VW Golf I 2.0T '83 - Sn00p

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Sn00p
Huviline
Postitusi: 204
Liitunud: 25 Sept 2005, 21:42
Telefon: 56455185
Auto: Golf III, 2x G1, 528i, Audi80b3, Supra mk3, Sciro mk2.
Asukoht: Tallinn -> Laagri
Tänatud: 2 korda

VW Golf I 2.0T '83 - Sn00p

Lugemata postitus Postitas Sn00p »

Et siis golf mis on mul olnud vist pea aasta. Ta oli ka eelmise golfi teemas mille ma lasin ära kustutada. Pelae kuulutuse nägemist ei olnud vaja palju mõelda. Suht viisakas nägi välja ja mulle sobis. Mootor küll algul ei tahtnud hästi töödata, karbussis oli segu kruvi välja kukkumis ääre peal. Peal oli siis 1.5 51 kw mootor vist. Kui auto oli olemas siis tööjuurde tuli mingi roim g 3 millel kast jooksis kokku ja siis ma pakkusin mootori eest sümboolse summa millega ta imekombel nõus oli. Mootoriks 2E tähisega 2.0 ühenukaga 85 kW.
Algul tuli välja vahetada esimene parem rattalaager ja sarniir. Panin taha ka uued piduri silindrid ja klotsid. Ette leidsin ka mingid suht värsked klotsid tööjuurest. Pooled tuled ei põlenud ja üleüldine massikala oli üle terve auto. Peale ülevaatusel käimist vahetasin mootori ära ja sellega tuligi meelde et mais saab ülevatus läbi :P .
Mootori vahetusega polnud hullu aga juhtmetega läks mõned hetked kauem. Ja pärast sai veel kütusesüsteemi ikka mitmeid kordi ümber tehtud, kuid ikkagi nüüd jääb kuivale kurvides ja kiirendades kui mingi 5-7 liitrit paagis on. Kütuse pumbaks on 2005 aasta berlingo pump.
Paneks mõne pildi milline ta umbes algul oli, kuigi pole ma midagi sellega veel teinud :D. Sõita vaja rohkem.


Pilt


Siis suveks sai pandud alla ka ühed punased madaldus vedrud mis g2'l pidi olema -80mm, kui võtsin veel keeru maha,
taha läksid vist jimny mingid vedrud millest sai ühest kaks. Ostsin ka gti lisa ning inglismaalt tulid selge klaasiga ja ristiga suured tuled ja siis ka keskmised tuled mis on smoked. Pirnideks on mõlemates tuledes xenunnid.



Pilt



Kapotipeale tegin ka mingi junni.

Pilt


Pilt


Talveks tõstin ikka kõrgele õhku ja nüüd selleks suveks ostin mingid 15" golf 2 orig veljed nagu väideti.Ja panin ikka need samad vedrud alla. ise olen suht rahul. loodan teile ka meeldib
Viimati muutis Sn00p, 09 Mär 2013, 22:52, muudetud 2 korda kokku.
Autoremont, see on ime(lihtne). DriftBanditsEstonia - keep drift fun

Sellel teemal on 135 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”