TALLINN - kolmapäev kell 19 kogunemine

Moderaatorid: HawkHill, argo

Vasta
Chris-T
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 05 Veebr 2013, 22:14
Asukoht: Rakvere

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Chris-T »

tito kirjutas:
kessu135 kirjutas:Arvan et üle nädAla või iga kuu teine kolmapäev Hiiu pubis. Miks teine, sest kuu lõpupoole on seisud teate isegi millised kõigil ja usun, et see sobiks rohkem :D
Ja ütlen ausalt see parklas seismine pole jah enam huvitav ja vaheldus teeb head.
Olen ennegi püüdnud mustikas sooja jooki saada, aga seal juba 8st kõik kinni ja mine aint sinna prismasse.
No siis tuleb kogunemisele tulla tunnike varem ,nagu mina alati :D :D :D :D
Sa juba seal või? :D

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5176
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 188 korda
Tänatud: 219 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas tito »

Chris-T kirjutas: Sa juba seal või? :D
Nüüd juba kodus, kedagi polnud ju seal :lol:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Chris-T
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 05 Veebr 2013, 22:14
Asukoht: Rakvere

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Chris-T »

45 minuti pärast olen :D

kessu135
Veteran
Postitusi: 958
Liitunud: 07 Okt 2011, 19:49
Telefon: 58347**7
Skype: n.kerstin
Auto: Golf II 1.8 66kw 89 a.
Asukoht: Tallinn & Pärnu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas kessu135 »

No 19ks ma küll ei tule sinna. See putka panakse seal 20.00 kinni ehk siis aeg millal üldse inimesi heal juhul hakkab kohale tilkuma

rellllz
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 19 Dets 2012, 09:46
Asukoht:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas rellllz »

kessu135 kirjutas:No 19ks ma küll ei tule sinna. See putka panakse seal 20.00 kinni ehk siis aeg millal üldse inimesi heal juhul hakkab kohale tilkuma

kaua sa jahud sel teemal :D mine siis ennem statist läbi ja võta endale kas või 3 kuuma jooki kaasa ja ei peagi üles prisma poole kõndima ega varem kohale tulema :D ennemgi oleme käinud ju sealt läbi? :thumbup: case closed!

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

rellllz kirjutas:
kessu135 kirjutas:No 19ks ma küll ei tule sinna. See putka panakse seal 20.00 kinni ehk siis aeg millal üldse inimesi heal juhul hakkab kohale tilkuma

kaua sa jahud sel teemal :D mine siis ennem statist läbi ja võta endale kas või 3 kuuma jooki kaasa ja ei peagi üles prisma poole kõndima ega varem kohale tulema :D ennemgi oleme käinud ju sealt läbi? :thumbup: case closed!

:clap: :clap:
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
boatses
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 19 Nov 2012, 18:21
Telefon: 53811512
Auto: AUDI 4000S, 80Q,100, Ford Taunus 17M Super
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas boatses »

Teeks siis järgmine neljapäev Hiiul väikse kogunemise? Nagu ma aru saan, siis paljud täna ei saaks tulla.
Kaheksakümnendatel lõpetati autode tootmine...

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Igor »

järgmine neljapäev +1
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2202
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 112 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas alkeemik »

Igor kirjutas:järgmine neljapäev +1
Ehk siis järgmine reede?

Gross
Huviline
Postitusi: 668
Liitunud: 31 Mär 2011, 13:11
Telefon: 55 80 321
Asukoht:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Gross »

aastad tagasi käidi ikka kogunemas autode ja inimeste pärast, mitte coffe'in

https://www.youtube.com/watch?v=EHLkLrK ... WvX4D56eHw[/video]

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7869
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Aastaid tagasi oldi ka aastaid nooremad.
Muidugi mulle, kui Lõunavabariiklasena tundub see, et peab Soe ja mugav ja comfi olema natuke imelik. Tartus kogunetakse e-kaupsi alumises parklas, kus vihm küll peale ei saja kuid õhutemp=välistemp. Mingi hetk oldi paarkorda taskus kuid see ei kestnud kaua. Võrus sajab isegi vihma pähe. Keegi ei kurda foorumis, et halb ja halb.

Küll aga ei kogune me ka iga nädal ja meil pole selle vastu midagi.


Videot vaadates on öelda ainulkt üht: "Ajad muutuvad, autod mitte"
Viimati muutis R36, 28 Aug 2014, 20:52, muudetud 1 kord kokku.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
TanelP
Huviline
Postitusi: 1341
Liitunud: 16 Apr 2012, 19:14
Auto: VW Caddy mk1 w/o engine, VW Käfer 1.2
Asukoht: Märjamaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas TanelP »

Gross kirjutas:aastad tagasi käidi ikka kogunemas autode ja inimeste pärast, mitte coffe'in

https://www.youtube.com/watch?v=EHLkLrK ... WvX4D56eHw[/video]
naiss
you know you are doing something right when the haters come out.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Igor »

Need arutelud koha osas on olnud need on omajagu arhiivis (ise ka 2013 aastal pidasin ühe), mõned veel üleval ja võin öelda et nad olid, on ja jäävad. Kõik me oleme erinevad, mis on hea - tänu sellele tekkivad ka arutelud. Erinevad vaatemaailmad, elukogemused, väärtused etc panevad paika üht koma teist.
Mis mulle väga ei meeldi meie kommuunis, siis on see kellegi idee maha trampimine, vahet pole kui sürreaalne see ei oleks - ei ole mõtet seda maha teha, kuna kui idee ei "ela" siis 1-3 korra pärast pole milleskist rääkida.
Mulle meeldib Kessu ja Ristotu (kuna sain nii aru, et oli nende) idee, nad ei lõhu traditsiooni nad toovad "värskendust toodete sortimenti". Keegi kuulutas välja, et kord kuus neljapäeval - miks ka mitte. See arutelu "kas on see hea või mitte" asjatu - laseme kulgeda ja kui kulgeb hästi - siis idee leidis oma nišši ja toimib.

See arutelu kellepärast kes käib on samuti pikk arutelu ja sõltub jällegi
Erinevad vaatemaailmad, elukogemused, väärtused, vanus etc
.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3386
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 716 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Võrus olen sattunud kogunema vaid kord, aga see üks kord lõime ka väljas passimisele käega ja läksime pubisse. Kuuldavasti polnud see ka esimene pubi kogunemine seal maal.

Eelmine aasta oli sama arutelu et võiks olla tubesem koht kus koguneda. Ja see koht võiks olla võimalikult linna keskel, et kõik ei nuriseks. Ma ainukese normaalse kohana leidsin meremeeste haigka juures väikse söögikoha kust saab vajadusel kiiresti autosse ja tagasi. Päris parklavaatega kohta on niimoodi rakse leida.

Aga kord kuus, näiteks keset kuud kui inimesed nii vaesed ei ole, võiks vabalt ühe pubikogunemise teha.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Chris-T
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 05 Veebr 2013, 22:14
Asukoht: Rakvere

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Chris-T »

MustVälk kirjutas:Ma ainukese normaalse kohana leidsin meremeeste haigka juures väikse söögikoha kust saab vajadusel kiiresti autosse ja tagasi. Päris parklavaatega kohta on niimoodi rakse leida.

See Karmen vms?

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Igori sõnadest kinni hakates siis "värskendus" on tore kuid lõpptulemus suure tõenäosusega see, et üks sõprade seltskond "koguneb" Hiiul või kusiganes pubis ja teine sõprade seltskond Mustikas, kolmas Ülemistel jne ning ei olegi ühist "traditsiooni" vaid lagunenud seltskond.

Lisaks ma nüüd ei saa jällegi aru, et kord tahetakse elavat arutelu ja inimeste arvamusi, aga nüüd öeldakse selle kohta "idee maha trampimine". Kumb see siis on nüüd? Arutelu või idee maha trampimine?

Mina isiklikult mäletan kui aastaid tagasi (tollel hetkel polnud mul volkswagenitki) saabusin esimest korda elus Mustika parkla kogunemisele kasutaja Metsla Corrado kõrvalistmel ja sellest ajast peale on see minule isiklikult olnud traditsioon. Igaljuhul on seal talvel soojem kui õues, saab auto ära sulatada ka veel pealekauba 8) seega andke andeks kui mind tõesti ei huvita kuskilgi soojas kakao lürpimine ning paar tundi nädalas pole miskinegi probleem toreda seltskonnaga maailmaasju arutada seal parklas ilma, et arugi saaks kuidas paarist tunnist saab hetk millal turvamees jalutab parkla uksi sulgema ja kõik kiiruga parklast minema sõidavad, aga mitte et koju minna vaid leida koht kus edasi tsillida.

NB! See pole kellegi idee maha trampimine vaid minu isiklik arvamus!
Viimati muutis ardiilves, 28 Aug 2014, 23:23, muudetud 1 kord kokku.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3386
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 716 korda
Tänatud: 97 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Chris-T kirjutas:
MustVälk kirjutas:Ma ainukese normaalse kohana leidsin meremeeste haigka juures väikse söögikoha kust saab vajadusel kiiresti autosse ja tagasi. Päris parklavaatega kohta on niimoodi rakse leida.

See Karmen vms?
Vist oli jah.

Ka variant jätta traditsioon traditsiooniks ja kord kuus teha meile vanuritele istumis või piljardi õhtu.

Isiklikult alustasin kogunemisi kakumäel käimisega. Ja peale seda sai ikka päris suurtel kogunemistel mustikas käidud. 8)
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänatud: 10 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Igor »

► Näita Spoilerit
Las too läheb nii nagu läheb. Neid seltskondi või siis "eraldi puntid" on igal Mustika kogunemisel olnud - ja sellest olen kunagi rääkinud miks see nii on - puhas psühholoogia.
Tuletan meelde kuidas eelmisel aastal oli miskit "jõulupeo" moodi asi korraldatud ühe kindla puntiga või seltskonnaga millele teine seltskond koheselt reageeris. Peab aru saama, et küll inimesed võivad kogunemisel olla tollerantsed üks teise vastu aga peab ka aru saama, et kõik ei ole alati lilleline ja kui "oma" seltskond otsustab midagi teha - siis ta teeb ilma ülejaanu maailmata.
Mulle meeldib see klubi sellepärast, et siin ei ole sellist asja, et see ei tohi, too ei tohi - see on rahva klubi. Ma saan ardiilvese poindist aru - olen sellega nõus - kui idüüliat siin saavutada ei ole võimalik (idüülia all mõtel eelkõige olukord nagu NSVL ajal, kõik naeravad üks teisele, klemm kõrvadeni ja kõik on kõigega sõbrad teevad midagi ühise eesmärgi nimel). Ühe katuse all võivad olla mitmed erinevad seltskonnad.

Veelkord - kui idee ei "oma" õigus elada - siis see kukkub läbi 1-3 kogunemise pärast. Küll aga ma ei teeks idee maha juba sellepärast, et aktivistid pakkuvad alternatiivi, muud visiooni ja teist formaati. Kui keegi on nii pedant võib SWOT-i teha ja pikemalt arutelu venitada - mina ei näe sellel põhjust ülal toodud põhjuste pärast. Nii ennemgi on nähtud aktiviste, ettevõtmisi - mis kukkusid läbi ja ka need mis olid tänu inimeste isiksusele, tahele ja ümbritseva seltskonnale kõik viisid eduka lõpuni.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 644
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

Ardi, miks ma sind see kolmapäev mustika all parkals ei näinud? :)

Aga see selleks, kahjuks on ka mustika all ju täpselt samamoodi, et üks seltskond läheb kuskile täitsa eemale jutustama ja siis osad jäävad ka autode juurde.
Pakkusime sellise variandi juba sellepärast välja, et osad ei taha/ei viitsi seal passida püstijala peal. Ardi see on hea, et sa kaasa räägid, ei ole see idee maha tampimine sinu puhul, sest sa tood ka argumente välja ja oma nägemuse asjast. Igaljuhul tuleme nüüd siis asja juurde tagasi ka, ei mõtlegi, et peaks nüüd hakkamagi ainult seal pubis istuma, vaid, et näiteks iga kuu teine kolmapäev oleks mõnus istumine/piljard. Mis arvad sellest? :) Need kes ikka ei taha, ei pea ka tulema ju, see ei ole ju ometigi sunniviisiline nagu ka mustikas käimine.
Et lihtsalt vaataks, kas saab sellest asja või mitte, prooviks ära nihukese vahelduse. Olen nii mõneltki kuulnud, kes siin kaasa ei räägi muidugi, et ohh, millal hiiul koguneks, et mõttel oleks natukenegi jumet, siis vaataks palju kohal käima hakkab ja kord kuus poleks ju palju tahetud, siis võib-olla oleks isegi mõeldav väike piljardi turniirike. :D

Need on nüüd puhtalt minu mõttekesed :)
Lugupidamisega
Risto

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3327
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 75 korda
Tänatud: 54 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas HawkHill »

Pole ühtegi põhjust miks peaks ainult Mustikas kogunemisega piirduma. Vabalt võib keegi teha veel ühe Tallinna kogunemise teema kohalike ürituste alla ning kohtuda kasvõi kord kuus pubis või mujal. Ja eks aeg annab selgitust, kas uus idee on püsiv ja palju seal rahvast käima hakkab.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas rako »

Miks just Hiiu pubis? Mitte, et ma oleks jõle tihe külaline aga lihtsalt tekkis selline küsimus :)
Vastus miks mitte ei ole rahuldav :P
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 644
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 56 korda

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Ristotu »

ok, ei vasta sulle, et miks mitte :D :D Lihtsalt see on kuidagi nihuke hubane, seal on 6 piljardilauda ja kesklinna piirkonnas on kõikjal ju tasuline parkimine :D Mustamäel on ka mingi piljardi mängimis võimalus, aga seal on alati täis need lauad ja siis liiga palju lällavaid venelasi :D
Ofcourse, kui leitakse parem koht, siis võtaks selle, aga praegu on ette jäänud Hiiu pubi :D
Loodan, et see ammendas su küsimuse Rako. :D
Lugupidamisega
Risto

Dejavu
Klubiline
Postitusi: 482
Liitunud: 10 Aug 2011, 11:15
Telefon: 58877695
Auto: 2x vw passat b5.5
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas Dejavu »

Ristotu kirjutas:ok, ei vasta sulle, et miks mitte :D :D Lihtsalt see on kuidagi nihuke hubane, seal on 6 piljardilauda ja kesklinna piirkonnas on kõikjal ju tasuline parkimine :D Mustamäel on ka mingi piljardi mängimis võimalus, aga seal on alati täis need lauad ja siis liiga palju lällavaid venelasi :D
Ofcourse, kui leitakse parem koht, siis võtaks selle, aga praegu on ette jäänud Hiiu pubi :D
Loodan, et see ammendas su küsimuse Rako. :D
Osad kohad küll linnas ei ole tasulised aga see selleks. Enamus kohtades on parkimisega probleeme, liikumine sinna jne. See on soliidselt eemal, parkida on küll ja veel ning lisaks nagu mainitud on seal vaikne.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas rako »

See oli ammendav vastust tõesti. Tänan :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

kessu135
Veteran
Postitusi: 958
Liitunud: 07 Okt 2011, 19:49
Telefon: 58347**7
Skype: n.kerstin
Auto: Golf II 1.8 66kw 89 a.
Asukoht: Tallinn & Pärnu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: TALLINN - Kolmapäev kell 20 Mustika keskuse all.

Lugemata postitus Postitas kessu135 »

Miks enam mustika nii ahvatlev ei ole on see et võtame talve, autosid oli kohal ikka korralikult inimesi palju. Tegevust oli ja huvitav. Nüüd käib kohal mingi kolm autot ja teatud kamp nimelt läheb kuhugi kaugustesse ja hoiab eemale siis jah. Mustikas ei ole enam see mis ennem ja tahaks tegevust.

Vasta

Mine “EVWK kogunemised piirkondades”