Tallinna Kogunemised

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Tänatud: 22 korda

Re: Tallinna Kogunemised

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Dets 2017, 18:55

Välk uu

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline
Auto: G3 1,9 TD, Golf 2 Syncro, Tiguan R-Line
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Markko » 06 Dets 2017, 19:21

Poole kümne paiku pole seal vist enam kedagi?

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Dets 2017, 19:32

Markko kirjutas:Poole kümne paiku pole seal vist enam kedagi?
Kui sa lubad Marje pirukaid tuua, siis ootame ära :wink:
Edit: ma just lubasin Alkeemiku ära oodata!

ryan
Huviline
Auto: S-wagen 1,9 TDI
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas ryan » 06 Dets 2017, 19:58

Vabakal on täna Soome 100 üritus ja raketid kell 21.25 .
Korra mõtlesin ka , et tuleks läbi aga , et soome auks väike cin ..siis ei mänginud välja :mrgreen:
S-wagen 1,9 TDI

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 06 Dets 2017, 20:04

Marje pirukaid ma nüüd lubada ei saa aga mõtlen midagi välja :D

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Dets 2017, 21:03

Markko kirjutas:Marje pirukaid ma nüüd lubada ei saa aga mõtlen midagi välja :D
28 minutit jäänud

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Telefon: 5277418
Auto: VW B7 (2011) 2,0 155 kW TSI
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 66 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marzipan » 06 Dets 2017, 21:25

Noh, kas pirukad jõudsid?
E-poe haldur. Klubiga liitumine. Reklaam. Küsimuste korral PS või helista 5277418

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Dets 2017, 21:27

marzipan kirjutas:Noh, kas pirukad jõudsid?
Ootame jätkuvalt

Kasutaja avatar
MustVälk
Veteran
Auto: Touareg V6 176kw
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 13 korda

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 06 Dets 2017, 22:20

Markko kirjutas:Marje pirukaid ma nüüd lubada ei saa aga mõtlen midagi välja :D
Täname Piparkookide eest! :)
Täna siis oli mustade autode kogunemine. Ilma naljata HawkHilli masin oli täitsa puhas, aga ka musta värvi.
Tito Leon vist tumesinine, aga kaugelt pori alt paistab täitsa nagu must.

Kokku sai 5 erinevat autot. Alkeemik Boraga, HawkHill CC'ga, Markko Tiguaniga, Tito Leionaga :D (Leiona on soome keeles Lõvi)
ja ma Touaregiga!
"Kui tahad maailma parandada, siis tuleb alustada iseendast!"
AS Norma - et teie autoõnnetused oleks turvalised!

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Dets 2017, 22:29

MustVälk kirjutas: Täna siis oli mustade autode kogunemine. Ilma naljata HawkHilli masin oli täitsa puhas, aga ka musta värvi.
Tito Leon vist tumesinine, aga kaugelt pori alt paistab täitsa nagu must!
No ikka täitsa must on mu Lõvi!
Tänud Markkole magusa eest :thumbup:

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 06 Dets 2017, 22:52

Tänud et ära ootasite :)

ryan
Huviline
Auto: S-wagen 1,9 TDI
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas ryan » 06 Dets 2017, 22:59

PiltPilt
Toompea
Pilt
Raekojast ka üks , kuusk oli väike . Aktsiisi rahad olid laekumata :lol: :mrgreen:
S-wagen 1,9 TDI

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 07 Dets 2017, 10:11

Järgmine kolmapäev siis Mustikas ainult hõbedased autod kogunema!

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marzipan » 07 Dets 2017, 10:22

tito kirjutas:Järgmine kolmapäev siis Mustikas ainult hõbedased autod kogunema!
:mrgreen:
E-poe haldur. Klubiga liitumine. Reklaam. Küsimuste korral PS või helista 5277418

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 07 Dets 2017, 11:03

Kusjuures Marje, me oleme koos palju üritustel lobisenud onju( ma tihti pole eriti adekvaatne enam selle käigus olnud ),aga kas Sa pole mitte öelnud, et klubi on nagu sinu laps ja sulle meeldib sellega mässata jms. Eile kokukalt tagasi sõites mõtlesin sellele eelpool mainitule et esikohal on ikka perekond.... kuidas Sa meid eile jätta võisid? Näljased ja külmas.... Sa oled südametu!
Pilt
:lol:

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marzipan » 07 Dets 2017, 11:47

tito kirjutas:Kusjuures Marje, me oleme koos palju üritustel lobisenud onju( ma tihti pole eriti adekvaatne enam selle käigus olnud ),aga kas Sa pole mitte öelnud, et klubi on nagu sinu laps ja sulle meeldib sellega mässata jms. Eile kokukalt tagasi sõites mõtlesin sellele eelpool mainitule et esikohal on ikka perekond.... kuidas Sa meid eile jätta võisid? Näljased ja külmas.... Sa oled südametu!
► Näita Spoilerit
:lol:
Äää, me vist rääkisime klaasi taga? :mrgreen:
Ma mässangi, Sa isegi ei kujuta ette kuidas ja peangi tegema valikuid. Kui nii palju mässata ei oleks vaja, siis jõuaksin kokukatele ka.
Te olete ka mu perekond, aga te olete juba "vanad peerud" ja saate ise hakkama :lol:

Ma tõesti üritan järgmine kolmapäev pirukatega platsis olla, kuid ma ei saa 100% hetkel lubada, kuid käsk oli ju, et hõbedased autod saavad kokku järgmine kord :)

Nii armas, et Sa minu peale mõtled :angel:

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 07 Dets 2017, 22:19

Äkki peaks ürituselt moodsalt sündmusteks ümber nimetama, muidu jäävadki ainult üritusteks, et noh üritasime küll aga... :D

Kumb on hullem, hõbedaste autode kogunemisele tulla musta Volkswageniga või hõbedase (aga ka musta :D) mitte Volkswageniga? :roll:

Kasutaja avatar
tito
Klubiline

Lugemata postitus Postitas tito » 07 Dets 2017, 22:42

Markko kirjutas:Äkki peaks ürituselt moodsalt sündmusteks ümber nimetama, muidu jäävadki ainult üritusteks, et noh üritasime küll aga... :D

Kumb on hullem, hõbedaste autode kogunemisele tulla musta Volkswageniga või hõbedase (aga ka musta :D) mitte Volkswageniga? :roll:
Loevad inimesed, ei ole kedagi minema aetud :roll:
Tegelt on see teema mõtete kogumiseks, kellel aga mõtteid on andke tuld!

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 07 Dets 2017, 22:55

tito kirjutas:Loevad inimesed, ei ole kedagi minema aetud :roll:
Sorri, halb nali minu poolt, ega ei arvanudki et kedagi minema aetaks :wink:

Kasutaja avatar
Elevant
Klubiline
Auto: MB W124 E320/Jeep Grand Cherokee WK2
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas Elevant » 08 Dets 2017, 17:15

Ma küll lubasin K-L hommik kodust mitte nina välja pista, aga vbolla tulen teen ka siis klubi halli autoga.

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 10 Dets 2017, 23:22

Tere

Viimase kokuka kontrast eelmisega kus käisin oli päris suur (see eelmine oli väga ammu ka). Kui 9-10 aastat tagasi oli parkla pmts klubilisi täis, mingi möll käis, kes remontis jne, siis nüüd tekkis väike kõhklus parklasse sisenemisel, et kus see õige koht siis ikkagi on, et pole nagu kedagi. Õnneks ikka oli mind ära oodatud ja ei pidanud seal üksi oma piparkooke sööma :D Õnnestus ka õigesse kanti parkida esimese korraga. Tegelikult oli täitsa tore, kui vähegi võimalik, siis üritan järgmistel kordadel õigel ajal kohal olla ja kui ei õnnestu siis loodetavasti keegi ikka viitsib ära oodata kuni saabun.
Aga veidi jäi see asi kripeldama ikkagi ja mõtlesin natuke kogunemiste teema peale, et miks seal siis ei käida ja kuidas see üritus atraktiivsemaks teha.

Jagan siin teiega ka oma mõttekäiku, eks siis kiitke või laitke, pakun lihtsalt oma mõtteid välja :)

Ideaalis võiks ju see kogunemine olla ka selliseks kohaks kus aidata kaasklubilisi kui on mõni mure autoga või kui endal mure siis ise abi saada. Mul ja kindlasti nii mõnelgi teisel on OBD tester ja muid asju nagu mingid erilisemad võtmed/padrunid vms mida poleks kahju kaasa võtta ja teisi aidata. Kuigi enda seisukohast vaadatuna on enamus juhtudest lihtsam olnud puuduv võti vms minna osta omale või mõne tuttava käest laenata kui oodata kolmapäeva et ehk kellelgi klubist on. Ehk oleks see kogunemine siiski sellisel kujul taastatav/ tekitaks rohkem huvi?

Teine asi mis mulle natuke segane on, on see FB "2 klubi" asi - et on ametlik klubi leht ja siis on veel teine, mitteametlik leht, mis küll alles hiljuti muudeti VW Huvilisteks, varem oli ka VW klubi. Segadust tekitab tõenäoliselt siiani ja just see teine on tunduvalt aktiivsem oma ostan-müün-kahetsen teemadega, sekka ka abi otsimise teated jne, samas kui ametlikul lehel on aktiivsus nii madal et mul on päris mitmel korral juhtunud et otsing kas ei leia üldse seda lehte või lehele minnes ütleb et ajutiselt kättesaamatu, mis üldjuhul tähendab seda et madala aktiivsuse tõttu ei hoia FB serverid seda aktiivses mälus vaid on kuskil arhiivis nö. Mida ma sellega öelda tahtsin on see et ma küll ei ole kursis sellega miks on kaks eraldi gruppi ja kas/kuidas see teine grupp on klubiga seotud, kuid selle huviliste grupi kaudu võib minna pealekasvu lihtsalt klubist nö mööda, kes vb ei teagi et on olemas foorum, klubi ja klubi kogunemised jne. A vb ma olen lihtsalt "meil omal ajal" vana peer kellel polnud mingit feissbuuki ja vwklubi.org/foorum oli elu, et tänapäeval käib kõik FB-s :D Ehk siis lühidalt, vanadel tuleb muu elu peale ja pole nii palju vaba aega et iga nädal mustikas rehvi toksimas käia ja noori ei tule ka peale sest nad ei tea et selline asi üldse toimub.

Kolmas mõte oli see, et äkki see parkla formaat ongi lihtsalt oma aja ära elanud ja tuleks midagi uut välja mõelda. Minu mõte jõudis välja sellise ideeni et korraldada kogunemisi näiteks kord kuus väljasõidu või minikruiisina, mille käigus siis külastada näiteks MOMUt, Laitses on ka vanade autode väljapanek jne. Usun et klubis on inimesi kes töötavad mõnes huvitavas ettevõttes kuhu annaks ehk külastusi organiseerida vms. Ei pea olema kindlasti mingi külastus, võib korraldada ka näiteks seminari/õpitoa formaadis asju, kus keegi klubiline õpetab/presenteerib teistele teemat milles ta ennast kindlamalt tunneb. A la kuidas pesta/remontida/tuunida/pildistada jne oma autot et tulemus saaks hea või miks mitte ka pirukate töötuba :) Ma loodan et siin on veel TTK/TTÜ lõpetanud autoinsenere kes oleks nõus oma tarkust jagama autode ja nende ehitusega seotud (lihtsamatel) teemadel nagu näiteks kuidas arvutada optimaalne pikkus väljalaskekollektorile, mida teeb EGR, kuidas valida oma projektikale uusi suuremaid pidureid või miks pole hea mõte pidurdusjõu regulaator lihtsalt minema visata kuni pool idiootlike teemadeni välja nagu kui võimsat mootorit on vaja et golf 2ga 300ga sõita, mis on tegelikult üsna kompleksne ülesanne ja hõlmab endas nii käigukasti ülekannete valikut kui veojõu kõverate ja erinevate takistusjõudude arvutamist. Või sõiduohutuse koolitusi/katseid, variante on tegelikult ju sadu kui mõtlema hakata selle peale. Mõte lihsalt selles et teha lisaks lihtsalt kokkusaamisele veel midagi ja nädalavahetusel sellepärast et jääks aega nii "rehvi toksimiseks" õpitoaks ja ka niisama muljetamiseks. Ma ei näe ka mingit põhjust miks ei peaks saama seda peresõbralikuna korraldada, annab lastele ka miskit tegevust välja mõelda.

Okei, siin juba eelnevalt läbi käinud asjad et inimesed tahavad nv maale või kuhu iganes sõita, siis kord kuus või pikema intervalliga saab asju planeerida küll ju nii et asjad klapiks. Teine asi on jällegi ka eelnevalt mainitud rahaline pool, mis võib olla väga erinev alates lihtsalt muuseumipiletist, seinaride moodi asjade puhul on vaja esitlustehnikaga sooja ruumi, sõidukatsete/koolituste korral kulud veel suuremad, et kas see on okei. Kindlasti ei ole see eelnev jutt siin peensusteni läbi mõeldud kava mida ja kuidas teha vaid lihtsalt selline idee.

Eelnevalt väljapakutud ideedest on suveks see külapoodide rändkogunemiste idee päris hea, tekitaks vaheldust ja ka mina oleks ka selle Hiiu Pubi või mis iganes soojas kohas sees istumise idee poolt, ei näeks ka selles mingit probleemi et sealt oleks viisakas mõni kohvi või snäkk võtta. Mõistlik oleks vast nendega või mõne muu kohaga kokku leppida, et võib seal kambaga regulaarselt istumas käia ja kolmapäeva õhtud ehk vast pole ka igalpool prime-time, et kui nad nagunii lahti on ja me otseselt klientide arvelt ruumi ära ei võta, siis vast pole see nende jaoks ka eriline probleem, mõni nagunii midagi ikka võtab neilt ka.

Tore kui keegi viitsis selle läbi lugeda, veel toredam kui pani mõtte liikuma veidi kaugemale kui lihtsalt uue kogunemiskoha otsimiseks.
Kes tänasid kasutajat Markko selle postituse eest:
J.Aru

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marzipan » 11 Dets 2017, 08:23

Markko kirjutas:
Teine asi mis mulle natuke segane on, on see FB "2 klubi" asi - et on ametlik klubi leht ja siis on veel teine, mitteametlik leht, mis küll alles hiljuti muudeti VW Huvilisteks, varem oli ka VW klubi. Segadust tekitab tõenäoliselt siiani ja just see teine on tunduvalt aktiivsem oma ostan-müün-kahetsen teemadega, sekka ka abi otsimise teated jne, samas kui ametlikul lehel on aktiivsus nii madal et mul on päris mitmel korral juhtunud et otsing kas ei leia üldse seda lehte või lehele minnes ütleb et ajutiselt kättesaamatu, mis üldjuhul tähendab seda et madala aktiivsuse tõttu ei hoia FB serverid seda aktiivses mälus vaid on kuskil arhiivis nö. Mida ma sellega öelda tahtsin on see et ma küll ei ole kursis sellega miks on kaks eraldi gruppi ja kas/kuidas see teine grupp on klubiga seotud, kuid selle huviliste grupi kaudu võib minna pealekasvu lihtsalt klubist nö mööda, kes vb ei teagi et on olemas foorum, klubi ja klubi kogunemised jne. A vb ma olen lihtsalt "meil omal ajal" vana peer kellel polnud mingit feissbuuki ja vwklubi.org/foorum oli elu, et tänapäeval käib kõik FB-s :D Ehk siis lühidalt, vanadel tuleb muu elu peale ja pole nii palju vaba aega et iga nädal mustikas rehvi toksimas käia ja noori ei tule ka peale sest nad ei tea et selline asi üldse toimub.
Ma sooviksin natukene seletada FB teemat. See grupp, kus saab osta-müüa-vahetada jne oli algselt tõesti Eesti Volkswageni Klubi nimega ja kuna see tekitas palju segadust, just koostööpartnerite osas, ja ma pidin päris palju seletama, et mis see on, siis ma palusin selle lehe administraatoril see nimi ära muuta ja palusin ka muuta kirjeldust selle grupi kohta. Siinkohal ma tänan klubilist k2bi mõistva suhtumise ja tegutsemise eest. Tegemist ei ole Eesti Volkswageni Klubi FB lehega ja ei ole ka mitte kuidagi moodi sellega seotud.

Ametlikku FB lehte haldab EVWK juhatus (mõndadel juhtudel ka ürituste peakorraldajad, et nad saaksid ürituse infot ise hallata) ja sinna pannakse kõiksugused ürituste infod, kampaaniad ja muud tähtsamad teated, mis on Klubiga seotud. Sellele lehele saavad postitusi teha ainult lehe moderaatorid ja administraatorid, jälgijad sinna postitusi teha ei saa, küll saavad erinevaid teateid kommenteerida. Ma julgen ka vastu vaielda, et leht on mitteaktiinve. Iganädalaselt postitan ma sinna tähtsamaid teateid, igal nädalal tuleb 10+ meeldimist ja jälgijat juurde. Hetkel on antud lehel 2167 jälgijat ja erinevate kampaaniate jooksul oleme neid juurde saanud. Kui paned otsingusse Eesti Volkswageni Klubi, siis tulebki ainult see leht otsingust välja ja ma ei mõista, kuidas Sa seda ei leia. Hetkel on käimas seal aktiivselt "Võida kalender" kampaania, mis saab homme läbi. Samamoodi on seal aktiivsed tulevased Talvepäevade kui ka EVWK juubeli üritused.

Foorum on siiski meie peamine platvorm, kus suhtleme ja kui meil on foorumis mingid tähtsad arutelud, siis olen sellest ka FB teavitanud ja foorumi lingi juurde pannud, et rohkem kasutajaid arutellu kaasata.

Pigem oli FB leht unustuste hõlma vajunud mõned aastad tagasi, kuid hetkel seda väita ei saa ja infot tuleb sinna just nii palju, kui vaja on. Üleliigset müra ma sinna ei pane.

Loodan, et see seletus teeb asja natukene arusaadavamaks kõigi jaoks :)

Mis puudutab kogunemiste teemat, siis väga head ideed on Sul ja kui on huvilisi nendele teemadele ja sedalaadi kogunemistele, siis saab asja edasi arutada. Klubi saab ka õla alla panna ja toetada nt ruumide rentimise asjus, kui leitakse mõistlikku hinnaga pind.
Kes tänasid kasutajat marzipan selle postituse eest:
Markko

GTI
Moderaator
Auto: G3 3.0 VR6 Vortech SC
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 47 korda

Lugemata postitus Postitas GTI » 11 Dets 2017, 08:58

Teretulnud oleks ka variant pidada piirkondlikke koosviibimisi mõne klubilise/huvilise juures kes on võõrustamisega nõus (ega pelga suuremat seltskonda oma valdustesse lubamast), kellel selleks sobivam suurem pind ja mis kõige tähtsam - kellel on mõni huvitavam töö käsil või põnev auto ehitamisel või taastamisel. Saaks ühendada meeldiva kasulikuga. Toimib see nii näiteks ühes vanatehnika klubis ja väga kenasti, igati eelistaks koosviibimist katuse all tehnika keskel kui keldriparklas autode vahel "kumme toksimas". Palju neid sobivaid VW inimesi siin päälinna piirkonnas või lähiümbruses oleks on muidugi iseküsimus ning piirkondliku kogunemise sildi all ei tahaks ka nagu eriti kaugele sõita.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/

Kasutaja avatar
marzipan
Juhatus
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marzipan » 11 Dets 2017, 09:14

GTI kirjutas:Teretulnud oleks ka variant pidada piirkondlikke koosviibimisi mõne klubilise/huvilise juures kes on võõrustamisega nõus (ega pelga suuremat seltskonda oma valdustesse lubamast), kellel selleks sobivam suurem pind ja mis kõige tähtsam - kellel on mõni huvitavam töö käsil või põnev auto ehitamisel või taastamisel. Saaks ühendada meeldiva kasulikuga. Toimib see nii näiteks ühes vanatehnika klubis ja väga kenasti, igati eelistaks koosviibimist katuse all tehnika keskel kui keldriparklas autode vahel "kumme toksimas". Palju neid sobivaid VW inimesi siin päälinna piirkonnas või lähiümbruses oleks on muidugi iseküsimus ning piirkondliku kogunemise sildi all ei tahaks ka nagu eriti kaugele sõita.
Uno peaks meid oma garage'sse külla kutsuma :P Tal koguaeg seal miskit põnevat käsil :)

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline

Lugemata postitus Postitas Markko » 11 Dets 2017, 23:07

marzipan kirjutas: Ametlikku FB lehte haldab EVWK juhatus (mõndadel juhtudel ka ürituste peakorraldajad, et nad saaksid ürituse infot ise hallata) ja sinna pannakse kõiksugused ürituste infod, kampaaniad ja muud tähtsamad teated, mis on Klubiga seotud. Sellele lehele saavad postitusi teha ainult lehe moderaatorid ja administraatorid, jälgijad sinna postitusi teha ei saa, küll saavad erinevaid teateid kommenteerida. Ma julgen ka vastu vaielda, et leht on mitteaktiinve. Iganädalaselt postitan ma sinna tähtsamaid teateid, igal nädalal tuleb 10+ meeldimist ja jälgijat juurde. Hetkel on antud lehel 2167 jälgijat ja erinevate kampaaniate jooksul oleme neid juurde saanud. Kui paned otsingusse Eesti Volkswageni Klubi, siis tulebki ainult see leht otsingust välja ja ma ei mõista, kuidas Sa seda ei leia. Hetkel on käimas seal aktiivselt "Võida kalender" kampaania, mis saab homme läbi. Samamoodi on seal aktiivsed tulevased Talvepäevade kui ka EVWK juubeli üritused.

Foorum on siiski meie peamine platvorm, kus suhtleme ja kui meil on foorumis mingid tähtsad arutelud, siis olen sellest ka FB teavitanud ja foorumi lingi juurde pannud, et rohkem kasutajaid arutellu kaasata.

Pigem oli FB leht unustuste hõlma vajunud mõned aastad tagasi, kuid hetkel seda väita ei saa ja infot tuleb sinna just nii palju, kui vaja on. Üleliigset müra ma sinna ei pane.

Loodan, et see seletus teeb asja natukene arusaadavamaks kõigi jaoks :)
Tänan asjaliku seletuse eest. Avastasin ise et olen koguaeg valesti otsinud seda lehte ja sellepärast ei leiagi :D ehk siis ma olen kasutanud otsisõnana "vw klubi", kui kasutada "volkswageni klubi" siis saab õige lehe kätte. Aga selle vw klubiga on järgmine nali, selle alt tuleb järgmine pseudoleht välja, nimega Eesti VW klubi, mis paistab et pole küll aktiivne, viimane postitus jaanuarist 2015, aga ikkagi :) Võibolla ma olen tõesti ainuke kes seda "pole hetkel saadaval" teadet saab aegajalt, vabandan kui liiga tegin. Võibolla tuleb mul endal nii palju mudru peale igalpoolt et need klubi postitused kaovad ära muude asjade vahele ja ei jõua minuni kuigi kõik "kuva esimesena" jne seaded on peale pandud. Samas üritustena tehtud ürituste teavitused tulevad läbi.

Kiidan ka GTI mõtet :thumbup:

Vasta