Vw Golf Vr6

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
Inc
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 10 Sept 2010, 11:38
Asukoht:

Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas Inc »

Tere VW klubi!

Kuna vana auto sai maha müüdud, siis otsin uut autot, kangesti kisub sinna Vr6 poole, aga mõned inimesed räägivad hirmujutte ja soovitavad Bmw 325-328 vaadata hoopis.Soovikski uurida, et kuidas Vr6 ülalpidamiskulud ning juppide hinnad on, räägiti, et juppe raske saada ja need väga kallid.Seega igasugused kommentaarid oleksid teretulnud, ei oskagi nii otse midagi küsida, kõiksugusest infost oleks kasu.Auto isegi üks silma jäänud, aga enne püüaks natukene veel harida end selle Vr6 koha pealt.Paluks abi ja äkki olen teil uus liige.

Parimat
Viimati muutis MustVälk, 27 Sept 2015, 21:35, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7846
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 158 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas GTI »

Tere,
miskit infot näiteks siit (tehnika on Corril pea identne Golfiga):
http://www.autoleht.ee/testid/kasutatud?id=1999" onclick="window.open(this.href);return false;

samuti on foorumist VR6 piisavalt lahatud - kasuta ka otsingut!
Edu ostmisel!
Viimati muutis GTI, 10 Sept 2010, 12:49, muudetud 1 kord kokku.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Inc
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 10 Sept 2010, 11:38
Asukoht:

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas Inc »

Tänud vastamast, äkki oskab keegi veel midagi asjalikku lisada...

jumbo
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Aug 2010, 10:54
Asukoht:

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas jumbo »

juppe raske saada.. no vaevalt küll. Ise oman ka sama autot. Linnas ökosõitu tehes on nii 10,5 l/100km. Tahad tunda kuidas asi liigub- siis 12-13+ l/100km. Pole need jupid nii kallid midagi (kui just otse esindusest ei uuri), bemm laguneb igaljuhul rohkem. Kui sellist autot ostad, siis tea, et vahel ikka vaja natuke raha alla panna. Iseenesest korralik tööloom, aga kindlasti mitte kõige ökom.

rumbold
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Mai 2005, 08:11
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas rumbold »

kahle sõbral on vr6-d olnud, ühel golf III ja teisel vento. Vento oli laksuga pill, seal läks küll kõvasti raha sisse veel (põhjused puhtalt avariist, et masin lagunes hiljem). golf vr6 oli küll super pill. Sõber naeriski, et jube odab üleval pidada, hoidis koguaeg asjad korras ja kulud suht minimaalsed. rahulikult 100-ga liigeldes oli maanteel kulu 6-7 vahel, vajutades võttis ikka ilusti naeru näole. Eks oleneb jälle, kes on endine/endised sõitjad... eks see ikka suht loterii ole. Sõps veel mainis, et 320 (92 a) võttis kõvasti rohkem raha.... Niiet vw kindlasti hea valik. Kui hästi hoitud pill, saad igati hea sõiduki. Ise liigun VW Jettaga (2008 a) ja tänaseks 100 000 kohe ees, saanud kõvasti kruusakaid ja sillad väga heas korras (mitte ühtki juppi pole vahetatud ja hooldused ainult esindustes). Niiet volks on super :)

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

rumbold kirjutas:Kui hästi hoitud pill, saad igati hea sõiduki.
Kuna aga antud masinad on nii odavaks läinud, siis on väga raske leida hästi hoitud pilli Eestis. Kui tahad hästi hoitud asja, siis pead eelnevalt veenduma, et ketid / tallad vahetatud, et ei lekiks õli, ega ka tosooli. Kui leiad korraliku, siis peaks ka hind korralikum olema. Enamus Eesti VR6-si kahjuks täielikud raped. Odav on teda nii kaua üleval pidada, kui mootorit remontima ei pea.

Reinfeld
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 12 Nov 2009, 11:05
Telefon: 53292430
Auto: Golf3 VR6
Asukoht: Järvamaa/Tartu

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas Reinfeld »

ise oman ka golf vr6 te ja olen täitsa rahul:) kuigi alles paar päeva tagasi vahetasin endal kettid,kettitallad,pingutid,klapisaare tihendid jne ühesõnaga ülemises osas tegin kõik korda..Aga jah nende suurim ja kallim viga on kettid kui need on vahetatud ja korras siis ei tohiks probleeme tekkida.Kuna ise teglen autoremondiga siis vahetasin juppid ise välja ja remont väga kalliks ei läinud..:)

jyrks
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 12 Juun 2007, 12:13
Auto: G3 vr6, Bmw 525 IX
Asukoht: Valgjärve

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas jyrks »

Mina soovitan küll vr6t osta. Ja isegi ütlen, et jupid ei ole üldse kallid. Usun, et bemmi jupid võivad isegi kallimad olla.
Ise olen ka enda omaga rahul, olen lühikese ajajooksul raha alla tampinud aga ei kahetse küll ja kindlasti tambin veel alla raha..
Ja just need hääled kiirendades on mõnusad mida üheltki bemmilt ei leia.
Kümblustünnid ja torusaunad. Uuri lähemalt www.ecooil.ee

karmo
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 26 Jaan 2009, 20:16
Telefon: 56674272
Auto: vw gIV 2.8 v6
Asukoht: tallinn

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas karmo »

Hea auto on ja ega need jupid ka nii kallid pole kui bmw. Oman ise juba üle kahe aasta ja olen igati rahul.

DJALL
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 19 Mai 2009, 14:20
Asukoht: Põlva/Võru/Tartu

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas DJALL »

Häälte kohapealt nõustun kasutaja Jyrksiga.
Keti vahetusmaa on ju oluliselt pikem kui tavalise rihmaga. Juppide hinnad pole kallid. Manuaal käigukast peaks suteliselt nõrk olema (pead ei anna). Oma Vr6-l läks kast ära ja siis hiljem ka kuulnud kui paljud sellega hädas olnud. Nii, et kindlasti uuri kas kastis õli korrapäraselt vahetatud.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

DJALL kirjutas:Häälte kohapealt nõustun kasutaja Jyrksiga.
Nõustun.

Kuid hääl hääleks. Kui selle mootoriga on külmast peast kuuma antud, lekib see igaltpoolt.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7846
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 158 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas GTI »

Õlivahetus välba pealt ei tohi koonerdada, kergesti võib saaledele haiget teha. Sama võib juhtuda kui külmale mootorile kõvasti talda anda. Samuti kiputakse liiga kaasaegset hyper-super õli sisse panema mille tõttu kipub keti õlitus kannatama (ei tasu unustada et mootor projekteeriti pea 20 a. tagasi). Kui kap. remonti (kolvigrupp) ei pea tegema siis pole varuosad midagi nii kallid.
Viimati muutis GTI, 13 Sept 2010, 17:10, muudetud 1 kord kokku.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Inc
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 10 Sept 2010, 11:38
Asukoht:

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas Inc »

Suured tänud kõigile, kes vastanud on.Hetkel on silma jäänud selline isend: http://www.auto24.ee/used/753076" onclick="window.open(this.href);return false; Äkki kellegi auto foorumist või oskab midagi autost rääkida?Ise pole kahjuks lihtsalt aja nappuse tõttu jõudnud autot Tln-sse vaatama minna.

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

VR6 on selline auto, et see pole ei liha ega kala. Liigub küll aga paljud liiguvad paremini. Kõige suurem probleem on auto puhul, et selle Golfi kaalujaotus on paigast ära. Linnavahel saab ka lahjemaga sõita, maanteel on hea möödasõitu teha kuid kus sa temaga sõita tahad... Lisaks ei ostaks ma sellise varustusega autot:
•H&R coilovers
•Black Diamond pidurikettad
•K&N õhufilter
•Strut bar
•Stereo valmidus
See muudab mu väga ettevaatlikuks. Tavaliselt on sellelt autolt võetud mis võtta annab.
Bemmiga on see lugu jah, et jupid on kallimad kuid see kes eespool väitis, et nad lagunevad rohkem .... see pole bemmi omanud. Oli mul ka kunagi E36 2,5 mootoriga. Ei lagunenud üldse, klotse ja õli vaid vahetasin ja 9/100km saab vabalt hakkama. Sõitsin temaga ka Audrus ringrajal. Seevastu VR6-el on pidevalt mingid jamad, kesklukk, käigukast, radikas, sildade puksid jne. Praegu on ka kolm golfi ja bemm E39 535. Üldiselt BMW on halvem ainult maine poolest ja kui sind see ei häiri ... siis tee ise valik. Veel seda, et varuosi lammutustest on bemmile oluliselt lihtsam leida kui VR6-le.

Palun vabandust kõigi VR6 omanike ees! Ma olen selle autoga sõitnud ja polnud minu teema. Ma muidugi ei kasuta Golfi ka päris sihipäraselt. Aga lingil olev auto on kena ja hea varustusega.
Viimati muutis NOTFAST, 13 Sept 2010, 20:08, muudetud 1 kord kokku.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

marti110
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 22 Veebr 2006, 15:53
Asukoht: Tartu-Adavere

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas marti110 »

Inc kirjutas:Suured tänud kõigile, kes vastanud on.Hetkel on silma jäänud selline isend: http://www.auto24.ee/used/753076" onclick="window.open(this.href);return false; Äkki kellegi auto foorumist või oskab midagi autost rääkida?Ise pole kahjuks lihtsalt aja nappuse tõttu jõudnud autot Tln-sse vaatama minna.
olen seda autot näinud võistlemas mitmetel rajapäevadel, enamasti asfaldil. Käis ka Piiroja krossirajal, aga see oli vist liiga julm tema madalale autole. See muidugi ei tähenda , et see sara oleks.Pead ise ikka üle vaatama. Mõni hoiab ja hooldab väga usinalt oma raja/hobiautot
„Maailmas on 3 lihtsat viisi raha kaotamiseks – võidusõit on neist kiireim, naised kõige meeldivam ja põllumajandus kõige kindlam.” (Lord Amherst)

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas NOTFAST »

marti110 kirjutas:
Inc kirjutas:Suured tänud kõigile, kes vastanud on.Hetkel on silma jäänud selline isend: http://www.auto24.ee/used/753076" onclick="window.open(this.href);return false; Äkki kellegi auto foorumist või oskab midagi autost rääkida?Ise pole kahjuks lihtsalt aja nappuse tõttu jõudnud autot Tln-sse vaatama minna.
olen seda autot näinud võistlemas mitmetel rajapäevadel, enamasti asfaldil. Käis ka Piiroja krossirajal, aga see oli vist liiga julm tema madalale autole. See muidugi ei tähenda , et see sara oleks.Pead ise ikka üle vaatama. Mõni hoiab ja hooldab väga usinalt oma raja/hobiautot
Kas see on ikka sama`? Ma arvan, et sa ajad sarnase autoga segi ja too peaks liikuma rohkem Jõgeva-Tartu kandis. Üks selline käis ka talvel jääpeal siin lammutamas. Peaks olema mälujärgi sul nimekaim. Või siis on vahepeal uus omanik tulnud ja müüb seda.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

marti110
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 22 Veebr 2006, 15:53
Asukoht: Tartu-Adavere

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas marti110 »

ei aja sassi, käib pidevalt sellega AG karika etappidel (19. AWD VW Golf III VR6 2.8 128kW 135THP)
http://foorum.fastfords.org.ee/viewtopi ... daca9cce18" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis marti110, 14 Sept 2010, 17:52, muudetud 1 kord kokku.
„Maailmas on 3 lihtsat viisi raha kaotamiseks – võidusõit on neist kiireim, naised kõige meeldivam ja põllumajandus kõige kindlam.” (Lord Amherst)

Inc
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 10 Sept 2010, 11:38
Asukoht:

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas Inc »

Suur aitäh kõigile,sai lastud auto üle vaadata. Kahjuks see auto rohkem rinka jaoks tõesti, et seega tuleb edasi otsida :(

oltc1100
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Dets 2007, 12:10
Telefon: 58051443
Skype: oliver lemmik
Auto: VW Golf VII
Asukoht: Võrumaa

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas oltc1100 »

alkeemik kirjutas:
DJALL kirjutas:Häälte kohapealt nõustun kasutaja Jyrksiga.
Nõustun.

Kuid hääl hääleks. Kui selle mootoriga on külmast peast kuuma antud, lekib see igaltpoolt.
ühelegi autole ei tohi külmana kuuma anda :!:
VAG grupp :)

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

oltc1100 kirjutas: ühelegi autole ei tohi külmana kuuma anda :!:
Aitäh, seda ma veel ei teadnudki.

oltc1100
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Dets 2007, 12:10
Telefon: 58051443
Skype: oliver lemmik
Auto: VW Golf VII
Asukoht: Võrumaa

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas oltc1100 »

alkeemik kirjutas:
oltc1100 kirjutas: ühelegi autole ei tohi külmana kuuma anda :!:
Aitäh, seda ma veel ei teadnudki.
nagu näha siis mõni vend ei tea juu :)
VAG grupp :)

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: Vw Golf Vr6

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

oltc1100 kirjutas: nagu näha siis mõni vend ei tea juu :)
Ja tundub, et mõned ei mõista irooniat.

Vasta

Mine “Autoostu abi”