K: Millega liimida?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
allan311
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Nov 2006, 00:25
Auto: VW Passat 2,0
Asukoht: järvamaa

K: Millega liimida?

Lugemata postitus Postitas allan311 »

Kuna mul laepolster ripub on mul plaan sinna liimida uus riie, selline sametilaadne õhuke riie punast värvi. On keegi seda enne teinud, et ise uus lagi liimida, et millega või millist liimi kasutada?
Viimati muutis argo, 03 Mär 2012, 17:37, muudetud 1 kord kokku.

Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

Re: K: Millega liimida???

Lugemata postitus Postitas Vant »

Kunagi ammu ostsin Automaailmast sprayliimi ja tegin sellega, täitsa hea jäi (panin täiesti uue riide). Selle miinusena tooksin välja selle, et oli päris kallis. Nüüd hiljuti nägin Bauhofis müügil ka Momendi sprayliimi ja too jättis nagu sümpaatsema mulje. Ilmselt selle pärast, et Momendi tooted pole mind veel alt vedanud. Purgi hind oli 10€ kandis (võin eksida) ja hinnanguliselt kulub seda 2-3 purki.

Aga ise soovitan sul teha nii, et paned ainult suured lapikud pinnad sprayliimiga ja ääred/ keerulised kohad teed pva või isegi kummiliimiga, jääb tugevam. Minul oli golfil veel katuseluugi juurest polster ära murdunud ka, tugevdasin jäätisepulkade ja alumiiniumteibiga, nüüd on too kõige tugevam koht kogu lae juures :D
Raketimustriga istmed

allan311
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Nov 2006, 00:25
Auto: VW Passat 2,0
Asukoht: järvamaa

Re: K: Millega liimida???

Lugemata postitus Postitas allan311 »

peab vist ehitus poodi minema

Kasutaja avatar
HMP
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 15 Nov 2006, 12:32
Auto: VW Golf -1.9TDI-81kw-97.a. ning VW Phaeton - 3.0TDI-176kw-09.a.
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: K: Millega liimida???

Lugemata postitus Postitas HMP »

Mina olen samuti spray liimi kasutanud. Motibi toodet. Hind on kallim, aga väga mugav kasutada ning peamine, liimi saad kanda ühtlase kihina, mis on õhukese materjali kleepimisel väga tähtis argument.
NB! Spray liimid kuivavad soojaga väga kiiresti, seega pead suurte pindade kleepimisel kärme olema. :wink:
Keretööd, värvimine, projektiautode ehitamine ja vanasõidukite renoveerimine.
Tartu, mob.56 90 10 90

allan311
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Nov 2006, 00:25
Auto: VW Passat 2,0
Asukoht: järvamaa

Re: K: Millega liimida???

Lugemata postitus Postitas allan311 »

njaa, siis ikka peab würth-i minema, keegi pakkus seda varjanti ka, seal pidi hea spry liim olema

Vasta

Mine “Kere & Sisu”