1,8 89a passat aku l?heb lambist t?hjaks

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
erks25
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 09 Apr 2008, 18:55
Asukoht:

1,8 89a passat aku l?heb lambist t?hjaks

Lugemata postitus Postitas erks25 »

auto seisab paar p?eva ja kui t??le l?hed panema on aku nii t?hi et isegi kell kustub armatuuris ?ra mingi l?his vist sees aga ?htegi kaitset l?bi ei p?leta genekas laeb ilusti ja aku on tutikas

RKsilver
Veteran
Postitusi: 710
Liitunud: 08 Jaan 2008, 21:56
Auto: Audi B8 3.0TFSI manuaal Stage1 2009 vs Audi V8 1991 vs Touran 2011
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas RKsilver »

endal sama mure, gene laeb, aku uus, kaitsmed korras aga 2-3 p?eva seisab ja kutupiilu ....

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5383
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 516 korda

Lugemata postitus Postitas jussike »

Ka uued asjad v?ivad teinekord alt vedada.
Miks akut vahetasite ja kas viga tekkis peale aku vahetust.
K?igepealt tuleks siiski s??de v?ljas tarbimine ?ra m??ta. Kui on mingeid ise paigaldatud lisasi (makid, v?imud....) tuleks j?lgida, et need kindlasti v?lja l?lituksid. Paljud odavama otsa signad v?ivad lollusi teha.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

RKsilver
Veteran
Postitusi: 710
Liitunud: 08 Jaan 2008, 21:56
Auto: Audi B8 3.0TFSI manuaal Stage1 2009 vs Audi V8 1991 vs Touran 2011
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas RKsilver »

vahetasin kuna aku oli mingi 4 aastat juba vana ja l?ks kuidagi l?hisesse ...

nimelt panna laadija taha, 1 astme peale, viskab n?iduki p?hja ja akulaadija l?kkab end v?lja ..

erks25
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 09 Apr 2008, 18:55
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas erks25 »

vana akuga oli sama nali sellep?rast saigi see ?ra vahetatud aga kas starteris ei saa mingit l?hist olla

Peasilinder
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 16 Mai 2007, 22:32
Auto: vw golf II td 44kw`91, BMW 525 TDS E39`97, BMW 316 E36 , Saab 95` 97,Corolla AE82 ,GSX-R 600`99,Jawa 350 `71,Riga 91
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Peasilinder »

Ma pakun ka v?lja et makk imeb sul aku t?hjaks,mul n?iteks oli nii.V?i on makis endas mingi kala et ei l?litu v?lja. Pakkusin v?lja variandi lihtsalt,eks teadjamad vennad soovitavad mida teha t?psemalt.
WARNING! To avoid possible breathing problems caused by rapid acceleration of this Corrado,all females are advised to remove any tight fitting clothes. TELF : 53739123

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

L?petasih just jettal voolulekke otsimise .N?dalaga(see auto s?idab harva)aku t?hi.Mass l?liti v?tab k?ik voolud v?lja va. raadio ja kell.N??d ei j?? muud ?le kui v?tta k?ik voolud v?lja(miinus lahti)ja siis selgub kui palju makk v?tab v?i aku ise ei kannata seismist.Kaks p?eva on muidugi nats j?hker kuid seda kergem peaks olema vea leidmine.

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Voolulekket otsitakse ampertangidega ;) Ja selleks ei kulu 2 paeva.

mclx
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 21 Apr 2004, 11:50
Asukoht: Võru - Tallinn

Lugemata postitus Postitas mclx »

mul oli ka siuke probleem passatiga, et aku imes t?hjaks ja siis l?ks veel signa ka lolliks. viga oli el. venti anduris radika k?ljes, mis oli ?ra k?rsanud ja l?kkas sellega 15 voolu taha ning siis hakkas ka bensupump ja vent korraga teatud aja tagant kogu aeg t??le, niiet kui 2 p?eva auto seisis oli aku t?itsa t?hi. aitas venti anduri vahetus.

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 687
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 49 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mattias »

Mul sarnane probleem oma G2'ga. Samuti 2 p?eva seisu ja starter teeb vaid kl?psu. Proovitud on ?ra v?tta v?imendi toide,kuid siiski l?heb t?hjaks.Kahtlustan hetkel raadiot. Aku on muidu korralik ja p?ris hea v?imsusega.
Kas ampertangid on mingid kallid/spets asjad? Millegi muuga saaks kah testida?

edit: tekstiparandused

[Muudetud: 30-11-2008 mts]

Monah
Huviline
Postitusi: 343
Liitunud: 20 Jaan 2007, 20:22
Auto: VW Vento VR6
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Monah »

Algselt postitas: mts
Mul sarnane probleem oma G2'ga. Samuti 2 p?eva seisu ja starter teeb vaid kl?psu. Proovitud on ?ra v?tta v?imendi toide,kuid siiski l?heb t?hjaks.Kahtlustan hetkel raadiot. Aku on muidu korralik ja p?ris hea v?imsusega.
Kas ampertangid on mingid kallid/spets asjad? Millegi muuga saaks kah testida?

edit: tekstiparandused

[Muudetud: 30-11-2008 mts]

Iga korralik toorist on suht kallis. Millegi muuga on suht raske testida. Mis on nende pohimotte: ampertangid pannakse akuklemmi + peale , siis saad naha, palju hetkeline voolutave on, Amprites. On teatud vaartus millest yle ei tohi olla. Siis hakkad jarjets igasuguseid asju lahti yhendama ( kaitsmed yhekaupa nt valja) ja hakkad vaata milline tarbija on taga koguaeg. Tihti peale on pohjused: valesti yhendatud makkid, voimud, telekad, vigased kesklukkud, vigane signa.
Yks korralik elektrik saab suht kiiresti asja jalile.
Vb ise hetkel mone kohapeal eksisin , sest elekter on minu nork kylg, arge siis kovasti pekske.


Lugupidamisega Aleksei.

pppp
Veteran
Postitusi: 2245
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas pppp »

Saab ka ju kasv?i tavalise multimeetri jadamisi ?hendada. Ampertangidega muidugi hulka mugavam majandada.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Alalisvoolu amper tangidega saad kergelt m??ta gen. laadimis voolu Amprites. Voolu lekke otsimiseks vaja ?hendada lahti ?ks aku klemmidest ja vahele ?hendada ampermeeter, soovitavalt m??te piirkonnaga kuni 1 A. Kui amp. meeter reageerib ca.0,3-e peale l?hebki paari p?evaga aku t?hjaks. N??d hoia amp. n?itu ja hakka kaitsmeid v?lja katkuma.Ehk selgub t?de,ehk leke.

Mr.Golf
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 30 Aug 2006, 15:55
Telefon: 53426291
Auto: Polo 6n2 ´01
Asukoht: Lagedi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mr.Golf »

mu golfil sarnane jama... ise ostsin uuee aku(1400.-), genekale tableti ja harjad...laadimine 13,7x ... ise kahtlustan starterit v?i starteri ergutust... peab laiali lammutama ja l?hemalt vaatama neid. multimeetriga kontrollisime "lekkeid",mida oluliselt ei t?heldanud... kui vea leian,annan teada:P
kui sa oled tehasepoolt juba debiilik,siis ei aita aju chippimine ka:D

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Algselt postitas: Mr.Golf
mu golfil sarnane jama... ise ostsin uuee aku(1400.-), genekale tableti ja harjad...laadimine 13,7x ... ise kahtlustan starterit v?i starteri ergutust... peab laiali lammutama ja l?hemalt vaatama neid. multimeetriga kontrollisime "lekkeid",mida oluliselt ei t?heldanud... kui vea leian,annan teada:P
Hr. Mr.Golf. N??d vist nats midagi l?ks puuse. Nimelt starteril ei ole ergutust(see selleks) ja starteri kaudu ei saa iial voolu leket olla.Jutt on seisvast autost.Laadimine 13,7 V. on siiski v?he. 14-14,5 on sobilik vahemik laadimis pingel.

Mr.Golf
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 30 Aug 2006, 15:55
Telefon: 53426291
Auto: Polo 6n2 ´01
Asukoht: Lagedi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mr.Golf »

l?ks puusse vist...juhtub ikka...a see selleks...ma saan igatahes t?na uue aku k?tte j?lle ja l?hen algusest peale uurima-puurima
kui sa oled tehasepoolt juba debiilik,siis ei aita aju chippimine ka:D

kolmnurk
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Jaan 2008, 19:25
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas kolmnurk »

mu passatil kadus ka vool ?ra.viga oli tulede peal?litis,mis peale s?itu mingi aja p?rast l?litas salongi vendi t??le,kuni aku k?lma ilmaga enne hommikut kooles. ?kskord ??sel avastasin,vent k?ib ja v?lja l?litatud tulede l?liti s?ras.

erks25
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 09 Apr 2008, 18:55
Asukoht:

Lugemata postitus Postitas erks25 »

probleem lahendatud viga oli oks?deerunud massjuhtmes mis ei suutnud piisavalt voolu l?bi anda

Vasta

Mine “Elektroonika”