passati karbuss

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
roller
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Mai 2020, 14:30
Telefon: 5043304
Auto: Passat
Asukoht: Pringi Küla, Viimsi vald
Tänanud: 0
Tänatud: 0

passati karbuss

Lugemata postitus Postitas roller » 24 Mai 2020, 16:27

Sain naabrimehelt 15 aastat garaažis seisnud Passati. Kõik ideaalses korras ja ülevaatuselgi imestati, et nagu tehasest tulnud, aga on üks probleem, mida ma ei suuda lahendada. Karbuss jukerdab. Põõrded lähevad ise peale või siis jälle ei tule maha, kui gaasi vajutan. Kuna see karbuss on selline, mida ma varem pole näinud, siis ei oska ka midagi ette võtta. Tegemist 95 aasta mudeliga. seal karbussi küljes on mingid pistikud ja juhtmed, millede tähendust ma ei tea. Sõidad näiteks mingi kindla kiirusega ja kui siis jala gaasipedaalilt ära võtad, jätkab auto ikka sama kiirusega sõitu, nagu oleks tegemist kiiruse kontrollikaga, mida aga sellel mudelil ei ole. Kas oskab keegi nõu anda.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

passati karbuss

Lugemata postitus Postitas GTI » 24 Mai 2020, 17:49

Mis mootor? Ilmselt tegemist monopritsega, segusiibri hoova juures on samm-mootor mis hoiab tühikäiku, vaata selle pistik üle. Samuti kõik vaakumvoolikud pritse küljes. Tõsisemaks testimiseks vaja diagnostikakaabel hankida.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Vasta

Mine “Mootor”