Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Teadaanded seoses foorumi, kodulehe, klubi ja meenetega (k.a. kleepsudega).

Moderaatorid: argo, HawkHill

Vasta
corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas corbe » 12 Sept 2016, 10:08

Kuidas seda nüüd viisakalt öelda...
Tegin ma siis klubiga liitumise avalduse ära ja sain e-maili peale juhendi kuidas edasi toimetada. Esmapilgul tundus kõik lihtne ja loogiline, kuid niipea kui intuitiivselt tegutsema hakkasin olin omale ostukorvi saanud 2 paketti. Läks tükk maad tegemist, et see teine sealt eemaldada kuna kustutamise nuppu iseenesest ei olnud. Lisaks väitis allolev kiri, et mu ostukorv on tühi kuigi seal oli lausa 2 paketti. Veidi majandamist ja nuppude näppimist ja sain üleliigse kustutatud.
Lisaks proovisin seal kleebiseid huvi poolest tellida. Lubas kenasti, et lisatud korvi aga tulemust jälle pole.

Lühidalt: kogu see ostmine on tehtud võimalikult keeruliseks ja mitte kasutajasõbralikuks. Kui võimalust on, siis võiks keegi selle protsessi üle vaadata ja inimlikumaks teha.

Tervisi

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 12 Sept 2016, 10:17

corbe kirjutas:Kuidas seda nüüd viisakalt öelda...
Tegin ma siis klubiga liitumise avalduse ära ja sain e-maili peale juhendi kuidas edasi toimetada. Esmapilgul tundus kõik lihtne ja loogiline, kuid niipea kui intuitiivselt tegutsema hakkasin olin omale ostukorvi saanud 2 paketti. Läks tükk maad tegemist, et see teine sealt eemaldada kuna kustutamise nuppu iseenesest ei olnud. Lisaks väitis allolev kiri, et mu ostukorv on tühi kuigi seal oli lausa 2 paketti. Veidi majandamist ja nuppude näppimist ja sain üleliigse kustutatud.
Lisaks proovisin seal kleebiseid huvi poolest tellida. Lubas kenasti, et lisatud korvi aga tulemust jälle pole.

Lühidalt: kogu see ostmine on tehtud võimalikult keeruliseks ja mitte kasutajasõbralikuks. Kui võimalust on, siis võiks keegi selle protsessi üle vaadata ja inimlikumaks teha.

Tervisi
Proovisin järgi. Minul töötab kõik laitmatult. Valisin toote ja see on kenasti näha ka ostukorvis. Samamoodi on prügikasti pilt ka toote taga olemas, et saan selle ka kenasti ära kustutada.
► Näita Spoilerit
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas corbe » 12 Sept 2016, 11:22

Lähen valin kleebise välja ja pärast ostukorvi lisamist saan sellise pildi ( all on näha, et kleebis ostukorvis. Vajutasin jätka ostmist ):
► Näita Spoilerit
Seejärel liikusin tagasi kleebiste leheküljele ja jaluses on selline info:
► Näita Spoilerit
Kui aga mingit muud menüüd vaatan, siis on kenasti korvi sisu taaskord näha:
► Näita Spoilerit
PS: kuna suvekruiisi kleebis on hinnaga -6 eur, siis lisab a korvi hoopis teise kleebise.

Üleüldiselt jään endale kindlaks, UI/UX suhtes ei ole lihtsamaid veebipoode :)

Edit:typo
Viimati muutis corbe, 12 Sept 2016, 11:32, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 12 Sept 2016, 11:33

Imelik, minul on küll Suvekruiisi kleeps 1 €, aga äkki oskab HawkHill siin loogilisemat seletust anda?
► Näita Spoilerit
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 12 Sept 2016, 11:38

Testin kõik kirjeldatud probleemid lähiajal üle. Ja Corbe võiks jagada mugavama kasutajaliidesega e-poe linki - saaks uurida, mis seal mugavam. Lisaks võiks siia ka kirjutada, mis seadme ja brauseriga klubi e-poodi kasutasid. Tänud ette tagasiside eest!
Viimati muutis HawkHill, 12 Sept 2016, 11:42, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: .

corbe
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 16 Juul 2005, 00:38
Auto: A5
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas corbe » 12 Sept 2016, 12:10

Rahulikumalt inimesed, rahulikumalt. Foorum on vaba nõu ja info avaldamise koht, ma lihtsalt tegin mõned tähelepanekud.
OS X El Capitan ja brauseriks on Chrome

Nüüd juhtus selline olukord, et ostukorvi enda lehel näitab nagu oleksin saanud kõik asjad eemaldatud. Kui aga navigeerin mujale kui Kleepsud/Märgid on 1 toode jätkuvalt Ostukorvis. Näita ostukorvi valides suunab mind kenasti tühja korvi.
Paistab, et ma suutsin oma ostukorvi katki teha. Üritades kleebiseid lisada ei juhtu korvis endas midagi kui sinna navigeerida.
Navigeerisin siiski veel edasi ja tulemuseks selline pilt:
► Näita Spoilerit
NB: ma kinnitasin selle tellimuse ära, ehk saate mingeid jälgi selle kaudu ajada. Hiljem tühistage ise ära või ärge pange asju teele, sest praeguse seisuga saaksin ma kleebised hinnaga 0

Mugavusest rääkides, eks se eole individuaalne. Ma hakkasin näiteks suhteliselt alguses otsima eraldi ostukorvi linki, mis suunaks mind menüüst Ostukorvi peale. See, et ta ilmub siis kui seal midagi on ja seda jaluses: eks kuidas kellele, ju siis mulle võõras. Näitena on Euronicsi kodulehel eraldi Ostukorvi link paremal lehe päises.
Esileht võiks sisaldada nii öelda nõuannete osa endas, hetkel on ta niisama tühi.
Võib olla muutub asi paremaks kui pärast Liikmeks saamist ilmub menüüsse rohkem tooteid, praegu tundub kuidagi kõle ja tühi.
Ostukorvist endast rääkides oli ebamugav kauba eemaldamine/ lisamine. Kuna praegu ei tööta, siis ei oska täpsemalt kommenteerida. Emotsioon aga oli kiire tulema, et midagi seal mind häiris.

Lõppkokkuvõttes: Eesmärk pole veebipoodi pidada ja sellega raha teenida, vaid vajaduse korral saavad inimesed nänni tellida ja saate sealt kaudu Liitumisavaldused kätte. Asi täidab oma eesmärki, mis siis et veidi keeruline ja kasutamise mõistes raskendatud on.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 12 Sept 2016, 12:15

► Näita Spoilerit
Tänan, iga tagasiside on väga oodatud ja teretulnud, mind lihtsalt hämmastas, et minul on hoopis teine pilt poes ja kõik töötab. Ise kasutan ka Chrome brauserit. Arve on kenasti olemas ja sain kohe ka aru, et testisid seal midagi, mis on väga hea ja kindlasti aitab ka probleemi tuvastamisele kaasa. Hawkhill kindlasti üritab sellele probleemile lahenduse leida.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 12 Sept 2016, 12:17

corbe kirjutas:Rahulikumalt inimesed, rahulikumalt. Foorum on vaba nõu ja info avaldamise koht, ma lihtsalt tegin mõned tähelepanekud.
OS X El Capitan ja brauseriks on Chrome

Nüüd juhtus selline olukord, et ostukorvi enda lehel näitab nagu oleksin saanud kõik asjad eemaldatud. Kui aga navigeerin mujale kui Kleepsud/Märgid on 1 toode jätkuvalt Ostukorvis. Näita ostukorvi valides suunab mind kenasti tühja korvi.
Paistab, et ma suutsin oma ostukorvi katki teha. Üritades kleebiseid lisada ei juhtu korvis endas midagi kui sinna navigeerida.
Navigeerisin siiski veel edasi ja tulemuseks selline pilt:
► Näita Spoilerit
NB: ma kinnitasin selle tellimuse ära, ehk saate mingeid jälgi selle kaudu ajada. Hiljem tühistage ise ära või ärge pange asju teele, sest praeguse seisuga saaksin ma kleebised hinnaga 0

Mugavusest rääkides, eks se eole individuaalne. Ma hakkasin näiteks suhteliselt alguses otsima eraldi ostukorvi linki, mis suunaks mind menüüst Ostukorvi peale. See, et ta ilmub siis kui seal midagi on ja seda jaluses: eks kuidas kellele, ju siis mulle võõras. Näitena on Euronicsi kodulehel eraldi Ostukorvi link paremal lehe päises.
Esileht võiks sisaldada nii öelda nõuannete osa endas, hetkel on ta niisama tühi.
Võib olla muutub asi paremaks kui pärast Liikmeks saamist ilmub menüüsse rohkem tooteid, praegu tundub kuidagi kõle ja tühi.
Ostukorvist endast rääkides oli ebamugav kauba eemaldamine/ lisamine. Kuna praegu ei tööta, siis ei oska täpsemalt kommenteerida. Emotsioon aga oli kiire tulema, et midagi seal mind häiris.

Lõppkokkuvõttes: Eesmärk pole veebipoodi pidada ja sellega raha teenida, vaid vajaduse korral saavad inimesed nänni tellida ja saate sealt kaudu Liitumisavaldused kätte. Asi täidab oma eesmärki, mis siis et veidi keeruline ja kasutamise mõistes raskendatud on.
Tänan, iga tagasiside on väga oodatud ja teretulnud, mind lihtsalt hämmastas, et minul on hoopis teine pilt poes ja kõik töötab. Ise kasutan ka Chrome brauserit. Arve on kenasti olemas ja sain kohe ka aru, et testisid seal midagi, mis on väga hea ja kindlasti aitab ka probleemi tuvastamisele kaasa. Hawkhill kindlasti üritab sellele probleemile lahenduse leida.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 12 Sept 2016, 12:58

corbe kirjutas:
► Näita Spoilerit
Tänud corbe kogu eelneva info ja tagasiside eest! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Huvilise klubiga liitumise staatuses ei peaks tegelikult segaduse vältimiseks olema muud tooted peale Liitumispaketi saadaval, kuna pärast liitumisprotsessi lõpetamist on klubilistele paljud tooted ka soodushinnaga.
Eespool kirjeldatud problemaatilisel juhul oli 2 kleepsu seadistuses kasutajagruppide osas väike viga, mis põhjustaski ilmselt anomaaliaid hinnakujunduses. Vabandused minu poolt ja nüüd peaks asi olema lahendatud.
Korrigeerin lähiajal ka ostjale suunatud juhendit korvist toodete arvu muutmiseks ja eemaldamiseks. E-poe esilehele panna lühijuhend - on ka väga hea idee ja saab samuti teostatud. :thumbup:
Viimati muutis HawkHill, 12 Sept 2016, 13:01, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 30 Sept 2016, 10:29

Helkurid on taas e-poes saadaval. http://vwklubi.eu/e-pood/tooted/helkur-pstar-detail
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 28 Okt 2016, 07:00

Annan teada, et viibin eemal 01.11-03.11 ja sellel ajal ei tegele e-poe kauba väljastamisega ja liitumistega. Back in business 04.11 :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 21 Dets 2016, 11:49

EVWK 2017 aasta kalender on nüüd e-poes saadaval: http://www.vwklubi.eu/e-pood/tooted/evw ... 017-detail

Pilt
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 684
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Mattias » 01 Jaan 2017, 16:03

Kalendri kohta ütleks nii et eelmine aasta oli parem nii vormilt kui materjalilt. Minu meelest liiga mitu suvaklõpsu..
Selle raha eest ootasin paremat.
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 01 Jaan 2017, 16:39

Mattias kirjutas:Kalendri kohta ütleks nii et eelmine aasta oli parem nii vormilt kui materjalilt. Minu meelest liiga mitu suvaklõpsu..
Selle raha eest ootasin paremat.
Ma ei vaidle üldse vastu. Koostööpartner tegi terve partii täitsa valesti ja siis lasin kõik ümber köita ja seega ongi kalender selline, et iga kuu vahetusega tuleb keerata kaks lehte. Eelmine aasta oli mul ka just koostööpartneri pärast palju raskusi, aga väga raske on leida ettevõtet, kes teeks meile sobiva raha eest nii väikse partii. See kalender rikub mul iga aastalõpu ära. Kui kõik sujub, siis sellega on alati alati nii palju peavalu ja jamamist.

Järgmine aasta kindlasti seda ettevõtet ei kasuta.

Klõpsude koha pealt nii palju, et kasutasime olemasolevat materjali. Kessu siin teemas juba mainis ka seda ja rohkem üle rääkima ei hakka.

Väga loodan, et järgmine aasta leidub inimesi, kes soovivad ise asja vedada, klõpse teha, pilte otsida ja kalendri kokku panna.

See töö, vaev ja tagasiside ei tekita mitte mingit tahtmist jälle seda asja ajada. Nagu mahavisatud töö, vaev ja närvid :)
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
Mattias
EVWK juhatus
Postitusi: 684
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:49
Auto: G3 1.8T,Passat B5.5 1.9TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Mattias » 02 Jaan 2017, 09:03

Saan aru, eks korraliku asja jaoks peaks tõesti terve aasta tegelema ja aegsasti juba ise hea kvaliteediga pilte kokku koguma ja ise tegema. Proovin ise see aasta paremale materjalile kaasa aidata ja miks mitte ka tegeleda sellega, et kalender valmis saaks. Selles osas võib jutu üles võtta siin aasta jooksul.
G3 1.8T teema | Disain ja muud tegemised: UnitedDesign&Code | Ühel õigel autohuvilisel on pool autot koguaeg toas.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 02 Jaan 2017, 12:13

Mattias kirjutas:Saan aru, eks korraliku asja jaoks peaks tõesti terve aasta tegelema ja aegsasti juba ise hea kvaliteediga pilte kokku koguma ja ise tegema. Proovin ise see aasta paremale materjalile kaasa aidata ja miks mitte ka tegeleda sellega, et kalender valmis saaks. Selles osas võib jutu üles võtta siin aasta jooksul.
:thumbup: väga hea
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 11 Jaan 2017, 19:55

corbe kirjutas:Kuidas seda nüüd viisakalt öelda...
Tegin ma siis klubiga liitumise avalduse ära ja sain e-maili peale juhendi kuidas edasi toimetada. Esmapilgul tundus kõik lihtne ja loogiline, kuid niipea kui intuitiivselt tegutsema hakkasin olin omale ostukorvi saanud 2 paketti. Läks tükk maad tegemist, et see teine sealt eemaldada kuna kustutamise nuppu iseenesest ei olnud. Lisaks väitis allolev kiri, et mu ostukorv on tühi kuigi seal oli lausa 2 paketti. Veidi majandamist ja nuppude näppimist ja sain üleliigse kustutatud.
Lisaks proovisin seal kleebiseid huvi poolest tellida. Lubas kenasti, et lisatud korvi aga tulemust jälle pole.

Lühidalt: kogu see ostmine on tehtud võimalikult keeruliseks ja mitte kasutajasõbralikuks. Kui võimalust on, siis võiks keegi selle protsessi üle vaadata ja inimlikumaks teha.

Tervisi
Sellest on palju juttu olnud, kuid lollilt lihtsalt raha ära võtmisest polda huvitatud siiani :D
Ma lähen ka alati närvi netist tellides, lihtsam on kohapeal asju osta, kahjuks ei saa klubilise staatust siiani pikendada ilma netis susserdamata :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Petsik
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Veebr 2015, 20:45
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Petsik » 11 Jaan 2017, 20:21

► Näita Spoilerit
Ei tea, mis jutt see on, et pole kustutamisnuppu ja ei näe korvi sisu... mul isegi EDGEs asi toimib... lubage popup (Kustutamisnupp tuleb popup"ina) siin foorumis ja kasutage "õiget" brauserit ja asi toimib! :)

romeoD
Klubiline
Postitusi: 928
Liitunud: 03 Dets 2013, 17:55
Auto: VW golf TDI
Asukoht: Valga
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas romeoD » 14 Jaan 2017, 16:27

Sain ka selle aasta kalendri lõpuks kätte. Ei olnud muidu plaanis tellidagi, aga Krister rääkis, et teistsugune on. Ja minu poolt on ainult kiidusõnad! Meeldib see formaat paremini(nädalanumbrid, vana-uus kuu nähtaval., tähtpäevad, päevajärgija). Kui veits viriseda, siis oleks võinud olla sama suur nagu eelmine... Vanainimese silm hakkab kehvaks jääma :D
Ma ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu eest.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 17 Jaan 2017, 09:19

Kuna Üldkoosolekul tuli arutusele, et e-poes võiks olla pangalingiga maksmine ja ma lubasin seda uurida, siis siin on nüüd minu uurimuse tulemus. Kuna meie e-pood ei ole väga suure käibega ja tehingutega, siis mingeid lepinguid ma vormistama ühegi pangaga ei hakka, kuna sellisel juhul peaksime iga kuu, olenemata sellest, mitu tellimust tehti, tasuma vastavalt lepingule kuutasu või siis mingit % tehingu summa pealt.

Uurisin võimalusi sellisest kohast https://maksekeskus.ee/ Alguses tundus päris hea pakkumine. Ei mingit lepingu- ega liitumistasu, kuid hinnakirja vaadates, siis ei sobi mitte kuidagi, kuna iga tehingu pealt peaksime maksma 2,5% + 0,3 €

Ehk siis kõige levinum on 1 kleeps + omnivaga postkasti. Sellisel juhul maksab see huvilisele 3,55 € ja me peaksime sellest ära maksma 0,38 €. 10 tellimust teeb juba 3,80 € aga kui on nt talvepäevade pakett 50 € siis peaks igalt tehingult maksma 1,55 € ja kui ostetakse 10 paketti, siis teeb see juba 15,50 €

Tegin väikesed arvutused 2016nda aasta põhjal:

Eelmine aasta oli meil e-poes 268 tehingut, seega me oleks kaotanud 268 x 0,30 €= 80,40 € + 2,5% kogutulust
Kiirelt vaadates oli aasta 2016 e-poe käive 4903,08 ja sellest 2,5 % ära maksta oleks 122,58 €
Ehk kõik kokku aastas maksaks 203 €

Kahjuks ei saa me selliseid otstarbetuid väljaminekuid lubata, selle rahaga saaks palju paremaid asju teha. Ja kuna siiani oleme kenasti hakkama saanud ja kui panna EVWK endale määratud maksete alla, siis ei ole ka probleemi logida enda internetipanka ja sealt ülekanne sooritada. Me ei ole rahvusvaheline e-pood, kus meil on miljonilised käibed ja samapalju tooteid, et see ära tasuks.

Ma kindlasti hoian silma peal ja kui leian kusagilt parema pakkumise, siis võtan taas kaalumisele, kuid praegu seda lisavõimalust ei tule.
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Weiko
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 02 Jaan 2017, 21:55
Telefon: 56734326
Auto: VW Golf 3 GTI 2.0 85 KW, VW Golf 1 1.6 40KW
Asukoht: Sindi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas Weiko » 18 Jaan 2017, 14:41

Kas kalendreid veel müügiks on pakkuda. Oleks ka huvi.

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 18 Jaan 2017, 15:08

Weiko kirjutas:Kas kalendreid veel müügiks on pakkuda. Oleks ka huvi.
E-poes täitsa olemas https://www.vwklubi.eu/e-pood/tooted/ev ... 017-detail
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
evald112
Klubiline
Postitusi: 387
Liitunud: 18 Apr 2012, 13:49
Auto: B8 Passat 2.0TSI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 35 korda
Tänatud: 46 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas evald112 » 17 Apr 2017, 11:19

Kas on plaanis teha mingeid riideesemeid? Softshell, t-särk, fliis, nokamüts, soni?

Kasutaja avatar
marzipan
Veteran
Postitusi: 1675
Liitunud: 19 Sept 2013, 08:57
Telefon: 5277418
Auto: VW Beetle 1200 (Instagram @marzipan_beetle) VW LT28 (Instagram @kuudik_vanlife)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 253 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas marzipan » 17 Apr 2017, 12:19

evald112 kirjutas:Kas on plaanis teha mingeid riideesemeid? Softshell, t-särk, fliis, nokamüts, soni?
Laos on mul riided täitsa olemas, kuid e-poe tehnilistel põhjustel ei saa neid nn laoseisuga müüki panna. Vaata allolevast tabelist ja kui Sind miski huvitab, siis saada mulle PS.

Pilt
EVWK juhatuse liige jaanuar 2015- jaanuar 2023

Kasutaja avatar
evald112
Klubiline
Postitusi: 387
Liitunud: 18 Apr 2012, 13:49
Auto: B8 Passat 2.0TSI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 35 korda
Tänatud: 46 korda

Re: Teadaanne klubiga liitumise ja e-poe kohta

Lugemata postitus Postitas evald112 » 17 Apr 2017, 13:23

Kuskil teemas on pilte ka?
Täpsemalt siis särgid, püksid ja pusad pakuvad huvi.

Vasta

Mine “Ametlikud teated”