Vana hea CCM-i probleem

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Robzka
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mär 2015, 16:53
Auto: VW Passat Variant 1.6 98
Asukoht:

Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas Robzka »

Tere tere,

Olen siis äsja soetanud endale universaalkerega Passati. Mootriks 1.6 74kw ja aastaks 1998.
Enne kui teid siia tahtsin tüütama tulla lugesin kõik võimalikud postitused läbi ja kuna ka
endal tekkinud küsimusi juurde, siis mõtlesin tüütama tulla ka teid veterane sellel teemal tülitama.

Probleemide nimekiri:
* Salongivalgustus
* Tagumine vasak uks ei avane.
* Peeglid ei liigu
* Ükski aken ei liigu.
* Tagaluuk ei avane.

Kakkusin siis polstri üles ja otsisin ka CCM-i välja. Pean tõdema et see suur must karp oli pealt pisut
märg, kuid ei karbi sisemus ega CCM ei näidanud võimalusi et need on märjaks saanud. Ka ei olnud saanud kahjustusi pistik
mis ühendatakse CCM-i külge.
Vaatasin siis netist erinevaid CCM-i parandus õpetusi ja ei suuda aru saada, kus probleem on. Juhtmed ei ole oksüdeerunud.
Kas teate miks minu CCM-il on üks pistik? Kõikides õpetutstes oli CCM-il kaks pistikut.
Eelmise omaniku käes olid antud probleemid tekkinud, enne seda väidetavalt kõik töötas.
Kuna mul on võimalus kasutada testerit, siis tahtsin küsida, kas kõikides pin-ides pistikul mis jookseb CCM-i peab olema pinge sees?

Loodan et saate aidata

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5297
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

Kõikidele klemmidele vaevalt, et pinge peale jookseb, osadest peab ju signaal edasi minema. Peaks kuskil matiall olema juhtmetel tehaseteibi all ka pressitud ühendused, mis ära oksüdeeruvad, need üle kontrollitud?

Deemu
Huviline
Postitusi: 1403
Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
Skype: altzu007
Auto: Audi A4 TDI
Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
Tänatud: 1 kord

Re: Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas Deemu »

Mul tuttaval ka 1997a passat, sel ka CCM ühe pistikuga.

Robzka
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mär 2015, 16:53
Auto: VW Passat Variant 1.6 98
Asukoht:

Re: Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas Robzka »

Neid pressitud ühendusi tuleks kuidas kontrollida? Välisevaatlusega või mingit muud moodi?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7846
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 158 korda

Re: Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas GTI »

Robzka kirjutas:Neid pressitud ühendusi tuleks kuidas kontrollida? Välisevaatlusega või mingit muud moodi?
Elektrilisi ühendusi tuleb kontrollida ikka el. mõõteseadmega.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Robzka
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Mär 2015, 16:53
Auto: VW Passat Variant 1.6 98
Asukoht:

Re: Vana hea CCM-i probleem

Lugemata postitus Postitas Robzka »

Sai siis täna kõik ühendused lahti arutatud ja tehaseteip mahakooritud ning näe imet, enamus pressitud ühendusi oli läbi ussitanud.
Peale ühenduste taas ühendamist hakkas Kõik imeväel tööle. Katsin kõik termorüüga ja loodan et peab minu kasutus ea vastu.

Vasta

Mine “Elektroonika”