VW Passat B4 elekter (aknad)

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas Vant »

No tere!
Otsisin mis ma otsisin, aga küsimustele vastust ei leidnud. Nimelt ei tööta passatil tagumised el. aknad. Juhtmed uste sees lappisin juba ära, selle peale hakkas juhipoole comfortiga (võtmest) funkama, aga muud ei midagi. Kõrvalistujapoolne töötab see- eest eest keskkonsoolist, aga tagant enda nupu alt ei toimi nad kumbgi :D (valgustus ka nuppudel ei põle).

Vahel kui eest juhipoolset proovida, siis mingi klõps nagu käib, aga muud midag. Proovisin ka toimiva (esiukse) lülitiga, aga ei midagi.

Foorumist jäi silma, et akende releed peaksid olema tagaistme all, kuid seal oli ainult mingi suur pistik (mis ka muide polnud taha ühendatud, ABS äkki? ). Kas universaalil võivad nad kuskil mujal asuda? Aasta on masinal 94 ja mootor 2.0 85kw.

Kui kellegil on olnud kokkupuuteid selliste anomaaliatega, või oskab mind vähemalt õiges suunas juhatada, siis oleksin vägagi tänulik :)

Hannes

E: http://i203.photobucket.com/albums/aa31 ... /002-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Selline asi peaks vist istme all olema? Mina seda sealt ei leidnud, kust veel otsida võiks?
Viimati muutis Vant, 03 Aug 2011, 20:35, muudetud 1 kord kokku.
Raketimustriga istmed

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas rako »

mul juhi tagumise aknaga sama jama, alguses töötas siis ei töötanud. käis nagu jumal juhatab noh. Lõpuks sai hing täis ja sai kogu elektriajam sealt minema visatud. Oh sedakirumist kui avastasin et ukseposti sees oli massi juhe katki:) B4 üldiselt on need uste vahelised pistikud väga kehvad, puhasta neid ja lase miski PRF i laadset möginat sinna vahele.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

Re: VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas Vant »

Jeps, juhtmed juba timmisin. Nüüd on ta vahelduva eduga tööle hakanud, võimalik et tahab lihtsalt määrimist saada. Aga siiski mind huvitab, kus kohas siis see releekarp on :D
Raketimustriga istmed

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas rako »

Minuteada el aknad käivad läbi aju mitte ei ole releede peal.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

pppp
Veteran
Postitusi: 2246
Liitunud: 04 Juun 2004, 11:44
Telefon: viis kuus kuus üheksa O I null üks
Auto: T***a P***s+
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 16 korda

Re: VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas pppp »

Vant kirjutas:E: http://i203.photobucket.com/albums/aa31 ... /002-1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Selline asi peaks vist istme all olema? Mina seda sealt ei leidnud, kust veel otsida võiks?
Parem hilja kui...
See on B3-del nii. B4-l peaks iga mootori küljes eraldi juhtmoodul olema.

Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

Re: VW Passat B4 elekter (aknad)

Lugemata postitus Postitas Vant »

Super, ma juba kartsin, et midagi on puudu :D Igatahes aitäh kõigile vastajatele :)
Raketimustriga istmed

Vasta

Mine “Elektroonika”