VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 04 Mai 2016, 10:33

Tere. Oleka vaja El. skeemi Climatronicu kohta,juhtme värvidega--mure selles et plokk väljastab signaali -kuid pumpa ei jõua, magnet sidur ei hakka tööle.arvatakse et katki kuskilt juhe.muud asjad kõik kontrollitud ja täidetud.

samuti-kas pumba küljes on mingi termo kaitse, mis pidi läbi tihti minema, peale mida ka magnet ei toimi??
Viimati muutis Mäger, 05 Mai 2016, 08:29, muudetud 2 korda kokku.
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi

Lugemata postitus Postitas dellu » 04 Mai 2016, 13:17

Juhtme ühenduskoht on neil starteri kohal (vähemalt disladel ja sellistes), ehk siis akust natuke vasakul ninaraami juures. Seal olen katkised juhtmeid näinud küll. Seal 4-ne pistik, kaks on geneka omad ja kaks kliima, suht lihtne vaadata, muid pistikuid seal pole.
Kui dislal sama skeem peaks olema, siis võin meilile saata. Ametlikult kuskile üles panema ei hakka, sest ise olen selle ErWini baasist ostnud ja seega ilmselt see väga sheeritav materjal ei ole.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 04 Mai 2016, 21:33

Soh-sellega asi selge,sain tõstukile, ja selgus et läbi on magneti mähis.lastes läbi jah nende kahe juhtme peale otse voolu-rootori magnet ei tõmbunud ligi.
selle mähise vahetasin ära-suht lihtne teema-5min kulus max.--- hakkas tööle nupust kohe:) mul hää meel, nüüd uus jama-ei löö survet ülesse, ehk-nigu sisse sülitad esimene kord-läks 18Bari peale, läks tööle vent-hakkas langema, vent jäi seisma umb. 12bar. peal--surve aga jätkas langemist-kuni 7bar.ni...ja kogu moos-
lasime süsteemi tühjaks, panime sisse 750g-gaasi +50g õli...lootes et et tihendab---panin käima, vajutan nuppu--surve läks kiirelt 9bar.ni..ja hakkas langema--mida ka ei tee, edasi ei läind.
kas nüüd siis pump ise andis saba..või on kuskil mingi piirav klapp-sõel...??
Viimati muutis Mäger, 05 Mai 2016, 08:30, muudetud 1 kord kokku.
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 821
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 04 Mai 2016, 21:53

Kas selleks on vaja teha kahte eraldi teemat ja kahte erinevasse kategooriasse?
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi

Lugemata postitus Postitas Mäger » 05 Mai 2016, 06:18

anonymous2 kirjutas:Kas selleks on vaja teha kahte eraldi teemat ja kahte erinevasse kategooriasse?
No sama -kas on vaja viriseda?
arvasin et tegu juba mitte el.teemaga-ehk mehaanika... tahtsin ju nagu parem.
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

Boxerdaja
Huviline
Postitusi: 1150
Liitunud: 21 Veebr 2007, 16:19
Telefon: 59031818
Auto: 2x Jetta mk2, 80 b2, A6 C4 TdiQ
Asukoht: Põlva lähistel
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Boxerdaja » 05 Mai 2016, 11:08

On olemas küll jah, https://www.ladu24.ee/vw-varuosad/golf+ ... la-service" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 05 Mai 2016, 20:02

Boxerdaja kirjutas:On olemas küll jah, https://www.ladu24.ee/vw-varuosad/golf+ ... la-service" onclick="window.open(this.href);return false;
nii-pika päeva järgmine finiz.-- panin ma uue selle samuse klapi... ja ei midagi !
sai hing täis-panin uue pumba--ja asi toimib.- 18bar-läheb vent -laseb alla 15bar.. vent seisab..jne.... vea salongis või porgandeid.
seega.-nüüd olemas survet mitte andev vana pump-kuid uue magnet mähisega!

edasi otsin juba uut teemat--kus asub sellel masinal väline temperatuuri andur.... pasunate juures ta oli, kuid näitas valesti-ostsin uue, et vahetada--kuid võttes küljest vana-midagi ei muutunud--temp. arvutis isegi tõusis veidi,27c.näitas päeval.- tühja pistikuga.---kahtlustan, et eelmine omanik on midagi väga nihu teinud-ja õige anur on kuskil peidu...
jätkan otsinguid.:)
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5296
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 05 Mai 2016, 20:17

Mäger kirjutas:
Boxerdaja kirjutas:On olemas küll jah, https://www.ladu24.ee/vw-varuosad/golf+ ... la-service" onclick="window.open(this.href);return false;
nii-pika päeva järgmine finiz.-- panin ma uue selle samuse klapi... ja ei midagi !
sai hing täis-panin uue pumba--ja asi toimib.- 18bar-läheb vent -laseb alla 15bar.. vent seisab..jne.... vea salongis või porgandeid.
seega.-nüüd olemas survet mitte andev vana pump-kuid uue magnet mähisega!

edasi otsin juba uut teemat--kus asub sellel masinal väline temperatuuri andur.... pasunate juures ta oli, kuid näitas valesti-ostsin uue, et vahetada--kuid võttes küljest vana-midagi ei muutunud--temp. arvutis isegi tõusis veidi,27c.näitas päeval.- tühja pistikuga.---kahtlustan, et eelmine omanik on midagi väga nihu teinud-ja õige anur on kuskil peidu...
jätkan otsinguid.:)
Kas välisõhu temperatuuri andur mitte radikate ees stange taga ei peaks asuma?

romeoD
Klubiline
Postitusi: 930
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas romeoD » 05 Mai 2016, 20:28

Pasunad ongi juhipoolses nurgas stange võre taga. Andur ise kinnitub stange kylge.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 05 Mai 2016, 20:59

romeoD kirjutas:Pasunad ongi juhipoolses nurgas stange võre taga. Andur ise kinnitub stange kylge.
kõik ilus,teoorias-- hakkan aru saama et auto mis ostsin on paras ´´gimaroi´´-- stanges pole midagi, vähemalt ei näe ma sinna minevaid juhtmeid-ei paremalt, ei vasemalt-pasuna nurgast...
on mingeid pilte ehk kuskil-kellelgi :)?
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas dellu » 06 Mai 2016, 08:50

Kinnitub jah stange vasakpoolse/juhipoolse väikse stangevõre taha, seal selline ümar auk. Ehk siis sisuliselt tõesti pasunate juures.
Samas osadel autodel on ka mingi teine andur juhipool nukas selle klaasipuhastite aluse plastiku all ka.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

romeoD
Klubiline
Postitusi: 930
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas romeoD » 06 Mai 2016, 20:06

Mäger kirjutas: kõik ilus,teoorias-- hakkan aru saama et auto mis ostsin on paras ´´gimaroi´´-- stanges pole midagi, vähemalt ei näe ma sinna minevaid juhtmeid-ei paremalt, ei vasemalt-pasuna nurgast...
on mingeid pilte ehk kuskil-kellelgi :)?
https://www.youtube.com/watch?v=rfRCaJHrj8c" onclick="window.open(this.href);return false;
2:40 seal augus all paremas nurgas. Kui stange eest saab, siis seal yks juhe jääb rippuma, seesama ongi.
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 07 Mai 2016, 07:18

? videos ju vasakus nurgas see juhe-- selline mul oli ka -oli juhtme sidumiga pandud pasunate külge, ja seal oli temp.andur sees-- jama selles et selline pistik on ka paremal, oli tühi-selgus, et need on alumiste udukate omad. Samuti, kui võtsin vasakult ära selle anduri--ei muutunud kellades midagi, näitas edasi-eile kõikus 22-30c.ni--tühi pistik.- seega--on kuskil veel midagi, see õige!!
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas dellu » 07 Mai 2016, 11:05

No ma ju kirjutasin, et vaata korra sinna klaasipuhasti plastikute alla. Seal juhipoolses nukas on ka mingi andur.
http://euroauto.ru/firms/vag/1j0959625/" onclick="window.open(this.href);return false; selline vidinas siis, mul vedeles kodus riiulis ja sain sealt koodi võtta.

Aga udukaid ei ole Boral tehasest all stanges, seega on vähetõenäoline, et seal uduka pistikud on ja need temp anduri pistikuga kokku sobisid veel ka.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 08 Mai 2016, 18:11

dellu kirjutas:No ma ju kirjutasin, et vaata korra sinna klaasipuhasti plastikute alla. Seal juhipoolses nukas on ka mingi andur.
http://euroauto.ru/firms/vag/1j0959625/" onclick="window.open(this.href);return false; selline vidinas siis, mul vedeles kodus riiulis ja sain sealt koodi võtta.

Aga udukaid ei ole Boral tehasest all stanges, seega on vähetõenäoline, et seal uduka pistikud on ja need temp anduri pistikuga kokku sobisid veel ka.

tänud infiks--- moment juba Eestist eemal-tulen koju paari päeva pärast , uurin edasi.see foto juba asjalikum:)kuigi väga on ventilaatori kiiruste anduri moodi-radika küljel.
sellel autol tundub kõik mingi hübriidne olema,,,--muide--Kliima juba järgmine päev ei lülianud end enam järele,teenindus arvas et ehk jooksis gaas välja-sai miskit veidi kehvasti kinni.
et nurkades udukate valmidus-öeldi teeninduses-vaatasin-jah,mõlemas nurgas identne pistik,tuleb täpselt alumiste võrede kohale,seal kinni--kui lahti lasta-tuleb oma 20cm juhet kohe rippu.minule kogu see auto juba müstika kuubis---aga alla ka ei anna :)
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas dellu » 09 Mai 2016, 08:51

Pildid võib tunduda tõesti radika anduri moodi, aga see on väiksem (selline 1,5 cm diameetriga umbes). Mul oli reaalne vidin käes ja kood on selle küljest. Kui ma ise autosid lammutan, siis ma ju ometi tean, kust ma selle maha keerasin.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
Mäger
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 03 Mai 2016, 07:00
Auto: VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: VW Bora 2.3L-´03 Clima El.skeemi/ Pumba rõhk madal

Lugemata postitus Postitas Mäger » 03 Juun 2016, 10:23

soh-- KOKKUVÕTE !!

temp. andurid siis olid : reaalselt 1 oli ees, vasakus nurgas-signaalide juures ja teine oli salongi õhu filtri all.võttes küljest mõlemad-sain digile näidu -50c.--panin mõlemad uued ja asi toimib.
ka kliima sain tööle-pannes peale kogu süsteemi-uue.Hiljem selgus aga spetside juures, et ka vana pump oli ok, mul ei toiminud ees ventikad ilusti-ei toimunud jahutust ja sellest ülerõhud ja muu jama.Panin 2 uut venti ja ka nende aju uue.Nüüd kõik Ok..:) UH..
samuti sai uus salongi vent ja üle programmeeritud esimene juht ekraan kus kogu info sees.-selgus et ekraan on Impuls pumba oma-ja ta ei allunud hästi cliima lülitusele.
tuli vend kes võttis ja pani talle peale uue programmi-ja kõik hakkas toimima--kõike seda tehti minu silmis ja seega-jura ei aetud.
seega-vahetades ekraani osa-veenduge asja õiksuses!!


nüüd hakkan tegelema veel vist viimase murega- viga P0501--ehk kiiruse andur.-- lööb pidevalt mootori tuld põlema--andur kasti peal juba uus, ei aidanud-1 ABS. lugeja-uus-ei aidanud. soovitati ABS.aju uus panna-- võtsin oma lahti, jootsin üle-külmasid oli palju ja üldse-seal oli väline pistik istuga sees-jootsin ka need ilusti kinni.. ei aidanud.!
tegelen edasi .!!
VW Bora Highline 2.3-125kW--´03a

Vasta

Mine “Elektroonika”