EVWK Tallinna Öökruiis no.7 (toimunud)

Moderaatorid: HawkHill, argo

Kasutaja avatar
silverpik
Klubiline
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat 1.9 TDI 81KW '99 https://goo.gl/jQ7ozA
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 6 korda

Re: EVWK Tallinna Öökruiis no.7

Lugemata postitusPostitas silverpik » 08 Okt 2017, 13:28

Ma väga tänan ägeda ürituse eest – Igor jätka samas vaimus.
Lisaks kummardus ka kõikidele teistele, et kohale tulite - teieta poleks see õnnestunud.
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitusPostitas Igor » 08 Okt 2017, 15:03

HeiHeiHei!

Minu jaoks olite kõik kangelased! Ühtlasi õnnitlen Teid! See oli EVWK ajaloo seni suurim Öökruiis. See siis ei ole emotsionaalne väljaütlemine vaid tugevdatud numbritega fakt. Lõppunktis saime 112 autot ning arvestades, et me ei jõudnud lugeda neid, kes kohe koju läksid ning need ja neid inimesi, kes Zello kaudu meid informeerinud, et nad lähevad ära.

Enne, kui üldse alustan: kõik pildistajad olge nii head võtke ühendust kasutajaga memberlist.php?mode=viewprofile&u=9083, Hawkhill või saatke oma galerii info@vwklubi.eu aadressile.

Öelda, et see oli „Tõeline väljakutse!“ tähendab öelda mitte midagi. Mõelge nüüd nii, et keskelt läbi auto pikkus on 5m, pikivahed keskelt läbi 35-50m ning saame: 5m*120auto=600m ning sinna otsa pikivahed. Tallinn ja ca 4,5-5km pikkune kolonn. Kõlab ebareaalselt. Sellel öökruiisil ütlesin Hawkhill-ile, et kusagil jookseb piir ette. Selle piiri dikteeribki autode arv. Mida rohkem autosi seda suurem väljakutse mitte ainult korraldajal vaid ka osalejatel. Võib öelda, et mida suurem kolonn seda suurem vastutus langeb osalejatele. See öökruiis maadeldes ilmataadiga Te saite suurepäraselt hakkama. Müts maha tõesti Teie ees, sest kolonn kohati oli lõigatud lausa kolmeks (Lasnamäe valgusvoor, Pirita tee ristmik, Pronksi tänava valgusvoor, Paldiski/Mustamäe tee ristmiku valgusvoor). Kuid alati inimesed teadsid, kuhu peab sõitma ja mis neid ees ootab. Vabaduse pst, Pirita teedel rehvides tuli nii palju vett, et tundus, et kojamehed lähevad kohe lendu. Lõpppunktis keegi ütles, et see oli hea, et ma alati ütlesin ette et „meid tükeldatakse, aga ei pea muretsema ootame järgi“ ning see, et info jooksis alati ette. Peale selle öökruiisi peaks igaüks selle juhtimisega ja organiseerimisega hakkama saada.

Ma tänan kõiki, kes on osalenud FB mängudes, kes viitsisid tulla kohale, kes pildistasid, kes tõid „kraami“ üritusele. Aitäh kõikidele!
Zello. Midagi inovatiivset ka siin. See oli esimene EVWK kruiis, kus peamiseks kanaliks nii juhtimiseks, kui lobisemiseks oli kasutatud Zello. See oli ühtlasi EVWK ajaloos esimene kord, kus korraga Zellos kruiisi ajal oli niipalju inimesi sees ja võtsid aktiivselt osa. Kanali kasutajate arv kruiisi ajal oli keskelt läbi 73-76. Zellol juhtkanaliks kasutamisel olid oma miinused ja oma plussid. Miinusteks toon see, et kui sisse tuleb palju infot siis nagu Nirgid ütles, et ta 6-7 korda üritas vajutada nuppu, et midagi öelda aga ei saanud. Minul sellega probleeme ei olnud (õigus, ma olin ju peamine lobiseja) aga kirjutan igaks juhuks ka siia see tähelepanek. Lällarit kasutati minimaalselt.

Ilmataat. Käitus nagu pirtsakas „vastik vanamutt“. Lasi meil rahulikult pirukaid, küpsiseid süüa ja kui kell kukkus peale, siis juhtus see mis oleme näinud. Kolonni alguse organiseerimine venis veidi. Aga seekord saime 6 minutiga hakkama. Eelmisel aastal läks +-10min.
► Näita Spoilerit

Eelmisel aastal oli mitu juhtautot. See aasta läksime seda teed pidi, et on vaid kaks. „Oranžikate“ juhtauto ja korraldaja auto. Zello oli olemas, marsruut oli teada. Igaks juhuks annan ka teada, et foorumi kasutaja fo1l (loodan, et sai õigesti kirjutatud) oli „oranžikate“ kollonni juhtauto ja peaks ütlema, et sai ülimalt hästi hakkama. Mis tekitab mõtted – oled järgmine korraldaja?

Tänu kolonni pikkusele kiirused kohati kõikusid seinast seina. Mis oli aga hea, et nii „keskmine ots“ kui „tagumine ots“ on alati teada andnud, et „Põrnikas sõidab 190km/h teise auto nööri otsas“ ja esimene auto peab hoogu maha võtma. Vabaduse puiestee oli tõeline katsumus. Tundsime ennast väikse laevana, tormi ajal keset ookeani.

Seekord tegime platsil mängude asemel lihtne koosviibimine kohvi ja küpsistega. Loodame, et selline formaat oktoobri ühel külmal õhtul sobis Teile.
► Näita Spoilerit

Rahapesukaru ja teiste humorisoon...teil ikka annet. Peaksite mõtlema oma standup-i tegemisele :lol: Ma olen esimene, kes ostab pileti.

Kruiisi korraldades alati on midagi, mis on väga hästi ja midagi mis mitte eriti. Clabens-i auto alguses ei läinud käima. Kahju tõdeda, et meie workflow alati on selline, et kui kolonn on juba liikvel ning kohapeal käigupealt (liikuma alustamisel) ei leita kedagi, kes aitaks siis tullakse peale kruiisi järgi (mis ka oli tehtud korra 2015 aastal). Seega Clabens, loodan, et mõistad. Välk tänud abi eest!

Ma ei tea kuidas öelda aga alati leiduvad inimesed, kes tahavad midagi tõestada teistele ja selle tõestamisel FAIL-ivad. Ühtlasi leidub seltskond, kes testib oma sõiduoskused vales kohas. Emba kumba aga Hiiu tn. ja Vabaduse pst. ristmikul toimus avarii, kus osalesid kolonni paar autot. Lühidalt: tundmatu BMW e39, sedaan, hallikat värvi, 382TFO numbriga sõitis kolmele autole ette ja järsult pidurdas. BMW juht oli suvaline kahtlase sõiduga inimene, kes ei osalenud kruiisil ega ei viibinud ka alguspunktis platsil. BMW juhi sõidustiil oli ülimalt ohtlik, kahtlane. Teadmiseks, et juhi saadi kätte (info saadud osalenute käest) aga BMW juht eirab oma süüd. Seega suur palve, kui keegi on näinud avarii pealt, teab, et Hiiu tn. ja Vabaduse pst. ristmikul või selle lähiümbruses asuvaid kaameraid võtke ühendust Martin (53444150) või FB-s: https://www.facebook.com/rat.look.9
Selles osas isiklikult ülimalt kahju, et see on nii juhtunud. Eriti „on my watch“. Seni minu mäletamist oli 2016 üks väike intsident aga see oli ka tehtud parkides. Pole tõendeid - pole mõtet arutada. Faktiks jääb see, et VAG gruppi kolonnis olid mitte VAG gruppi autot keset rivi ja need said kahjustada. Oleks lihtsalt autod...need olid kaks ilusa projektika. Vandenõu teoreetik ma pole aga...
► Näita Spoilerit

Ilmataat ei lasknud nautida kruiisi.

Imelikul kombel kruiisi kaart arvutis oli õige, küll aga mobiilis oli hoopis teine marsruut. Kuigi kaarti sai päev ennem testitud ei oska kommenteerida seda anomaaliat. Küll aga teame lahendus. Google maps-i tuleb lihtsalt lisada vahepunkt vahele.
► Näita Spoilerit

Jällegi ilmataat ei lasknud korralikult kontrollida kas meil rivi sees on ikka kõik VW (või VAG) gruppi autod. Tuli välja, et kaks autot siiski ei olnud.
Kui kellegil on veel ettepanekud, keegi tahab negatiivi valada siis olen/me alati avatud. Ühe agaga – peab olema konstruktiivne tagasiside. Muidu panen järgmiseks aastaks tagasisidesse „jama“ ja sellega meil ei ole midagi peale hakkata järgmisel aastal. Kindlasti summeerin kõik ettepanekud ja järgmisel korral võimaluse korral teeme asja paremaks.

Lisan 2016 aastal kirjutatud enda mõtted/tähelepanekud, et saaksite näha kuidas aastast aastasse üks või teine teema paraneb.

► Näita Spoilerit

P.S
Ootan ka nõuanded kuidas ja milline lahustuv kohvi parem kasutada, kui on vaja teha 8L kohvi termosse.
Ma pole kordagi maininud, et pea 1/3 kruiisil olid need, kes pole kruiisil käinud. Well done ja järgmise korrani!
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Auto: VW Golf MKV 2.0TDI 4Motion MY07 www.goo.gl/FtkDRp SEAT "TBD"
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas R36 » 08 Okt 2017, 15:57

Kiitus kõigile!

Pikk jutt, si** jutt, seega midagi kokku klõbistama ei hakka.
Zello primaarseks määramist olen oodanud juba selle kasutusele võtu ajast. Kas seal mingeid määranguid pole, et kedagi primaarseks määrata. Tsekamist järgmiseks kruiisiks.
Näeme järgmisel üritusel!

Paar videot ja stiilinäidet kuidas zello integreerub auto multimeediaga ja võtab muu muusika vaiksemaks.
https://www.youtube.com/watch?v=79y3T2LnJ5Q&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_tRCn2Omc5w&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=I3w8PgOGMm0&feature=youtu.be
levwfreaks.eu - Meie uus koduleht. Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Beluuga
Huviline
Telefon: 58383262
Auto: Golf 4 2001 2,0 85 kw manuaal
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitusPostitas Beluuga » 08 Okt 2017, 18:33

Korraldus kõik 5++ ,osalesin küll esimest korda aga kõik oli selge ja lihtne . Selle ära kadumise ja
kohta siis järgmiseks aastaks tõstaks uuesti oma eelneva posti . Usun ,et Waze omad saavad selle marsruudi ka google mapist täpsemini tuua ekraanile kui maps ise . Ja me tegime kindlasti piisava segaduse linnas ja niimõnigi sai kiruda :D

Beluuga kirjutas:Igaks pimedaks juhuks paneks kasuliku lingi korraldajatele :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform

See siis ei oleks ainult meile vaid ka teistele autojuhtidele Tallinnas kes kasutavad waze , et ikka ei tasu tulla sinna kus me kõik koos ummikuid tekitama hakkame :)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Telefon: 53364980
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97

Lugemata postitusPostitas J.Aru » 08 Okt 2017, 19:37

Olin minagi esimest korda öökruiisil, oli väga äge ja järgmine kord uuesti! :thumbup: Päeva lõpuks 505km ja 8.10 tundi sõitu. :D

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Beluuga
Huviline

Lugemata postitusPostitas Beluuga » 08 Okt 2017, 19:56

J.Aru kirjutas:Olin minagi esimest korda öökruiisil, oli väga äge ja järgmine kord uuesti! :thumbup: Päeva lõpuks 505km ja 8.10 tundi sõitu. :D

Vot selle ma unustasin ,et oleks tripi ka ära mõõtnud , kodupoole juba läksime siis mõtlesin ,et ingli loll :D

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

kerlikaur
Klubiline
Telefon: 51910120

Lugemata postitusPostitas kerlikaur » 08 Okt 2017, 20:06

Esimene öökruiis.
Kas selline ongi öökruiis? Tuled jutustad sõpradega, kruiisid kuni 2 tundi ja siis jutustad järgmises parklas edasi? 30 minutit ja kõik on laiali? Kui see on öökruiis, siis oli mõnus ja hubane. Oli meeldiv näha sõpru, keda kohtad reaalselt ainult üritustel. Üllataval kombel ei ole minul seekord midagi halba öelda :D Mul ei ole seda öökruiisi, millegagi võrrelda :D
IGOR! Sa olid meeletult tubli! Meid oli palju ja sa tulid meie kõigiga toime. RESPEKT mees :clap: :clap: :clap:. Ausalt. Korraldada sa oskad, info liikus ja tundus, et sul oli kõik kontrolli all, AGA üks väike küsimus, kuhu jäi lõpupilt? Kas seda öökruiisidel ei tehtagi? :think:
AItäh Liblikas, et sain sinuga koos kruiisida! :angel:
Ilm oli nagu alati.. "vastik vanamutt".
"You can't buy happiness but you can buy cars and that's kind of the same thing."

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
Igor
Veteran

Lugemata postitusPostitas Igor » 08 Okt 2017, 21:39

:D
Kinnitan, et selline ta ongi, et tuled kohale 45-60 minutit ajad juttu või osaled erinevates tegevustes (sõltub kruiisist) kruiisid kuni 2h ja siis jagad muljed :D Seepärast siin ongi vähe tagasisidet, kõik on juba ära räägitud ;) Öökruiiside ajal (enamustel) oli selge ilus täis tähti taevas. Seekord aga mitte :)

Grupipilt? See või:

Pilt

Tegelikult teeme ära! Aga järgmisel Öökruiisil, mis ilmselt leiab aset (ei hakka veel välja ütlema) aga orienteeruvalt 2018/04.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

OleksandrP
Uustulnuk
Auto: VW Passat 2002, 1.9 TDI 74kw
Tänanud: 1 kord

Lugemata postitusPostitas OleksandrP » 09 Okt 2017, 05:57

Sai ka siis esimest korda kruiisil käidud EVWK'ga. :-)

Oli meeldiv & meeldejääv kogemus.

Hästi korraldatud! (Y)

Tulevikus üritan kindlasti veel sellistest üritustest osa võtta ;-)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

heixx14
Huviline
Telefon: 56950249
Auto: VW Passat 1,9 tdi 66kw 1999.a , Audi A4 1,8 92kw 1997.a

Lugemata postitusPostitas heixx14 » 09 Okt 2017, 12:10

Esimene öökruiis mul ja samuti väga rahul.
Väga hästi korraldatud!

Ainuke asi mis natuke morjendas oli seekord Zello kasutus. Mina seda oma telefoni ei saanud ja arvatavasti seetõttu jäi väga palju juttu kuulmata, kuna lällarites oli suht koht vaikus kogu aeg.

Aga kindlasti olen ka tulevikus kruiisidel kohal ;)
UNBREAKABLE
...I hope

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Telefon: 5277418
Auto: B5,5 highline 2,0 85kw
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitusPostitas marzipan » 09 Okt 2017, 15:02

Minu jaoks oli see vist viies Öökruiis, milles osalesin.
Eks see esimene jääb ikka kõige eredamalt meelde ja tänu sellele esimesele Öökruiisile olen ma üldse siin.....

Kuid tulles nüüd viimase kruiisi juurde, siis Igorile ainult kiidusõnad!!! :clap: :clap: :clap: Esiteks ma tean ka natuke telgitaguseid ja tean, mida sellise ürituse korraldamine nõuab. Uskuge mind, see ei ole lihtne, kuid kindlasti pakub parajat väljakutset ja närvikõdi.

Sinuga koostöö oli väga sujuv :thumbup:

Arvestades seda, et kohal oli 100% rohkem autosid, kui registreerus, siis tegi see asja veel eriti ekstreemseks, kuid me saime sellega hakkama!!! Siinkohal olime me kõik väga tublid. Ma olen juba piisavalt kogenud ja tean, et see kruiis oli Öökruiisidest kõige õnnestunum. Eks parasjagu kogemusi ja praktikat on selle asja nimi.

Väga meeldis, et taasavastati 4. aastatagune pirukate traditsioon :D

Zellost oli väga palju abi, kuid jah, kahjuks ei saanud ka mina päris iga kord Zellole pihta ja kanal oli nn "hõivatud"

Minu jaoks tegi eriti ekstreemseks ürituse veel see, et osalesime sellel 56nda aasta põrnikaga. Mul olid terve kruiisi aja käed tööd täis, kuna aknad vajasid puhastamist :D See õudne ilm, ei lasknud rahulikult kõrvalistmel kulgeda, vaid udustas kõik põrnika aknad ära ja selle tõttu olin ma koguaeg ametis.

Ma loodan, et kõik, kes esimest korda sellisel üritusel käisid, said "maitse suhu" ja tahavad veel. Mul oli tõesti hea meel näha, et päris palju oli uusi ja te julgesite autodest välja tulla rahva sekka :)

Igatahes, mina jäin väga rahule. Te olite kõik väga tublid :)
E-poe haldur. Klubiga liitumine. Reklaam. Küsimuste korral PS või helista 5277418

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
VWjuht
Uustulnuk
Telefon: 59079743
Auto: VW Golf III, Golf IV, Golf VI GTI
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitusPostitas VWjuht » 09 Okt 2017, 19:30

Samuti esimest korda öökruiisil ja võib ka ikka väga rahule jääda. Hästi korraldatud, asjad sujusid ja autod liikusid. Kiitus korraldajatele ja kohale tulijatele. Kahju ainult, et mõni "jobu" seal teiste ilusaid autosid suutis rikkuda. Ja, et nüüd nii kaua järgmist ootama peab. :)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Maahärra
Veteran
Telefon: 56494520 - helista kui tunned tungivat vajadust
Auto: Škoda Octavia - odavam kui VW aga mitte grammigi kehvem.
Tänanud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitusPostitas Maahärra » 09 Okt 2017, 19:55

Tunnistan ausalt, et oli ka plaan liituda Teiega.
Kasvõi juba ainult sellepärast - teades Igori pühendumist asjade korraldamisel.
Kahjuks suutis torumees mulle "üllatuse" valmistada ....ja selle jama tõttu jäi tulemata.

Aga äkki järgmine kord.

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Beluuga
Huviline

Lugemata postitusPostitas Beluuga » 11 Okt 2017, 00:20

Millal selle "burgeriputka" videomaterjali võiks näha ? Igal pool ta oli ees ja tekitas ummikuid aga materjali pole ikka :D

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Poloneiu
Klubiline
Telefon: 55503297
Auto: Vw Polo
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 1 kord

Re: EVWK Tallinna Öökruiis no.7 (toimunud)

Lugemata postitusPostitas Poloneiu » 12 Okt 2017, 11:56

Vaadates pilte ja videoid, on väga väga väga väga kahju :( et tulla ei saanud aga loodan, et järgmine kord tervis alt ei vea :( Kruiisidel alati väga lahedad inimesed koos ;)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Laiza
Klubiline
Auto: 1986 Golf 2

Lugemata postitusPostitas Laiza » 16 Okt 2017, 10:12

Jess, jäime ka videole :)
Sai ka esimest korda käidud.
Super üritus, järgmine kord jälle :)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Telefon: 5277418
Auto: B5,5 highline 2,0 85kw
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitusPostitas marzipan » 16 Okt 2017, 12:03

Laiza kirjutas:Jess, jäime ka videole :)

Kus see video on? Kas R36 omad, mis siin teemas on?
E-poe haldur. Klubiga liitumine. Reklaam. Küsimuste korral PS või helista 5277418

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Laiza
Klubiline
Auto: 1986 Golf 2

Lugemata postitusPostitas Laiza » 17 Okt 2017, 09:24

marzipan kirjutas:
Laiza kirjutas:Jess, jäime ka videole :)

Kus see video on? Kas R36 omad, mis siin teemas on?

Ja just see sama :) Minu punane golf peaks see olema :)

Link:
Peida postituse lingid
Näita postituse linke

Jaga seda sotsiaalvõrgustikus

Mine “EVWK piirkonna üritused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole

Eesti VW Klubi foorum : Lahtiütlus