Külmalt pöörded kõiguvad

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Olari
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 09 Okt 2004, 11:41
Auto: Mk2 16V
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Külmalt pöörded kõiguvad

Lugemata postitus Postitas Olari » 07 Okt 2012, 22:28

Auto: golf II 16v 102kw

Kõik algas nii ... Alguses pöörded kõikusid pluss miinus 50 pööret. Vahetasin ära pihustid ja probleem lahenes. Siis meeltesegaduses kiskusin lahti WUR i(tühikäigu mootor?), mis oli seest millegipärast täiesti roostes, võtsin asja muidugi legodeks ja puhastasin ära. Peale seda hakkas uus jama, külmalt käivitades lööb pöörded üles (2000) ja siis kohe langevad umbes 400/600 peale ja siis lööb pöörded jälle ise üles ja ta teeb nii ca 5 korda ( kergitab langetab pöördeid ise) ja siis jääb normaalselt käima. Kui gaasipedaaliga sekkuda siis veab hinge kinni ennem kui pöördeid juurde lisab
Soojalt seda probleemi pole üldse, spot on 1000 pööret ja käivitus täiesti normaalne.
Sain ma seda nn WURi kuidagi valesti kokku ka panna või vigastada seda ? Kui mõõdan takistust sellel küttekehal seal sees siis see jääb normi piiresse ja vool tuleb ka peale.
Samal päeval sõitsin paagi ka muidugi tilgatuks ja hakkasin kahtlustama bena pumpa aga kui see peetis oleks kas siis jukerdaks auto nii soojalt kui külmalt? Pikk jutt aga kas lõhnab WUR i veale asi?
Sellest asjast jutt siis Pilt

olari
Viimati muutis Olari, 08 Okt 2012, 07:23, muudetud 1 kord kokku.
Tere, mina olen Olari. Olen G2 sõltlane.

Vasta

Mine “Mootor”