Hea Xenon conversion kit...m?istliku hinnaga

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
TurboPassat
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 11 Mär 2008, 21:53
Asukoht: Pärnumaa

Hea Xenon conversion kit...m?istliku hinnaga

Lugemata postitus Postitas TurboPassat »

Viimasel ajal palju juttu xenon komplektidest mida tavatulede asemele paigaldada. Pooltuli n?uab k?ll automaatset k?rguse regulaatorit aga t?istulesse v?ib neid vabalt paigaldada. Sellega ei pimesta ka kedagi kuna need ju teadupoolest l?litatakse v?lja kui keegi vastu s?idab :P

K?simus siis selline et millist komplekti eelistada? Neid on v?ga erinevas hinnas...alates 800.- kuni l?petades....v?ga suurte numbritega. Soovitage siin teemas m?nda korralikult toimivat s?steemi.
VW Passat 1.8T 97a 110kw

monsterman
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 29 Mär 2005, 23:39
Telefon: 5161568
Auto: BMW R35 ´49, VW Caddy 2004 , Chevrolet El Camino '72 , VAZ 2106 '76
Asukoht: Saku

Lugemata postitus Postitas monsterman »

Minu tekst kustutatud, kuna puudutas sellise versiooni legaalsust mitte xenon kit'e.

[Muudetud: 20-3-2009 monsterman]
Volkarid ei tilgu õli - nad märgistavad oma territooriumit.

daqqer
Veteran
Postitusi: 694
Liitunud: 26 Apr 2004, 23:47
Telefon: 5177458
Auto: BMW
Asukoht: [ Tallinn ]

Lugemata postitus Postitas daqqer »

Sellisele Passatile pannes j??b suht ok valgusviht, ja sellistel ''uuematel'' autodel ei hakka see nii hullult silma, eriti kui ainult t?istulle paned ksenooni.

Ainuke jama on see et ksenooni eluiga oleneb just l?lituste arvust. Ja kui s?ita pikemaid otsi maanteel siis sa saad pirnidest suht kiirelt lahti ma arvan. V?i lihtsalt tumedaks kiiresti.

TurboPassat
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 11 Mär 2008, 21:53
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas TurboPassat »

to monsterman
Ei..see ei olnud hetkel k?simus... r??gin t?istuledest... t?istuli pimestab ainult siis kui ta sisse on l?litatud ;D Pooltules saan aru regulaatori vajadusest...

Kordan siis ikka k?simust mille p?rast teema tegin: millist komplekti eelistada? Neid on v?ga erinevas hinnas...alates 800.- kuni l?petades....v?ga suurte numbritega. Soovitage siin teemas m?nda korralikult toimivat s?steemi.

N?ide: http://www.carworld.ee/products/Xenon-komplekt-H7.html" onclick="window.open(this.href);return false;

[Muudetud: 20-3-2009 TurboPassat]
VW Passat 1.8T 97a 110kw

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Lugemata postitus Postitas sax82 »

k?ik kes m??vad xenoneid r??givad et nende omad k?ige paremad :D endal mul mingid 1000 kr ja pirnidel kiri philips . ?le poole aasta juba k?ljes olnud ja l?bi ei ole l?inud t?istuli ega ka l?hituli. kuigi t?istulega kl?psutamist v?ga palju olnud.

mclx
Huviline
Postitusi: 238
Liitunud: 21 Apr 2004, 11:50
Asukoht: Võru - Tallinn

Lugemata postitus Postitas mclx »

eks need 1k kanti j??vad j?relturu hiinakad k?ik ?ks ole, nad t??tavad ja kestavad k?ll kui korralikult paigaldatud olen oma kogemustest j?reldanud. plokid kipuvad l?bi minema siis kui ?hendused kehvad on (nt mass).
kuna xenonil on s?ttimisaeg, ei soovitata seda eraldi pirnina kaugtulesse panna, selleks ongi v?lja m?eldud bixenonid. et teinekord v?ib hilja olla kui l?litad kaugtule sisse kuid see saavutab oma valguse alles t?ki aja p?rast.

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Lugemata postitus Postitas sax82 »

Algselt postitas: mclx
eks need 1k kanti j??vad j?relturu hiinakad k?ik ?ks ole, nad t??tavad ja kestavad k?ll kui korralikult paigaldatud olen oma kogemustest j?reldanud. plokid kipuvad l?bi minema siis kui ?hendused kehvad on (nt mass).
kuna xenonil on s?ttimisaeg, ei soovitata seda eraldi pirnina kaugtulesse panna, selleks ongi v?lja m?eldud bixenonid. et teinekord v?ib hilja olla kui l?litad kaugtule sisse kuid see saavutab oma valguse alles t?ki aja p?rast.
kui maanteel need algul ?ra s?ttivad siis p?rast seda kui pirnid soojad juba siis nad s?ttivad kiiresti. mina olen v?ga rahul selle s?ttimis ajaga. passatil H7 kaug ja l?hi kah H7 niiet sinna ju bi xenonit panna ei saagi.

TurboPassat
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 11 Mär 2008, 21:53
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas TurboPassat »

Ok...?hes?naga siis k?ik 1 hiina "pask" :P Panin ka katsetuseks pooltuledest (luuptuled) xenonid p?evaks ringi t?istuledesse mis tavaliste h7-tega ei n?ita pehmelt ?eldes mitte midagi..... xenon pirniga juba midagi nagu n?gi ka :)
VW Passat 1.8T 97a 110kw

blade
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Aug 2003, 15:54
Auto: Audi A7 3.0TFSI
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas blade »

Originally posted by sax82
Algselt postitas: mclx
eks need 1k kanti j??vad j?relturu hiinakad k?ik ?ks ole, nad t??tavad ja kestavad k?ll kui korralikult paigaldatud olen oma kogemustest j?reldanud. plokid kipuvad l?bi minema siis kui ?hendused kehvad on (nt mass).
kuna xenonil on s?ttimisaeg, ei soovitata seda eraldi pirnina kaugtulesse panna, selleks ongi v?lja m?eldud bixenonid. et teinekord v?ib hilja olla kui l?litad kaugtule sisse kuid see saavutab oma valguse alles t?ki aja p?rast.
kui maanteel need algul ?ra s?ttivad siis p?rast seda kui pirnid soojad juba siis nad s?ttivad kiiresti. mina olen v?ga rahul selle s?ttimis ajaga. passatil H7 kaug ja l?hi kah H7 niiet sinna ju bi xenonit panna ei saagi.
See H7 ju ei puutu ?ldse asjasse. Bi-xenon ei ole kahe pirniga, vaid on ?ks tavaline pirn aga lihtsalt klapp liigub luubi ees mis laseb rohkem valgust l?bi.

Jah, nad k?ik on ?hes kohas tehtud, r??kigu mida tahes kokku. See Philipsi tehnika jne on ka ?ks jura. Neid H7 jne pirne Philips ei teegi(xenon ma m?tlen), ainult D2S jne ehk xenon pirnid. Ja kui ballastile on kuskile kirjutatud Philips sis ma selle peale ka v?ga leili ei l?heks.

Aastakese vast ika kestab. Pirne ja ballasteid saab n?iteks ebayst eraldi tellida ka hiljem. Neil on need universaalsed ?hendused ka nagunii, niiet vahet ei ole kelle toodang seal otsas on, ?ks jama k?ik :P

sax82
Huviline
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Jaan 2007, 09:52
Auto: Passat 96kw Primera Sri
Asukoht: Trtu

Lugemata postitus Postitas sax82 »

Algselt postitas: blade
Originally posted by sax82
Algselt postitas: mclx
eks need 1k kanti j??vad j?relturu hiinakad k?ik ?ks ole, nad t??tavad ja kestavad k?ll kui korralikult paigaldatud olen oma kogemustest j?reldanud. plokid kipuvad l?bi minema siis kui ?hendused kehvad on (nt mass).
kuna xenonil on s?ttimisaeg, ei soovitata seda eraldi pirnina kaugtulesse panna, selleks ongi v?lja m?eldud bixenonid. et teinekord v?ib hilja olla kui l?litad kaugtule sisse kuid see saavutab oma valguse alles t?ki aja p?rast.
kui maanteel need algul ?ra s?ttivad siis p?rast seda kui pirnid soojad juba siis nad s?ttivad kiiresti. mina olen v?ga rahul selle s?ttimis ajaga. passatil H7 kaug ja l?hi kah H7 niiet sinna ju bi xenonit panna ei saagi.
See H7 ju ei puutu ?ldse asjasse. Bi-xenon ei ole kahe pirniga, vaid on ?ks tavaline pirn aga lihtsalt klapp liigub luubi ees mis laseb rohkem valgust l?bi.

Jah, nad k?ik on ?hes kohas tehtud, r??kigu mida tahes kokku. See Philipsi tehnika jne on ka ?ks jura. Neid H7 jne pirne Philips ei teegi(xenon ma m?tlen), ainult D2S jne ehk xenon pirnid. Ja kui ballastile on kuskile kirjutatud Philips sis ma selle peale ka v?ga leili ei l?heks.

Aastakese vast ika kestab. Pirne ja ballasteid saab n?iteks ebayst eraldi tellida ka hiljem. Neil on need universaalsed ?hendused ka nagunii, niiet vahet ei ole kelle toodang seal otsas on, ?ks jama k?ik :P
mis klubi see oligi ?? kas VW v?i audi ?

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas h4rz »

Algselt postitas: sax82
mis klubi see oligi ?? kas VW v?i audi ?
Mis klubi see oligi ? Kas VW v?i VW ?

blade
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Aug 2003, 15:54
Auto: Audi A7 3.0TFSI
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas blade »

Originally posted by sax82
Algselt postitas: blade
Originally posted by sax82


kui maanteel need algul ?ra s?ttivad siis p?rast seda kui pirnid soojad juba siis nad s?ttivad kiiresti. mina olen v?ga rahul selle s?ttimis ajaga. passatil H7 kaug ja l?hi kah H7 niiet sinna ju bi xenonit panna ei saagi.
See H7 ju ei puutu ?ldse asjasse. Bi-xenon ei ole kahe pirniga, vaid on ?ks tavaline pirn aga lihtsalt klapp liigub luubi ees mis laseb rohkem valgust l?bi.

Jah, nad k?ik on ?hes kohas tehtud, r??kigu mida tahes kokku. See Philipsi tehnika jne on ka ?ks jura. Neid H7 jne pirne Philips ei teegi(xenon ma m?tlen), ainult D2S jne ehk xenon pirnid. Ja kui ballastile on kuskile kirjutatud Philips sis ma selle peale ka v?ga leili ei l?heks.

Aastakese vast ika kestab. Pirne ja ballasteid saab n?iteks ebayst eraldi tellida ka hiljem. Neil on need universaalsed ?hendused ka nagunii, niiet vahet ei ole kelle toodang seal otsas on, ?ks jama k?ik :P
mis klubi see oligi ?? kas VW v?i audi ?
R??kisin siin Audist v?i? See jutt k?ib k?igi autode kohta. V?id pead oma VW nii eriliseks, et ta kohe teistsugune?

See H4 xenon pirn ei ole mingi bi-xenon. Erilist kriitikat see k?ll ei kannata, ma vabatahtlikult seda endale ette ei paneks. Bi-xenon on ikkagi see kus on ?ks pirn, ja klapp liigub luubi sees. Nendel H4 kitidel liigub aga hoopis pirn. Seal on erinevaid probleeme, n?iteks t??kindlus ning peale selle ei ole v?imalik, et see pirn iga kord t?pselt sama koha peale j?lle seisma j??b.

Enamasti on H4 reflektortules kah, sinna oleks nagunii ?sna paha m?te seda paigaldada.

[Edited on 21-3-2009 by blade]

TurboPassat
Huviline
Postitusi: 135
Liitunud: 11 Mär 2008, 21:53
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas TurboPassat »

Ma ka reflektortulesse xenonit ei pannud.. ostsin uued luuptuled ja neil pooltuli luubiga... t?istuli reflektoriga... aga t?istule puhul on savi...see nagunii ei pimesta kedagi...sest see nagu te k?ik teate tuleb kustu panna kui keegi vastu tuleb ;D Sellest parempoolsest k?ib jutt siis http://pilt.delfi.ee/show_original/5652401/" onclick="window.open(this.href);return false;

[Muudetud: 22-3-2009 TurboPassat]
VW Passat 1.8T 97a 110kw

Vasta

Mine “Elektroonika”