Endal pea hall varsti, panen mure siia ka, äkki mõni helgem pea soovib tarkust jagada. 2,5 bens Caravelle 81kw. `94 aasta. Paned külmast käima, käib nagu vanaisa viiul, pöörded 1100. Hetke pärast laseb alla 900 peale. Kuni paar km on kõik ok, siis hakkavad pöörded peale jääma, sooja mootoriga hoiab 1800. Suretad välja või pidurdad käiguga maha, siis niikaua ok kuni jälle gaasi vajutad ja kohe pöörded üleval.
Vahetatud: kõik vaakumvoolikud, tühikäigumootor, TPS sensor, 3-4 temp andurit, kõik filtrid ja ilmselt hunnik asju veel.
Kõike mõeldavat ja mõeldamatut olen proovinud. Jagu ei saa. Kui käib 1800 rpm ja võtad tühikäigumootori pistiku tagant ära, siis kukub 600 peale ja kui tagasi paned, siis läheb ilusti 900 peale, kuni gaasi vajutad. Sellest võiks arvata, et ECU annab tühikäigumootorile vale signaali? See tuleneb nagu mingist andurist? Aga võin ka suht rappa mõelda juba... Ideed on ammu otsas

Kuna OBD-d ei ole, siis arvutiga suurt midagi teha ei saa. Mingi pistik tal on ja korra või paar olen mingisugust asja järgi ühendanud, näitab ära mis pistikud on lahti käinud aga kui veakoodid maha lased, siis on puhas leht.
Kõik loogilised ja mitteloogilised ideed on vägagi teretulnud.