Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas jussike »

Kuulge, vaadake auto passi, kas tõesti loodate, et kõik autod elavad sajandeid või. Suvalise inseneri arvates peaks enamus sellises vanuses masinad olema juba taaskasutuses poti või pannina.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas Stollu »

Kereliimi tuup maksab jämedalt läbi 10 euri :) sellega saad väga palju lappida , juhipoolne matt märg on siis mine toksi vaikselt kruvikaga põhja , tavaliselt hoiab seda roostet seal kinni või koos mastiks ja pori :)
Vana golfi hädad ongi , et põhi mädaneb ära , kuigi tehnika kestab.

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas Tannu19 »

jussike kirjutas:Kuulge, vaadake auto passi, kas tõesti loodate, et kõik autod elavad sajandeid või. Suvalise inseneri arvates peaks enamus sellises vanuses masinad olema juba taaskasutuses poti või pannina.
Kõik sõltub sellest, kuidas eelnevalt hoitud. Enda oma kohta küll väga karmi sõnu ei saa öelda :) Ei leki väga ning püsib koos.
Ega väikeste vigade pärast kohe masinat pressi ei vii ning taarahärradega koos bussiga ei sõida :wink:
Ei ole kõigil raha uute jaoks. Sellepärast me neid lapimegi siin.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5409
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Peetri
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 522 korda

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas jussike »

Tannu19 kirjutas:
jussike kirjutas:Kuulge, vaadake auto passi, kas tõesti loodate, et kõik autod elavad sajandeid või. Suvalise inseneri arvates peaks enamus sellises vanuses masinad olema juba taaskasutuses poti või pannina.
Kõik sõltub sellest, kuidas eelnevalt hoitud. Enda oma kohta küll väga karmi sõnu ei saa öelda :) Ei leki väga ning püsib koos.
Ega väikeste vigade pärast kohe masinat pressi ei vii ning taarahärradega koos bussiga ei sõida :wink:
Ei ole kõigil raha uute jaoks. Sellepärast me neid lapimegi siin.
Seda ma ütlengi, et enamus peaks juba pressi all olema. Need vähesed, mis hästi hoitud, nendega tuleks ettevaatlikult ümber käia.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

naftaliin
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Veebr 2015, 13:38
Auto: VW Golf mk3 1993. 1,8
Asukoht:

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas naftaliin »

Tundub, et silikoonitamine on vilja kandnud. Täna tuli paar suuremat vihmasahmakat ja sees nurkades oli täiesti kuiv pärast.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas GTI »

Küsiks siin G3 veeteemas ka üht asja. Nimelt tilgub mul mõlemasse esiuksesse vesi sisse. Ukse otsast punni avast vaadates on näha et vesi niriseb mööda klaasi ülevalt alla ja ukse allservas olevate avade kaudu välja. Salongi vett ei tule, polstrid on kuivad, vesi jõuab küljekarpide peale täpselt tihendist väljapoole ja sealt voolab ära. On see normaalne? Mingil põhjusel need uksealused avad on tehtud aga hea pilguga ma küll ei vaata et vesi läbi uste käib. Klaasitihendid on head, juhi poolt ühest kohast hoiab veidi eemale, eks tihendeid tasub vast süüdistada.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

GTI kirjutas:Küsiks siin G3 veeteemas ka üht asja. Nimelt tilgub mul mõlemasse esiuksesse vesi sisse. Ukse otsast punni avast vaadates on näha et vesi niriseb mööda klaasi ülevalt alla ja ukse allservas olevate avade kaudu välja. Salongi vett ei tule, polstrid on kuivad, vesi jõuab küljekarpide peale täpselt tihendist väljapoole ja sealt voolab ära. On see normaalne? Mingil põhjusel need uksealused avad on tehtud aga hea pilguga ma küll ei vaata et vesi läbi uste käib. Klaasitihendid on head, juhi poolt ühest kohast hoiab veidi eemale, eks tihendeid tasub vast süüdistada.
Ma arvan, et ka Golf 3-me puhul on see täiesti normaalne, kuna siiski jookseb mööda klaasi sealt tihendist vett mööda. Selle kasuks räägib ka see, et tehasest on uksepolstri taha kile paigaldatud. Igastahel Passat B5-el, Golf 4-jal ja Boral on see täiesti normaalne, et vesi läbi ukse käib.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7852
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 68 korda
Tänatud: 159 korda

Re: Golf 3. Vesi tuleb kuskilt sisse.

Lugemata postitus Postitas GTI »

J.Aru kirjutas: Ma arvan, et ka Golf 3-me puhul on see täiesti normaalne, kuna siiski jookseb mööda klaasi sealt tihendist vett mööda. Selle kasuks räägib ka see, et tehasest on uksepolstri taha kile paigaldatud. Igastahel Passat B5-el, Golf 4-jal ja Boral on see täiesti normaalne, et vesi läbi ukse käib.
OK. Nähtus algas kui mõlemad uksed vahetusse läksid, vanadega ei jooksnud sisse, tihendid ja muu sisu kõik vanadelt ustelt pärit - natuke kummaline minu jaoks. Eks peab mõtlema pihustada mingit vett tõrjuvat ollust uste sisse et vesi seal kurja ei hakka tegema (alumise valtsi vahele tekkiv rooste neid uksi altpoolt hävitab), vanast ajast alles paar purki grafiitõli.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Kere & Sisu”