Mured/Ettepanekud/Lahendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
Vwklubi
EVWK MTÜ
Postitusi: 82
Liitunud: 29 Veebr 2008, 19:48
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Vwklubi » 12 Mär 2013, 23:15

Kõik mured, ettepanekud ja lahendused, mis on seotud foorumiga, kasutajatega, koduleheküljega ja klubiga.
admin@vwklubi.eu <-- Foorumi/kodulehega seotud probleemid.
info@vwklubi.eu <-- Muud probleemid.

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 12:11

Vwklubi kirjutas:Kõik mured, ettepanekud ja lahendused, mis on seotud foorumiga, kasutajatega, koduleheküljega ja klubiga.
Kas sellise suunitlusega teema ei lähe mitte übersuureks? Pannes siia kasvõi foorumis olevad petturitega seisnevad jamad, weebimured, kasutajad jne?

Esimesed selle teema 2 ametlikku küsimust minu poolt?

1. Miks pole näha minu tehtud teemat "Lõuad pidada ja edasi teenida..".
Kas see teema jäi kellelegi hambusse(keegi pühkis luuaga teemasid), et arhiivi saadeti/kustutati? Kui nii, siis miks? Peab tõesti tõdema tsensuuri kriitika näol?
2. Miks kadus teema a'la PROBLEEM: FOORUM või mis iganes see oli?

PS: Staff, palun vastust oma kasutajanime alt, mitte a'la Vwklubi esindades. Tänan..

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 13 Mär 2013, 12:20

wolkar 3 kirjutas:
Vwklubi kirjutas:Kõik mured, ettepanekud ja lahendused, mis on seotud foorumiga, kasutajatega, koduleheküljega ja klubiga.
Kas sellise suunitlusega teema ei lähe mitte übersuureks? Pannes siia kasvõi foorumis olevad petturitega seisnevad jamad, weebimured, kasutajad jne?

Esimesed selle teema 2 ametlikku küsimust minu poolt?

1. Miks pole näha minu tehtud teemat "Lõuad pidada ja edasi teenida..".
Kas see teema jäi kellelegi hambusse(keegi pühkis luuaga teemasid), et arhiivi saadeti/kustutati? Kui nii, siis miks? Peab tõesti tõdema tsensuuri kriitika näol?
2. Miks kadus teema a'la PROBLEEM: FOORUM või mis iganes see oli?

PS: Staff, palun vastust oma kasutajanime alt, mitte a'la Vwklubi esindades. Tänan..
Okei hoidsin ennast kuni siiamaani vaos kuid nüüd kui juba teema tõstatati siis teen ka häält. Sama küsimus nende teemade kohta, otsisin ja otsisin ning ei suutnud neid samu teemasid leida. Ilmselt tegu sellega, et olen nüüd lihtne huviline. Jah tõsi ei maksnud hetkel klubimaksu ära kuna üks asi on mootoriremont mis käsil kuid see selleks. Teine asi on see, et mina pole siiamaani täpselt aru saanud mis mul saamata jääb kui ma klubiline ei ole. Soodustusi saan niikuinii teatud poodidest. Keegi võiks nüüd mulle ära seletada, et kas lihtsa huvilisena ma ei pääsegi ligi ka tegelt huvilisi (kes on selle foorumi liikmed ning tihtipeale aktiivsemad kasutajad kui mõni klubiline) puudutavatele foorumipostitustele? Foorumis jäävad mul nägemata klubiliste autoteemad ning mõned foorumit puudutavad teemad? Kas huvilisena on mul keelatud osa võtta klubi üritustest? Kas huvilisena on mul keelatud auto peal või seljas kanda klubi sümboolikat?
Mis Klubis olemine annab Teile? Saada klubiliikmeks on lihtne - täidad vormi ja oledki klubiline. Kes on klubilised – nemad on need inimesed, kes panustavad enam, kui lihtsalt huvilised, nemad on põhituumik, kes on suuteline kaasamõtlema ja arendama ennast koos klubiga.
Selline lause on koduleheküljel "miks astuda klubisse?" Kes sellise asja on välja mõelnud? Kes tuleb väitma, et huviline panustab vähem kui mõni klubiline ning ei ole suuteline kaasa mõtlema ning ennast arendama? Tihtipeale olen just rohkem abi saanud huviliste all esinevatelt inimestelt kui klubilistelt. Teisalt tahan teada, et kas isikud kes kunagi olid klubilised on nüüd põhimõtteliselt klubi jaoks tähtsusetud? Mind ei huvita hetkel klubi nänn, soodustused või klubikaart vaid just foorumi ja klubi teemadel kaasa rääkimine, arvamuse avaldamine ja oluliste teemade nägemist foorumis.
Viimati muutis ardiilves, 13 Mär 2013, 12:22, muudetud 1 kord kokku.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 13 Mär 2013, 12:31

Siin kohal teile teadmiseks. Paljud teemad kustutati ära seoses sellega, et foorumis oli liiga palju "muda" teemasid mis oli tühjad. Kuigi sinna alla ei kuulunud lõuad pidada teema mis huvitab mingki miks see kustutati.

Mina siinkohal soovitan teile natuke mõistvat suhtumist ja kannatust. Ärge olge nii kärsitud ja kisage iga asja peale. See kõik on alles uus ja ma eeldan, et juhtkond on tänaseks päevaks saanud aru mis oli uue suuna juures valesti ja seda kõike üritatakse muuta.

Ragnar
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 12:48

rako kirjutas:Siin kohal teile teadmiseks. Paljud teemad kustutati ära seoses sellega, et foorumis oli liiga palju "muda" teemasid mis oli tühjad. Kuigi sinna alla ei kuulunud lõuad pidada teema mis huvitab mingki miks see kustutati.

Mina siinkohal soovitan teile natuke mõistvat suhtumist ja kannatust. Ärge olge nii kärsitud ja kisage iga asja peale. See kõik on alles uus ja ma eeldan, et juhtkond on tänaseks päevaks saanud aru mis oli uue suuna juures valesti ja seda kõike üritatakse muuta.

Ragnar
Miks kustutati? Räägid ehk lähemalt? Kelle jaoks "muda", kelle jaoks mitte.
DeepsouL juhatuse esimehena ei vasta ka mu PM-dele. Ju tal tegemist..
rako, me loodame, et su eeldused peavad paika..

GTI
Moderaator
Postitusi: 7823
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas GTI » 13 Mär 2013, 13:02

wolkar 3 kirjutas:Miks kustutati? Räägid ehk lähemalt? Kelle jaoks "muda", kelle jaoks mitte.
DeepsouL juhatuse esimehena ei vasta ka mu PM-dele. Ju tal tegemist..
rako, me loodame, et su eeldused peavad paika..
Lõuad pidada - teema ei ole kustutatud, vaid on tõstetud administraatori arhiivi. Kes ja miks seda on teinud, ei oska öelda. Arvan et mõistliku ja argumenteeritud dialoogi korral administratsiooniga oleks see võimalik sealt tagasi tõsta.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 13 Mär 2013, 13:13

GTI kirjutas:Lõuad pidada - teema ei ole kustutatud, vaid on tõstetud administraatori arhiivi. Kes ja miks seda on teinud, ei oska öelda. Arvan et mõistliku ja argumenteeritud dialoogi korral administratsiooniga oleks see võimalik sealt tagasi tõsta.
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et mõistlik ja argumenteeritud on dialoog ainult siis, kui sa nõustud täielikult juhatusega - teistel juhtudel pannakse lihtsalt teema kinni ja toimub tsensuur.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 13 Mär 2013, 13:14

Juhatus on oma vitsad saanud ja varasemast tulenevalt järeldused ja muudatused teinud:

Mis valesti - see uuesti.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 13 Mär 2013, 13:16

alkeemik kirjutas:
GTI kirjutas:Lõuad pidada - teema ei ole kustutatud, vaid on tõstetud administraatori arhiivi. Kes ja miks seda on teinud, ei oska öelda. Arvan et mõistliku ja argumenteeritud dialoogi korral administratsiooniga oleks see võimalik sealt tagasi tõsta.
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et mõistlik ja argumenteeritud on dialoog ainult siis, kui sa nõustud täielikult juhatusega - teistel juhtudel pannakse lihtsalt teema kinni ja toimub tsensuur.
Olen alkeemikuga 100% nõus. See on lollus kui hakataksegi põhjendamatult teemasid/postitusi kustutama kuna kellelegi ei meeldi arvamus. Kui tegu oleks sulaselge sõimu jm-ga siis küll.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

varikasutaja
Huviline
Postitusi: 321
Liitunud: 15 Juul 2010, 12:37
Telefon: 56306326
Auto: talvel kannan hoolt et kevadel üks e36 teedel vähem on :)
Asukoht: tallinn/saku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas varikasutaja » 13 Mär 2013, 13:17

Aga täpselt see näitabki suhtumist, mida kirjeldas kustutatud teema pealkiri. Kõik mis ei meeldi, pühime eest ära ja probleemi pole ollagi, arutleda pole vaja ja kui midagi veel küsida siis ei vasta või kui tüütuks saab siis delete jälle.
Uskumatu mis sellest foorumist saanud on ja kes teab mis edasi saab. Nõustun ardiilvesega klubilise/huvilise jutu koha pealt. Paljud huvilised on siin vägagi abivalmis olemisega, mida ei saa aga turtsuvate "aadlike" kohta öelda. (ei üldista kõiki, aga kes end puudutatuna tunneb siis saab ehk aru)

tekkis veel küsimus et mis muda? kas foorum ei ole mõeldudki arutlemiseks? kas on mõeldud ainult et tuleb teemale vastus või kaks ja tuleks teema lukku panna ja ära kustutada?
Viimati muutis varikasutaja, 13 Mär 2013, 13:19, muudetud 1 kord kokku.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 13 Mär 2013, 13:18

HawkHill kirjutas:Juhatus on oma vitsad saanud ja varasemast tulenevalt järeldused ja muudatused teinud:

Mis valesti - see uuesti.
Ehk siis palun seletust. Et paneme peitu ja teeme näo, et midagi pole olnud? Miks ma seda asja taga ajan? Seepärast, et juhatus keerab kõike üle võlli ja ajab juuksekarva lõhki. Ma saan ka sellest aru, et ma tavaline huviline ja et mul pole "sõnaõigust", kuid ma millegipärast arvan, et ma pole ainus, kes sellest infost huvitet.

--
alkeemik

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Wizard » 13 Mär 2013, 13:18

ardiilves kirjutas:
alkeemik kirjutas:
GTI kirjutas:Lõuad pidada - teema ei ole kustutatud, vaid on tõstetud administraatori arhiivi. Kes ja miks seda on teinud, ei oska öelda. Arvan et mõistliku ja argumenteeritud dialoogi korral administratsiooniga oleks see võimalik sealt tagasi tõsta.
Mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et mõistlik ja argumenteeritud on dialoog ainult siis, kui sa nõustud täielikult juhatusega - teistel juhtudel pannakse lihtsalt teema kinni ja toimub tsensuur.
Olen alkeemikuga 100% nõus. See on lollus kui hakataksegi põhjendamatult teemasid/postitusi kustutama kuna kellelegi ei meeldi arvamus. Kui tegu oleks sulaselge sõimu jm-ga siis küll.
+1
Br.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 13 Mär 2013, 13:30

alkeemik kirjutas:
HawkHill kirjutas:Juhatus on oma vitsad saanud ja varasemast tulenevalt järeldused ja muudatused teinud:

Mis valesti - see uuesti.
Ehk siis palun seletust. Et paneme peitu ja teeme näo, et midagi pole olnud? Miks ma seda asja taga ajan? Seepärast, et juhatus keerab kõike üle võlli ja ajab juuksekarva lõhki. Ma saan ka sellest aru, et ma tavaline huviline ja et mul pole "sõnaõigust", kuid ma millegipärast arvan, et ma pole ainus, kes sellest infost huvitet.

--
alkeemik
Seletus ongi see, mis kirjas - vanamoodi polnud enam mõtet edasi minna ja võtsime Teie kõigi soovitused kuulda. Edasi paluks anda meile aega, et saaksime end Teie soovitud liinil tõestada. Tänud.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 13 Mär 2013, 13:53

HawkHill kirjutas: Seletus ongi see, mis kirjas - vanamoodi polnud enam mõtet edasi minna ja võtsime Teie kõigi soovitused kuulda. Edasi paluks anda meile aega, et saaksime end Teie soovitud liinil tõestada. Tänud.
Ja ehk seletate ka meile kuidas siis uutmoodi edasi minnakse. Ehk suureneb ka klubiliste rida nende seletuste peale.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 13 Mär 2013, 14:10

1. Vaatame läbi kõik etteheited, mis on meile juhtimises tehtud ning teeme järeldused.
2. Kuulame rohkem aktiivsete huviliste arvamusi ja ettepanekuid klubi arendamiseks.
3. Ootame ka Teilt ettepanekuid mida tasuks veel muuta.

Ja eelkõige lähtume printsiibist, et kõik kes tahavad kaasa lüüa Klubis neile ei ole piiranguid.

Tänud.

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 14:10

HawkHill kirjutas: Seletus ongi see, mis kirjas - vanamoodi polnud enam mõtet edasi minna ja võtsime Teie kõigi soovitused kuulda.
See on ju nonsess kõigi soovitusi kuulda võtta.. Võtame kasvõi lihtlabase teemade kustutamise, ntx HawkHill tahab, aga argo mitte.. Mis järgneb? Konflikt staffis, eemaldatakse nõrgim lüli vs kes liialt palju sõna võtab?

kenno
Veteran
Postitusi: 350
Liitunud: 23 Sept 2008, 22:37
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas kenno » 13 Mär 2013, 14:21

mõttetu on iga lause kallal jõlkuda samuti. ootame ära mis muudetakse ja mis "pressiteatega" välja tullakse selle suure alguse valelähte järel..

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 13 Mär 2013, 14:39

kenno kirjutas:mõttetu on iga lause kallal jõlkuda samuti. ootame ära mis muudetakse ja mis "pressiteatega" välja tullakse selle suure alguse valelähte järel..
Nõus, et iga lause kallal pole mõtet jõlkuda. Kuid kui laused on sellised poliitikute omad (loe: pikk ümar jutt ilma sisuta), siis peab järjest ja järjest küsima, et ehk kunagi saab ka mingi konkreetse vastuse.

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 14:45

kenno, olid ka roheline mingil ajal või eksin?

Igale adminnile sai saadetud PM:
Terv,

Paluks avada uuesti teema "Lõuad pidada ja edasi teenida.." Miks? Foorumi liikmeskond tahab jätkata arutelu.. Tänan..

Lugupidamisega,

Kaldur
Peale Vwklubi on kõigil nagu kontakt olemas ainuisikuliselt..
Eks näis kes vastab..

Wizard
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 01 Mär 2005, 13:30
Auto: g4 variant `05
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Wizard » 13 Mär 2013, 14:58

wolkar 3 kirjutas:kenno, olid ka roheline mingil ajal või eksin?

Igale adminnile sai saadetud PM:
Terv,

Paluks avada uuesti teema "Lõuad pidada ja edasi teenida.." Miks? Foorumi liikmeskond tahab jätkata arutelu.. Tänan..

Lugupidamisega,

Kaldur
Peale Vwklubi on kõigil nagu kontakt olemas ainuisikuliselt..
Eks näis kes vastab..
Mina oleks selle siia avalkult postitamata jätnud siis oleks tulemus reaalsem.
Br.

raler
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 24 Sept 2009, 12:58
Auto: Vw passat b32 2.2 -87.a.
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas raler » 13 Mär 2013, 15:04

HawkHill kirjutas:
Ja eelkõige lähtume printsiibist, et kõik kes tahavad kaasa lüüa Klubis neile ei ole piiranguid.

Tänud.

Vabandage mind lolli, aga milleks üldse on piirangud? Et klubiline näeb teemasid ja huviline ei näe. Et kui ma raha ei maksa, siis "paremat" kraami ei näe.Ausalt öeldes eelmine aasta liitusin klubiga puhtalt selleks, et neid salajasi teemasid näha. Aga kuna siin viimasel ajal teemasid kustutatakse või tõstetakse ümber kogu aeg, siis ei tõmba isegi huvilisena enam siia. Foorum varem oli täitsa okei. Oli küll neid "mulisejaid", aga kasutajad lõid ikka korra majja. Aga nüüd kui kogu asi Ametliku Klubiga seotud, siis tundub asi ikka rohkem käest olema läinud.
Järjest rohkem tundub mulle, et See foorum peaks üldse klubi tegevusest eraldi olema. Foorum ju eksisteeris ka ilma ametliku klubita. Klubi mainet hoidke üritustega üleval, mitte foorumis diktatuuri korraldades.

Teemasid taga igatsev,
Ranno

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 13 Mär 2013, 15:06

Wizard kirjutas: Mina oleks selle siia avalkult postitamata jätnud siis oleks tulemus reaalsem.
Tahad panuseid teha?
Ei soovitaks üldse enam mingeid panuseid teha..

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 13 Mär 2013, 15:15

raler kirjutas:
HawkHill kirjutas:
Ja eelkõige lähtume printsiibist, et kõik kes tahavad kaasa lüüa Klubis neile ei ole piiranguid.

Tänud.

Vabandage mind lolli, aga milleks üldse on piirangud? Et klubiline näeb teemasid ja huviline ei näe. Et kui ma raha ei maksa, siis "paremat" kraami ei näe.Ausalt öeldes eelmine aasta liitusin klubiga puhtalt selleks, et neid salajasi teemasid näha. Aga kuna siin viimasel ajal teemasid kustutatakse või tõstetakse ümber kogu aeg, siis ei tõmba isegi huvilisena enam siia. Foorum varem oli täitsa okei. Oli küll neid "mulisejaid", aga kasutajad lõid ikka korra majja. Aga nüüd kui kogu asi Ametliku Klubiga seotud, siis tundub asi ikka rohkem käest olema läinud.
Järjest rohkem tundub mulle, et See foorum peaks üldse klubi tegevusest eraldi olema. Foorum ju eksisteeris ka ilma ametliku klubita. Klubi mainet hoidke üritustega üleval, mitte foorumis diktatuuri korraldades.

Teemasid taga igatsev,
Ranno
+1

Ei ole minagi sellest piiramisest aru saanud. Otsest salajast kraami seal ju ei liigu mida ükski huviline näha ei tohiks ja samamoodi ütleksin, et miks on väga paljud kasutajad nii oma teemade kui kõige muuga siit klubist ära kadunud ongi see, et vana head volkariklubi ei ole enam.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas romeoD » 13 Mär 2013, 16:15

Ettepanek: Kellegi foorumist eemaldamisest võiks teavitada teemas ntks: Foorumist eemaldatud.
Ja mitte lihtsalt niisama, et see vwklubi, vaid nimeliselt, kes eemaldas, mis põhjusel ning ka õigusrikkuja endapoolne kommentaar, kui ta seda soovib.

Minu arust aitaks see muuta asja läbinähtavamaks nii modede tööst kui ka neist, kes reegleid millekski ei pea.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 13 Mär 2013, 16:26

Tegelikult mina pooldan "kinniste" teemade olemasolu nagu oli Klubiliste autod. Mina ei taha, et iga Nitro,volkarifänn jne tuleb ja hakkab minu teemasse postitama selliseid lollusi nagu: mis plaanid autoga on? madalaks? vr6?
Kõik oma plaanid ikka igaüks paljastab omal ajal kui ta selleks valmis on. Seega mina tegin oma G1 teema klubiliste alla. Kuid nii nagu need asjad siin läksid siis lasin selle teema kustutada just selle sama asja pärast, et seda ei tõstetaks avalikkuse ette eelpool mainitud tegelaste ja nende taoliste lugemiseks ja kommenteerimiseks.
Ärge lugege sellest välja, et ma suhtun kellegisse üleolevalt või arvan, et ma olen tähtsam kui keegi teine.
Ma eeldan, et ma pole ainuke kes just selle sama asja pärast oma teema nn "kinniseks" tegid.

Kõik mis puutub juhatusse ja muudatustesse siis ma ikkagi pean ennast kordama. Ootame ja vaatame mis saab ja kuidas edasi lähme. Ärme ole kärsitud.
Keegi meist pole ideaalne ei mina ei sina wolkar3 ega ka juhatus.

Ragnar
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Vasta

Mine “Ametlikud teated”