Arutelu seosed lisakaugtulede ja T?V-ga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Arutelu seosed lisakaugtulede ja T?V-ga

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Tere

Kellegil ?kki ei ole vaja v?i seisab kuskil niisama pealkirjas mainitud tulede katted:)
Oleks vaja neid homme(29.10.2008) v?i ?lehomme (30.10.2008),parem variant oleks, kui saaks homme ja tagasi annaks ?lehomme.





[Muudetud: 29-10-2008 UMMI]

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa

Lugemata postitus Postitas Indrek »

Ma k?ll kindel ei ole, aga ma kuulsin, et ?V-l tahavad t?nap?eval juba, et need tuled l?ind oleks eest, mitte ainult katted peal.
EDIT: aga seda r??kis mulle inspektor koppel P?rnus autokoolis, aga ta ongi siuke lisatuledep*dereerija :P

[Muudetud: 28-10-2008 insche]
vanasti olin insche

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Selleks mul neid vaja ongi et ?V-st l?bi saada.T?na ?hel rekkal juba oli probleeme.Aga kui kahel on katted peal siis pidi isegi ok olema,olenevalt muidugi kohast ja kui h?sti mehed sinust aru saavad.
Koplist ei hakka ?ldse r??kima,see ikka igast si**a keeranud.

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Ei ole siis kellegil?:)

di5a1n
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20 Nov 2005, 16:59
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas di5a1n »

Ummi, ummi :D mis seal ikka, tuleb vist m?ned ?lled ligi v?tta ja ise valmis teha need kated ;)
...

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Ei no juba uurisin,kilekotid peale ja k?ik pidi ?ige olema:D


[Muudetud: 29-10-2008 UMMI]

daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]

Lugemata postitus Postitas daqqer »

?V ajaks v?id tuled ?ra keerata tee pealt otse suunas. A la ?les v?i alla v?i k?ljepeale. Ja ?tled et on t??tuled. V?ivad olla esisillast tagapool kaa kui t??tuled on. A la jeebil kastis vms.

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Algselt postitas: daqqer
?V ajaks v?id tuled ?ra keerata tee pealt otse suunas. A la ?les v?i alla v?i k?ljepeale. Ja ?tled et on t??tuled. V?ivad olla esisillast tagapool kaa kui t??tuled on. A la jeebil kastis vms.
Kusjuures uued seadused on j?lle valmis kirjutatud.T?na k?isin ?levaatusel, 4 katet ees ja ikka oli probleeme.Asi seisneb selles,et isegi kui sul on need tuled tagurpidi vms siis sul tegelikult on ju v?imalus neid tulesid kasutada.Seega isegi see ei loe, et sul katted peal on .LUXide arv l?heb l?hki nii v?i naa.Varem sai t?esti ?elda et mul on valgusreklaam,enam see variant aga l?bi ei l?he.

Indrek
Huviline
Postitusi: 304
Liitunud: 29 Apr 2005, 07:31
Auto: Golfi risu
Asukoht: Raplamaa

Lugemata postitus Postitas Indrek »

Nii ongi.. Ja isegi see ei aita, kui l?ikad juhtmed ?ra, ?tled et ilu p?rast. Niisama iluasju ka ei tohi toppida igalepoole :D Ja rekkadel on luxid l?hki ?ksk?ik mis tule sa sinna juurde paned originaalile. Originaalis on tavaliselt juba 75 suhtarv t?is. Juurde v?ib lisada ainult mingid tuled ?les, mida saab ainult vilgutada - sissej?tmise v?imalust olla ei tohi.. Aga seal on ka piirangud, missugused need v?ivad olla.

Ja t??tuledeks saad ka kirjutada ainult selliseid tulesid, millel on vastav m?rgistus peal, et nad on t?esti t??tuled. Ei viitsi praegu autokooli materjale ?les otsida, mingis VEOAUTO raamatus oli k?ik v?lja kirjutatud.
Kui E-d l?hen tegema, tuletan meelde, siis saan t?psemalt r??kida :P
vanasti olin insche

sam0
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 14 Juun 2007, 17:08
Telefon: +358401492526
Auto: VW Golf Country 1,8 72kw 1991a.Skoda superb 2.0 110kw 2017a.Vw transporter t5 2,5 96kw 2008 a
Asukoht: L-Virumaa
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas sam0 »

mul oli ?levaatusel ka lisatuled ja ilma kateteta ei ?eldud midagi nende kohta

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Algselt postitas: insche
Nii ongi.. Ja isegi see ei aita, kui l?ikad juhtmed ?ra, ?tled et ilu p?rast. Niisama iluasju ka ei tohi toppida igalepoole :D Ja rekkadel on luxid l?hki ?ksk?ik mis tule sa sinna juurde paned originaalile. Originaalis on tavaliselt juba 75 suhtarv t?is. Juurde v?ib lisada ainult mingid tuled ?les, mida saab ainult vilgutada - sissej?tmise v?imalust olla ei tohi.. Aga seal on ka piirangud, missugused need v?ivad olla.

Ja t??tuledeks saad ka kirjutada ainult selliseid tulesid, millel on vastav m?rgistus peal, et nad on t?esti t??tuled. Ei viitsi praegu autokooli materjale ?les otsida, mingis VEOAUTO raamatus oli k?ik v?lja kirjutatud.
Kui E-d l?hen tegema, tuletan meelde, siis saan t?psemalt r??kida :P
Originaalis 75 t?is ei tule.Eilne kogemus Rekka omad tuled + 4 lisakaugtuld kokku 190 LUX,lubatud 75 asemel.Kui arvestada ,et 4 lisatuld annavad 150 LUXi siis originaalid on j?relikult 40 ainult.Seega on suhteliselt oluline kas sul on 1 tule LUXid kas 17,5 v?i 37,5.T?na ?eldi,et peavad olma eraldi l?litid vahel,st tavat?istuled ja siis 2 ja 2 lisatuld veel eraldi,et saaks k?iki erinevalt kasutada.St kas kasutad autokaugtulesid ja kahte lisakaugtuld koos v?i siis 4 lisatuld eraldi ja autotuled ei t??ta.See kehtib ka j?llegi aga 17,5 LUXiste lisatuledega.Sest kui paned erladi 4 37,5 peale ongi juba poolega l?hki aetud:D
Algselt postitas: sam0
mul oli ?levaatusel ka lisatuled ja ilma kateteta ei ?eldud midagi nende kohta
Sul oli siis s?iduautol ja j?relikult 17,5 LUXised.

[Muudetud: 29-10-2008 UMMI]

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Wizard »

kui on k?ljes peavad p?lema, kui p?levad ja lux l?heb ?le 75 siis ei tohi olla ja t??tule alla neid kah ei saa kuna klaasi peal kirjas kaugtuli
j?reldus: lisa kaugtuled v?ivad ees olla ainult siis kui lux kuni 75 orig tuledega kokku ?lej??nud juhul on asi trahvitav ja ?levaatus mittel?bitav

passatist
Klubiline
Postitusi: 219
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:15
Auto: Touareg ja Passat
Asukoht: eesti
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas passatist »

Internett on tore asi,tehke selgeks mis on referensi arv ja mis on lux-id! 75 lux-i kaugtuled?:P Siin on hea viide http://www.autoekspert.ee/index.php?page=185" onclick="window.open(this.href);return false; ja teine veel http://en.wikipedia.org/wiki/Lux" onclick="window.open(this.href);return false; kahjuks inglise keeles.

UMMI
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 12 Apr 2004, 21:43
Asukoht: Tallinn, Õismäe

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Ma kirjutasin seda mis kogemus oli 2 tehno?levaatus punktiga.Vaadates neid kahte linki siis tuleb v?lja et ka ?V mehed ei ole just k?ige p?devama jutu ja tedamistega.

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas corbe »

?nneks/kahjuks pole ka osad politseinikud kursis referentsiarvuga. Mersul 3 cibie tuld ees, millest ??rmistel tuleklaasid "reljeefsed?" ( ehk siis nagu tavalised tuled, mitte selge klaasiga) ja keskmine selge klaasiga spot-light nii?elda. ??rmised tuled tembeldati udukatep?he ja keskmine v?i siis k?ik k?sti kinni panna, siis liikluses ok, ei pidavat nokkima.
Kandelate arv on k?ll k?vasti l?hki, aga see neid ei huvitanud. Ega ka eri?ksuslasi...

Vasta

Mine “Elektroonika”