On vaga vaja Teie arvamus...

Erinevaid linke seoses Volkswageniga.

Moderaator: etnies858

Vasta
VitalityEE
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mär 2016, 15:49
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

On vaga vaja Teie arvamus...

Lugemata postitus Postitas VitalityEE » 14 Mär 2016, 17:03

Tervitus kõikidele autojuhtidele!

Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto? On see kõigest üks ratastel metallkarp, mida olite soetanud selleks, et käia tööl ja mugavalt ajada igapäevaasju, nagu näiteks käia poes, viia laps kooli jne? Või on Teie jaoks auto midagi enamat kui lihtsalt sõiduvahend? Võimalik, et auto on Teie üheks sissetuleku allikaks või Te lihtsalt naudite vabal ajal oma lemmikuga sõitmist, aga võimalik ka, et üks ei välista teist… Peame vast nõustuma, et igal inimesel on oma vaatenurk või siis, kuidas rääkis üks roomlasest lavastaja – nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Igal juhul olete Te huvitatud sellest, et Teie neljarattaline sõber oleks tehniliselt korras ning näeks viisakas välja selleks, et…
Sellest ma tahaksingi Teiega rääkida. Milleks on vaja säilitada ja hoida auto puhta ja veatuna, täpsemalt säilitades lakkvärvi ideaalset seisundit? Missugused on Teie nõuded oma auto väljanägemisele? Kuidas Te hooldate seda? Ma palun Teil osaleda väikeses küsitluses, mille lingi leiate allpool. Antud küsitluse eesmärk on aidata neid, kes pakuvad auto paremale väljanägemisele suunatud hooldusteenust ehk autopesulad, vahatamise ja poleerimisega tegelevad töökojad jm, et nad saaksid mõista paremini Teid ja Teie soove ning täita neid võimalikult hästi. Muudame koos pakutavate teenuste kvaliteeti paremaks! (Võtab vaid umbes 5 minutit Teie aega)

http://www.connect.ee/uuring/357977006/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hapnik
Huviline
Postitusi: 977
Liitunud: 10 Sept 2010, 15:38
Auto: VW Passat B7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

Lugemata postitus Postitas Hapnik » 14 Mär 2016, 18:07

Jagan kogemust ka. Ehk aitab tulevikus.
1. Ameti loendiks on küsitluse tegijal küll väga lihtne kopeerida kuskilt eri valdkondade nimistu aga vastajal mitte nii mugav. Ja kas eriala mängib auto puhastusel rolli, või oleks piisanud õpilane/töötaja/ettevõtja/töötu/pensionär stiilis lahendusest?
2. Missugust infot annab asula täpsus? Ehk oleks võinud lihtsalt küsida asukoha hierarhiat. (kas linn, väikelinn, küla, asula vms)
3. Kas markide vahel on tõesti arvatav erinevus? Selleks, et usaldatav tulemus tuleb, peaks vastuseid päris suur kogus olema, vastasel juhul võib asi viltu kisuda. Seda enam, et postitad selle VW foorumisse. Arvata võib, et nüüd on sinu uurimus suuresti kallutatud.
4. Auto mudel ja aasta? Kas tõesti? Kas ei piisaks auto vanuse küsimisest (ala alla 3a, 3-7a üle 7a.
5. Küsimuste vastuste ees on mingid häirivad tärnid ja liiga palju sulgusi. Lisaks saaks kordades lühemalt küsida
6. Üheksanda küsimuse kaks viimast varianti on veidrad. Ma ei ole taksojuht.
7. 10-s küsimus..wat.
8. 25-s küsimus. Kas seda on mõtet hooajaliselt küsida? Veelgi enam, vastata ei saa samamoodi kõigi aastaaegade kohta. A ma tahan, et igal aastajal läigiks. Ja linnukesi ei saa ära võtta. Ehk minu vastused on juba rikutud.
9. Vaata 25-26 küsimused üle. No ei saa normaalselt vastata.
10. 34-s küsimus. Kas vastusevariant peaks küsilause olema?

Kuidagi pikk ja veniv oli ka. Kui olete ettevõte, siis proovige teine kord vähe asjalikum küsitlus teha. Kui lõputöö jaoks, siis võiksid juhendajaga küsitluse küsimused ja vormi läbi arutada.
Viimati muutis Hapnik, 14 Mär 2016, 18:09, muudetud 1 kord kokku.

VitalityEE
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mär 2016, 15:49
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: On vaga vaja Teie arvamus...

Lugemata postitus Postitas VitalityEE » 14 Mär 2016, 19:36

Hapnik kirjutas:Jagan kogemust ka. Ehk aitab tulevikus.
1. Ameti loendiks on küsitluse tegijal küll väga lihtne kopeerida kuskilt eri valdkondade nimistu aga vastajal mitte nii mugav. Ja kas eriala mängib auto puhastusel rolli, või oleks piisanud õpilane/töötaja/ettevõtja/töötu/pensionär stiilis lahendusest?
2. Missugust infot annab asula täpsus? Ehk oleks võinud lihtsalt küsida asukoha hierarhiat. (kas linn, väikelinn, küla, asula vms)
3. Kas markide vahel on tõesti arvatav erinevus? Selleks, et usaldatav tulemus tuleb, peaks vastuseid päris suur kogus olema, vastasel juhul võib asi viltu kisuda. Seda enam, et postitad selle VW foorumisse. Arvata võib, et nüüd on sinu uurimus suuresti kallutatud.
4. Auto mudel ja aasta? Kas tõesti? Kas ei piisaks auto vanuse küsimisest (ala alla 3a, 3-7a üle 7a.
5. Küsimuste vastuste ees on mingid häirivad tärnid ja liiga palju sulgusi. Lisaks saaks kordades lühemalt küsida
6. Üheksanda küsimuse kaks viimast varianti on veidrad. Ma ei ole taksojuht.
7. 10-s küsimus..wat.
8. 25-s küsimus. Kas seda on mõtet hooajaliselt küsida? Veelgi enam, vastata ei saa samamoodi kõigi aastaaegade kohta. A ma tahan, et igal aastajal läigiks. Ja linnukesi ei saa ära võtta. Ehk minu vastused on juba rikutud.
9. Vaata 25-26 küsimused üle. No ei saa normaalselt vastata.
10. 34-s küsimus. Kas vastusevariant peaks küsilause olema?

Kuidagi pikk ja veniv oli ka. Kui olete ettevõte, siis proovige teine kord vähe asjalikum küsitlus teha. Kui lõputöö jaoks, siis võiksid juhendajaga küsitluse küsimused ja vormi läbi arutada.
Tänan Teie märkuse eest!

Vasta

Mine “Lingid”