[Seat] Seat Ibiza ´01 käigukastide sobivus

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootori, ülekande ja veermikuga.

Moderaatorid: argo, HawkHill, etnies858

Vasta
Cyrt4k
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 27 Juul 2016, 17:13
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

[Seat] Seat Ibiza ´01 käigukastide sobivus

Lugemata postitus Postitas Cyrt4k » 27 Juul 2016, 17:21

Tere lugupeetud VW Klubi kodanikud,
Olen sattunud probleemi otsa autoga Seat Ibiza, nimelt käigukast on kohe-kohe hammasrattaid ja asju välja sülitamas ( juba 4. käik kadunud) kuid ma pole siiani leidnud vastavat käigukasti mis sobiks sellele autole asenduseks ( räägivad, et VW Polo pidi üks-ühele sama auto olema).

Sellel põhjusel pöördusingi siia foorumi rahva poole, et ehk leian ma oma probleemile lahenduse siitkaudu, niisiis mul oleks soov soetada endale uus käigukast antud autole, kuid ma ei oska ette kujutada mis auto pealt seda võib veel lisaks leida kui VW Polo.
'
Auto andmed :

Seat Ibiza 2001 facelift variant
Mootor 1.6 R4 55kW (tähistusega ALM)

Kui juhtub keegi kodanik siit seda teemat lugema ja teab, et tal vedeleb antud autole sobiv käigukast siis võib julgelt privaatsõnumis teada anda või e-mailile kirjutada:

kasparaberut@gmail.com

Päikest tänasesse õhtusse,
Lugupidamisega, Kaspar.
Viimati muutis argo, 25 Juul 2019, 21:11, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Seat Ibiza ´01 käigukastide sobivus

Lugemata postitus Postitas R36 » 27 Juul 2016, 17:34

Mul oli ka kunagi selline Ibiza. Esimene kast läks 5 käigu nahka, teine kast keeras diffri pulga pooleks ja korpus segi. Kolmas sai hübriid kahest esimesest ja lõpus suri ikka ära ja peale seda müüdud sai.

See on nii õnnetu kast et Anna olla. Sobib sinna igasugune 085-tüüpi k.kast. kui mälu ei peta siis minu teine kast oli kuskil golf3 pealt 1.8 mootoriga. Polo kast oli vist isegi veer erilisem kui Ibiza oma.

Ma tean et mõnel on antud kastid isegi ootejärjekorras, et kui tuleb võtab kohe ära ja teisi jutte olen kuulnud et vahetatud on isegi mootoreid et sellest kastist lahti saada.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2549
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 31 korda

Re: Seat Ibiza ´01 käigukastide sobivus

Lugemata postitus Postitas t6nis3 » 05 Aug 2016, 23:16

R36. Sinu jutust kumas läbi G3. käigukast 1,8 ju siis 66 kw. See on ju ,, pommikindel,, või eksin ? käigukast.

Vasta

Mine “Mootor, ülekanne & veermik - VAG”