Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 687
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 52 korda
Kontakt:

Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas Mattias » 30 Juul 2010, 19:32

Kuna ma ei suuda tabada kasutajat Jawamees, kelle osavad käed mul eelmine kord selle trossi õigesti käima said,siis ehk on keegi klubiline veel, kes ehk oskab seda teha või seletada, mismoodi selle trossi algasendisse tagasi saab jukerdada (mäletan,et Jawamees mudis seal lihtsalt mõni aeg sellega) ja kuidasmoodi ta õieti sinna kasti hoova külge panna tuleb, et regull ilusti õigesse asendisse ta tõmbaks.

Kes teha oskab-viitsib,siis mina asun Tallinnas ja võin ka kohale sõita ;)

Aitäh! :)
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas raiku » 30 Juul 2010, 20:26

sõida viljandisse:)
aga tegelikkus on selline et esinduse mehed omal ajal ütlesid et 1-10st õnnestub:)
aga ega temaga muud polegi teha kui mudida sikutada ja keerutada ja sõber on samal ajal valmis lukustit peale tõmbama.
viljandi mölamies

Deemu
Huviline
Postitusi: 1403
Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
Skype: altzu007
Auto: Audi A4 TDI
Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas Deemu » 31 Juul 2010, 09:31

See on kaheinimese töö. Üks sikutab siduritrossi ja teine vajutab samal ajal salongis sidupripedaali põhja ja siis tõstab käega üles ja siis hüppab tross lahti. Vähemalt mina olen enda omal mitu korda nii teinud ja alati trossi nii algasendisse saanud. Jõudu :)

MrAnre
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15 Dets 2009, 17:38
Telefon: 53733202
Auto: Audi A4 1.8T Quattro
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas MrAnre » 31 Juul 2010, 16:27

Deemu kirjutas:See on kaheinimese töö. Üks sikutab siduritrossi ja teine vajutab samal ajal salongis sidupripedaali põhja ja siis tõstab käega üles ja siis hüppab tross lahti. Vähemalt mina olen enda omal mitu korda nii teinud ja alati trossi nii algasendisse saanud. Jõudu :)
Just. Saab ka üksinda. Lihtsalt vahepeal tuleb sidur alla vajutada ja tagasi tõmmata ja tuleb lukk maha küll. Ise jamasin samamoodi. Tegelikult üsna lihtne.

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 687
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 52 korda
Kontakt:

Re: Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas Mattias » 31 Juul 2010, 16:52

Hmm, ehk siis üks vajutab pedaali põhja ja teine siis teeb seal kapoti all täpsemalt mida? tross hoova küljest maha või mis trikk täpsemalt ?
Tross tuleb enne küljest võtta,algasendisse saada ja siis uuesti hoova külge panna?
Kas tagasipanekul on kah mingi nipp? Mäletan,et tõstsime hoova nii kõrgele,et hoob vabalt ei logiseks,vaid hakkaks kohe lahutama.

Sry kui rumalad küssid,aga foorumi kaudu autoremont on teadagi :)
Üritan asjadele pihta saada, vast õnnestub ise ära teha.
Viimati muutis Mattias, 31 Juul 2010, 16:52, muudetud 1 kord kokku.
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

Deemu
Huviline
Postitusi: 1403
Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
Skype: altzu007
Auto: Audi A4 TDI
Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 automaatreguleeringuga siduritross - palun abi

Lugemata postitus Postitas Deemu » 01 Aug 2010, 15:38

Mattias kirjutas:Hmm, ehk siis üks vajutab pedaali põhja ja teine siis teeb seal kapoti all täpsemalt mida? tross hoova küljest maha või mis trikk täpsemalt ?
Tross tuleb enne küljest võtta,algasendisse saada ja siis uuesti hoova külge panna?
Kas tagasipanekul on kah mingi nipp? Mäletan,et tõstsime hoova nii kõrgele,et hoob vabalt ei logiseks,vaid hakkaks kohe lahutama.

Sry kui rumalad küssid,aga foorumi kaudu autoremont on teadagi :)
Üritan asjadele pihta saada, vast õnnestub ise ära teha.
Teine siis tõmbab tossi kapoi all. Ma arvan, et hoova küljes saaks ka nii teha aga ma ise olen lahti võtnud kogu aeg. Ja siis kui tross tuli algasendisse, sai terava otsaga näpitsatega trossi kinni hoida, et tagasi ei läheks ja hoova külge kinnitatud. Ja hoova olen ma pisikese tungiga üles kergitanud, siis lihtsam trossi paika panna.

Vasta

Mine “Ülekanne”