Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Stollu » 10 Dets 2015, 18:16

rako kirjutas:
Jajah tundub nagu kotisees põrsa ostmine.
Kalendril on muidugi ainult üks otstarve :)
Mina igatahes tegin ostu ära e-poes , kellegile ei näita , eriti Rakole :)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 10 Dets 2015, 18:28

Stollu kirjutas:
rako kirjutas:
Jajah tundub nagu kotisees põrsa ostmine.
Kalendril on muidugi ainult üks otstarve :)
Mina igatahes tegin ostu ära e-poes , kellegile ei näita , eriti Rakole :)
Ütlen ausalt. Ma ei viitsiks terve aasta mk2 oma seinal vaadata. Loodan, et keegi ei solvu.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 10 Dets 2015, 22:46

Kuna SEB oli täna maas ja ma ei saanud sinna sisse logida, siis jäid ka laekumised kontrollimata. Homme olen Jõulumäel ja nädalavahetusel on isiklikud toimetused, siis tegelen laekumiste ja kauba väljastamisega taas alates esmaspäevast.

Rakole, mk2 jutu jätkuks, et ma ka ei viitsiks. Ma ei hakka ka loetlema neid sõidukeid. Kalendri tellimine on iga inimese enda teha ja ühtlasi toetatakse ka Klubilist tegevust e-poe ostudega. Keegi ei keela 2017 aasta kalendriga Sul või kellegil teisel välja tulla.

Kindlasti ootan kalendri kohta tagasisidet nendelt, kes selle ostavad, mitte neilt kes seda ei soeta ja ei kavatsegi seda teha.

Loodan mõistvale suhtumisele.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 11 Dets 2015, 00:19

Einoh ära võta südamesse ma arvan, et sa tead, et ma hindan väga sinu tegemisi ja pingutisi mida sa oleks klubi heaks teinud. Lihtsalt kalender on asi mis ei saa supriis olla.
kasvõi teaserid oleks abiks.

Ja no väga vabandan aga mul käsi ei tõuse ostma asja millest ma mittte midagi eitea. Kindlasti on inimesi kes minuga on nõus.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 11 Dets 2015, 08:20

Olgu, Rako. Kui mul õnnestub, siis lasen teaseri teha, ettepanek on asjakohane :-). Kohe kindlasti ei tahaks ma avaldada kõiki pilte. See, et kalender tuleb "põrsas kotis" meetodil ei olnud ka algselt minu idee, nii otsustas enamik juhatusest, kuna see olevatki normaalne. Ei tea, läksin vooluga kaasa ja tegingi nii.

Kalendri jaoks valis autod välja Kessu135, mina suhtlesin autode omanikega, otsisin koostööpartneri ja lõplikult kujundas kalendri SanderS minu juhiste järgi, ehk on ta nii tore ja teeb mulle ka teaseri :-)

Südamesse ei võtnud. Minu eesmärk oligi teha väike üllatus selle kalendri näol. On ju mitu aastat üritatud seda teha, aga ei ole midagi välja tulnud. Nüüd siis on olemas ja loodan, et edaspidi hakkab iga aasta olema :-)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts » 11 Dets 2015, 14:32

Minu teada pole kunagi varem ka avaldatud kalendrite pilte,nagu ka Piku ei demo kuskil lowliferi kalendrit täies hiilguses.Isegi poodides müüdavad kalendrid on ju tihti kilesse pakitud.Ja mis seal kalendris neist autodest ikka vahtida?Kuupäevi peaks ikka vaatama ju :) ;)

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 11 Dets 2015, 17:41

Teaser

Pilt
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Petsik
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Veebr 2015, 20:45
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Petsik » 11 Dets 2015, 20:30

jürts kirjutas:Minu teada pole kunagi varem ka avaldatud kalendrite pilte,nagu ka Piku ei demo kuskil lowliferi kalendrit täies hiilguses.Isegi poodides müüdavad kalendrid on ju tihti kilesse pakitud.Ja mis seal kalendris neist autodest ikka vahtida?Kuupäevi peaks ikka vaatama ju :) ;)
nii palju kui mina tean, kilesse pakitutel kalendritel on tagaküljel piltidest ülevaade olemas, vähemalt osadel nendest kindlasti... :wink:

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 11 Dets 2015, 20:52

(Y) Mina tänan!

E: Kahjuks ei saa me end LL iga võrrelda, kuna seal on niikuinii väga tugev filter ees, et üldse autod pildile saaks. Seega ma arvan, et minu skeptilisus siinkohal oli õigustatud.
Viimati muutis rako, 11 Dets 2015, 20:53, muudetud 1 kord kokku.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts » 11 Dets 2015, 22:34

rako kirjutas:(Y) Mina tänan!

E: Kahjuks ei saa me end LL iga võrrelda, kuna seal on niikuinii väga tugev filter ees, et üldse autod pildile saaks. Seega ma arvan, et minu skeptilisus siinkohal oli õigustatud.
Mina arvan,et su skeptilisus on üle võlli ja sa alahindad klubi tegijaid ;) Aga nagu näha,siis sul tihti selliste kohtade peal midagi öelda,kus kõik teised rahul on ja ei pea vajalikuks midagi öelda,aga eks sellega harjub :-) No offence Ragnar,aga see mu arvamus ja edasi kaebamisele ei kuulu :) Ma sellega harjunud,sp.oled ka rahulikult mu FB.listis edasi,sest sa lihtsalt oled selline ja ma axeptin sind sellisena :-)

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 11 Dets 2015, 22:39

Jah sul on täeiesti õigus. Mul on alati asjadest oma nägemus ja arusaam. Vahel on see õige ja vahel võibolla mitte kõige mõistlikum aga siiski mul on minu oma arvamus! Ma pole kunagi pidanud vajalikuks oma maailmavaateid või arvamusi omateada hoida. Suuresti tänu sellele olen ma täna seal kus ma olen. Seega julgustan alati inimesi vabalt oma arvamust avaldama!

Sorri OT pärast :) Jürts ära pabla FB pole elu :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas jürts » 11 Dets 2015, 22:46

Täiesti nõus! Va.see,et FB pole elu :D

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Mazz » 12 Dets 2015, 14:25

OT: Palju lowliferi kalender maksab ?
Ontopic ka: kuidas näeb välja kalendri päevade enda kujundus? Kas on lihtsalt numbrid, riigipühad punased? Nimepäevad? Päikese loojumise päevad? Klubiliste sünnipäevad vms ???

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 13 Dets 2015, 13:33

marzipan kirjutas:Mul on hea meel teatada, et müügile saabus EVWK kalender 2016, kus on meie enda huviliste/klubiliste autode pildid. Kalender asub siin http://www.vwklubi.eu/e-pood/tooted/evw ... 016-detail

Kuna ma kavatsen tellida esialgu 20 tk, siis kiiremad saavad kalendri kätte juba enne jõule :) Kalendrid peaksid minuni jõudma järgmisel nädalal. Seega kui Sa praegu ostad, siis pead veel natukene kannatama, enne kui kätte saad

Minu suurimad tänud SanderS'ile kes oli mulle väga suureks abiks kalendri kujundamisel.
Kas kalendris on punaselt(või mõne muu värviga eristatult) riigipühad sees?
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 13 Dets 2015, 13:49

tito kirjutas:
marzipan kirjutas:Mul on hea meel teatada, et müügile saabus EVWK kalender 2016, kus on meie enda huviliste/klubiliste autode pildid. Kalender asub siin http://www.vwklubi.eu/e-pood/tooted/evw ... 016-detail

Kuna ma kavatsen tellida esialgu 20 tk, siis kiiremad saavad kalendri kätte juba enne jõule :) Kalendrid peaksid minuni jõudma järgmisel nädalal. Seega kui Sa praegu ostad, siis pead veel natukene kannatama, enne kui kätte saad

Minu suurimad tänud SanderS'ile kes oli mulle väga suureks abiks kalendri kujundamisel.
Kas kalendris on punaselt(või mõne muu värviga eristatult) riigipühad sees?
On küll märgitud
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 13 Dets 2015, 19:14

Blin mul on töö stressirohke a see e poest tellimine on ka ikka ikaldus! Mul juba silmad säravad ja ma tahtsin eile saada.... lisa ostukorvi..... okokokok kus ingel [VW Bot: "Keel korda!"] see ostukorv on ma tahan kalendrit....... vormista tellimus, aaarrrrrrrrrgggggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhh jepiiii nett ka hangus. Nii mis sa tahtsid, vormista tellimus ahaha ja jah, Te ei valinud kohaletoimetamise viis......... Türi, Paide, Viljandi saaks juba tellida...... Te ei nõustunud e poe tingimustega, nagu päriselt? Ma olen ennast audentind ja sisse loginud ja ma tahan lihtsalt kalendrit saada!
Tegelt on see e pood keeruline, USandA st saab laps endale drooge ja relva lihtsamini epoest tellida, kui siin ühte kalendrit.
Jään nüüd arvet ootama....
Ps. kas kalendrid on mingis vineerist kaitsekastis, et neid ära ei lõhuta ?
Viimati muutis tito, 13 Dets 2015, 19:18, muudetud 3 korda kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas rako » 13 Dets 2015, 19:50

Kui sa tito vaatad vanemaid postitusi siis ma olen ka sellele tähelepanu pööranud :) Aga siis tuleb tehnilise poolepealt selline laviin vastu kohe :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
Etzi
Veteran
Postitusi: 595
Liitunud: 07 Apr 2011, 08:57
Asukoht: Mere ääres...
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Etzi » 13 Dets 2015, 20:11

tito kirjutas:Ps. kas kalendrid on mingis vineerist kaitsekastis, et neid ära ei lõhuta ?
Kui sa valisid epoes õige pakkeviisi, siis kindlasti...muul juhul saadetakse see sulle ajalehe sisse keeratuna... :thumbup:
Paradiisis on parem kliima, aga põrgus jällegi huvitavam seltskond... ~Mark Twain~

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 13 Dets 2015, 20:24

Etzi kirjutas:
tito kirjutas:Ps. kas kalendrid on mingis vineerist kaitsekastis, et neid ära ei lõhuta ?
Kui sa valisid epoes õige pakkeviisi, siis kindlasti...muul juhul saadetakse see sulle ajalehe sisse keeratuna... :thumbup:
Bliiiin ma lahmisin seal vastuseid vasemale paremale, nüüd vaatan, et olen pannud kättesaamise kohaks Kunda Konsum :mrgreen:
Rako ma tean jah, et oled neid kohti näidanud ja teinud siin selgitustööd. tegelt päises oleva lingi taga võikski olla 1 klikk ja kõik.
Kui kalender oleks kliki kaugusel, oleks see pooltes Eesti kodudes seinal, kindel pauk :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 13 Dets 2015, 20:28

Etzi kirjutas:
tito kirjutas:Ps. kas kalendrid on mingis vineerist kaitsekastis, et neid ära ei lõhuta ?
Kui sa valisid epoes õige pakkeviisi, siis kindlasti...muul juhul saadetakse see sulle ajalehe sisse keeratuna... :thumbup:
Bliiiin ma lahmisin seal vastuseid vasemale paremale, nüüd vaatan, et olen pannud kättesaamise kohaks Kunda Konsum :mrgreen:
Rako ma tean jah, et oled neid kohti näidanud ja teinud siin selgitustööd. tegelt päises oleva lingi taga võikski olla 1 klikk ja kõik.
Kui kalender oleks kliki kaugusel, oleks see pooltes Eesti kodudes seinal, kindel pauk :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 13 Dets 2015, 20:56

Kalendrid saan kätte 16.12 ja seejärel hakkan saatma. Ma ei usu, et Itellaga saates nendega midagi juhtub, kuna siiani pole probleeme olnud, et midagi oleks ära lõhutud või kortsutatud.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7865
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas R36 » 13 Dets 2015, 20:59

Kas maagiline 20 piir on ületatud ja keegi jääb juba esimese tellimusega ilma ka?
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 13 Dets 2015, 21:36

R36 kirjutas:Kas maagiline 20 piir on ületatud ja keegi jääb juba esimese tellimusega ilma ka?
Hetkel on koostatud 11 kalendri arvet :-)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 15 Dets 2015, 15:45

Ümbrik koos klubikaarid ja- kleepsuga läheb täna teele:

vincento
Viimati muutis marzipan, 15 Dets 2015, 15:52, muudetud 1 kord kokku.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 16 Dets 2015, 18:02

Kalendrid käes aga saaga jätkub. Kokku on vales järjestuses köidetud. Juuni, august, juuli ja nii kõik kalendrid. Täna ei anna enam midagi teha, kuna ettevõte on kinni. Seega ei saa ma neid veel homme posti panna ja ei saa ka bowlingus neid müüa. Väga vabandan, aga mina ei vastuta hetkel selle eest.
► Näita Spoilerit
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Vasta

Mine “Ametlikud teated”