Kodulehe uuendused

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 06 Nov 2013, 00:44

Klubi kodukal uued intervjuud meie tublilt kirjutajalt Tõnu „Piktor" Taalimäelt :thumbup: :
http://vwklubi.eu/uudisvood/intervjuud/2013" onclick="window.open(this.href);return false;

Chris-T
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 05 Veebr 2013, 22:14
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Chris-T » 06 Nov 2013, 00:51

Mille järgi seda valitakse kellega intervjuu tehakse?

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 06 Nov 2013, 01:11

Chris-T kirjutas:Mille järgi seda valitakse kellega intervjuu tehakse?
Ega polegi mingeid kindlaid kriteeriume... Kes Tõnule kuskil "ette jääb" või kelle ta kuskilt kinni püüab, sellega intervjuu tehakse. :)
Samast võib ka ise Tõnule sellest teada anda, kui on huvi natuke oma tegemistest rääkida.
Ja juhul kui kellegil on huvi, tahtmist ja oskust samuti hakata kirjutama klubist, üritustest ja inimestest artikleid. siis lugejaid juttudele jätkuks.
Loomulikult oleks veel eriti hea, kui mõni õrnema soo esindaja sooviks natuke kirjutada. :wink:

Oma ideedest ja soovidest võiks siia kirjutada või mulle PS-i saata.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Nov 2013, 08:53

Madaldage enda sõidukid ja saage LL tiimi heakskiit, lugege nende intervjuusid :o
Paljas jutt on jama ,korralik visuaal peaks olema jutu ilmestamiseks!
NÄITEKS TOON TEISED TEGIJAD http://petrolheads.ee/2013/11/poisid-jaavad-poisteks/

T
Viimati muutis tito, 06 Nov 2013, 09:01, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 06 Nov 2013, 09:11

tito kirjutas:Madaldage enda sõidukid ja saage LL tiimi heakskiit, lugege nende intervjuusid :o
Paljas jutt on jama ,korralik visuaal peaks olema jutu ilmestamiseks!
NÄITEKS TOON TEISED TEGIJAD http://petrolheads.ee/2013/11/poisid-jaavad-poisteks/

T
tito, niikui ma varem juba kirjutasin - ootame klubisse ka uusi kirjutajaid-fotograafe juurde. Ja meil ei lõppe internet otsa...
Äkki teeksid isegi mõne kirjatüki, kasvõi teistele näidiseks?

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 06 Nov 2013, 09:41

Usun, et tito-l on varjatud talent nende tekstide ja klõpsu tegemise juures, veel aga tähtsam, et titol on visioon asjast.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Nov 2013, 09:45

HawkHill kirjutas:
Oma ideedest ja soovidest võiks siia kirjutada või mulle PS-i saata.
Mul oli idee: ma ei ole rääkind et olen maailma parim pildistaja või kirjanik. Pealegi olen ma düsgraaf, ilma naljata :lol:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Igor » 06 Nov 2013, 10:04

tito kirjutas:
HawkHill kirjutas:
Oma ideedest ja soovidest võiks siia kirjutada või mulle PS-i saata.
Mul oli idee: ma ei ole rääkind et olen maailma parim pildistaja või kirjanik. Pealegi olen ma düsgraaf, ilma naljata :lol:
No aga kusagilt tuleb alustada ju. Ka ebaõnnestunud katse on hea algus. Düsgraafi osas, kui ma kirjutan tekstid koolist saadik, kirjutan täpselt sama kiiresti kui ideed lendavad, ei vaata üldse õigekirja, pärast on aga väga raske tekstid dešifreerida :lol:
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas tito » 06 Nov 2013, 10:12

DeepsouL kirjutas:
No aga kusagilt tuleb alustada ju. Ka ebaõnnestunud katse on hea algus. Düsgraafi osas, kui ma kirjutan tekstid koolist saadik, kirjutan täpselt sama kiiresti kui ideed lendavad, ei vaata üldse õigekirja, pärast on aga väga raske tekstid dešifreerida :lol:
Ma ei ütlegi et asi oleks väär, Piktori ees müts maha!
On midagigi silmaga nähtavat :wink:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Piktor
Huviline
Postitusi: 682
Liitunud: 28 Nov 2009, 23:46
Telefon: 56987433
Auto: VW G6 Variant
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Piktor » 22 Nov 2013, 22:12

Mul on enda ees ka müts maas, igatahes, visuaal, tito, vahest on inimene ja tema mõtted huvitavamad kui tema auto. Ma ei pööra palju tähelepanu autole, sest autot võime kohata üritustel jne, Aga inimese sisse me ei näe ja ei kipu kohe uurima. Puht sellisest huvist teeks sinuga intervjuu, aga jõuludeks ma teen midagi ootamatut pigem.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas tito » 22 Nov 2013, 22:36

Piktor kirjutas:Mul on enda ees ka müts maas, igatahes, visuaal, tito, vahest on inimene ja tema mõtted huvitavamad kui tema auto. Ma ei pööra palju tähelepanu autole, sest autot võime kohata üritustel jne, Aga inimese sisse me ei näe ja ei kipu kohe uurima. Puht sellisest huvist teeks sinuga intervjuu, aga jõuludeks ma teen midagi ootamatut pigem.
Fookuses ei peagi ainult auto olema ,on palju huvitavaid detaile ka ümber auto. Näiteks kessu intekas oleks vabalt võinud pildid vaid Temast olla :D :wink:
Aga jah ,siiani kõik bro,seega anna minna kuni raud kuum :clap:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

kessu135
Veteran
Postitusi: 958
Liitunud: 07 Okt 2011, 19:49
Telefon: 58347**7
Skype: n.kerstin
Auto: Golf II 1.8 66kw 89 a.
Asukoht: Tallinn & Pärnu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas kessu135 » 23 Nov 2013, 09:47

tito kirjutas:
Piktor kirjutas:Mul on enda ees ka müts maas, igatahes, visuaal, tito, vahest on inimene ja tema mõtted huvitavamad kui tema auto. Ma ei pööra palju tähelepanu autole, sest autot võime kohata üritustel jne, Aga inimese sisse me ei näe ja ei kipu kohe uurima. Puht sellisest huvist teeks sinuga intervjuu, aga jõuludeks ma teen midagi ootamatut pigem.
Fookuses ei peagi ainult auto olema ,on palju huvitavaid detaile ka ümber auto. Näiteks kessu intekas oleks vabalt võinud pildid vaid Temast olla :D :wink:
Aga jah ,siiani kõik bro,seega anna minna kuni raud kuum :clap:
Autot kohtab jah üritustel ja mind ka. ei ole sinna vaja ainult minu pilti, muidu väga hea lähenemine piktor . Ja tehke see intervjuu ära! :thumbup:

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 31 Dets 2013, 17:41

Tõnult ka aastalõpuks natuke lugemist meie lemmikmargi kohta:
http://vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid/pikes-peak" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbup:

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 25 Jaan 2014, 18:41

Klubi kodulehel olev Volkswageni mudelite tutvustuste rida on saanud täiendust Tõnult uute artiklitega ja Stollu artikliga :thumbup: :
http://vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid" onclick="window.open(this.href);return false;

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 26 Jaan 2014, 10:09

HawkHill kirjutas:Klubi kodulehel olev Volkswageni mudelite tutvustuste rida on saanud täiendust Tõnult uute artiklitega ja Stollu artikliga :thumbup: :
http://vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Wikipediast maha kopeerida, siis võiks "artikli" alla viite ka panna. Elementaarne.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 26 Jaan 2014, 10:22

Hapnik kirjutas:
HawkHill kirjutas:Klubi kodulehel olev Volkswageni mudelite tutvustuste rida on saanud täiendust Tõnult uute artiklitega ja Stollu artikliga :thumbup: :
http://vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Wikipediast maha kopeerida, siis võiks "artikli" alla viite ka panna. Elementaarne.
Tekstid on avaldatud täpselt nii, kuidas nende koostajad need on mulle saatnud. Paluks täpsustada millisest artiklist on jutt ja juhtida ka kirjutaja tähelepanu algallika kasutamisele.

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 26 Jaan 2014, 10:34

HawkHill kirjutas:
Hapnik kirjutas:
HawkHill kirjutas:Klubi kodulehel olev Volkswageni mudelite tutvustuste rida on saanud täiendust Tõnult uute artiklitega ja Stollu artikliga :thumbup: :
http://vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui Wikipediast maha kopeerida, siis võiks "artikli" alla viite ka panna. Elementaarne.
Tekstid on avaldatud täpselt nii, kuidas nende koostajad need on mulle saatnud. Paluks täpsustada millisest artiklist on jutt ja juhtida ka kirjutaja tähelepanu algallika kasutamisele.
VW Golf
VW Passat,K70, Type 4 jne on kõik võetud ingliskeelsest wikipedia kokkuvõttest.(Niivõrd kuivõrd viitsisin kahte teksti võrrelda). Ainukese erandina oli Bora, millel olid ka viited( küll piltidele kõigest)
Minu soovitus: Lihtsalt igale tekstile alla ka viide algallikale (wikipediale) ja asi korras. Lehe haldajal ei tohiks see üle paari minuti võtta.
Viimati muutis Hapnik, 26 Jaan 2014, 10:35, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 03 Mai 2014, 01:28

Klubi kodulehe arendus jätkub - tänasest kodulehel nähtavad ürituste videod: http://vwklubi.eu/galerii/videod" onclick="window.open(this.href);return false;
Kel kellegil on soovi lasta ka oma filmitud videosi klubiga seonduvatest üritustest sinna galeriisse lisada, siis palun saata mulle Vimeo või Youtube video link PS-iga.

Lisaks on siia teemasse endiselt oodatud kõik ettepanekud ja täiendused kodulehe huvitavamaks ja paremaks muutmiseks.
Viimati muutis HawkHill, 03 Mai 2014, 01:41, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 29 Okt 2015, 01:17

Hiljuti täienes klubi koduleht uute artiklitega Maahärra-lt. :thumbup:
Natuke varasemast ajast - jutt VW Beetle (Põrnika) ajaloost ja eilsest uus artikkel VW sõjalistest sõidukitest PKW: http://www.vwklubi.eu/volkswagenist/mudelid/pkw" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 22 Veebr 2016, 08:43

Maahärra'lt järjekordne täiendus VW mudelite rivisse klubi kodulehel:
Schwimmwagen :thumbup:

Keegi, veel värskete muljetega, uuendatud ja kuuldavasti õnnestunud Talvepäevadest ka mõne lõbusa lookese viitsib kirjutada kodukale?
Viimati muutis HawkHill, 22 Veebr 2016, 08:51, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: .

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kodulehe uuendused

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 17 Mai 2016, 04:26

Edaspidi on kõikidel klubi kodulehe galeriidesse piltide jagajatel võimalik soovi korral oma foto- või kodulehekülge reklaamida iga ürituse galerii ees kasutajanime alt linkimise teel. Sama võimalus on ka ürituste logode autoritel ja galerii ees nimekirjas mainitud ürituste korraldajatel.
Näitena Kevadkruiis 2016 galerii ja seal on esimesena sellise funktsiooniga Länsu nimel klikkimine, mis avab uues aknas Länsu Fotopesa lehekülje.

Sellise hüperlinkimise võimaluse kasutamiseks ja oma internetilehekülje reklaamimiseks palun saata mulle PS koos lingiga, mida soovite reklaamida oma kodulehe või fotolehena.
Viimati muutis HawkHill, 17 Mai 2016, 04:29, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Vasta

Mine “Ametlikud teated”