Aftermarket keskluku install

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
wax
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 13 Okt 2005, 11:09
Asukoht: Tln
Kontakt:

Aftermarket keskluku install

Lugemata postitus Postitas wax »

On 2-ukseline auto.
On 2 keskluku mootorit - üks 5 ning teine 2 juhtmega.
Mida kuhu ühendada? :)

Eesmärk - juhiukse lukku avades peaks avanema ka kõrvalistuja uks. :smirk:

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Wizard »

seal peab ikka mingi plokk ka kaasas olema mis muudaks kunde uksel polaarsust
Br.

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

Jep, Wizard räägib õigust. Ma ise ka siin installisin mingit universaalset kesklukku. Juhiuksel siis viie juhtmega lukk. Jooksevad sisse must(mass), pruun(avamis) valge(sulgemis), roheline ja sinine juhe. Need juhtmed tulevad nn ajust(5x5cm plastikkast vms). Ehk siis see must kast seal dobermani pildiga, see sul olemas? Kui jah, siis lisa mind enda msni, rom.xxx@mail.ee, juhendan nii, kuis oskan

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

ingel [VW Bot: "Keel korda!"] kui närvi käib,kui on probleemis ainukene EESTI keelne sõna -keskluku-. Mida te lömitate? Oskate võõr keeli,kuid ärge esinege foorumis oma keele tundmisega.

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

T6nis2 kirjutas:ingel [VW Bot: "Keel korda!"] kui närvi käib,kui on probleemis ainukene EESTI keelne sõna -keskluku-. Mida te lömitate? Oskate võõr keeli,kuid ärge esinege foorumis oma keele tundmisega.


ingel [VW Bot: "Keel korda!"] kui närvi käib, kui .....
Paraku see teemaalgataja enese probleem, mis väljenditega ta abi kysib. Riskib sellega, et mõni teadja ei saa tema probleemist aru ja ei saa aidata siis.
... vingutakse aind. Sinu arvuti operatsioonisysteem on ka eesti keeles muidu w? Minul läheb aega arusaamisega, kui keegi tegumihalduritest ja tegumitest rääkima hakkab arvuti juures.
Chill tõnnu ;) (Post Scriptum[Järelmärkus], mine nurise Huumori teemas soome keelsete videode yle;) )

Post
Huviline
Postitusi: 401
Liitunud: 13 Sept 2005, 17:10
Telefon: 5510911
Auto: Golf mk1, T3+ T3 syncro, Audi 80, Octavia 4x4, Lada 1200, Jawa 360, Dnepr Mt-10
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas Post »

Eestikeelne ja võõrkeelne on korrektne.
Milleks kisa tekitada, pigem anna abi või ole vakka.
Stuck in the 70's

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 687
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 49 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mattias »

Ei tea mis asi seda meest hammustanud on aga minumeelest ei peaks lõugama hakkama, kui sa ei mõista ühte levinumat autodega seonduvad keelt.See on sügavalt sinu probleem.
Mina tean,et ma ei oska eriti vene keelt aga ma ei kuku lõugama,kui keegi peaks venekeelse terminiga välja tulema või muidu veidi vildaka grammatikaga on.
Kui asjast keele tõttu aru ei saa, siis küsi viisakalt täpsustust või hoia suu üldse kinni.
:thumbdown:
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

wax
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 13 Okt 2005, 11:09
Asukoht: Tln
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas wax »

Einoh, ma väga vabandan. Poleks osand arvata et "järelturu keskluku paigaldus" paremini oleks kõlanud...
Aga tänud neile kes aidata püüdsid, eks tuleb siis juhtplokk kah veel leida.

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

Nii labase ja üheselt mõistetava sõnapaari pärast pole küll vaja vabandada. Vaata lähemaid teisi teemasid ja saad aru mis mees on Tõnis2, saad aru tema teadmistest võõrkeeltest, õigekirjast ja autodest. Lase lihtsalt kõrvust sisse ning teisest välja ja elu läheb edasi:thumbup:

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas woody »

Võin kaheukselise jaoks kokku pandud keskkluku süsteemi sulle koos mooduliga müüa. Mootorid ja asjad ka kaasas.
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas woody »

Mattias kirjutas:Ei tea mis asi seda meest hammustanud on aga minumeelest ei peaks lõugama hakkama, kui sa ei mõista ühte levinumat autodega seonduvad keelt.See on sügavalt sinu probleem.
Mina tean,et ma ei oska eriti vene keelt aga ma ei kuku lõugama,kui keegi peaks venekeelse terminiga välja tulema või muidu veidi vildaka grammatikaga on.
Kui asjast keele tõttu aru ei saa, siis küsi viisakalt täpsustust või hoia suu üldse kinni.
:thumbdown:
Ja siia siis. Monahi jutu üle järele mõeldes lahmis keegi mees ka venekeelseid sõnu pisut valesti ja kes see oli, seda teavad asjaosalised ise.
Teema algatajale. Sorry for OT :blush:
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas T6nis2 »

Miks on tehtud foorumisse reegel,et foorumi keel on EESTI keel. Kui paned võõrkeelt,siis pane ka selgitus sulgudesse EESTI keeles. Vastus kõigile kes loevad. Kaua võib lömitada inglaste ees? Oska,kuid räägi EESTI keeles foorumis.

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas woody »

T6nis2 kirjutas:Miks on tehtud foorumisse reegel,et foorumi keel on EESTI keel. Kui paned võõrkeelt,siis pane ka selgitus sulgudesse EESTI keeles. Vastus kõigile kes loevad. Kaua võib lömitada inglaste ees? Oska,kuid räägi EESTI keeles foorumis.
:no:
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

Kasutaja avatar
Pikksilm
Veteran
Postitusi: 2260
Liitunud: 10 Apr 2004, 12:37
Auto: G2, T2b
Asukoht:
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Pikksilm »

wax kirjutas:On 2-ukseline auto.
On 2 keskluku mootorit - üks 5 ning teine 2 juhtmega.
Mida kuhu ühendada? :)

Eesmärk - juhiukse lukku avades peaks avanema ka kõrvalistuja uks. :smirk:
Said oma murele lahenduse ?

Kas selline asi nagu "signalisatsiooni keskjuhtimise raal" ehk "signaplokk" ka käigu läheb ikka, sest uksi tahad ju avada ikka puldist ?

wax
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 13 Okt 2005, 11:09
Asukoht: Tln
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas wax »

Pikksilm, see oleks jah järgmine samm.
Aga kuna ma ei taha siin paksu verd üles keerutada oma igapäeva keelekasutusega, võib minu poolest teema kustutada. Sain esialgu targemaks ja eks teen uue teema kui jänni jään, või külastan mõnd väljamaa foorumit kus saan oma võõrkeele tundmisega esineda ja inglaste ees lömitada. Pilt

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

No sa võid siin ka lömitada. Mul endal oli samasugune probleem ja lahenduskäik välja uuritud. Et siis see keskluku "aju"-st jookseb kaks lisajuhet, mis peaks nn signa plokki minema. Aga signat ennast pole tarvis, siin yks kasutaja äris vw klappvõtmeid koos anduritega. Et nupuga saab siis uksed lahti teha. Kui ma väga arusaamatult end väljendasin, siis ps mulle...selgitan täpsemalt ja konkreetsemate nimedega.



[Muudetud: 23-11-2009 romeoD]

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas woody »

Klappvõti

Romeo mõtles seda. Ja selline asi terendab endalgi meelse, kui leiaks nüüd raha ja osta endale auto, millele see peale panna.
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

Vasta

Mine “Elektroonika”