suunatuledega küljepeeglid

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
JETTAMEES
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 30 Sept 2012, 16:32
Telefon: 56503745
Auto: Audi q7. Multivan
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

suunatuledega küljepeeglid

Lugemata postitus Postitas JETTAMEES »

Tere,leidsin ühed sellised mis sobiksid minu isendile mis ilma peegilsuunatuledetta!
http://www.autoosa.ee/2011/archives/63841" onclick="window.open(this.href);return false;
Küsimus selline et kui keeruline on neid vahetada või kas nad üldse minu 2001 aasta B5 passule sobivad?
Ja kuna tulevad kaks lisatuld suunatuledele juurde kas mingit errorit el.süsteem andama ei hakka?

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: suunatuledega küljepeeglid

Lugemata postitus Postitas ardiilves »

Minu autole paigaldatud sellised. El. süsteemis ei teki mingeid erroreid. Istuvad 1:1-le külge, ainult üks juhe tuleb ukse seest pistikust vedada salongi jalge juurde pistikusse. Ehk siis juhipoolse ukse seest juhi jalge juurde ja kõrvalistuja ukse seest kõrvalistuja jalge juurde. See suunatule toimivuseks.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

JETTAMEES
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 30 Sept 2012, 16:32
Telefon: 56503745
Auto: Audi q7. Multivan
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: suunatuledega küljepeeglid

Lugemata postitus Postitas JETTAMEES »

ardiilves kirjutas:Minu autole paigaldatud sellised. El. süsteemis ei teki mingeid erroreid. Istuvad 1:1-le külge, ainult üks juhe tuleb ukse seest pistikust vedada salongi jalge juurde pistikusse. Ehk siis juhipoolse ukse seest juhi jalge juurde ja kõrvalistuja ukse seest kõrvalistuja jalge juurde. See suunatule toimivuseks.
kus need pistikud jalge juures asuvad?

Vasta

Mine “Kere & Sisu”