Mootorite küsimus jne. Golf

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
El3kTriK
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Nov 2011, 15:02
Asukoht:

Mootorite küsimus jne. Golf

Lugemata postitus Postitas El3kTriK »

Tervitused ka minu poolt..

Ühesõnaga olen viimasel ajal hakanud uue auto peale mõtlema ja sõelale on jäänud VW ja täpsemalt siis Golf.. Polegi täpselt selgusele jõudnud, et kas Golf 2 või 3 :think:
Mõnemad näevad kenad välja..
Sellega seoses siis ka mõned küsimused..
Praegu on mul igapäeva sõiduvahendiks audi 100 C3, ehk maakeeli sigar. Küllalti mahukas auto, kui aus olla ja harjunud juba suuremas saanis veerema.. Ja siit siis ka küsimus, et kuidas Teie hindaksite Golfi mahutavust/ruumikust? Ise mõtlen koguaeg, et palju Golfis jalgade ruumi ka on? :eh: Mõtlen just juhi poolt vaadates.. Nii naljakas kui see ka ei tundu olen suht hädas olnud just põlvede ruumiga erinevates autodes(kui vähegi pikem sõit on).. Ühtepidi loll küsimus ehk üldiselt küsida :oops: , aga arvan et 5min proovisõit ei näita kahjuks suurt midagi. Tahaksin Teie arvamust kuulda..

Teiseks tahaksin teada, et mida oskate mulle rääkida üldiselt Golfi mootoritest? Just bensiini omasid mõtlen.. Kas on ka teatud versioonid mootoritest millest peaks mööda vaatama? Näiteks mida arvate sellistest: 1.3 40kW ja 1.6 53kW?
Idee on selles et tahaks üht head autot millel oleks väike/normaalne kütusekulu ja ei oleks nii uimane.. Tean et need ei käi käsikäes aga ehk oskate midagi pakkuda.. Ei ole just raske jalaga inimene, kuid möödasõidul kiirust koguma jääda oleks ka natu narr.. Pealegi praegune masin võtab linnas selliste ilmadega nagu meil siin praegu on vabalt 12l sajale.. Samas suvel madalaima sain 7.8l/100km maanteel.. Pole just kõige ökom pill kokkuvõttes kui linnasõite palju..

Kolmandaks tahaksin teada, et mida ostu puhul sellist suuremat jälgima peaks? Niipalju kui ise olen aru saanud, siis kere kipub nõrk koht olema? Aga kas on veel midagi millele ennem ostu just tähelepanu pöörata mida muidu niisama ei kipu näiteks vaatama/või ei oska kohe vaadata?
Silma on jäänud ka see, et suht paljud on lasknud kere üle värvida. Oskate mulle umbes hinnaklassi öelda mis vahemikku selline töö ka jääb?


Hetkel siis kõik..
Ehk aitate natukene valgustada mind nendel teemadel :)
Aitäh!
Viimati muutis MustVälk, 23 Dets 2015, 20:21, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Sellel teemal on 13 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”