Silla remondikomplekt (firma?)

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 11 Veebr 2015, 18:54

HawkHill kirjutas:Huvipärast vaatasin siis järgi ostutsekkidest, millal minu Passatile Lemförderi komplekt paigaldati ja see oli 2011/06.
Läbisõit on igal aastal olnud enamvähem 20000 km ja paigaldusest peale pole enam mitte ühtegi probleemi esisillaga olnud.
Tuleb ikka ka siis järgnevaks Lemförder järgi proovida kui praegune komplekt ülesse ütleb (ehk ikka veel niipea ei hakka kolisema ja saab veel järgmise ülevaatuse ka läbi). Minu arvutuste järgi peaks siis sinu autol olema kuskil 70 000km komplekt all olnud. :thumbup: Eks ka muidugi vist oleneb teedest mida sõita, meil saab igapäev vähemalt 4km kruusateed mis enamus ajast üsna kehvas seisus (korralikult treppis).

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas GTI » 11 Veebr 2015, 19:02

Tegelikult on see väga subjektiivne millise firma mis detail mis autol kestab. Ma näiteks ei kahtle et Kamoka kondid võivad kesta isegi kauem kui Lmi omad, samas võib viimase toodetud VAG õõtsadekomplekt olla järelturu varuosade valikus parim. Palju loeb ka mis autole mis detail läheb, olenevalt silla geomeetriast saavad kondid mõnel mudelil rohkem vatti kui teisel. Mõni varuosa õnnestub vahest täiesti noname tootjal paremini kui kulla ja karraga dekoreeritud tootja oma, selliseid näiteid on ennegi olnud.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas tito » 11 Veebr 2015, 20:57

GTI kirjutas:Mõni varuosa õnnestub vahest täiesti noname tootjal paremini kui kulla ja karraga dekoreeritud tootja oma, selliseid näiteid on ennegi olnud.
Ma võin mürki võtta, et halvad kogemused kvaliteetse tootega tulevad sellest, et tegemist mingi hiina replikaga.
Ma juba kujutn ette kuidas maailmalõpp välja näeb... hiinas toodetud server põleb maha :D
Pilt
Viimati muutis tito, 12 Veebr 2015, 09:46, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas audivana » 11 Veebr 2015, 21:25

Ma ostsin just 100€ terve taastatud silla alla koos välimiste ja sisemiste rooliotstega. Eelmine SRL kestis 4 kuud kui pidid ühe ülemise õõtsa välja vahetama.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas R36 » 11 Veebr 2015, 21:31

Kui ma kunagi aega leian, siis võiks postita 4 erinevat "taastamis" viisi.
Inimesed on leidlikud, küll toppitakse limonaadi korke, teine oli sörts mingid pastat, et loks ära kaoks jne.... .
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas R36 » 11 Veebr 2015, 22:08

Hetkel sain ainult 1 pildi kahest "taastamisest".

Vasakpoolne on riia tn otsas tehtud. - "Ameerika" tehnoloogia, puuritakse ja täidetakse spets massiga. (Põhjas täpp näha)
Parempoolne on siis lisaplekk ja limpsipudel.

Pilt
Viimati muutis R36, 11 Veebr 2015, 22:08, muudetud 1 kord kokku.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas copilot » 11 Veebr 2015, 22:34

GTI kirjutas:Tegelikult on see väga subjektiivne millise firma mis detail mis autol kestab. Ma näiteks ei kahtle et Kamoka kondid võivad kesta isegi kauem kui Lmi omad, samas võib viimase toodetud VAG õõtsadekomplekt olla järelturu varuosade valikus parim. Palju loeb ka mis autole mis detail läheb, olenevalt silla geomeetriast saavad kondid mõnel mudelil rohkem vatti kui teisel. Mõni varuosa õnnestub vahest täiesti noname tootjal paremini kui kulla ja karraga dekoreeritud tootja oma, selliseid näiteid on ennegi olnud.
Vanakoolikale sai just veovõlli sisemiseks otsaks Kamoka toodang....ei mingit värinat vms st kindlasti oli parem valik, kui mingi no name terve uus mitte oe veovõll koos otstega, mis pidavat kohe algusest võbistama väristama, nagu siit sealt lugenud - ja no SKF vms otsa ei raatsinud ikka kah osta lisaks saanud siit foorumist ühe inimese käest nõu/tagasisidet Kamoka osas.....kuna Kamoka on Poola tootja st Euroopa tootja, siis vast ehk pannakse kvaliteedile natuke rohkem rõhku et konkureerida Saksa tootjatega. Olin algul väga umbusklik arvestades nende odavat hinda, aga ei kahetse.

Ja see, et Hiinast tehakse järgi nn high end tootjate asju a la SKF jne, pole saladus...
Diesel Power KEEPS ME GOING

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 12 Veebr 2015, 15:37

copilot kirjutas:
GTI kirjutas:Tegelikult on see väga subjektiivne millise firma mis detail mis autol kestab. Ma näiteks ei kahtle et Kamoka kondid võivad kesta isegi kauem kui Lmi omad, samas võib viimase toodetud VAG õõtsadekomplekt olla järelturu varuosade valikus parim. Palju loeb ka mis autole mis detail läheb, olenevalt silla geomeetriast saavad kondid mõnel mudelil rohkem vatti kui teisel. Mõni varuosa õnnestub vahest täiesti noname tootjal paremini kui kulla ja karraga dekoreeritud tootja oma, selliseid näiteid on ennegi olnud.
Vanakoolikale sai just veovõlli sisemiseks otsaks Kamoka toodang....ei mingit värinat vms st kindlasti oli parem valik, kui mingi no name terve uus mitte oe veovõll koos otstega, mis pidavat kohe algusest võbistama väristama, nagu siit sealt lugenud - ja no SKF vms otsa ei raatsinud ikka kah osta lisaks saanud siit foorumist ühe inimese käest nõu/tagasisidet Kamoka osas.....kuna Kamoka on Poola tootja st Euroopa tootja, siis vast ehk pannakse kvaliteedile natuke rohkem rõhku et konkureerida Saksa tootjatega. Olin algul väga umbusklik arvestades nende odavat hinda, aga ei kahetse.

Ja see, et Hiinast tehakse järgi nn high end tootjate asju a la SKF jne, pole saladus...
Üldjuhul tootmisega hiinas ka nii et toodavad kellegile kes tellib ja müüakse kallilt mingi nime alt maha aga kui tootmine lõppeb siis toodetakse veel ja müüakse võileva hinnaga tehasepoolt ise maha. Vähemalt nike/ adi jne jalanõude puhul on nii. Ja nag ennist kirjutati kordasin sama.
Viimati muutis murkamarko, 12 Veebr 2015, 15:39, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas tito » 12 Veebr 2015, 15:52

murkamarko kirjutas:Üldjuhul tootmisega hiinas ka nii et toodavad kellegile kes tellib ja müüakse kallilt mingi nime alt maha aga kui tootmine lõppeb siis toodetakse veel ja müüakse võileva hinnaga tehasepoolt ise maha. Vähemalt nike/ adi jne jalanõude puhul on nii. Ja nag ennist kirjutati kordasin sama.
Täpselt nii, iga euroopast v usast Hiina kolitud tehas lekib hullemini kui köögi sõel, jookseb välja tooteid, materjali kui knowhowd :thumbdown:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
lauri76
Klubiline
Postitusi: 393
Liitunud: 16 Okt 2004, 19:56
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas lauri76 » 12 Veebr 2015, 18:58

k.urat küll Tito :)
Sundisid mind, oma postitusega ,keset minu lemmik seriaali pööningule minema,et vaadata mis selle lemf. karbi peal kirjas oli.
Õnneks avanes selline vaatepilt



Pilt
Viimati muutis lauri76, 16 Veebr 2015, 13:21, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas tito » 13 Veebr 2015, 12:13

lauri76 kirjutas:k.urat küll Tito :)
Sundisid mind, oma postitusega ,keset minu lemmik seriaali pööningule minema,et vaadata mis selle lemf. karbi peal kirjas oli.
Õnneks avanes selline vaatepilt
(Mis teema selle" k.uradi" trükkimisega on ?Lõpptulemus ikka ingel ,kui ei korrigeeri.)
Sellesmõttes on zf il tehas Hiinas ja toodetakse norrmide järgi ka seal kvaliteetseid asju. Mu mõte oli, et kõik Hiina tehased lekivad igatpidi infot ja kuskil kõrval angaaris tehakse vuflood, kus puudub igasugune kvaliteet. Ma ei tea kust võtavad euroopa suurimad laod oma kauba, aga vahest vaadates jebai hindu teeb mõne osa ostmise ekstra ettevaatlikuks, mis Teie arvate kust tuleb mitmesaja eurone hinnavahe ?
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

ylbik
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 24 Jaan 2007, 17:22
Auto: 2.5 TDI
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas ylbik » 15 Veebr 2015, 18:33

Kamoka peale 1.5 aastat ja 35000km hakkas üks alumine liigend kriuksuma, teised liigendid paitavad veel head.
Seda siis raske 2.5 tdi all.

Martään
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 23 Aug 2013, 19:33
Telefon: 58078834
Auto: Passat B5 1.9TDI 96kW 4Motion
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas Martään » 28 Apr 2015, 08:52

golfi_vend kirjutas:
Priidik333 kirjutas:Näiteks see mismoodi puksi polt kinni keerata et õõtsapuks sõiduasendis pinge alla ei jääks. Seda ei teadnud isegi 2 proovipäeval käinud lukkseppa kes olid kooli lõpetanud.
4 post tõstuki peal rattad maas.

See küll eriline teadus pole.
Kas sellest siis ei piisa, kui ainult auto esiots maast lahti on ja vabalt ripuvad?
Mul ootab vahetus ees ja sõber, kes hiljuti tegi, ütles, et tagumised sillakinnitus poldid tuleb lahti keerata, kuna muidu ei pidavat miskeid pikki polte kätte saama. Vastab see tõele?

Tänan

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas rako » 28 Apr 2015, 08:59

tito kirjutas:
GTI kirjutas:Mõni varuosa õnnestub vahest täiesti noname tootjal paremini kui kulla ja karraga dekoreeritud tootja oma, selliseid näiteid on ennegi olnud.
Ma võin mürki võtta, et halvad kogemused kvaliteetse tootega tulevad sellest, et tegemist mingi hiina replikaga.
Ma juba kujutn ette kuidas maailmalõpp välja näeb... hiinas toodetud server põleb maha :D
Pilt
Selleks tuleks kasutada fujitsu servereid. Neid toodetakse saksamaal :)

Aga teemasse ka. Olen ostnud igasuguseid noname komplekte igasuguse kommirahaga. Kõik on nad kestnud mitu aastat ja pole suutnud siiani virisema hakata, et ei kesta.
Ehk sõltub ka sellest kes on roolis ( ma ise muidugi ei sõida passatiga igapäevaselt ) aga igapäev auto kõrval olen küll ning kuulen ja näen muresid.

Seega mingi 500 vs 100 on ikka hinna vahe küll. Ma ei usu never, et see hinnavahe tuleb tasa kui vaadata nüüd kestmise aega.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 28 Apr 2015, 14:21

Martään kirjutas:
golfi_vend kirjutas:
Priidik333 kirjutas:Näiteks see mismoodi puksi polt kinni keerata et õõtsapuks sõiduasendis pinge alla ei jääks. Seda ei teadnud isegi 2 proovipäeval käinud lukkseppa kes olid kooli lõpetanud.
4 post tõstuki peal rattad maas.

See küll eriline teadus pole.
Kas sellest siis ei piisa, kui ainult auto esiots maast lahti on ja vabalt ripuvad?
Mul ootab vahetus ees ja sõber, kes hiljuti tegi, ütles, et tagumised sillakinnitus poldid tuleb lahti keerata, kuna muidu ei pidavat miskeid pikki polte kätte saama. Vastab see tõele?

Tänan

25raf
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Okt 2010, 10:12
Auto: vag
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas 25raf » 15 Mai 2015, 23:05

Täpselt ei osanud ka üle-eelmine omanik öelda, millal vahetas, aga foorumipostide ja ülevaatusandmete alusel peaks minu auto all olev Lemfi esisild olema 3a ja ~60k sõitnud. Neljapäeval käisin ülevaatusel, muidu oli kõik tihke (ptui ptui ptui) aga üks alumine tagumine sarniir oli liiga pehme ja pean uuele ringile minema. Tellisin Moogi varda, eks siis ole näha.

Mingit kolinat ega rooliga tuntavat vedelat olekut ei olnud. Mootor r4.

-edit-
Varras nüüdseks vahetatud ja ülevaatus ka olemas. Võtsin vanal vardal kummi kah maha ja kummi alune oli isegi veel määrdega koos mingil määral. Täiesti vedel oli küll, käega küll mingit erilist lõtku ei olnud, kuid igas asendis liigutada sai küll.

Huvi pärast võtsin ka uuel vardal kummi maha ja minu üllatuseks oli korralikult molübdeen- või grafiitmäärdega koos see sarniir, loodame et siis kestab ka ja päris 1000km ära ei koole.
Viimati muutis 25raf, 21 Mai 2015, 10:54, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas tito » 20 Mai 2015, 10:34

Moog pole teab mis hea :P
Tore on lugeda postitusi nagu lauril ja 25raf il, täiesti adekvaatselt fikseeritud läbisõidud, tootjad ja selge ülevaade palju komplekt kestab.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mai 2015, 10:41

tito kirjutas:Moog pole teab mis hea :P
Tore on lugeda postitusi nagu lauril ja 25raf il, täiesti adekvaatselt fikseeritud läbisõidud, tootjad ja selge ülevaade palju komplekt kestab.
No panen puusalt noname läbisõidu.
3a ja umbes 120k siis läks uus komplekt alla.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

golfrace
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 30 Apr 2013, 14:21
Auto: Audi A4 b8 2.7/140, Golf 3 Variant 1,8/55 1996, Audi 90 (USA) 2,8/128 1993
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas golfrace » 20 Mai 2015, 17:55

Pole veel mõelnud mingit puksi garantiisse viia. Ei tea kas annavad uue või teevad vana korda?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mai 2015, 18:13

golfrace kirjutas:Pole veel mõelnud mingit puksi garantiisse viia. Ei tea kas annavad uue või teevad vana korda?
Üldiselt kui ise paigaldad ei kehti enamustele juppidele garantii. Enamus varuosa poodidel on oma kindlad tunnustatud töökojad kus vahetades saad varuosale garantii. Kui seal paigaldatud puks on ikka läbi ( tehase kehtestatud aja jooksul või km mitte läbimisel ) siis pannakse ikka uus. Keegi neid taastama ei hakka.
Viimati muutis rako, 20 Mai 2015, 18:14, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas GTI » 20 Mai 2015, 20:01

rako kirjutas:Üldiselt kui ise paigaldad ei kehti enamustele juppidele garantii.
Tavandiõiguslikust aspektist (või klientide teadmatuse tõttu?) see kipub nii olema jah, samas juriidilise külje pealt on see paras BS. Minupärast saatku mu auto ekspertiisi kus tõestatagu et olen kasutanud valesid töövõtteid mis on põhjustanud paigaldatud varuosa enneaegse suremise. Õhus olevate summade ebaproportsionaalsuse tõttu ei hakka keegi seda muidugi tegema.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas copilot » 20 Mai 2015, 20:31

rako kirjutas:
golfrace kirjutas:Pole veel mõelnud mingit puksi garantiisse viia. Ei tea kas annavad uue või teevad vana korda?
Üldiselt kui ise paigaldad ei kehti enamustele juppidele garantii. Enamus varuosa poodidel on oma kindlad tunnustatud töökojad kus vahetades saad varuosale garantii. Kui seal paigaldatud puks on ikka läbi ( tehase kehtestatud aja jooksul või km mitte läbimisel ) siis pannakse ikka uus. Keegi neid taastama ei hakka.
Noh,ok,annavad sulle selle uue puksi suure kemplemise ja aja raiskamise peale....tööraha maksad ikka nii et koliseb!
Point selles....kui ise jagad vahetada, siis enda kogemuse peale mõeldes,pole mõtet osta 3x kallimat jubinat asja nime pärast(ei anna ka kalli osa tootja sulle garantiid korraliku kui juba esindus ei anna sulle garantiid oma TÖÖLE!!!)...ok saan aru et tegu väga mahuka ja ajakuluka tööga v kus detaili lõppemine võib rikkuda hulga muid kalleid osi et siis nn high end A osa annab sulle mingigi hingerahu.
Viimati muutis copilot, 20 Mai 2015, 20:34, muudetud 1 kord kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mai 2015, 20:35

Sellega olen täesti nõus, et ei ole mõtet panna kõige odavamat ja ILMSELGELT ei ole mõtet panna ka kõige kallimat kui just rahapeale vihane pole :) Väga palju on ümber pakendamist, et sa võid saada Y nimega pakis X nimega toote.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas tito » 21 Mai 2015, 10:54

copilot kirjutas:
rako kirjutas:
golfrace kirjutas:Pole veel mõelnud mingit puksi garantiisse viia. Ei tea kas annavad uue või teevad vana korda?
Üldiselt kui ise paigaldad ei kehti enamustele juppidele garantii. Enamus varuosa poodidel on oma kindlad tunnustatud töökojad kus vahetades saad varuosale garantii. Kui seal paigaldatud puks on ikka läbi ( tehase kehtestatud aja jooksul või km mitte läbimisel ) siis pannakse ikka uus. Keegi neid taastama ei hakka.
Noh,ok,annavad sulle selle uue puksi suure kemplemise ja aja raiskamise peale....tööraha maksad ikka nii et koliseb!
Point selles....kui ise jagad vahetada, siis enda kogemuse peale mõeldes,pole mõtet osta 3x kallimat jubinat asja nime pärast(ei anna ka kalli osa tootja sulle garantiid korraliku kui juba esindus ei anna sulle garantiid oma TÖÖLE!!!)...ok saan aru et tegu väga mahuka ja ajakuluka tööga v kus detaili lõppemine võib rikkuda hulga muid kalleid osi et siis nn high end A osa annab sulle mingigi hingerahu.
Siin jõuame tagasi volitatud töökojas paigaldatud osani, kui on garantii keiss ei pea kopikatki maksma!
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Koppel
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 31 Aug 2012, 18:13
Auto: Passat B5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Silla remondikomplekt (firma?)

Lugemata postitus Postitas Koppel » 31 Mai 2015, 12:14

Kus kohast te ostate seda SRL-i remondikomplekti. Forssist küsisin, neil ei ole sellist tootjat. Eparts.ee kategooriate alt ei leia üldse õõtshoobasid.
Mis kategooria all need on seal?
Pilt

Vasta

Mine “Veermik”