VW Passat saksast

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

appleboy
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 04 Juun 2014, 06:36
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas appleboy » 20 Aug 2014, 09:55

Tervitus!

Olen mõnda aega nüüdseks jälginud meie autoturgu ja vaikselt peas valmis mõelnud, mis võiks järgmine masin olla. Olen ise ca 2m pikk ja algselt välistasin Passati ning vaatasin muid masinaid, kuid korra sattusin VW esindusse ja huvi pärast võtsin istet ühes universaalis ja meeldis, tundsin end hästi ja mugavalt ning sai selgeks, et see võiks ju olla täitsa päevakorras. Valikus oli mitmeid erinevaid tootjaid, kuid lõpuks kisub ikka Passat-i poole. Sellest tulenevalt olen jälginud meil müüdavaid masinaid. Kindel eelistus on alates 2011.a, universaal, automaat ja diisel 2.0 TDI ning korraliku varustusega (ekraan, navi, võiks olla elektriline tagaluuk ehk siis highline, comfortline varustusega ?). Sellest ei tagane. Olen hakanud ka vaatama saksa poole, sest justkui jääb mulje, et meie turul on antud mudel ja hea varustusega tuntavalt kallim kui on seda näiteks Saksamaalt tuua. Olen mobile.ee vahendusel eelpool toodud kriteeriumite alusel auto otsinguid teostanud ning kohatine hinnavahe kipub olema tuhandetes eurodes. Muidugi ei tea kunagi, mis seisukorras seal müüdav masin on, kuid see paneb sellegipoolest mõtlema, et kas mitte tuua sealt ? On ka võimalus kasutada vahendajat, näiteks mobile.ee, kuid mul ei võta tükki küljes Saksa lennata ja sealt tagasi vurada. Hinnaklassiks olen pannud hetkel kuni 13 000 €. Passatit väga hästi ei tunne ning igasugune konstruktiivselt argumenteeritud tõde on alati teretulnud, millele ma võiksin veel tähelepanu pöörata ?

Kui keegi foorumlastest on ise Passati järel käinud ja soovib abiks olla, siis igasugune suhtlus on teretulnud :thumbup:
Viimati muutis MustVälk, 23 Dets 2015, 20:59, muudetud 4 korda kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 22 Aug 2014, 10:21

Mina tegelen väikest viisi Saksast autode toomisega. Diagnostika tegemise võimalus ka olemas oma seadmega. Minu teenus siis ka selline, et lennukiga Saksa, seal võimalikud kontrollid, k.a proovisõit kui võimalik (lihtsalt viimasel ajal seal seadusandlus vist vähe muutunud ja ei pruugi saada - eraisikul enamasti on auto arvelt maas müügiks ja seega saab sõita ainult transiitnumbritega, aga näiteks Nord-Rhein-Westfalenis enam neid ilma ostumüügi lepingu ja tehnilise passita ei saa). Platsidel enamasti on mingid ajutised numbrid olemas. Hinnavahe tuleb ilmselt sellest, et Eestis lihtsalt on pakkumine sellisele mudelile suht väike, kes see see ikka nii värsket autot väga müüb. Saksas on selliseid ilmselgelt hulga rohkem pakkuda, seal ikka edukamad vahetavad neid tihedamalt kui Eestis. Üleüldse Saksast paljud viimasel ajal just toovadki spetsiifilisemaid hea varustusega autosid, mida siit ei leia. Hind seejuures polegi see kõige määravam.
Kas ma nüüd kellegagi kaasa tahan tulla on iseasi, ehk siis oma aja ma kulutan ju ikka ära ja sisuliselt see midagi ei muuda.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 22 Aug 2014, 10:38

Tegelen ka ise autode toomisega.

Kas 2011 all mõtled uuemat keret ja kas 13k hind on koos käibemaksuga? Kui jah, siis on päris keeruline leida Sul soovitut, kuna korraliku varustusega B7 Passati hind on 17-18k kanti pigem koos kmiga. Just ühele kliendile otsisin analoogset.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

appleboy
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 04 Juun 2014, 06:36
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas appleboy » 27 Sept 2014, 11:06

Okey, saan aru...

Mis muidu sellisest masinast arvata: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1822330" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Kuidas vilunud silm ütleb, jääb midagi kahtlast silma ?
Jään hetkel hätta selle masina kütusekulu leidmisega ehk, mis oleks linn/maantee/keskmine ?

Mis selle aastakäigu nõrkuskohad võiks olla ?
Viimati muutis appleboy, 27 Sept 2014, 11:08, muudetud 2 korda kokku.

vwgolf
Huviline
Postitusi: 683
Liitunud: 03 Mär 2014, 08:33
Auto: Focus 3 / Golf 4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas vwgolf » 27 Sept 2014, 11:30

Need VW diislid võtavad ju kõik suht enamvähem ühepalju kütet ~ umbes keskeltläbi maanteel ca 5, linnas 8 (rahulikumalt ja ilma ummikuteta 6-e kanti. Võrreldes manuaalkäigukastiga võtab automaat keskmiselt natuke rohkem.
Viimati muutis vwgolf, 27 Sept 2014, 11:32, muudetud 2 korda kokku.

Tihver
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2013, 21:25
Auto: VW Passat 2011, Seat Alhambra 2011
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas Tihver » 27 Sept 2014, 19:11

Mul oli täpselt sama mõte, B7 ja hea varustusega.

Kuna oma aeg maksab rohkem kui mobile.ee teenus, siis kasutasin seda.

Auto saan algava nädala alguse poole kätte.

http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=50&t=118104" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis Tihver, 27 Sept 2014, 19:13, muudetud 1 kord kokku.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 29 Sept 2014, 21:03

16.09 tegid teema auto ostmise kohta, aga tänaseni pole autot kätte saanud (Eestisse jõudnud)? Mida nad seal mobile.ee-s teevad? Mina oleks paari päevaga auto siia toonud.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Tihver
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2013, 21:25
Auto: VW Passat 2011, Seat Alhambra 2011
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas Tihver » 29 Sept 2014, 21:47

Lennukiga kohale autoga tagasi on jah 2-3 päeva üritus, aga ilmselt on mobile.ee jaoks oluline trnaspordi logistiga - mida odavamalt auto ära toovad seda rohkem teenivad. Lepingu järgi on auto toomise aeg kuni 4 nädalat.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 30 Sept 2014, 08:10

dellu kirjutas:16.09 tegid teema auto ostmise kohta, aga tänaseni pole autot kätte saanud (Eestisse jõudnud)? Mida nad seal mobile.ee-s teevad? Mina oleks paari päevaga auto siia toonud.

Treilaga auto toomine on veidi teine teema. Sakslastega paberimajandus võtab tihti üle poole tarneajast aega. Lisaks tuleb mängu veel auto asukoht Saksamaal(näiteks lõunas käivad treilad harvemini) jne.

Kuna kasutan ise sama treilafirmat, mis nemad, siis usun, et pigem paberimajanduse tõttu see asi venib.
Viimati muutis KuldarA, 30 Sept 2014, 08:10, muudetud 2 korda kokku.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 30 Sept 2014, 11:43

Enamus müügil olevaid autosid on ju arvelt maas, mis paberimajandus teil seal venib ma ei saa aru. Ok jah saan aru et ülekanne võtab paar päeva aega jne, aga ikkagi on 3 - 4 nädalat ikka jube palju ju. Sedasi venitavad ikka oma raha eest ma loodan või pidid veel kogu summa ka ise alla laduma?
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 30 Sept 2014, 12:16

dellu kirjutas:Enamus müügil olevaid autosid on ju arvelt maas, mis paberimajandus teil seal venib ma ei saa aru. Ok jah saan aru et ülekanne võtab paar päeva aega jne, aga ikkagi on 3 - 4 nädalat ikka jube palju ju. Sedasi venitavad ikka oma raha eest ma loodan või pidid veel kogu summa ka ise alla laduma?

Igale firmale, pead Sa uuesti tõestama, et oled käibemaksukohuslane, seejärel mõnega vaidlema kas on võimalik ikka km vabalt osta, mõnega pead lõpuks ikka käibemaksu nö pandiks jätma, lisaks müügilepingu allkirjastamine, kuhu on vaja enne mõlemale osapoolele sobivad tingimused saada, kuna auto ostetakse ju ilma seda nägemata jne jne. Ühesõnaga nendega "jauramist" on tegelikult palju.
Viimati muutis KuldarA, 30 Sept 2014, 12:17, muudetud 1 kord kokku.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 30 Sept 2014, 12:31

Jah käibemaksu teema on tõesti mõne jaoks ületamatu raskus, aga jah autosid nagu põrsast kotis osta ongi ju sedasi tellides. Ise järgi lennates, kohapeal diagnostikat tehes ja üle vaadates saab siiski vähe parema pildi.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 30 Sept 2014, 12:39

dellu kirjutas:Jah käibemaksu teema on tõesti mõne jaoks ületamatu raskus, aga jah autosid nagu põrsast kotis osta ongi ju sedasi tellides. Ise järgi lennates, kohapeal diagnostikat tehes ja üle vaadates saab siiski vähe parema pildi.
Samal ajal on mööda maad autot tuues risk, et mõni poolakas või leedukas Sulle küljepealt või kust iganes sisse sõidab, isegi kui ise oled kõige ideaalsem juht maailmas. Treila peal kindlustus olemas ja probleeme pole.

Ise olen toonud mõlemat pidi ja kummalgi juhul on omad plussid ja miinused, aga kindlalt ma ei väidaks, et üks teisest parem meetod on, lihtsalt peab vaatama, milline variant konkreetsel juhul mõistlik on.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Tihver
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2013, 21:25
Auto: VW Passat 2011, Seat Alhambra 2011
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas Tihver » 30 Sept 2014, 18:29

Mina maksain ainult liisingu sissemaksu 15% ehk siis sama summa, mis oleks maksnud Eestist auto ostes.
Kahtlen kas keegi eraisikuna võtab riski ja paneb alla oma raha 85% ulatuses, et tuua auto võõrale inimesele.

Kui jah, siis mis sellise teenuse hind tuleb?
* Raha laenamine auto ostuks kuni liising selle ära maksab
* Ülekande kulud
* Lennukipiltetid
* Rong või rendiauto Saksamaal
* Transiitnumber ja kindlustus
* Kütus, söögid-joogid, ööbimine
* Auto hindamine Eestis
* Esmane registreerimine
* Ülevaatus (kui Saksa oma läbi)

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 01 Okt 2014, 13:23

Ilmselt mitte rohkem kui sa praegu mobile.ee-le maksid, ilmselt tükkmaad odavam. Kui saladus pole võid mulle PSi panna, palju see pull sul mobile kaudu maksma läks ja palju minu kaudu oleks läinud. Raha alla pannes on loomulikult jah teenus natuke kallim, aga teostatav samamoodi. Päris paljud foorumi kasutajad on minu kaudu auto saanud, ühel neist juba mitmes sedasi tuua.
Tagasisõitmise ja sisse sõitva Poolaka/Leeduka risk on ju treilaga samamoodi, aga kui see koormaga kraavi käib ei ole ilmselt kahjud väiksemad ja nii ehk naa maksab siis ju süüdlase kindlustus selle pulli kinni.
Viimati muutis dellu, 01 Okt 2014, 13:24, muudetud 1 kord kokku.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 01 Okt 2014, 14:56

dellu kirjutas:Ilmselt mitte rohkem kui sa praegu mobile.ee-le maksid, ilmselt tükkmaad odavam. Kui saladus pole võid mulle PSi panna, palju see pull sul mobile kaudu maksma läks ja palju minu kaudu oleks läinud. Raha alla pannes on loomulikult jah teenus natuke kallim, aga teostatav samamoodi. Päris paljud foorumi kasutajad on minu kaudu auto saanud, ühel neist juba mitmes sedasi tuua.
Tagasisõitmise ja sisse sõitva Poolaka/Leeduka risk on ju treilaga samamoodi, aga kui see koormaga kraavi käib ei ole ilmselt kahjud väiksemad ja nii ehk naa maksab siis ju süüdlase kindlustus selle pulli kinni.

Selle vahega, et treilal on auto kindlustatud ka juhi vea eest. Unustasin selle lisada.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

appleboy
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 04 Juun 2014, 06:36
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas appleboy » 02 Okt 2014, 11:28

Rumal küsimus, kuid saan ma õigesti aru, et kui saksast omal käel tuua, siis pole võimalik masinat siia saabudes liisingusse võtta ? Ehk jääb ainuke variant saksas sull letti laduda, kulpi visata ja kodumaale tagasi kruiisida ?

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 02 Okt 2014, 11:39

appleboy kirjutas:Rumal küsimus, kuid saan ma õigesti aru, et kui saksast omal käel tuua, siis pole võimalik masinat siia saabudes liisingusse võtta ? Ehk jääb ainuke variant saksas sull letti laduda, kulpi visata ja kodumaale tagasi kruiisida ?

Jah. Selleks, et Eestis auto liisingusse võtta, peab olema auto Eestis panga koostööpartneri poolt hinnatud ja niisama ei lase ükski sakslane Sind sealt autoga tulema.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

AllanA
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 29 Mär 2010, 13:47
Asukoht: TLN
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas AllanA » 02 Okt 2014, 12:34

appleboy kirjutas:Rumal küsimus, kuid saan ma õigesti aru, et kui saksast omal käel tuua, siis pole võimalik masinat siia saabudes liisingusse võtta ? Ehk jääb ainuke variant saksas sull letti laduda, kulpi visata ja kodumaale tagasi kruiisida ?
Mida Sa nüüd täpselt küsid? Tood Saksast auto ära (oma vahenditega või küla pealt laenatud) ja võtad enda nimele liisingusse - seda saab. Kui tahad liisingusse võtta masinat, mis ei ole Eestis, vaid Saksa müüja juures, siis vastus on ei. Noh tegelikult saab igasugu asju finantseerida, kuid see sõltub kui kõva kärbes oled :)
A.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 02 Okt 2014, 13:40

Jah sedasi tõesti ei saa, et liisingus ütled, et ma tahaks saksast seda autot ja andke raha. Või noh tegelikult oleneb hinnaklassist. Kuni 6000 annab Swed juba täna ette ka, ainus klausel on, et paari nädala jooksul pead auto ARKs enda nimele vormistama, muidu võivad leppetrahvi küsida. Muul juhul jah pead kas sõpradelt kokku laenama ja ära tooma auto või siis kelleltki teenusena tellima, kes seniks raha alla paneb. Muidugi ei tee seda keegi sellisel juhul aitähh eest. Mobile.ee laadsed asutused on selle juba hinnakirja sisse pannud, teised pakuvad ka sellist variant, et maksad ise raha ette ära ja jäävadki ainult toomisega seotud kulud, milleks kedagi veel niisama sponsoreerida raha kasutamise eest.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 02 Okt 2014, 13:53

dellu kirjutas:teised pakuvad ka sellist variant, et maksad ise raha ette ära ja jäävadki ainult toomisega seotud kulud, milleks kedagi veel niisama sponsoreerida raha kasutamise eest.

Mida Sa selle all silmas pead?

Kui inimene liisingusse tahab autot võtta, siis kuidas ta selle raha Sulle ette maksab? Ja, kui ei maksa, siis tegelik tasu tulenebki lisaks toomiskuludele ka sellest, et teenusepakkuja võtab riski ja paneb kolmanda isiku autoostu jaoks raha kinni, liisingu puhul isegi tihti rohkem kui kuuks ajaks, kui arvestada juurde toomised, 2009+ autode puhul maksuameti kontroll, paberimajandus Eestis ja Saksas + eraisikule müües 2 nädalat viidet enne, kui pank raha kannab.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas dellu » 02 Okt 2014, 15:21

See ei olnudki mõeldud liisinguga ostjatele, vaid selles mõttes, et lihtsam on ise raha kaasa anda ja mitte maksta kinni seda lõbu, et kellegi kolmanda raha seal kinni on. Selles mõttes loomulikult kui ostjal raha pole või ei riski ise enne alla panna kui auto kohal, siis tuleb maksta "raha" eest ka teenustasu. Ise küsin ka minupoolse raha leidmise korral ikkagi 20-30% raha ette, et pärast ei tuleks jutt, et ah ma ostsin ikka Eestist midagi ära jne. Loomulikult kohapealt teen tellijale täpse raporti auto seisukorrast väljapoolt (visuaalne), vaatab mida diagnostika näitab ja ka proovisõit kui võimalik. Isegi Opeli esinduses olen kaabli järgi pistnud, väikse vea leidnud ja sellevõrra alla saanud.
Seda muidugi, et liisinguga ostes peab olema tasu lisaks raha kasutamise eest ja minul on päeva protsent, et kata riski just sinu eeltoodud punktide tõttu (liisingu 2 nädalat jne), aga jah kohaletoomise mitu nädalat minul õnneks pole.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1425
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 02 Okt 2014, 16:26

dellu kirjutas:See ei olnudki mõeldud liisinguga ostjatele, vaid selles mõttes, et lihtsam on ise raha kaasa anda ja mitte maksta kinni seda lõbu, et kellegi kolmanda raha seal kinni on. Selles mõttes loomulikult kui ostjal raha pole või ei riski ise enne alla panna kui auto kohal, siis tuleb maksta "raha" eest ka teenustasu. Ise küsin ka minupoolse raha leidmise korral ikkagi 20-30% raha ette, et pärast ei tuleks jutt, et ah ma ostsin ikka Eestist midagi ära jne. Loomulikult kohapealt teen tellijale täpse raporti auto seisukorrast väljapoolt (visuaalne), vaatab mida diagnostika näitab ja ka proovisõit kui võimalik. Isegi Opeli esinduses olen kaabli järgi pistnud, väikse vea leidnud ja sellevõrra alla saanud.
Seda muidugi, et liisinguga ostes peab olema tasu lisaks raha kasutamise eest ja minul on päeva protsent, et kata riski just sinu eeltoodud punktide tõttu (liisingu 2 nädalat jne), aga jah kohaletoomise mitu nädalat minul õnneks pole.

Ei taha küll konkurendile nii palju reklaami teha, aga Mobile.ee-l kukub ka vahendustasu madalaks, kui valid suurema sissemaksu.

Eks iga üks kiidab ikka oma. Ma võin oma klientide autod tuua nii mööda maad kui treileriga ja vahendustasu sõltub kõikidest eelnimetatud asjadest :)
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Tihver
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2013, 21:25
Auto: VW Passat 2011, Seat Alhambra 2011
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas Tihver » 02 Okt 2014, 19:00

Paneks siis äkki juba teemasse kirja mobile.ee hinna võrdluseks kui palju maksab teie poolt samadel tingimustel saksast auto toomine.

Auto hind 16 500eur koos käibemaksuga, ostja poolne sissemaks 15%

Auto tooja finantseerib ülejääud auto hinna kuni liisingust raha saamiseni.
Auto tooja teeb registreerimise, ülevaatuse, autopesu, hindamisakti - võtmed kätte teenus.

Mobile.ee hind - 1 518,74+KM

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: VW Passat saksast

Lugemata postitus Postitas tlauri » 02 Okt 2014, 20:22

Jääb mulje, et see ei ole kogu finantskulu. Uuri liisingust, mis kuupäevast alates raha eest maksma hakkad ja millal autot näed/kasutama saad hakata(?)
PS: Ärge unustage, et eraisikule mõeldud liisingtooted on oma olemuselt juba keskmiselt vaesele inimesele, keda topelt lüpsta. :idea:
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Vasta

Mine “Autoostu abi”