RNS MFD (Keele muutmine)

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Roht
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Aug 2012, 08:29
Auto: VW Passat B5.5 1.9 TDI
Asukoht:

RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas Roht »

Tere tere,

Kas leidub mõni hea foorumikaaslane, kes oleks nõus oma RNS MFD Navi-CD-d minu autole mõneks minutiks sisse söötma. (Minu auto plaat on ilmselgelt automüüja või mõne kolmanda härra poolt omastatud, vms.)

Tegu on RNS MFD 1-ga ja autoks 2004 aasta VW Passat B5.5

Asi nimelt selles siis, et ma ei valda konnade keelt ja selle asemel, et keelte kooli minna usun, et mõistlikum ja lihtsam on hoopis Raadiole ristiinimese keelt õpetada. :D

Oma jutuga tahan jõuda siis selleni, et ehk mõni hea inimene viitsib jõulude puhul minuga kokku saada ja oma plaati korraks kasutada anda, et saaksin selle abil keele ära muuta. (muidugi omaniku valvsa pilgu all)

NB! Ülimalt super oleks muidugi veel see, kui keegi mulle plaadi müüks.

Asun enamiku ajast Tallinnas.

Oleksin väga tänulik, kui keegi kodanikest leiaks aega.

Ette tänades,

tlauri
Huviline
Postitusi: 1667
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 17 korda

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas tlauri »

Lõbus kiri inspireerib samas stiilis vastama :)

1. Plaat ei kuulu automaatselt auto juurdeja seega on alusetu väita, et midagi on ilmselgelt kõrvale omistatud;
2. Konnade keel? Vast siis prantsuse keel, jah? Kui prantsuse keel ei ole ristiinimese keel siis milline teine keel seda on? Soovid itaalia keelt? Eesti keel ei ole ju ristiinimese keel :).
3. Jõulud muidugi tore aga kui soovid, et see koopia tegemisele kaasa aitab siis pigem mängivad siin rolli hoopis muud faktorid.
4. Google abiks selliste ja igasuguste teiste samasisuliste õndsaks tegevate asjade jaoks; kõike saab alla tirida ja kõrvetada. Linki siia ei tule, et üldsus ei solvuks :).
5. See plaat ei ole mingi hiigel hinnanöör ning vabalt internetist tellitav või siis saadav ka VW klaasmajas.
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Roht
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Aug 2012, 08:29
Auto: VW Passat B5.5 1.9 TDI
Asukoht:

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas Roht »

tlauri kirjutas:Lõbus kiri inspireerib samas stiilis vastama :)

1. Plaat ei kuulu automaatselt auto juurdeja seega on alusetu väita, et midagi on ilmselgelt kõrvale omistatud;
2. Konnade keel? Vast siis prantsuse keel, jah? Kui prantsuse keel ei ole ristiinimese keel siis milline teine keel seda on? Soovid itaalia keelt? Eesti keel ei ole ju ristiinimese keel :).
3. Jõulud muidugi tore aga kui soovid, et see koopia tegemisele kaasa aitab siis pigem mängivad siin rolli hoopis muud faktorid.
4. Google abiks selliste ja igasuguste teiste samasisuliste õndsaks tegevate asjade jaoks; kõike saab alla tirida ja kõrvetada. Linki siia ei tule, et üldsus ei solvuks :).
5. See plaat ei ole mingi hiigel hinnanöör ning vabalt internetist tellitav või siis saadav ka VW klaasmajas.

Aitäh su vastuse eest aga...

Ma ei ole päris kindel, mida sa oma vastusega silmas pidasid, sest:

1. Absoluuselt, on arusaadav, et plaat ei pruugi enam olla lugejas, kuna auto oli ostes juba teisel ringil. Ning mis iganes see põhjus pole, miks plaati puudu on, ei olegi oluline, tõin lihtsalt mõned esimesena pähe tulnud mõtted välja, mis ei pruugigi olla tõesed, aga see polnudki asja mõte.
2. Konnade keel? Jah, nii ma kirjutasin, aga selle kohta on oma sõna olemas: NALI! Ei ole soovinud kedagi solvata sellega. Üldiselt saavad sellest enamus indiviidid aru kui naljast. Samuti on see ristiinimene llihtsalt üks fraas, ning ma ei saa aru, miks seda peaks nii tõsiselt võtma. Ning lisaks teadmiseks sulle, et eesti keelega ei ole RNS MFD-l küll midagi pistmist, sest konkreetsele mudelile pole sellist keelt kunagi pakutud. (Soovin muuta inglisekeelseks)
3. Jõulud oli ka lihtsalt üks väike nali asja juures, samuti ei mõista, mis siin nii veidrat on.. Ja muuseas, mis koopia tegemisest sa räägid?? Soovin plaati lihtsalt korraks sõna otseses mõttes RNS-si sisse panna, et kolme nupu vajutusega keel ära muuta ja sellega asi piirdubki.. Voilaaa..!! lihtne!! Annan plaadi tagasi..
4. Ma ei ole huvitatud piraatlusega tegelemisest, kui sa seda silmas pead, teiseks tundub ebatõenäoline, et Leian kuskilt 2003 või 2004 aasta Blaupunkt Teleatlas ..... DX CD torrenti vms..
5. Ma soovin lihtsalt teha ühte lihtsat ja täiesti valutut protseduuri, milleks ma ei näe põhjust osta kaarti, kuna eesti oma niikuinii olemas pole.. Rõhutan veelkord, et soovin keelt ära muuta.. mida ilma plaadita kahjuks teha ei saa.!


Anna mulle andeks, kui ma sind kuidagi solvasin, lihtsalt mulle tunudb, et sa ei saanud asja mõttest päris täpselt aru.. :eh:

Ja lisaks teinekord, kui tahad midagi tarka öelda, siis tee endale mõned faktid kirjeldatava seadme vms asja kohta selgeks.. Sest vastasel juhul võid natuke rumalana tunduda. Hetkel see kahjuks nii oli.. Aga see on lihtalt soovitus, ära pikka viha pea. :wave:

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas masuurik »

Ei viitsinud kogu seda teemat lugeda, aga mul värvilise mfd blaupunkti originaalplaadid olemas.Tallinnas.

tlauri
Huviline
Postitusi: 1667
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 17 korda

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas tlauri »

Kas metafoori hiiglane on kursis, mis RNS firmware-ga on tegemist?
Konnadest ja metafoori tõlgendusest on küll pikk selgitav tekst aga selle kohta, mis asjasse puutub ei leia ridagi. Või plaan on siin rumalusega eeskujuks olla ja suvalisi plaate kuhugi rakendada, millega RNS pikaks teha ehk pange lasta?
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Roht
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Aug 2012, 08:29
Auto: VW Passat B5.5 1.9 TDI
Asukoht:

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas Roht »

Vabanda mind, kui eksin, aga samuti ei leidnud mina ka sinu esimesest postitusest ühtegi asjasse puutuvad detaili, ning see oligi põhjus, miks ma sinu postituse mõttest aru ei saanud..

Ja kuna meie vaidlus ei vii kuhugi, siis lõpetame selle, ma ei näe põhjust seda jätkata. Selle teema loomise eesmärgiks ei olnud vaenu õhutamine foorumikaaslaste vahel, ega kellelegi ära panemine. :roll: Ei soovi kellegagi vaenujalale astuda.

Tänan Masuurikut, tema lihtsa ja konkreetse vastuse eest. :wave:
Viimati muutis Roht, 13 Dets 2013, 10:28, muudetud 1 kord kokku.

Roht
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Aug 2012, 08:29
Auto: VW Passat B5.5 1.9 TDI
Asukoht:

Re: RNS MFD (Keele muutmine)

Lugemata postitus Postitas Roht »

Lahendus leitud probleemile, tänud kasutajale masuurik!

Võib teema lukku panna ja/või kustutada.

Vasta

Mine “Audio ja video”