Abi vaja

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
volkswagen3
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 11 Mär 2008, 18:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Abi vaja

Lugemata postitus Postitas volkswagen3 » 15 Nov 2009, 21:07

Tere!
Autoks golf kolm 55 kw.
Nimelt täna Tartusse jõudes hakkas põhja alt imelikku kolinat kostma.Just siis kui mootor rohkem liigub,ehk siis esimesega kiirendades ja siis kõrgemate käikudega madalamtel pööretel sõites.Kolin kostub salongist umbes käsipiduri kandist(samas see võib kanduda ka lihtsalt sinna)Ise kahtlustan et sumpa tripp väsis ära ja nüüd koliseb vastu seda tala(klamber), mis jookseb üle sumbuti toru(kes on kokku puutunud saab aru millest räägin).
Muidugi üks variant on veel,aga ma ei tea kui võimalik see on.Kapoti alla vaadades nägin et käiguvahetushoovastiku munakul, mille kaudu siis käigu lülitus toimub, on see mõranenud.Äkki sealt annab nii palju lõtku, et see hoob mis sinna munaku külge läheb loksub vastu kuskile.
Kas leidub Tartus kedagi klubist, kellel oleks auto põhja alt vaatamis võimalus(kanal,tõstuk) ja kes oleks nõus abi pakkuma
Pikk ja vb segane jutt:).Saab keegi aidata?

[Muudetud: 15-11-2009 volkswagen3]

Mafeikin17
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 01 Mai 2007, 21:33
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Mafeikin17 » 15 Nov 2009, 21:19

ma võin pakkuda et kui oõhja alla piilud siis vaata raami kinnitused üle.
mul 1.5 aastat oli see viga tasapisi otsisin viga ja ei midagi vahtasin mootoripadjad ja asjad ära ning tuli välja et raami kinnitus kohad olid mädad ja see peksis keresse.

volkswagen3
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 11 Mär 2008, 18:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas volkswagen3 » 15 Nov 2009, 21:32

No selle ma välistaksin,sest raamikinnitused peaksid häält tegema kui auklikul teel või august läbi sõites.Aga ongi et täitsa tasesel teel, kui neljandaga lasta pöörded alla 2000 ,siis hakkab häält tegema.Järeldus, siis selline ,et mootori vibratsioon kandub edasi kuhugi poole.

Vasta

Mine “Mootor”