Mured/Ettepanekud/Lahendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
kevva
Veteran
Postitusi: 705
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas kevva » 19 Mär 2013, 19:27

wolkar 3 kirjutas:
rako kirjutas: PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.
Mis on LL foorum?
Lowlifer

Siim on silma paistnud oma kõnekasutusega nii Lowliferi foorumis, Streetrace.org foorumis kui ka jah - siin. Võimalik, et ka mõnes teises foorumis, ei ole eriline netipatrull. Kahjuks, ma arvan, et kui kõik kolm foorumit pole kasutaja käitumisega rahul, siis ei ole süüdi ükski foorumi kord, vaid pigem kasutaja. Aga, ei ole me süüdimõistjad, laseme kasutajal ise otsustada. Kas parandada ennast (halvemuse suunas? - lõpetades bänniga või püüda käituda viisakamalt) või mitte?
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

wolkar3
Huviline
Postitusi: 732
Liitunud: 30 Sept 2003, 21:48
Auto: VW Passat 2.0, Highline 2001, bensiin, 85 KW
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas wolkar3 » 19 Mär 2013, 19:43

Siim, ata-ata, ole korralik eksole.. Või muidu tulen kollitama.. :)

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 19 Mär 2013, 19:53

kevva kirjutas:
wolkar 3 kirjutas:
rako kirjutas: PS. Ära tekita siin sama situatsiooni nagu LL foorumis.
Mis on LL foorum?
Lowlifer

Siim on silma paistnud oma kõnekasutusega nii Lowliferi foorumis, Streetrace.org foorumis kui ka jah - siin. Võimalik, et ka mõnes teises foorumis, ei ole eriline netipatrull. Kahjuks, ma arvan, et kui kõik kolm foorumit pole kasutaja käitumisega rahul, siis ei ole süüdi ükski foorumi kord, vaid pigem kasutaja. Aga, ei ole me süüdimõistjad, laseme kasutajal ise otsustada. Kas parandada ennast (halvemuse suunas? - lõpetades bänniga või püüda käituda viisakamalt) või mitte?
Hakka laduma näiteid SR'i kohta, LL'i kohta! Kõva ütleja oled küll! :clap: Ja sinu jutu põhjal jääb mulje, et oled ikka küll netipatrull.
LL foorumis teeb mingi rondiärikas teema, kes vahetab 2 nädala takka autosid, mis selle point on? Küsisin "Milleks siia teema teha vaja, kui sa selle maha müüd kohe?" Ja siukese asja pärast lititakse banaani v? Lisaks sellele ei kirjutata enam tagasi ühelegi meilile(2tk) olen neid saatnud, siianu vastatud ei ole, juba mitmendat päeva ootan.
PS: Kasutaja "offline" ostis juba ammu uue auto, madalaks too eelmine oblikas ei jõudnudki, või mis? :lol:

Wolkar, ähvardad? :cry: Juba kardan. :o
Viimati muutis Siim, 19 Mär 2013, 23:28, muudetud 3 korda kokku.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 19 Mär 2013, 21:31

Kallis Siim,

Oled mullegi siin foorumis ärplemisega silma jäänud. Tekib küsimus, et miks sa nii kergesti tuld võtad? Kõiki asju annab rahulikult ka lahendada. Kõige rohkem tahaksin näha kas sa päriselus põrkad samamoodi kui siin läbi netiavaruste. Nimetad, et foorum lapsikuks läinud kuid jääb mulje, et ega sa isegi päris täismees ei ole. Kustutati su teema ära ja siis? Saadeti põhjendus ja kõik jutud ning kas poleks lihtsam olnud oma viga tunnistada ja teha uus teema? Jah nõustun oleks olnud mõistlik modede poolt saata kiri, et need vead parandataks ning kui seda pole tehtud siis kustutada teema (selles osas mõtlemisainet ka modedele). Igaljuhul inimene ei pea olema netipatrull, et erinevates foorumites eksisteerides kellegi halb käitumine silma jääks ning tõesti soovitan ka omalt poolt nooti tagasi tõmmata oma suhtumise osas.

Kõike paremat,
Ardi
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

audivana
Huviline
Postitusi: 2648
Liitunud: 08 Nov 2010, 09:18
Telefon: 56871880
Auto: Volkswagen Passat 1.9tdi 1999a, Audi A4 B6 1.9tdi
Asukoht: Elva
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas audivana » 19 Mär 2013, 21:35


Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas NOTFAST » 20 Mär 2013, 07:05

ardiilves kirjutas:Kallis Siim,

Oled mullegi siin foorumis ärplemisega silma jäänud. Tekib küsimus, et miks sa nii kergesti tuld võtad? Kõiki asju annab rahulikult ka lahendada. Kõige rohkem tahaksin näha kas sa päriselus põrkad samamoodi kui siin läbi netiavaruste. Nimetad, et foorum lapsikuks läinud kuid jääb mulje, et ega sa isegi päris täismees ei ole. Kustutati su teema ära ja siis? Saadeti põhjendus ja kõik jutud ning kas poleks lihtsam olnud oma viga tunnistada ja teha uus teema? Jah nõustun oleks olnud mõistlik modede poolt saata kiri, et need vead parandataks ning kui seda pole tehtud siis kustutada teema (selles osas mõtlemisainet ka modedele). Igaljuhul inimene ei pea olema netipatrull, et erinevates foorumites eksisteerides kellegi halb käitumine silma jääks ning tõesti soovitan ka omalt poolt nooti tagasi tõmmata oma suhtumise osas.

Kõike paremat,
Ardi
Kõik oli ju viisakalt tehtud. Kevva saatis ka kirja talle.
kevva kirjutas:
Siim kirjutas:Türi täitsa paides noh, ühe korra elus unustasin asukoha ja hinna panna müügi kuulutusse, savi, et nime all on asukoht märgitud, ja kohe kustutatakse teema ära v? Naljamehed rsk.
Mina olin see, kes teema ära kustutas! Olin niigi viisakas, oleksin võinud lihtsalt vajutada "Delete" nuppu ja vaata ise, kuidas toime tuled. Selle asemel panin ma PS'iga kirja lingi kodukorrast, mille peaksid läbi lugema enne, kui teemat tegema hakkad. Seejärel valgustasin, mis on teemast puudu ning kõige lõpetuseks tegin veel 100% Copy-Paste teemast. Ei leia absoluutselt põhjust vingumiseks. :crazy: Pead lihtsalt PS'iga saadetud koopia uuesti kuulutusse kopeerima, tegema kõik vead korrektselt korda ja ongi uus teema ning asi korras. Aga selle asemel kukume vinguma ja hädaldama. :x

Sa oled neid velgi nagunii ligikaudu pool aastat müünud erinevates foorumites ja see, kui nüüd üks päev EVWK's kuulutus kustutatud oli, on kindlasti maailmalõpp ning ütle nüüd, et just tänu minule need Sul kindlasti müümata ongi...

Rako: Aitäh toetamast! :D
Viimati muutis NOTFAST, 20 Mär 2013, 07:06, muudetud 1 kord kokku.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 20 Mär 2013, 09:56

NOTFAST kirjutas:
ardiilves kirjutas:Kallis Siim,

Oled mullegi siin foorumis ärplemisega silma jäänud. Tekib küsimus, et miks sa nii kergesti tuld võtad? Kõiki asju annab rahulikult ka lahendada. Kõige rohkem tahaksin näha kas sa päriselus põrkad samamoodi kui siin läbi netiavaruste. Nimetad, et foorum lapsikuks läinud kuid jääb mulje, et ega sa isegi päris täismees ei ole. Kustutati su teema ära ja siis? Saadeti põhjendus ja kõik jutud ning kas poleks lihtsam olnud oma viga tunnistada ja teha uus teema? Jah nõustun oleks olnud mõistlik modede poolt saata kiri, et need vead parandataks ning kui seda pole tehtud siis kustutada teema (selles osas mõtlemisainet ka modedele). Igaljuhul inimene ei pea olema netipatrull, et erinevates foorumites eksisteerides kellegi halb käitumine silma jääks ning tõesti soovitan ka omalt poolt nooti tagasi tõmmata oma suhtumise osas.

Kõike paremat,
Ardi
Kõik oli ju viisakalt tehtud. Kevva saatis ka kirja talle.
kevva kirjutas:
Siim kirjutas:Türi täitsa paides noh, ühe korra elus unustasin asukoha ja hinna panna müügi kuulutusse, savi, et nime all on asukoht märgitud, ja kohe kustutatakse teema ära v? Naljamehed rsk.
Mina olin see, kes teema ära kustutas! Olin niigi viisakas, oleksin võinud lihtsalt vajutada "Delete" nuppu ja vaata ise, kuidas toime tuled. Selle asemel panin ma PS'iga kirja lingi kodukorrast, mille peaksid läbi lugema enne, kui teemat tegema hakkad. Seejärel valgustasin, mis on teemast puudu ning kõige lõpetuseks tegin veel 100% Copy-Paste teemast. Ei leia absoluutselt põhjust vingumiseks. :crazy: Pead lihtsalt PS'iga saadetud koopia uuesti kuulutusse kopeerima, tegema kõik vead korrektselt korda ja ongi uus teema ning asi korras. Aga selle asemel kukume vinguma ja hädaldama. :x

Sa oled neid velgi nagunii ligikaudu pool aastat müünud erinevates foorumites ja see, kui nüüd üks päev EVWK's kuulutus kustutatud oli, on kindlasti maailmalõpp ning ütle nüüd, et just tänu minule need Sul kindlasti müümata ongi...

Rako: Aitäh toetamast! :D
Kui tähele paned siis mainisin seda ka oma postituses, et miks Siim kära tõstatab kui talle saadeti kiri põhjendusega.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

romeoD
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas romeoD » 20 Mär 2013, 10:14

Kasutaja Siim, tõesti anna andeks, et julgesin raporteeri nuppu vajutada. Aga kui reeglites on kirjas, et tuleb märkida hind ja kuulutust lugedes seda kuskilt ei leia, siis syydistada saad vaid iseend. Sul võis raske olla seda teemat vorpida, aga SIND peaks rohkem huvitama, et asjad myydud saaks, sellele aitab kaasa korrektne kuulutus. Vihjeks, et PAKU HIND ei meelita kedagi ostma, lihtsam on back nuppu vajutada ja midagi muud otsida. Pigem mõtle välja miinimum hind, millega oled nõus ära andma ja siis pane sinna 10-30% otsa. Või siis tee oskjon, aga siis arvesta, et ei pruugi soovitud hinda saada. Jah, vahepeal oli tõesti foorum hullumaja, aga nagu sa yhes teemas juba väitsid, sa ei ole kursis siin toimuvaga, siis lärtsumise asemel võiksid end olukorraga kurssi viia ja siis alles lahmima hakata.

Ilusat kevade algust foorumirahvale :)

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 20 Mär 2013, 11:06

romeoD kirjutas:Kasutaja Siim, tõesti anna andeks, et julgesin raporteeri nuppu vajutada. Aga kui reeglites on kirjas, et tuleb märkida hind ja kuulutust lugedes seda kuskilt ei leia, siis syydistada saad vaid iseend. Sul võis raske olla seda teemat vorpida, aga SIND peaks rohkem huvitama, et asjad myydud saaks, sellele aitab kaasa korrektne kuulutus. Vihjeks, et PAKU HIND ei meelita kedagi ostma, lihtsam on back nuppu vajutada ja midagi muud otsida. Pigem mõtle välja miinimum hind, millega oled nõus ära andma ja siis pane sinna 10-30% otsa. Või siis tee oskjon, aga siis arvesta, et ei pruugi soovitud hinda saada. Jah, vahepeal oli tõesti foorum hullumaja, aga nagu sa yhes teemas juba väitsid, sa ei ole kursis siin toimuvaga, siis lärtsumise asemel võiksid end olukorraga kurssi viia ja siis alles lahmima hakata.

Ilusat kevade algust foorumirahvale :)
Tõsiselt, milles probleem on? 400 euri on hind, 400 EUROT! :roll:
See, et sul täna sünnipäev on, ei tähenda, et Sa siia mingit ISA mängima pead tulema. Lisaks on huvitav see, et eile jäi silma päris mitu müügi teemat(ei viitsi otsida enam), kus hinda ei olnud. Huvitav, et nendega pold nokitud. :clap: Tundub, et asi kipub isiklikuks juba!

E:
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=67&t=100759" onclick="window.open(this.href);return false;
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=67&t=96262" onclick="window.open(this.href);return false;
jne jne jne, moded ei oska tööd teha, või milles probleem? Mitu päeva juba müügis old ju, mina panin samuti 18. dets asjad müüki, ning koheselt tuli kiri, ning kustutati ära.
Viimati muutis Siim, 20 Mär 2013, 11:15, muudetud 2 korda kokku.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2201
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 20 Mär 2013, 11:15

Siim kirjutas: Tõsiselt, milles probleem on? 400 euri on hind, 400 EUROT! :roll:
See, et sul täna sünnipäev on, ei tähenda, et Sa siia mingit ISA mängima pead tulema. Lisaks on huvitav see, et eile jäi silma päris mitu müügi teemat(ei viitsi otsida enam), kus hinda ei olnud. Huvitav, et nendega pold nokitud. :clap: Tundub, et asi kipub isiklikuks juba!
Ei ole ju vaja karjuda (loe: suurte tähtedega kirjutamine). Ma saan aru, et süüde on vale ja hakkab detoneerima, kuid ole nüüd rahulikum. Kui raske oli seda hinnainfot esialgsesse postitusse kirjutada? Reeglid ei ole tehtud selle jaoks, et neid rikkuda (ma saan aru, et kui rikud, siis oled "kõva"?)
Viimati muutis alkeemik, 20 Mär 2013, 11:17, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mär 2013, 11:19

► Näita Spoilerit
Kas ma olen ainus kes arvab, et nüüd oleks aeg siimule puhkust anda?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 20 Mär 2013, 11:46

Siim kui kohe vaidluseid teiste kasutajatega ja reeglite eiramise õigustamist ei lõpeta, saad hoiatuse kirja.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 20 Mär 2013, 11:54

alkeemik kirjutas:
Siim kirjutas: Tõsiselt, milles probleem on? 400 euri on hind, 400 EUROT! :roll:
See, et sul täna sünnipäev on, ei tähenda, et Sa siia mingit ISA mängima pead tulema. Lisaks on huvitav see, et eile jäi silma päris mitu müügi teemat(ei viitsi otsida enam), kus hinda ei olnud. Huvitav, et nendega pold nokitud. :clap: Tundub, et asi kipub isiklikuks juba!
Ei ole ju vaja karjuda (loe: suurte tähtedega kirjutamine). Ma saan aru, et süüde on vale ja hakkab detoneerima, kuid ole nüüd rahulikum. Kui raske oli seda hinnainfot esialgsesse postitusse kirjutada? Reeglid ei ole tehtud selle jaoks, et neid rikkuda (ma saan aru, et kui rikud, siis oled "kõva"?)
Ma ei saa aru kust alkeemiku postitused tulevad :D puhas kuld :D
Lõpptulemus on ilmselt see, et Siim ei suuda oma viga tunnistada ja seda kõike rahulikult ära lõpetada. Miks sa siia kirjutad palju su veljed maksavad? Kirjuta teemasse ja tõesti sorry, aga krooniaeg on ammu läbi juba.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 20 Mär 2013, 11:56

HawkHill kirjutas:Siim kui kohe vaidluseid teiste kasutajatega ja reeglite eiramise õigustamist ei lõpeta, saad hoiatuse kirja.
Väga julm lihtsalt, lihtkasutajad on nii ära tõusnud ja nüüd nende järgi siis foorum toimibki? Ühtegi selgitust ei tooda ühelegi asjale. Millist reeglit ma nüüd eirasin siis? Huvitav, et peale seda jama ei ole ühtegi PS'i tulnud reeglite kohta/valesti tegemise kohta. :clap:

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Etzi » 20 Mär 2013, 11:59

Siim kirjutas: http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=67&t=100759" onclick="window.open(this.href);return false;
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=67&t=96262" onclick="window.open(this.href);return false;
jne jne jne, moded ei oska tööd teha, või milles probleem? Mitu päeva juba müügis old ju, mina panin samuti 18. dets asjad müüki, ning koheselt tuli kiri, ning kustutati ära.
Kas sa raporteerisid need postitused?
Moded on kah inimesed ja ei ela foorumis, selleks raportite süsteem välja mõeldud ongi, et modesid teavitada.
Viimati muutis Etzi, 20 Mär 2013, 12:11, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: ...
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mär 2013, 12:58

Siim, kas ma toon meie PS id siia? tahad sa seda kuidas kõik saavad lugeda kuidas sa teiste tavakasutajatega suhtled?
HH - ma arvan, et siin on ammu põhjust hoitatus kirjaks, kui vaadata mille eest keegi teine on saanud hoitatuse.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 20 Mär 2013, 15:47

rako kirjutas:
martinto kirjutas:Olen party blooper :mrgreen:
Kas te ei arva, et kitsas stange kaotab oma võlu, kui te nüüd neid konveier meetodil vorpima hakkate ja igale G1-le külge poogite? :P
Võimalik. Aga ma oma peas tegin kiired arvutused ja see hind ei tule kõigile väga taskukohane, kuna tootmiskulud on päris suured.
Siim kirjutas:+1!! Siin kandis oleks vaja nii ette kui taha Golfi jaoks, ja üks esimene veel lisaks.. 8)
Siim, ma ei taha teise mehe teemat risustada kuid sellise käitumisega sinuni see valmis produkt mitte ei jõuaks.
:lol: , Issi, kas tuled võtad käest ära?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mär 2013, 15:59

Siim kirjutas:
rako kirjutas:
martinto kirjutas:Olen party blooper :mrgreen:
Kas te ei arva, et kitsas stange kaotab oma võlu, kui te nüüd neid konveier meetodil vorpima hakkate ja igale G1-le külge poogite? :P
Võimalik. Aga ma oma peas tegin kiired arvutused ja see hind ei tule kõigile väga taskukohane, kuna tootmiskulud on päris suured.
Siim kirjutas:+1!! Siin kandis oleks vaja nii ette kui taha Golfi jaoks, ja üks esimene veel lisaks.. 8)
Siim, ma ei taha teise mehe teemat risustada kuid sellise käitumisega sinuni see valmis produkt mitte ei jõuaks.
:lol: , Issi, kas tuled võtad käest ära?
Kuule poiss, sa hakkad minu harja ka juba punaseks ajama. Kas tuleb varsti uus kasutajanimi? sul on ju see selge ja ajalugu näitab et lugusid sa jutustada oskad.
Ehtne näide:
Postitas Siim » 08 Nov 2010, 20:52

Kas Mk2 Golfi "kulmu"(liist, mis käib tulede kohale, teeb kurjema välimuse vms.) on võimalik panna ka Mk1 Jettale?
Ja kui pikk on 2 tulelise Mk2 Golfi kulm?

Botza
____

Autoteema Jetta Mk1 st mida ei eksisteerinud. Kamoon mees kas sulle omale ei jõua kohale mida sa suust välja ajad.
____
Mõned näited siimu PS idest mulle:
___
Saadetud: 23 Jaan 2013, 22:40
rako



Siim kirjutas:Ma lihtsalt ei talu su täintamist, vingumist ja mõtetut plära. Sa tuled vinguma jälle, aru ei saa üldse jutust v?

Kahjuks ei oska öelda kas oled või ei, sest kustutasin alles pm'id ära, sai täis inbox.

Ja isegi ei huvita, ära hakka siia mingit ulme vanu kirju nüüd kopima.


Mina ka ei talu paljusid asju, aga sellepärast ma ei hakka tõmblema ja ropendama.
Kamoon mees kas sa endale aru ka annad mida sa teed v?

Ma ei hakka sinuga siin vaidlema, sellel pole pointi.

Ragnar
____
Saadetud: 23 Jaan 2013, 21:30
Kellelt: Siim
Kellele: rako



rako kirjutas:Tõmble tõmble.
Kes pärast naerab, naerab paremini ja ma naeran pärast

Ragnar


Kuule mine sa ka per*e raisk! mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] tõmble? Tra uuri enne kui midagi ültema hakkad. Ime pole ka miks sind sa siuke imbetsill oled.

Eks sa naera naera, minugi poolest, naer on terviseks, ja seda läheb SUL vaja!
____
Saadetud: 23 Jaan 2013, 17:09
Kellelt: Siim
Kellele: rako

Mis sa tra oled loll või mängid?
Urbaan A.K.A ANVAR.
Mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] psidest sa räägid?

tra toodad mingit s***a, enne uuri järgi kui kommenteerima tuled
____
Viimati muutis rako, 20 Mär 2013, 16:04, muudetud 2 korda kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 20 Mär 2013, 16:13

rako kirjutas: Kuule poiss, sa hakkad minu harja ka juba punaseks ajama. Kas tuleb varsti uus kasutajanimi? sul on ju see selge ja ajalugu näitab et lugusid sa jutustada oskad.
Ehtne näide:
Postitas Siim » 08 Nov 2010, 20:52

Kas Mk2 Golfi "kulmu"(liist, mis käib tulede kohale, teeb kurjema välimuse vms.) on võimalik panna ka Mk1 Jettale?
Ja kui pikk on 2 tulelise Mk2 Golfi kulm?

Botza
____

Autoteema Jetta Mk1 st mida ei eksisteerinud. Kamoon mees kas sulle omale ei jõua kohale mida sa suust välja ajad.
____
Mõned näited siimu PS idest mulle:
___
Saadetud: 23 Jaan 2013, 22:40
rako



Siim kirjutas:Ma lihtsalt ei talu su täintamist, vingumist ja mõtetut plära. Sa tuled vinguma jälle, aru ei saa üldse jutust v?

Kahjuks ei oska öelda kas oled või ei, sest kustutasin alles pm'id ära, sai täis inbox.

Ja isegi ei huvita, ära hakka siia mingit ulme vanu kirju nüüd kopima.


Mina ka ei talu paljusid asju, aga sellepärast ma ei hakka tõmblema ja ropendama.
Kamoon mees kas sa endale aru ka annad mida sa teed v?

Ma ei hakka sinuga siin vaidlema, sellel pole pointi.

Ragnar
____
Saadetud: 23 Jaan 2013, 21:30
Kellelt: Siim
Kellele: rako



rako kirjutas:Tõmble tõmble.
Kes pärast naerab, naerab paremini ja ma naeran pärast

Ragnar


Kuule mine sa ka per*e raisk! mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] tõmble? Tra uuri enne kui midagi ültema hakkad. Ime pole ka miks sind sa siuke imbetsill oled.

Eks sa naera naera, minugi poolest, naer on terviseks, ja seda läheb SUL vaja!
____
Saadetud: 23 Jaan 2013, 17:09
Kellelt: Siim
Kellele: rako

Mis sa tra oled loll või mängid?
Urbaan A.K.A ANVAR.
Mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] psidest sa räägid?

tra toodad mingit s***a, enne uuri järgi kui kommenteerima tuled
____
Vana kasutajanimi, muutsin ära, oli võimalus oma pärisnime järgi panna, kas ei tohi? :o
Noh, normaalne ju, mis mu autoteema siia puutus? Olin tol hetkel 15(2008), tõesti ei teadnud kas mk2 nn "kulm" mk1'le fitib, probleem? Ise sa oled alati alustanud, keegi ei käsi sul kirjutada midagi, jäta oma närvid alles ja ignoreeri kui probleeme on. Mul tuleb päris palju PS'e, ei mahu kõik ära, kustutan üsna tihti mida vaja ei ole. Viimasele PSi kohta, et rako küsis, kes flansid teeb mulle(nagu kadedusest veel tänitasid, et need lähevad sul rohkem maksma kui auto sul jms).

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas rako » 20 Mär 2013, 16:15

Sinupeale ma olen tõesti kade :) on nagu põhjust ka ju :)
E: flantsi point oli selles, et keegi pidi sulle tegema ju need. Kohe kohe pidid saama ja velgäd alla. Ja siis tuli uus teema. Pigem minu point oli see, et tee autol uks korda siis telli flantse. Siis tuli teema, et sorri pole raha. Mida sa seletad siis oma ideid ja tundub, et sa hetkel ka vanem pole kui 15.
Viimati muutis rako, 20 Mär 2013, 16:16, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Siim » 20 Mär 2013, 16:18

rako kirjutas:Sinupeale ma olen tõesti kade :) on nagu põhjust ka ju :)
E: flantsi point oli selles, et keegi pidi sulle tegema ju need. Kohe kohe pidid saama ja velgäd alla. Ja siis tuli uus teema. Pigem minu point oli see, et tee autol uks korda siis telli flantse. Siis tuli teema, et sorri pole raha. Mida sa seletad siis oma ideid ja tundub, et sa hetkel ka vanem pole kui 15.
Aplaus! :clap:

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2201
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 20 Mär 2013, 16:22

Kuulge poisid, võtke tuba :)

Aga teemasse ka. Vaatasin, et kodulehel on tulnud esimene intervjuu. Väga tore, et midagi ka lugeda tuleb, kuid paar märkust ka. Mu meelest need thumbnail pildid on ikka liiga väikesed. Pildid võiks asuda teksti vahel ja suuremalt, et oleks tore neid vaadata juba ilma peale klõpsamatagi.

Ja üks asi veel. Kui sellist asja kirjutatakse, siis tavaliselt pannakse ikka loo autori nimi ka kirja.
Viimati muutis alkeemik, 20 Mär 2013, 16:30, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 20 Mär 2013, 16:56

alkeemik kirjutas:Kuulge poisid, võtke tuba :)

Aga teemasse ka. Vaatasin, et kodulehel on tulnud esimene intervjuu. Väga tore, et midagi ka lugeda tuleb, kuid paar märkust ka. Mu meelest need thumbnail pildid on ikka liiga väikesed. Pildid võiks asuda teksti vahel ja suuremalt, et oleks tore neid vaadata juba ilma peale klõpsamatagi.

Ja üks asi veel. Kui sellist asja kirjutatakse, siis tavaliselt pannakse ikka loo autori nimi ka kirja.
Alkeemik Sul on õigus. Kirjutaja nimi on juhuslikult jäänud lisamata intervjuu alla peale selle parandusi. Teeme seda esimesel võimalusel. Seda piltide suuruse asja arutame. Tänud tähelepanekute eest!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 20 Mär 2013, 17:10

Siim on nädalaks järelemõtlemisele saadetud...

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mured/Ettepanekud/Lahendused

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 20 Mär 2013, 17:11

Ei hakka ühekaupa poste reportima aga lõpetage see nali ära ja lahendage oma probleemid privaatselt. Keegi ei taha lugeda mõttetut möla juba teist lehekülge järjest.

-e-: Ma loodan,et nüüd on selle teemaga jokk.
Viimati muutis Hapnik, 20 Mär 2013, 17:12, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “Ametlikud teated”