Golfi sidur!

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses käigukastide ja siduritega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
vwgolf86
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 22 Juul 2009, 21:04
Auto: VW GOLF VARIANT 2016a.1,6 81kw ,GOLF 4 VARIANT 66kw
Asukoht: ELVA
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Golfi sidur!

Lugemata postitus Postitas vwgolf86 » 01 Dets 2010, 21:57

Mul selline küsimus kas on tegu siduri veaga,auto golf 86a 4käiku bensiin 40kw 1,3-külmalt mootor töötab miski kõriseb tuleb kuulates sidurist kui mootor soojeneb enam ei kõrise kui vajutada siduri pedaal põhja ka ei kõrise sooja mootariga pole mingeid hääli .Kas on tegu kulunud siduri survelaagriga ,kettaga või korviga?
Kui on ,siis vahetada tuleks kogu sidur,sest eraldi osad ei pruugi sobida
MIS TEIE ARVATE OLEN MA ÕIGEL TEEL

Ootan arvamusi

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfi sidur!

Lugemata postitus Postitas HrLow » 01 Dets 2010, 23:39

Kuidas sa kuulad, et kas see tuleb sidurist või esimesest kolvist? :)
Huvitav, et aind külmaga häält teeb siis :S Aga sõiduaeg ei anna midagi tunda? Lase mõnel tuttaval autotehnikul ka pilk peale visata ja usun, et saad targemaks.
Kui oled kindel, et sidur siis osta uus komplekt jah, ega siin muud üle ei jää...

JAWAmees
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 05 Mai 2008, 13:56
Auto: Golf 3 2.9 syncro
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golfi sidur!

Lugemata postitus Postitas JAWAmees » 02 Dets 2010, 02:00

See pisike detail veel kah, et sul ei ole otseselt mingit survelaagrit, sellel kastil siduril natuke teine konstrui. Kui kõrin kaob ära sidurit lahutades, siis eeldan, et kastis mõni laager sureb vaikselt. Siis, kui mootor on soe ei kõrise ta seepärast, et kastis on õli vedelamaks läinud hammasrataste keerlemise tagajärjel, laager saab korralikult õlitatud ja ei kõrise enam. Esialgu vahetaksin käigukasti õli ära, kui midagi torkima läheksin.

Vasta

Mine “Ülekanne”