Golf 3 2.0 sureb välja.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
samuel
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Sept 2010, 11:48
Telefon: 56716709
Auto: golf II
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas samuel » 29 Sept 2014, 22:44

Tere.

Mure golf 3 2.0 gti. Olen proovinud ja teinud erinevaid asju, aga ei midagi. Loodan, et siin keegi oskab aidata :D

Auto sureb välja ja läheb 2 min pärast uuesti käima. Läheb käima paugust. Ei puterda, ega ei midagi muud. Ja sureb välja ka paugust. Kuulda on, et lykkab mingid releed tagant ära. Teeb seda umbes kolm korda järjest 10 km jooksul. Peale seda sõida 100 km järjest ja ei sure kordagi välja. Korra välja suretan, algab kõik otsast peale. Samas on päevi, kus ei sure kordagi välja ja sõidab ilusti. Ei olene ka niiskest ilmast. Asi mida kindlalt tean, et lülitab bensupumba tagant ära. Panin sinna otse voolu, aga ei aidanud. Pihustid vist kaovad ka tagant ära. Säde on olemas. Autol on immo ja alarm. Immo võttab maha ja tundub, et sellega probleeme pole. Alarmiga olen proovinud igatepidi, aga paistab, et sellega seost pole. Ise arvasin, et halliandur. Imelik on see, et kui keeran staretit, siis tahokas ei tõuse. Kuigi peaks seda vist tegema. Samas lasen hoopealt käiguga ja tahokas tõuseb, aga ei lähe käima. Seisab mõne minuti ja jälle töötab. Asjad mida olen teinud ja vahetanud.
Jagaja vahetus.
Küünalde vahetus.
Bensufilter vahetatud.
Õhufilter vahetatud.
Diagnostika ei näidanud midagi (Boschi KTS).
Pensupump kontrollitud ja paak puhas ja surve olemas.
Sõidetud ilma bensu korgita.
Gaasiglappi pesu.
Sõidetud nii täis, kui ka tühja paagiga.
Vaadatud üle erinevad massid ja juhtmed.
Kindlasti midagi veel, aga kõike ei meenu.

Jutt pikk ja keeruline, aga ehk keegi oskab aidata;)

_rein_
Huviline
Postitusi: 391
Liitunud: 20 Sept 2008, 17:20
Telefon: 56565512
Auto: Vento 2.o Cadillac STS
Asukoht: Tartumaa Tõrvandi
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas _rein_ » 30 Sept 2014, 07:20

Minu autol oli märksõnaks halliandur.

samuel
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Sept 2010, 11:48
Telefon: 56716709
Auto: golf II
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas samuel » 30 Sept 2014, 19:22

Proovin siis seda vahetada.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7842
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas GTI » 30 Sept 2014, 19:42

http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=74&t=98271" onclick="window.open(this.href);return false;
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas WildGolf » 01 Okt 2014, 13:23

http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=54&t=113916" onclick="window.open(this.href);return false;

Mul endal oli sama jama. Proovi panna bensu relee kõige peneemale klemmile lisa mass külge ja vaata kas siis ka sureb välja. Endal juba nii 2 aastat olnud ja sõidab.

samuel
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Sept 2010, 11:48
Telefon: 56716709
Auto: golf II
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas samuel » 29 Okt 2014, 23:37

Vahetasin hallianduri ära. Viga ikka alles. Sai otsitud ka releed, nr 109. Ei olnud seal sellist.
Ühe asja avastasin veel. Kui auto välja sureb, siis ei kao säde ära. Tundub, et siis pihustid ja bensupump kaovad ära. Järgmisena proovin immo vahelt võtta. See ainuke kahtlane asi veel.

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas WildGolf » 30 Okt 2014, 05:17

Pane sellele bensupumba releele ( kōige väiksem klemm ) lisa mass ja vaata kas sureb ikka välja. Ära hakka mingeid asju vahetama. Mul oli sama probleem ja on ikkagi agaul lisamass ja asi töötab. Tulede lüliti taga on must karp asi vōib olla selles signas vms

samuel
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Sept 2010, 11:48
Telefon: 56716709
Auto: golf II
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas samuel » 02 Nov 2014, 19:43

Suured tänud kasutajale WildGolf. Lisamass tõesti aitas. Siiani pole välja surnud.
Keegi ehk oskab seletada, millest selline viga?

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas WildGolf » 05 Nov 2014, 10:01

Mul sama jama juba 2 aastat. Ühest teemast lugedes siis tuledelüliti taga on signa must karp ja see karp vōib jamada. Mingi külmjoode vms.

Kas lisajuhtmele ikka kaitsme vahele panid igaks juhuks? Mul viiene kaitse vahel. Mul ei ole kunagi läbi kaitset löönud aga parem karta kui kahetseda. Diagnostikast öeldi mulle et proovi teist aju aga ei ole viitsinud sellega tegeleda sest auto sōidab :D
Viimati muutis WildGolf, 05 Nov 2014, 10:10, muudetud 1 kord kokku.

samuel
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Sept 2010, 11:48
Telefon: 56716709
Auto: golf II
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas samuel » 05 Nov 2014, 22:12

Selle musta karbiga on varemgi probleeme olnud. Seal tehti külmjooted üle. Vähemalt nüüd sõidab.

wolfest3in
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 31 Okt 2014, 15:19
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas wolfest3in » 18 Nov 2014, 08:59

Ei hakka uut teemat tegema aga mul suht sarnane probleem. Kui masin tööle panna külmana siis pole midagi, pöörded natuke kõrgemad aga soojenedes langevad ikka, siit nüüd siis see hullem koht. Kui mootor korralikult soe siis mootor täitsa piiripeal pööretega. Paar korda isegi väljasurnud! Oskaks keegi aidata ? Masinaks on 89 Jetta 1.6 bensukas.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7842
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas GTI » 18 Nov 2014, 10:31

wolfest3in kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema aga mul suht sarnane probleem. Kui masin tööle panna külmana siis pole midagi, pöörded natuke kõrgemad aga soojenedes langevad ikka, siit nüüd siis see hullem koht. Kui mootor korralikult soe siis mootor täitsa piiripeal pööretega. Paar korda isegi väljasurnud! Oskaks keegi aidata ? Masinaks on 89 Jetta 1.6 bensukas.
Kuidas mõista piiripeal pöördeid - kas vaevu tuksub ja tahab välja surra ja ei hoia ühtlaseid pöördeid? Kuna sul vast karpa siis tühikäigu süsteemi peaks üle vaatama, puhastama ja reguleerima, co paika panema, vahest on bensu tase ujukikambris vale jne. muud tööd mis karpadega kaasnevad.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

wolfest3in
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 31 Okt 2014, 15:19
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 2.0 sureb välja.

Lugemata postitus Postitas wolfest3in » 18 Nov 2014, 13:13

GTI kirjutas:
wolfest3in kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema aga mul suht sarnane probleem. Kui masin tööle panna külmana siis pole midagi, pöörded natuke kõrgemad aga soojenedes langevad ikka, siit nüüd siis see hullem koht. Kui mootor korralikult soe siis mootor täitsa piiripeal pööretega. Paar korda isegi väljasurnud! Oskaks keegi aidata ? Masinaks on 89 Jetta 1.6 bensukas.
Kuidas mõista piiripeal pöördeid - kas vaevu tuksub ja tahab välja surra ja ei hoia ühtlaseid pöördeid? Kuna sul vast karpa siis tühikäigu süsteemi peaks üle vaatama, puhastama ja reguleerima, co paika panema, vahest on bensu tase ujukikambris vale jne. muud tööd mis karpadega kaasnevad.
Just, vaevu tuksub ja tahab välja surra ja isegi ongi paar korda nüüd välja surnud. Vabandust et ei täpsustand paremini. Eks ma siis pean vabalpäeval lahti kiskuma süsteemi :) Muidu kirjutasin teise teemasse et mul 1 pütt justkui ei töötaks, jätab vahele nagu. Oskaks sellekohta ka keegi öölda ?

Vasta

Mine “Mootor”