Missugust VW valida ca 10000- eest?

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
hjuumen
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 15 Veebr 2010, 20:23
Asukoht:

Missugust VW valida ca 10000- eest?

Lugemata postitus Postitas hjuumen »

Plaan soetada omale VW siis umbes mainitud summa eest, kuna tõesti ei jõua kogu foorumit läbi lugeda, siis äkki keegi jagab lahkelt nõuandeid :) Olen mõelnud nii Passatist kui Golf2-st, viimast olen ise ka omanud kunagi. Nt kumba Passatit eelistada: kuni 93a. või uuema kerega? On jäänud kõrvu, et 94a. algusega mudelil on esisillaga probleeme, või ajan midagi segamini? Auto oleks igapäevakasutuseks, enamasti linnasõit, soojemal ajal oleks tarvis ka kalal käia, st metsateid sõita, siit siis nt. autode kliirensi erinevused, või teie kogemused sellistel teedel. Oma masinaid olen siiani ise remontinud, sooviks seda teha ka edaspidi- siit siis küsimus, kas on mõnel mainitud autodest selliseid tüüpilisemaid probleeme, mida kodus väga lihtsalt ei remondi? Või üldse mõned näpunäited, mida ostes jälgida, nagu Passati külmuvad ja Golfi väsivad ukselingid. Eelistaks universaalkerega Passatit, aga kaalun ka muid variante. Golf3 ei julgeks vist võtta, kuna selle raha eest midagi korralikku vast ei saa. Oman ise hetkel Opel Omegat, mis on müügis, kuna on hädasti raha vaja ja VW tundus esimene mõistlik asendus. Pole küll õige foorum, aga panen siia lingi kuulutusega, kuna pakun ka vahetust.http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=95a8
Viimati muutis MustVälk, 21 Sept 2015, 23:17, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Sellel teemal on 18 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Autoostu abi”