Meist

Eesti Volkswageni Klubi

Eesti Volkswageni Klubi alustas oma tegevust 1.märtsil 2003 aastal, mida loetakse ka Eesti Volkswageni Klubi sünnipäevaks.

Volkswageni Klubi rajasid aktivistid, keda ühendas huvi Volkswagen automargi vastu. Aastatega kasvas väikesest huviliste seltskonnast suur klubi, mille peamisteks tugevusteks on erakordselt tugev sisemine side, meeskonnavaim ja tahe areneda, mis nagu hea veingi läheb aastatega aina paremaks.

Paljud küsivad: „Mis see Klubis olemine Teile annab?“. Meie Klubis on tavalised inimesed, erinevate hobide, maailmavaadete, iseloomudega, võimetega ja vanusega. Kõik nad leiavad Eesti Volkswageni Klubis enda jaoks midagi südamelähedast - kes lihvib enda oskusi suurte ja rahvusvaheliste ürituste organiseerimisel, kes on kohaliku tegevuse arendaja, kes oskab teha selliseid automaalinguid, et Michelangelo suruks kindlasti tema kätt, kes oskab võluda auto kallal nii, et iga kord läheb tema looming otse garaažist Car Show-lavale, kes tahab olla sõprade ja tuttavate seas erinevatel koosiviibimistel või tahab saada osaks millestki suurest, kes jagab teadmisi, kes lahkelt võtab neid vastu ja see nimekiri võib jätkuda lõppmatuseni, sest inimeste vajadused on erinevad. Sõltumata erinevustest, ühendab meid kõiki huvi Volkswagen automargi vastu.

Meie Klubi teeb koostööd mitmete Eesti ettevõtetega, omab tugevaid sõprussidemeid naaberriikide Volkswageni klubidega ning osaleb heategevuses.
Pilt
Kontaktid:
Eesti Volkswageni Klubi

Registrikood: 80353310

Priisle tee 4-96, Tallinn, Harju maakond, 13914, Eesti
Üldine e-mail: info@vwklubi.ee
Reklaamiga seotud: reklaam@vwklubi.ee
E-pood: pood@vwklubi.ee

Panga rekvisiidid
Arveldusarve number: 10220216623229
IBAN: EE061010220216623229
SEB panga SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Juhatuse koosseis
Marje Aasmets
Silver Siipan
Silver Pik

info@vwklubi.ee

IT-tehniline tugi
admin@vwklubi.ee