k?simus automaatkasti kunnidele.

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
rk
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Juun 2004, 21:30
Asukoht: tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

k?simus automaatkasti kunnidele.

Lugemata postitus Postitas rk » 08 Juul 2004, 18:43

asi nimelt j?rgmine, et auto ei l?he enam t??le. kui v?tta alarm ja immo maha ja s??det keerata siis auto ei tee midagi. asi on kestnud 2 p?eva. esimesel auto nii t??le, et kui k?ivitamise ajal t?mmata korra drive peale ja siis parkingu peale, siis l?ks. t?na panin kapoti alt otse juhtmega (starter->aku). targad r??kisid et mingi kasti andur, mis fikseerib parkingu ?ra on surnud. forsis ?elgi , et nende elektrik on puhkusel ja tuleb alles augustis.

ma jube kehvalt seletasin, a ?kki keegi oskab mingit n?u anda, et mida ma kontrollima peaks, v?i kus see andur asub.

Silverionu
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 22 Mär 2004, 12:17
Asukoht: Stockholm
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Silverionu » 08 Juul 2004, 21:27

just, automaat ei lase k?ivitada, kui pole parkingu asendis. Anduri t?pset asukohta ei tea.. aga ju ta on ikka kasti k?ljes kuskil.. :P

EDIT: samas kui korra drive peale ja tagasi siis pigem mitte pole p?ris surnud vaid suremas see andur.. v?i ?kki lihtsalt must, v?i pesast v?ljas vms..

passatist
Klubiline
Postitusi: 219
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:15
Auto: Touareg ja Passat
Asukoht: eesti
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas passatist » 08 Juul 2004, 23:08

Seal peaks olema relee mis katkestab starteri voolu kui k?igukang pole P v?i N asendis(turvalisuse p?rast)ja seda releed l?litab kas toide multifunktsioon l?litilt(kasti k?ljes)v?i tuleb see signaal ajust.

SEN
Huviline
Postitusi: 442
Liitunud: 26 Jaan 2004, 15:43
Telefon: 56930622
Auto: Passat B7 4motion, Audi B5 TQ
Asukoht: Eesti, Jüri
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas SEN » 09 Juul 2004, 11:20

Minul praegu t?pselt sama jama, olen t?hele pannud, et ei k?ivitu sooja mootoriga (ei v?ta starterit j?rgi) seisab u. 20 min. l?heb kohe k?ima. Kui keegi t?pselt teada saab andgu teada. T?nud.

Vasta

Mine “Ülekanne”