Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor » 19 Dets 2014, 19:15

Võib muidugi raha tagasi saada, saab ukse taha kraapima tulla, saab Tarbija Kaitseametisse helistada ja miljon võimalust, kuid seni kui 5 punkt ütleb 30p ning kohale toimetamine 2-7 päeva on meil õigus menetleda tellimus 37 päeva.

Mul on hea meel, et meie kommuunis inimesed on väga mõistlikud. Teen sellest järelduse ja edaspidi e-poe lahtioleku ja tellimuste osas arutan edasi. Ilmselt ei tule enam "klientidele" vastu - kuna vastastikune mõistmine puudub.

Tuletan meelde, kunagi oli hea teema, kus võtsin õppust - kandis pealkitja "Klubikleebis, kaart jne...". Evensist saan igatepidi aru nende kleebiste/klubikaartide väljastustega. Meil on väga palju noorema põlvkonna hädaldajaid, kes ei suuda ära oodata ning taob oma õigused unustades ka hea asjad - olen pidevalt hoidnud kursis kuidas meil on kaugel on ja miks on.

Siiski pean õigeks veel korra mainida need asjaolud, kuna tavapärane kommuuni väline aktivist ilmselt ei raatsi lugeda kogu info. Tootja ülekoormuse tõttu, ei saanud kiiremini menetleda suur tellimus (jah, mu kallis hädaldaja :clap: - Sa pole ainuke, ja see riiete hulk mis täna kell 18:30 on minu majasse jõudis võtis terve 15 ruutmeetri). Põhjusteks tõi tootja jõuludeaeg ning asjaolu, et mõningate elementide puhul disainitud ese ei saanud teha päris nii nagu kujunduses on.

Hetkel homme saabuvad kõik kleebised, loodame enne 23.12 saada pastapliiatsid, numbrimärgid ja autolippud.

Üks nõuande kõikidele - enne postitamist:
1. Süvenege
2. Arvestage eripäraga - ei ole me elukutseline webshop ja tegemis on väikse kommuuniga, teeme enda jaoks.
3. Enne postitamist hingake sisse - välja ja lugege 5ni - seejärel mõelge ja postitage.

Tervitades,
Igor
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kristina
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 21 Juul 2010, 00:09
Telefon: 555 45 044
Auto: VW Golf IV GTI 1.8T 110kw ´99
Asukoht: Valga
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Kristina » 19 Dets 2014, 20:03

Kes kannatab see kaua elab!

Ja ma küll ei usu, et kellegi elu sellepärast seisma päris jääb, kui asjad veidi hiljem jõuavad. Inimesed, tõesti, palun rohkem kannatust ja mõistmist!
Selle asemel, et siin tõmmelda ja iga päev pärida, millal miski jõuab, pange arvuti kinni, minge õue, hingake värsket õhku ja imetlege oma kodukoha jõulupuud!

On imede aeg! ;)

NB: Isegi väike laps saab aru, kui talle öelda, et päkapikud teevad kõvasti tööd, et kõikidele lastele sussi sisse midagi tuua ja kui mõni hommik tõesti leiab ehk tühja sussi aknalaualt, siis ei hakka pillima, vaid mõtiskleb, et mis võis päkapikul ette tulla.
Need, kes oskavad, teevad; kes ei oska teha, õpetavad; ja need, kes ei oska kumbagi, juhivad.

Kasutaja avatar
eumex
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 10 Mai 2014, 14:21
Auto: VW Passat B6, 2.0 TDI 125kW
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas eumex » 20 Dets 2014, 11:59

Ei tea kas postitan õige koha alla, aga kui ma e-poodi sisse login ja mingi toote lisainfo alla lähen, peaks sinna tekkima kuhugi roheline kast "lisa ostukorvi" vms, aga ma sellist asja ei leia kuskilt. Kas viga minu kasutajate õigustes või ei saagi hetkel sealt ostu sooritada?

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 20 Dets 2014, 12:57

eumex kirjutas:Ei tea kas postitan õige koha alla, aga kui ma e-poodi sisse login ja mingi toote lisainfo alla lähen, peaks sinna tekkima kuhugi roheline kast "lisa ostukorvi" vms, aga ma sellist asja ei leia kuskilt. Kas viga minu kasutajate õigustes või ei saagi hetkel sealt ostu sooritada?
Hetkel ei saa oste sooritada ja e-pood on kataloogi reziimis. Avame poest ostmise võimaluse uuesti järgmise aasta alguses.

Kasutaja avatar
eumex
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 10 Mai 2014, 14:21
Auto: VW Passat B6, 2.0 TDI 125kW
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas eumex » 20 Dets 2014, 13:58

HawkHill kirjutas:
eumex kirjutas:Ei tea kas postitan õige koha alla, aga kui ma e-poodi sisse login ja mingi toote lisainfo alla lähen, peaks sinna tekkima kuhugi roheline kast "lisa ostukorvi" vms, aga ma sellist asja ei leia kuskilt. Kas viga minu kasutajate õigustes või ei saagi hetkel sealt ostu sooritada?
Hetkel ei saa oste sooritada ja e-pood on kataloogi reziimis. Avame poest ostmise võimaluse uuesti järgmise aasta alguses.
Selge, tänan vastuse eest, jään siis ootama :)

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1077
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 113 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas aus » 20 Dets 2014, 14:26

Hetkel ostmine kinni. Uus "hooaeg" peaks tulema uuel aastal ehk?
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor » 20 Dets 2014, 23:22

Hetkeseis:

Smartposti tellimus saadetud.
Kleebised lubati meile reedel, siis laupäeval ning nüüd esmaspäeval.

Hetkeseisuga saadame kõik kleebised ümbrikutega eraldi.

Jätkuvalt autolippud, numbrialused ja pastapliiatsid on tegemata ning peaksid valmis saama 23.12 kuupäeval.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
StreetWolf
Huviline
Postitusi: 250
Liitunud: 27 Veebr 2010, 23:10
Telefon: 56481752
Auto: Vw Passat B5.5 1.9tdi
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas StreetWolf » 21 Dets 2014, 19:23

Igor kirjutas:Võib muidugi raha tagasi saada, saab ukse taha kraapima tulla, saab Tarbija Kaitseametisse helistada ja miljon võimalust, kuid seni kui 5 punkt ütleb 30p ning kohale toimetamine 2-7 päeva on meil õigus menetleda tellimus 37 päeva.

Mul on hea meel, et meie kommuunis inimesed on väga mõistlikud. Teen sellest järelduse ja edaspidi e-poe lahtioleku ja tellimuste osas arutan edasi. Ilmselt ei tule enam "klientidele" vastu - kuna vastastikune mõistmine puudub.

Tuletan meelde, kunagi oli hea teema, kus võtsin õppust - kandis pealkitja "Klubikleebis, kaart jne...". Evensist saan igatepidi aru nende kleebiste/klubikaartide väljastustega. Meil on väga palju noorema põlvkonna hädaldajaid, kes ei suuda ära oodata ning taob oma õigused unustades ka hea asjad - olen pidevalt hoidnud kursis kuidas meil on kaugel on ja miks on.

Siiski pean õigeks veel korra mainida need asjaolud, kuna tavapärane kommuuni väline aktivist ilmselt ei raatsi lugeda kogu info. Tootja ülekoormuse tõttu, ei saanud kiiremini menetleda suur tellimus (jah, mu kallis hädaldaja :clap: - Sa pole ainuke, ja see riiete hulk mis täna kell 18:30 on minu majasse jõudis võtis terve 15 ruutmeetri). Põhjusteks tõi tootja jõuludeaeg ning asjaolu, et mõningate elementide puhul disainitud ese ei saanud teha päris nii nagu kujunduses on.

Hetkel homme saabuvad kõik kleebised, loodame enne 23.12 saada pastapliiatsid, numbrimärgid ja autolippud.

Üks nõuande kõikidele - enne postitamist:
1. Süvenege
2. Arvestage eripäraga - ei ole me elukutseline webshop ja tegemis on väikse kommuuniga, teeme enda jaoks.
3. Enne postitamist hingake sisse - välja ja lugege 5ni - seejärel mõelge ja postitage.

Tervitades,
Igor
Sa vist ei mõista mind või sa ei saanud minust aru? :)
Ei tasu nii ülbet seisukohta võtta. :clap:
Mina jään nahkkiire logoga asju ootama. Tänud ,et viitsite neid üldse toota. :thumbup:

Teie kommuuni väline aktivist Mairold , kes ainult soovis enne jõule , änksasid riideid kanda. :wave:

Kasutaja avatar
Kontovaba
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 27 Juul 2014, 11:45
Telefon: 56735583
Auto: Lexus GS300 & VW NEW BEETLE & VW Caravelle T4
Asukoht: Tartu linn, Karlova
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Kontovaba » 22 Dets 2014, 17:01

Igor kirjutas:Hetkeseis:

Smartposti tellimus saadetud.
Kleebised lubati meile reedel, siis laupäeval ning nüüd esmaspäeval.

Hetkeseisuga saadame kõik kleebised ümbrikutega eraldi.

Jätkuvalt autolippud, numbrialused ja pastapliiatsid on tegemata ning peaksid valmis saama 23.12 kuupäeval.
Kleebised kohal? :)
https://www.facebook.com/ttautoremont/?ref=ts&fref=ts - Sõidukite remont- ja hooldustööd! [Oilshop OÜ]

freeser
Huviline
Postitusi: 1328
Liitunud: 03 Sept 2007, 22:24
Telefon: 5176554
Auto: Audi a4 1,9TDi Quattro VW Golf I Cabri turbo
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas freeser » 22 Dets 2014, 17:38

Midagi ei saa aru, kui tellitud oli cap ja kruus, siis kunas need kätte saab? Mis smartpostist juttu kui sellist valikut polnud saatmiseks, oli ainult omniva? Kunas pakk kohale jõuab lõpuks, kui eelmine kuu 8-dal oli makse? Loodame, et asi paraneb tulevikus.

q2800
Huviline
Postitusi: 528
Liitunud: 10 Veebr 2013, 21:22
Telefon: 56782346
Skype: Kristjan Velleste
Auto: Golf MK 3, 2x MK 2, BMW E46 330D 150kw.
Asukoht: Saku/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas q2800 » 22 Dets 2014, 20:11

Nii head sõnumid ka kõigile, kes on vaeva näinud selleks, et kaup kohale jõuaks! Tubli töö olete ära teinud ja jaksu ka edaspidiseks. Tean seda kui raske on tegelt niimodi kaupa kokku ajada ja siis laiali saata. Varuge kannatust ja ärge olge nii tigedad ja pahased nende peale, kes vaeva näevad selleks, et teie kaup jõuaks ilusti ja ohutult kohale.

Smartpost saatmis võimalus oli täitsa olemas. Sest endal oli valitud smartpost ja eile tuli ka vastav sõnum. Seega on minu pakike käes ja olen väga rahul sellega!

Peace ja jaksu ka edaspidiseks!
Dont corner me, Dont lecture me, raise your hands if you are a Sinner! - Dave the Stage
Olemas ka diagnostika kaabel, kui kellegil vaja hädasti võin aidata!

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor » 22 Dets 2014, 21:48

Tervitused.

Kaup on tänase seisuga teele lähetatud.

Kindlasti asi paraneb tulevikus. Miks?
a) Loobume Omnivast (põhjused ei too), jääb ainult Smartpost. (Peab mõtisklema variandi üle, kus valitakse üks kindel päev ja Tallinnas väljatatakse kaupa kätte ja Tartus, siin on emotsionaalne pool on läbimõtlemata veel lõpuni, ehk need kes Põlvas elavad võivad kohe öelda, et "Aga miks mitte ei tee tiiru Eesti peale? " :)
b) Valime kiiremat ja usaldusväärsemat tootja, hetkel oleme küll valimud kolmest aga. Esine pann...nagu öeldakse.
c) Ei tohi unustada tekkinud laoseisu. Oleks raha rohkem saaks riietuse osas lubada laoseisu, kuid...kui meil raha seisab laoseisus - ei saa me need kasutada EVWK toetustegevuseks.
d) Kindlasti üritame rotimürki saata nendele kellele me ei meeldi :lolno: Ok hea-küll - see oli nali :lol:

Tegelikult paar halli karva tänu tootjale lisandus küll, aga ma jatan Teie pead normaalse värvi. Tegelikult kõik asjad pidi olema valmis 17 kuupäeval.

Väga kõva oleks, kuid need kes kauba saavad kätte, + rahuolematud (ilma sarkasmita) saaksid oma ettepanekud/tähelepanekud siia jätta:
http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php? ... 66#p793236 .
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

ValgeVälk
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 02 Okt 2012, 17:34
Auto: VW Passat B5 1.9TDI '97
Asukoht: Pärnumaa/Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas ValgeVälk » 23 Dets 2014, 09:37

Minule igatahes tuli just sõnum, et mulle on pakk. Tuleb peale pikka tööpäeva uurima minna :)

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 821
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 23 Dets 2014, 09:53

Käisin ka just pakil järgi ja postitasin ka esimese vastuse Igori mainitud teemasse.
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

Kasutaja avatar
Kontovaba
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 27 Juul 2014, 11:45
Telefon: 56735583
Auto: Lexus GS300 & VW NEW BEETLE & VW Caravelle T4
Asukoht: Tartu linn, Karlova
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Kontovaba » 23 Dets 2014, 14:17

Sõnum tuli ka mulle - eks peab mingi aeg jalad kõhu alt välja ajama ja järgi minema.
https://www.facebook.com/ttautoremont/?ref=ts&fref=ts - Sõidukite remont- ja hooldustööd! [Oilshop OÜ]

ogie
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 19 Mär 2007, 20:56
Telefon: 56796793
Auto: VW Golf Mk4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Helsinki/Haapsalu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas ogie » 23 Dets 2014, 22:47

Küsimus järgmine. E-poes on pusade all kirjas, et seljal "W" ja "Eesti VW Klubi". Minu pusadel sellist asja ei leidu. Või on see ainult klubi liikmetele mitte huvilistele mõeldud? Kuna olen huviline siis, kas võib selline variant olla?

Terv. Ott.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 30 Dets 2014, 11:31

Kuulsin, et käib remont :roll:
Kes uuteks juhatuse liikmeteks ja kes esimeheks saab?
Aa oi vabandust vale koht, et poleks OT siis kuna klubiga liituda saab :mrgreen:
Viimati muutis tito, 30 Dets 2014, 11:31, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 30 Dets 2014, 13:09

tito kirjutas:Kuulsin, et käib remont :roll:
Kes uuteks juhatuse liikmeteks ja kes esimeheks saab?
Aa oi vabandust vale koht, et poleks OT siis kuna klubiga liituda saab :mrgreen:
Mingi remont ei käi, vaid juhatuse valimine niikui normaalsele MTÜ-le kohane. Esimeest enam ei tule ilmselt nimeliselt - kõik on juhatuse liikmed oma õiguste ja ülesannetega. Mis puudutab liikmete nimesi, siis ei tormaks ajas ette ja avalikustaks need kui uus juhatus vormistatud ametlikult.

Liituda klubiga saab järgmise aasta alguses millalgi pärast uue juhatuse ametisse astumist (uue juhatuse otsustada).
Viimati muutis HawkHill, 30 Dets 2014, 13:10, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

Kasutaja avatar
Kontovaba
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 27 Juul 2014, 11:45
Telefon: 56735583
Auto: Lexus GS300 & VW NEW BEETLE & VW Caravelle T4
Asukoht: Tartu linn, Karlova
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Kontovaba » 14 Jaan 2015, 03:43

HawkHill kirjutas:
Liituda klubiga saab järgmise aasta alguses millalgi pärast uue juhatuse ametisse astumist (uue juhatuse otsustada).
Kas on täpsemaid kuupäevasid ka juba oodata?
https://www.facebook.com/ttautoremont/?ref=ts&fref=ts - Sõidukite remont- ja hooldustööd! [Oilshop OÜ]

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Igor » 14 Jaan 2015, 08:26

Kontovaba kirjutas:
HawkHill kirjutas:
Liituda klubiga saab järgmise aasta alguses millalgi pärast uue juhatuse ametisse astumist (uue juhatuse otsustada).
Kas on täpsemaid kuupäevasid ka juba oodata?
Tere,

Täpsemad kuupäevad ei ole veel paigas. Vana juhatus annab oma volitused, know how üle uuele juhatusele hiljemalt 31.jaanuar. Kindlasti enne 31.jaanuari teeb uus juhatus arutelu e-poe avanemise ja klubiga liitumise täpsemate kuupäevade üle. Arutelu käigus selguvad täpsemad kuupäevad.
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 14 Jaan 2015, 08:27

Kontovaba kirjutas:
HawkHill kirjutas:
Liituda klubiga saab järgmise aasta alguses millalgi pärast uue juhatuse ametisse astumist (uue juhatuse otsustada).
Kas on täpsemaid kuupäevasid ka juba oodata?
Hetkel ei oska öelda kuupäeva, millal saab taas klubiga liituda. Uus juhatus hakkab ametisse 01.02.2015, tegeleme juba liitumise teemaga ja kui see taas võimalik on, siis anname ka foorumis teada. Liitumine tuleb, seda võin öelda ja tean, et seda oodatakse.

Klubistaatust on võimalik pikendada alates 15.01.2015 ja liimemaksu tähtaega on pikendatud kuni 10.02.2015 Selle kohta tuleb ka varsti muudatus foorumi teadaannetes.

Samamoodi saab ka e-pood varsti avatud. Sellega hakkan tegelema mina ja kohe kui asjad olen üle võtnud ja endale selgeks teinud, siis avan ka e-poe, aga kuupäevasid kõva häälega välja hõisata ei julge.

Tore kui huvi on olemas ja uuritakse, et millal midagi juhtuma hakkab, kahju aga et täpseid aegu öelda ei oska. Laske aega atra seada, kõik tuleb :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 14 Jaan 2015, 08:30

Huvitav, et nüüd need tehnilised probleemid nüüd nii kiirelt ületatud.
Või polnudki probleemid tehnilised?
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 14 Jaan 2015, 08:32

rako kirjutas:Huvitav, et nüüd need tehnilised probleemid nüüd nii kiirelt ületatud.
Või polnudki probleemid tehnilised?
Mida sa täpsemalt silmas pead? Liitumist, staatuse pikendamist või e-poodi?
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 14 Jaan 2015, 09:03

marzipan kirjutas:
rako kirjutas:Huvitav, et nüüd need tehnilised probleemid nüüd nii kiirelt ületatud.
Või polnudki probleemid tehnilised?
Mida sa täpsemalt silmas pead? Liitumist, staatuse pikendamist või e-poodi?
Liitumine, e-pood jne Hawkhill väitis, et tehnilised probleemid :) Ma arvasin kohe, et see üks häma ole :D
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 14 Jaan 2015, 09:21

rako kirjutas:
marzipan kirjutas:
rako kirjutas:Huvitav, et nüüd need tehnilised probleemid nüüd nii kiirelt ületatud.
Või polnudki probleemid tehnilised?
Mida sa täpsemalt silmas pead? Liitumist, staatuse pikendamist või e-poodi?
Liitumine, e-pood jne Hawkhill väitis, et tehnilised probleemid :) Ma arvasin kohe, et see üks häma ole :D
Ja kui esimeseks tähtajaks pole makstud, mis siis saab ?

Või kuidas hakkab liikmemaksuga või liitumisega olema ?
Üks kord aastas ? Või lõpuks saab ka nii, et igal ajal on võimalik liituda ja maksta ?

Vasta

Mine “Ametlikud teated”