K:Golfi esisilla kohta LUKKU

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses alusvankriga, amortide, velgede ja rehvidega.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 02 Jaan 2010, 20:49

Foorumis on küsijad,küsija tahab vastust. Vastaja tahab ka saada teada,et tema väljaöeldu jõudis küsija kahe kõrva vahele.Nopite minu poolt toodud kasulik välja ja siis jalaga per*e,vana mölakas ,,nõu andja,, .

Kasutaja avatar
Markko
Klubiline
Postitusi: 194
Liitunud: 05 Sept 2005, 13:18
Auto: G3 1,9 TD, Golf 2 Syncro, Passat B5 1.8T, Tiguan 2.0 TSI 4Motion R-Line
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 18 korda

Lugemata postitus Postitas Markko » 02 Jaan 2010, 21:42

T6nis2 kirjutas:Foorumis on küsijad,küsija tahab vastust. Vastaja tahab ka saada teada,et tema väljaöeldu jõudis küsija kahe kõrva vahele.Nopite minu poolt toodud kasulik välja ja siis jalaga per*e,vana mölakas ,,nõu andja,, .
Sinu 10nest postitusest siin teemas sisaldavad minu jaoks kasulikku informatsiooni esimesed 2. Suur tänu nende eest. Aga milleks oli vaja ülejäänud 8sat? Ja tänan ka teisi vastajaid. Lõpetama nüüd selle jama siin ära ja paneme teema lukku/kustutame ära. Peace.
You know what conrods are in it? No. Wanna find out? - "Tuning Fork"

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 02 Jaan 2010, 22:55

Enne kui Lauri pole teemat kinni pannud ega kustutanud vastan sulle Markko. Mingit jama pole olnudki. Poolassi probleemist arenes teema edasi. Tundub mulle sedasi,et kui saadakse oma mingist ,,TÄPEST,, jagu siis ülejäänuga on ,,poohui,, . Loe ka teiste küsijate küsimusi,kuid kui lahenduse saavad siis mis tulemus oli?. Vastus britannja keeles,tõlgin vene keelde- vastan Eesti keeles- mind ei huvita enam mida teie foorumis mõtlete minu probleemist,mul ,,probleem,, unustatud.

Vasta

Mine “Veermik”