Vw Passat g60 syncro 2.0 ´91 - golfimees

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
golfimees
Huviline
Postitusi: 294
Liitunud: 01 Nov 2004, 23:52
Auto: ´91 vw passat 2.0 G60 syncro; ´87 vw golf GTI 8v; `95 vw vento vr6
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 6 korda

Vw Passat g60 syncro 2.0 ´91 - golfimees

Lugemata postitus Postitas golfimees »

Kuna eelmine teema läks ajaloo prügikasti juba mõned aastad tagasi seoses minu otsusega mitte uuesti astuda klubiliikmeks, teen nüüd uue teema.

Auto ajaloost on teada, et see toodi Itaaliast aastal 2006. Autol oli enne mind 2 põgusat omanikku kuni sama aasta detsembrikuus ta minu valdusesse sattus. Minu kätte jõudis muidu üsna heas korras kui välja arvata 2 põhilist asja: mitte toimiv nelikvedu ja katkine kompressor. Väljast ja seest oli auto üsna ideaalilähedane välja arvatud muidugi juhiistme nurk. Kiire ülevaatus tõstuki peal paljastas neliveo osas ilmselt vahekasti purunemise. Võtsin ka igaks juhuks selle maha ning pulkadeks ja nii oligi. Reduktori hammasrattad puruks ning ka korpus sisemiselt praguline. Muidugi oli metallipuru kastis tohutult palju mis oli ka käigukasti jõudnud.
Kompressori lahtivõtmine paljastas ka keskmise osa defektid.
Veel selgus et ei tööta konditsioneer ja ka ABS jukerdab s.t. et enamus ajast ei tööta. ABS-i märgutule pirn oli ka kellegi poolt ära lõhutud.
Sellest hakkas peale minu ühine teekond selle autoga mis on juba varsti kestnud 11 aastat ja ilmselt kestab veel samapalju kui maailmas kütust jätkub :D

Sellel teemal on 31 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”