Golf 4 käigukast

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

mikkjuuse
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Mär 2015, 16:01
Telefon: 53017510
Skype: -
Auto: golf 4
Asukoht:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas mikkjuuse »

fomoco kirjutas:Miks mitte osta golf 4 kasti?
Sellest nimekirjast on see ju kõige levinum ja pea igas lammaris olemas.
Kasuta seda lehekülge: http://www.varuosakeskus.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sealt saadab päringud laiali ja pakkumised tulevad e-maili peale.

olen juba teinud neid päringuid kuid ei tule sellist hinda mis oleks kohane sellele :D kasutuatud kasti eest küsivad rohkem kui asi väärt on :D Aga kas VW polo oma läheb ka alla ? ehk ma teeks sellele päringut

fomoco
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2009, 14:49
Telefon: 5I9I26II
Auto: Alhambra
Asukoht: Jõhvi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Kui soovid kulusid kokku hoida, siis tuleb omal näpud õliseks teha.
Selle asemel, et juppe vahetada, proovi remontida.
Vana kast läheb nkn. vanarauda selle laiali lammutamisega ei kaota sa midagi.
Varuosapäringutel arvestatakse ikkagi varuosa koodi ja sobivust ning väga vabalt võid oma golfile saada seatilt pärineva kasti, niiet teise auto nimele tellides ei saa odavamat kasti, mis ka külge sobib.
Võib juhtida nii, et lootes head ja odavat, tuleb esmalt odav ära osta ja siis hiljem, kui raha üle jääb, ostad ka hea ära. :lol:

Müü maha oma auto, kui remont üle jõu käib.

mikkjuuse
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Mär 2015, 16:01
Telefon: 53017510
Skype: -
Auto: golf 4
Asukoht:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas mikkjuuse »

fomoco kirjutas:Kui soovid kulusid kokku hoida, siis tuleb omal näpud õliseks teha.
Selle asemel, et juppe vahetada, proovi remontida.
Vana kast läheb nkn. vanarauda selle laiali lammutamisega ei kaota sa midagi.
Varuosapäringutel arvestatakse ikkagi varuosa koodi ja sobivust ning väga vabalt võid oma golfile saada seatilt pärineva kasti, niiet teise auto nimele tellides ei saa odavamat kasti, mis ka külge sobib.
Võib juhtida nii, et lootes head ja odavat, tuleb esmalt odav ära osta ja siis hiljem, kui raha üle jääb, ostad ka hea ära. :lol:

Müü maha oma auto, kui remont üle jõu käib.

Üle jõu ei käi aga ma olen liiga algaja selle remontimise kohapealt. :)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas rako »

mikkjuuse kirjutas:olen juba teinud neid päringuid kuid ei tule sellist hinda mis oleks kohane sellele :D kasutuatud kasti eest küsivad rohkem kui asi väärt on :D Aga kas VW polo oma läheb ka alla ? ehk ma teeks sellele päringut
Palju nad siis küsivad? MK4 käigukasti eest saabki palju küsida kuna nad suht õrnakesed.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

mikkjuuse
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 25 Mär 2015, 16:01
Telefon: 53017510
Skype: -
Auto: golf 4
Asukoht:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas mikkjuuse »

rako kirjutas:
mikkjuuse kirjutas:olen juba teinud neid päringuid kuid ei tule sellist hinda mis oleks kohane sellele :D kasutuatud kasti eest küsivad rohkem kui asi väärt on :D Aga kas VW polo oma läheb ka alla ? ehk ma teeks sellele päringut
Palju nad siis küsivad? MK4 käigukasti eest saabki palju küsida kuna nad suht õrnakesed.

350 jne :) aga üks pakkumine oli ammu 130 aga see osteti kohe ära . no kuna selle auto hind juba vaikselt langeb siis polegi mõtet ju väga kallist hinda pakkuda.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas rako »

350 on KK eest normaalne hind ju. Auto hind siin kahjuks niiväga rolli ei mängi.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7870
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 172 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas R36 »

Noo g3 085 kastid peaksid ju hinnas olema oma 5da käiguga. Ma sain ehk 150ga.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas GTI »

Võta otsakaas lahti ja vaata mis elu see 5. käik elab, kuna kipub olema nõrk koht siis kindlasti saad remondiabi ka internetist - tuleb ehk kokkuvõttes odavam kui saad lammarist teise tundmatu kasti omale alla.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 32 korda

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Mõttettu jutt kogu foorumis on see ,kui vastastakse ,et MINU AUTO on VANA ja mina tahan siis loogiliselt odavamalt mis tahes jubinaid.

fomoco
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2009, 14:49
Telefon: 5I9I26II
Auto: Alhambra
Asukoht: Jõhvi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Mõttetu on postitada foorumisse postitusi, mis teema arendusele kuidagi kaasa ei aita.

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas Mazz »

350 euri G4 käimari eest on küll ulmeline hind. Samamoodi G3 ja G2 kasti eest tahetakse saada 100.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas rako »

Mazz kirjutas:350 euri G4 käimari eest on küll ulmeline hind. Samamoodi G3 ja G2 kasti eest tahetakse saada 100.
Kahjuks G4 kastid maksavadki palju. Olen selle asja omal nahal läbi elanud.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas Mazz »

Siin lõunas üks tüüp müüs 81kw alt kasti 200 euriga pea pool aastat. Samas nägin ka et üks müüs kasti 150mnega. Et oleneb lausa jah. Kes müüb moto+blokki 500ga jne.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas dellu »

350 on veits palju jah, mina olen TDI kastidest nii 150ga lahti saanud umbes aasta tagasi. Praegu ka üks TDI kast täitsa olemas.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas rako »

dellu kirjutas:350 on veits palju jah, mina olen TDI kastidest nii 150ga lahti saanud umbes aasta tagasi. Praegu ka üks TDI kast täitsa olemas.
MK4 TDI kast vs 1,4 ja 1,6 kastid on erinevad.
Kuna need 1,6 kastid on nõrgukesed ja neid pole väga saada. Kui mina prooni ajal otsisin oli keskeltläbi kasti hind 10k eeki.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 käigukast

Lugemata postitus Postitas dellu »

No krooni ajal oli ilmselt G4 hind ka vähe teine, pole ju mõtet 350ga müüa kasti, kui auto ise on 1000 ringis. Kes see ikka väga raatsib üle poole auto hinda sisse panna (koos tööga kui ise ei tee)
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Ülekanne”