EVWK Vabariigi aastapäeva kruiis 24.02.2019 Lätti (tühistatud)

Moderaatorid: HawkHill, argo

Kasutaja avatar
marzipan
EVWK juhatus
Telefon: 5277418
Auto: VW B7 (2011) 2,0 155 kW TSI
Tänanud: 51 korda
Tänatud: 127 korda
Kontakt:

EVWK Vabariigi aastapäeva kruiis 24.02.2019 Lätti

Lugemata postitus Postitas marzipan » 11 Veebr 2019, 15:28

MustVälk kirjutas:
10 Veebr 2019, 12:35
marzipan kirjutas:
08 Veebr 2019, 14:39
Kuna kuue autoga ei ole mõtet kruiisile minna ja sellisel juhul ei oleks tegemist kohe kindlasti mitte EVWK kruiisiga, siis huvipuuduse tõttu otsustasin selle ürituse ära jätta. Kõikidele, kes tellisid toitlustuse, maksan rahad tagasi.

Jään lootma mõistvale suhtumisele.

Ilusat algavat nädalavahetust!
Eelmine aasta kui oli sama kruiis lätti, siis ma sain ka linnas vaid 6 autot kokku. :D
Ok 2 nendest tulid isikliku kõne peale.
evald112 kirjutas:
10 Veebr 2019, 12:06
Mäletan, vanasti tegid streetrace-i klubid näiteks 30dets aastalõpu öökruiisi. Meil ka muidu aprillis Tallinna öökruiis planeeritud. Äkki selle läti kruiisi asendaks ka öökruiisiga 22 või 23 veebruaril. Tallinnas siis. Saaks kindlasti üle 10 auto kokku.

Mäletate eelmist öökruiisi kuhu isegi paduvihmast hoolimata kogunes......üle 100 auto?

Miks ei ole selliseid üritusi tihedamini? (2018 jäi ära? Miks ei toimunud?)

Teen ettepaneku korraldada Tallinna öökruiis vähemalt 2 korda aastas.
Luban, et aitan kaasa korraldamisele, kui abiks saan olla.
Aga teeme ära? 23. veebruar vasta 24. hommikut? Kell 22? Ja vaatan kaardi üle et mida ja kus öösel ka vaadata on.
Aga mingi tunneli jupi peaks sisse arvestama kui mõni suurema kilowatine masin ka tuleb.
Aastapäeva Öökruiis Tallinn
Minu isiklik arvamus on see, et kuna 20.04 toimub juba Öökruiis, siis ma ei näe põhjust üle kuu seda üritust korraldada ja kuna 20.04 on juba ammu paigas ja ka ettevalmistused käivad, siis pigem ma usaldaks Sulle päevase Kruiisi Tallinnas. Oled seda ennegi teinud Vabariigi Aastapäeval. Või siis tuleb leppida karmi reaalsusega, et sellel päeval inimestel on teised plaanid ja antud kruiisi vastu huvi puudub.
E-poe haldur. Klubiga liitumine. Reklaam. Küsimuste korral PS või helista 5277418

MustVälk
Veteran
Auto: Passat B7 12' CNG
Tänanud: 72 korda
Tänatud: 38 korda

EVWK Vabariigi aastapäeva kruiis 24.02.2019 Lätti

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 11 Veebr 2019, 17:32

marzipan kirjutas:
11 Veebr 2019, 15:28
Minu isiklik arvamus on see, et kuna 20.04 toimub juba Öökruiis, siis ma ei näe põhjust üle kuu seda üritust korraldada ja kuna 20.04 on juba ammu paigas ja ka ettevalmistused käivad, siis pigem ma usaldaks Sulle päevase Kruiisi Tallinnas. Oled seda ennegi teinud Vabariigi Aastapäeval. Või siis tuleb leppida karmi reaalsusega, et sellel päeval inimestel on teised plaanid ja antud kruiisi vastu huvi puudub.
Vaatasin et 23. Veebruar kell 21 hakkab paraadi peaproov ja läbi vabaduse platsi ei saaks niikuinii sõita. :(

Et siis jääks 24. Veebruar päevane kruiis.

Natuke läbi sõidetud ja tuntud rada, aga kui rahvale sobib, siis kas jätkame siin teemaga või teeme uue teema? :D
Päevase Aastapäeva kruiisi kaart
"Kui tahad maailma parandada, siis tuleb alustada iseendast!"
AS Norma - et teie autoõnnetused oleks turvalised!

Vasta

Mine “EVWK rahvusvahelised ja üle-eestilised üritused”