Passat B4 antennivõimendi?

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Passat B4 antennivõimendi?

Lugemata postitus Postitas ounou »

Tere

Enne kui hakkan midagi autol lammutama tahan teada mis mind ees ootab, et osta vajalikud asjad ette valmis. Niipalju kui ma olen veebist otsinud saan aru, et originaal antennivõimul on ainult üks juhe. Kuidas see antennivõim siis seal jala sees töötab, kuidas ta oma toite saab?

Kui ma ostan nüüd mingi aftermarket asja siis neil on kõigil kaks juhet: antenn ja toide. Kuidas ma selle originaal süsteemiga ühendama peaks?

Ärge lollide küsimuste pärast näkku lööge, ma pole selle antenni asjandusega lihtsalt varem kokku puutunud.
Viimati muutis argo, 14 Mär 2012, 06:29, muudetud 2 korda kokku.

Vant
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 22 Sept 2008, 18:11
Telefon: 569 01 388
Auto: Passat B4 1994 2,0 85kw
Asukoht: Tartu

Re: passat B4 antennivõimendi

Lugemata postitus Postitas Vant »

Minuomal vedeles (arvatavasti oli võimendi) armatuuri all (metallist karbike selline) ja 1 must juhe tuli välja. Kuna maki vahetus oli käsil, siis tõmbasin huvi pärast korraks sinna voolu peale (enne oli juhe lahti) aga midagi paremaks või hullemaks küll ei läinud. Samas kui ma selle karbi sealt eemaldasin, siis raadio kvaliteet halvenes koheselt. Aga see võis ka ainult minu teema olla, paljudel on eemaldamisega just paremaks saanud. Samas loogika ütleb, et must juhe võiks mass olla üleüldse :D ..
Raketimustriga istmed

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: passat B4 antennivõimendi

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

ounou kirjutas:Tere

Enne kui hakkan midagi autol lammutama tahan teada mis mind ees ootab, et osta vajalikud asjad ette valmis. Niipalju kui ma olen veebist otsinud saan aru, et originaal antennivõimul on ainult üks juhe. Kuidas see antennivõim siis seal jala sees töötab, kuidas ta oma toite saab?
Orginaal antennivõim saab oma toite sellest samast kaablist mis raadio taha läheb aga ainult orginaal raadio annab sinna kaablisse 12v aftermarketi raadiod mitte.
ounou kirjutas:Kui ma ostan nüüd mingi aftermarket asja siis neil on kõigil kaks juhet: antenn ja toide. Kuidas ma selle originaal süsteemiga ühendama peaks?
Kui sa mõtlesid kuidas orginaal antenniga aftermarketi raadiot ühendada siis pead ostma sellise adapteri: http://img707.imageshack.us/img707/8756/img8609n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;.
Aga kui sa mõtlesid kuidas orginaal raadiot ühendada uue antenniga siis antenni pead ikka raadio taha ühendama aga võimu toite juhtmele pead kusgilt 12v võtma näiteks sellelt juhtmelt mis süütelukust läbi käib ja raadio taha tuleb ning süüte väljakeeramisel/võtme eest ära võtmisel väljalülitab. Muidu võib hakkata võim akut tühjaks tõmbama

Vähemalt mina olen foorumeid lugedes nii aru saanud.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: passat B4 antennivõimendi

Lugemata postitus Postitas rako »

roomlane2 kirjutas: Kui sa mõtlesid kuidas orginaal antenniga aftermarketi raadiot ühendada siis pead ostma sellise adapteri: http://img707.imageshack.us/img707/8756/img8609n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;.

Vähemalt mina olen foorumeid lugedes nii aru saanud.
Nonii, selle vidinaga saan siis antenni võimu tööle? Sama asi peaks siis olema ka G4 jne masinatel?
Sest alles hiljuti vahetasin G4 orig raadio aftermaketi vastu ja leviga on kohe probleeme, linnas mitte kuid linnast väljas küll.
B4 on koguaeg olnud aftermarket ja maanteel lootusetu.
E: mis selle asja nimi võiks olla?
Viimati muutis rako, 19 Jaan 2012, 19:51, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5298
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 58 korda

Re: passat B4 antennivõimendi

Lugemata postitus Postitas J.Aru »

rako kirjutas:
roomlane2 kirjutas: Kui sa mõtlesid kuidas orginaal antenniga aftermarketi raadiot ühendada siis pead ostma sellise adapteri: http://img707.imageshack.us/img707/8756/img8609n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;.

Vähemalt mina olen foorumeid lugedes nii aru saanud.
Nonii, selle vidinaga saan siis antenni võimu tööle? Sama asi peaks siis olema ka G4 jne masinatel?
Sest alles hiljuti vahetasin G4 orig raadio aftermaketi vastu ja leviga on kohe probleeme, linnas mitte kuid linnast väljas küll.
B4 on koguaeg olnud aftermarket ja maanteel lootusetu.
E: mis selle asja nimi võiks olla?
Selle asja nimi peaks olema phantom power(ühes foorumis kirjutati ise ei tea) aga kui ka küsida adapterit ja lahti seletada kuhu läheb siis ma arvan, et saadakse ka aru. Seda juppi pidi leiduma noortehniku kauplustes. Kui sul olnud ühel autol kogu aeg aftermarketi raadio siis ei pruugi ka see jupp aidata, sest võib olla orginaal võimendi niiskust saanud ja töölepingu lõpetanud. Siin lingil ka sellest teemast pikemalt juttu: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... di#p494075" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta

Mine “Audio ja video”