldse. mul oli eelmine aasta töökoha poolt 2013. aasta golf ja pimedas selline tunne, et tuled nagu ei põlekski.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7844
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas GTI » 17 Okt 2014, 14:58

Raix21 kirjutas:Kuna hetkel käimas ka maanteameti kampaania "tulede kontroll tasuta", ning ise ka kahlusatsin, et ehk on liiga alla keeratud läksin kohale. Kuid kontrollis öeldi, et kõik on nii kui peab, kas selles tegevuses võib eksida?
Kas valgusvihu tugevus mida see kontrolliaparaat ka näitab oli normi piires? Kui jah siis pole autol vast midagi viga. Enda nägemine ikka korras? :)
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Raix21
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Apr 2014, 20:05
Auto: Volkswagen Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas Raix21 » 22 Okt 2014, 22:56

Aftermarket HID komplekti ei soovi ja legaase panek liiga kallis, tänan pakkumast!

Autol on orignaal tuled, mingit seeria numbrit pole otsinud, aga välimuse järgi ütlen. Auto ei paista ka tuunitud ja suhteliselt uus, seega ei usu lisaks nägemisele niikuinii.

Valgusallikad mis sees annavad kirjade järgi 1500lm, on ilmselt ka veel võimsamaid, kuid kindlasti on see rohkem kui tavaline halogen. Ning valgus tugevus valgustataval alal on tugev, ehk lõppev joon on selgelt silmaga eristatav. Päras nähtavus tuleb kui mõni jonks on teel siis valgustab kenasti 100m, muidu on healjuhul 30m - võin eksida. Igaljuhul tundub väga ebapiisav.

Kas keegi ei tea midagi tulede säästmise reziimist, ning omab teadmisi selle disablemiseks?

sasskinn12
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 02 Juun 2014, 21:09
Skype: sasskinn
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas sasskinn12 » 22 Okt 2014, 22:59

Raix21 kirjutas:Tervist,

kas kellegil on veel probleeme olnud B7 Passati lähituledega mis ei näita eriti kaugele? Algselt arvasin, et asi on lampides mida kasutan, vahetasin Osram nightbreaker ulitmate vastu ning minu üllatuseks ei muutnud muud kui valguse toon (valgemaks). Kaugtuledega olen rahul! Autoks 2011a. Variant.

Kuna hetkel käimas ka maanteameti kampaania "tulede kontroll tasuta", ning ise ka kahlusatsin, et ehk on liiga alla keeratud läksin kohale. Kuid kontrollis öeldi, et kõik on nii kui peab, kas selles tegevuses võib eksida? Lisaks ei moodustunud juhipoolsel tulel korralik kujutis (kõveriku tipp mis tekima peaks, kõrvaistuja poolele, oli puudu). Välismaistest foorumitest lugesin, et on lahendatud olukordi erinevalt: 65w lambid 55w asemel, HID, lambi eluea pikendamise seadistuse disable peale lülitamine kasutades vagComi ning keeratud ise paar kraadi kõrgemaks. On kellegil siinse foorumi külastajatest kogemusi, lahendusi, ettepanekuid?

Tänan!
Ei kujuta ette, endal B7 passat ja lähituled on jumala ok..omast arust näitab hästi. :? Enne oli 3 ne BMW, tollel oli näiteks hullem.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7866
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas R36 » 22 Okt 2014, 23:05

Mida mõtled jonksu all, seda kui mingi teekumerus on ja auto esiotsa kõrgemale viskab?
Tulede reguleerimises saab muidugi eksida, kui näiteks tule langusprotsenti ei panda õigesti tulestendil paika jne... .

Tuled ikka õige ja meie teedele mõeldud? Inglismaa tähised tuledelt puudu?
Ja kaabliga jah saab ära keelata tulede säästuresiim. Tegelikult, see mingi eriline sääst pole, vaid lambipirnide pinge piiratakse BCM poolt 13.8V peale.


Kuid pean ütlema, et jah olen nii ära poputatud enda Xenoni-te poolt, et igakord kui istun halogeenvalgustusega autos, tahaks katusele Hella metsapõletajaid.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Raix21
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Apr 2014, 20:05
Auto: Volkswagen Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas Raix21 » 22 Okt 2014, 23:48

Heameelega kohtuks mõne B7 omanikuga ja võrdleks kas on kehvem.

Mis tähiseid ma sealt tulede pealt otsima pean, et teada saada kas õige või mitte? Olen aus ja mulle ka kollane valgus ei meeldi, aga halogeene saab ka valgeid ning ka selliseid mis normaalselt näitavad, Xenoni vastu muidugi ei saa.

LED pirne pole keegi proovinud?

sasskinn12
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 02 Juun 2014, 21:09
Skype: sasskinn
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b7 (2011 - ...) kehvad lähituled

Lugemata postitus Postitas sasskinn12 » 24 Okt 2014, 19:42

Raix21 kirjutas:Heameelega kohtuks mõne B7 omanikuga ja võrdleks kas on kehvem.

Mis tähiseid ma sealt tulede pealt otsima pean, et teada saada kas õige või mitte? Olen aus ja mulle ka kollane valgus ei meeldi, aga halogeene saab ka valgeid ning ka selliseid mis normaalselt näitavad, Xenoni vastu muidugi ei saa.

LED pirne pole keegi proovinud?
Võid mu b7 mega võrrelda, kui oled Tartus. Linna peal nägin mõnel LED e all päevatuledes. Aga need vist peavad ka äkki mingit spetsid olema, kuna vist takistus on erinev ja võib errorit peksta paneelis et pirn on läbi vms. Igatahes nägin linna peal ühel midagi sellist (http://pood.automaailm.ee/est/autokauba ... uctID=6820" onclick="window.open(this.href);return false;) - effekt võib öelda et oli...aga vot on ta seda väärt...iga üks otsustab ise. Ma police iga jegeleda ka ei viici.... Aga kui peale lükkad midaig sellist, anna tagasisidet, kas on parem jne.. Ise olen oma tuledega rahul, võimalik et olen vähe nõudlik ja liigun pealmiselt linnas ... :D

Vasta

Mine “Elektroonika”