VW Golf 5 parim mootor

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
erki226
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 28 Nov 2010, 14:13
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas erki226 » 23 Juul 2016, 21:03

Tere!Kuna päevakorda on tekkinud Golf 5 ost.Oskab keegi öelda ,või tuua esile parimat mootorit antud autole.Et asja natuke lihtsustada ,siis jätaks kohe välja 2,0 103 kw diisli ja need 1,4 bensukad.Andke tuld!

Kasutaja avatar
Corra
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 13 Juul 2007, 16:55
Auto: VW Passat B5 1,9TDI 4motion, Golf 2 16v
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas Corra » 23 Juul 2016, 21:12

1,6 74kw bens, ilmselt kõige kindlam valik, sest kõik diislid on vist pumppihustid või see samune kaheliitrine õnnetuse hunnik oma õlipumba ja muude probleemidega. Minu meelest oli nendel turbo bensukatel ka probleeme õlikulu ja ketimajandusega.

erki226
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 28 Nov 2010, 14:13
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas erki226 » 23 Juul 2016, 21:21

Corra kirjutas:1,6 74kw bens, ilmselt kõige kindlam valik, sest kõik diislid on vist pumppihustid või see samune kaheliitrine õnnetuse hunnik oma õlipumba ja muude probleemidega. Minu meelest oli nendel turbo bensukatel ka probleeme õlikulu ja ketimajandusega.
See 1,6 bensukas on vist sama mis kasutusel Golf IV -l või ? K...t oleks võinud ikkagi 1,8-t edasi toota,või 2,0 bensukat.
Viimati muutis erki226, 23 Juul 2016, 21:23, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Corra
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 13 Juul 2007, 16:55
Auto: VW Passat B5 1,9TDI 4motion, Golf 2 16v
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas Corra » 23 Juul 2016, 23:37

sama jah, vb mingite uuendustega.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7866
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas R36 » 24 Juul 2016, 00:15

erki226 kirjutas:Tere!Kuna päevakorda on tekkinud Golf 5 ost.Oskab keegi öelda ,või tuua esile parimat mootorit antud autole.Et asja natuke lihtsustada ,siis jätaks kohe välja 2,0 103 kw diisli ja need 1,4 bensukad.Andke tuld!
Kui nii tahad, siis kohe 3.2.

Mina ütlen jällegi, et 2.0 on siiski parim. Tuleb vahet teha 8 ja 16 klapilisel. Võid ju 1.9 ka võtta, kuid samahästi võid siis 8V 2.0TDI võtta. Sama mootor ainult võimsam. Ainuke miinus on tahmakas, kuid, kui eelnevalt hästi hooldatud ja vastavalt diisli eesmärgile sõidetud, siis ei juhtu sellega midagi. Küsi kuidas tean.

Golfil pole õlipump kuuskandi peal. Ja üleüldse see viga on niihästi teada, et Passatit ostes peaks selle vea remondiga kohe alguses tegelema. Või siis võta 125kw Golf GT, mis saab samad pihustid, mis olid vigased Passati peal. - PPD, tavalise PD asemel. Lisaks Golfi 16V on küll sama kaanega, mis Passati hädadega 16V, kuid pihustid on siiski tavalised solenoid PD, mitte piezo elemendiga.

Mulle ka heideti ette, et, miks ma ikka alguses võtsin Golfi 2.0TDI ja hiljem sama mootoriga Passati. Siis seleta igale lühinägelikule, et, mis on erinevus.
Üleüldse, kui on juba teada nende masinate võimalikud hädad ja neid ignoreerida ja pärast kiruda, siis ehk oleks kasulikum osta mõni vanem generatsioon 81kw või üldsegi "There is a better way!" Toyota, mis peaks nii töökindel olema, kuid millegipärast annab neid koguaeg remontida. Ainuke vahe selles, et sõidad 10a vanema generatsiooni tehnikaga.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

erki226
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 28 Nov 2010, 14:13
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas erki226 » 24 Juul 2016, 11:05

R36 kirjutas:
erki226 kirjutas:Tere!Kuna päevakorda on tekkinud Golf 5 ost.Oskab keegi öelda ,või tuua esile parimat mootorit antud autole.Et asja natuke lihtsustada ,siis jätaks kohe välja 2,0 103 kw diisli ja need 1,4 bensukad.Andke tuld!
Kui nii tahad, siis kohe 3.2.

Mina ütlen jällegi, et 2.0 on siiski parim. Tuleb vahet teha 8 ja 16 klapilisel. Võid ju 1.9 ka võtta, kuid samahästi võid siis 8V 2.0TDI võtta. Sama mootor ainult võimsam. Ainuke miinus on tahmakas, kuid, kui eelnevalt hästi hooldatud ja vastavalt diisli eesmärgile sõidetud, siis ei juhtu sellega midagi. Küsi kuidas tean.

Golfil pole õlipump kuuskandi peal. Ja üleüldse see viga on niihästi teada, et Passatit ostes peaks selle vea remondiga kohe alguses tegelema. Või siis võta 125kw Golf GT, mis saab samad pihustid, mis olid vigased Passati peal. - PPD, tavalise PD asemel. Lisaks Golfi 16V on küll sama kaanega, mis Passati hädadega 16V, kuid pihustid on siiski tavalised solenoid PD, mitte piezo elemendiga.

Mulle ka heideti ette, et, miks ma ikka alguses võtsin Golfi 2.0TDI ja hiljem sama mootoriga Passati. Siis seleta igale lühinägelikule, et, mis on erinevus.
Üleüldse, kui on juba teada nende masinate võimalikud hädad ja neid ignoreerida ja pärast kiruda, siis ehk oleks kasulikum osta mõni vanem generatsioon 81kw või üldsegi "There is a better way!" Toyota, mis peaks nii töökindel olema, kuid millegipärast annab neid koguaeg remontida. Ainuke vahe selles, et sõidad 10a vanema generatsiooni tehnikaga.
No tegelikult valiks ma diisli ainult siis,kui bensukatest kohe mitte midagi võtta pole.Mulle lihtsalt ei meeldi traktorid. Olen tegelikult näinud müügis Golf V -t ka vanakooli 1,9 66kw mootoriga.Need ilmselt ühed esimesed Golf V-d. Ei ole mõtet hakata pakkuma jällegi äärmusi.Kui ma tahaks eriti kangeid mootoreid võiks ju osta w12 Audi A8. Mõtlen siiski levinud mootorit millele ei pea Saksa-,või Inglismaa hobinurkadest varuosi sebima.

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas Tannu19 » 24 Juul 2016, 11:19

Kui diislit ei soovi, siis minu meelest MKV valik täiesti nüri. Alla 100kw ei liigu kuhugi ning GTI mootor pidavat olema kallis üleval pidada. Muidugi sõltub, kuidas hooldatud ja vahetatud eelnevalt juppe.
Hetkel kiirmüügihinnaga veel täna üks 2.0 müügis. http://www.auto24.ee/used/2258795" onclick="window.open(this.href);return false;
Ega sinu algsest postitusest ei olegi nagu rohkem midagi mootorite poolelt pakkuda kui 1.6 või 2.0.

Kasutaja avatar
siLc
Tunnustatud
Postitusi: 2057
Liitunud: 20 Juun 2010, 07:07
Auto: Passat B7 EcoFuel
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 166 korda

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas siLc » 24 Juul 2016, 12:58

erki226 kirjutas:No tegelikult valiks ma diisli ainult siis,kui bensukatest kohe mitte midagi võtta pole.Mulle lihtsalt ei meeldi traktorid. Olen tegelikult näinud müügis Golf V -t ka vanakooli 1,9 66kw mootoriga.Need ilmselt ühed esimesed Golf V-d.
1.9 TDI 66kW on lihtsalt lahjemas seades sama mootori 77kW variant ehk see pole vanakooli.

erki226
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 28 Nov 2010, 14:13
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas erki226 » 24 Juul 2016, 13:04

siLc kirjutas:
erki226 kirjutas:No tegelikult valiks ma diisli ainult siis,kui bensukatest kohe mitte midagi võtta pole.Mulle lihtsalt ei meeldi traktorid. Olen tegelikult näinud müügis Golf V -t ka vanakooli 1,9 66kw mootoriga.Need ilmselt ühed esimesed Golf V-d.
1.9 TDI 66kW on lihtsalt lahjemas seades sama mootori 77kW variant ehk see pole vanakooli.
No vot,sain natuke targemaks .Koguaeg mõtlesin,et see vanakoolikas. Valik on jama jah.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7866
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: VW Golf 5 parim mootor

Lugemata postitus Postitas R36 » 24 Juul 2016, 15:50

Heaks valikuks pean 2.0 110kW FSI mootorit, peab lihtsalt jälgima klappide tahmamist. Pole turbot, seega seda häda pole. Siis ka on 2.5L reas-5 kuid, kas see mitte ainult USA masinate mootor polnud. Vabalthingav ja kaudpritsega ja siis veel muidugi Golf 5 .:R32, oma vabalthingava samuti kaudpritsega 3.2 liitrine.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Autoostu abi”