VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 04 Jaan 2016, 10:52

miilits kirjutas:Like :) Proovisin ise samuti eile poole paagiga harjumaal :)

Aga xds kohta, seda saab vcds muuta, olen neid kõiki proovinud ja ausalt ju ei oska nii sõita, sest mina pole sellest asjast midagi aru saanud, et kuidas sõit ja juhitavus muutuks :)
Võimalik, et seda nii drastiliselt ei tunnetagi. Las ta siis olla ja toimetab, ma näppima ei hakka teda.

Kasutaja avatar
Elevant
Klubiline
Postitusi: 803
Liitunud: 19 Nov 2006, 17:44
Auto: MB W124 E320/Jeep Grand Cherokee WK2/Honda CBR1100XX/VW Polo 9N3/Opel Omega A/VW Beetle 1200/MB S211 E320CDI T/Passat B6/Dodge RAM 1500
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 53 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas Elevant » 04 Jaan 2016, 13:35

Keegi teab mainida, kas B7'l on midagi veoskeemis muudetud võrreldes B6'ga?

Mina enda B6'ga lõbutsemiseks pidin alati kontrat kasutama, muidu seda tanki õigeks hetkeks keerama saada oli suhteliselt lootusetu. Mul kippus kõigepealt otse vedama ja siis mingihetk hakkas keerama. Muus osas toimetas nelivedu hästi. D3 kerel A8'ga oli tunduvalt lihtsam lõbutseda.

Kasutaja avatar
Mindfreak
Huviline
Postitusi: 741
Liitunud: 12 Juul 2008, 14:59
Auto: Passat
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 84 korda
Tänatud: 107 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas Mindfreak » 05 Jaan 2016, 08:12

Nõustun Elevandi väitega - algul tahab väga otse minna ja lõpuks hakkab keerama. Mind aitab siinkohal manuaal kast.

Samas linnas liikudes on tõesti nagu "väike abiline" tagasillas ja kurvis haakub mõnusalt.
Viimati muutis Mindfreak, 05 Jaan 2016, 08:13, muudetud 1 kord kokku.
Aitan VW/Audi/Skoda/Seat diagnostika ja lisavarustuse lisamisega - originaal Ross-Tech HEX-V2 + VAG CAN PRO (VCP) diagnostikakaabel.. Kirjuta murest ja leiame lahenduse!
Võta ühendust Le VW Freaks facebookis

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 05 Jaan 2016, 09:53

Eks oskaksin võrdlusmomenti tuua paremini kui oleksin mõne "päris" nelikveolisega sõitnud. Esiveduse pealt tulnuna võib pilt natuke petlik olla kuna see läheb ju ikka väga otse kui valel ajal valesid liigutusi teed. Kui lähen kurvi siis pisut rooli ja gaasi ja pepu hakkab kiskuma.

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 06 Jaan 2016, 12:49

Mõni targem äkki oskab kommenteerida webasto värki. Olen oma auto puhul täheldanud seda, et olenemata minu tahtest kasutab auto webastot automaatselt lisasoojendina kui olen auto käivitanud. Eeldan, et siis mingi teatud temperatuuri saavutamiseni ta seda teeb. Ma ei ole küll ajust ahju staatust jälginud, aga reaalselt on kuulda kuidas ahi käima läheb ja eritab spetsiifilist lõhna ja vahel väikse vinepahvaka ka. Samas kliimaplokis webasto tuli põlema ei lähe ega miskit. Samuti kui olen lühem jupi sõitnud ja mootor ei ole veel 90c, siis mootori seiskamisel on selgelt kuulda ahju järelpõletamist.
Samas erinevatel kasutajatel on see nii ja naa. Miilits ütleb, et tema auto omavoliliselt ahju ei kasuta, sõbra Touareg samas kasutab. Teab keegi kas see on kusagilt programmeeritav/seadistatav. Tahaks ise ahju käsutada :)

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1282
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 51 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas worldonfire » 06 Jaan 2016, 13:00

tobimarg kirjutas:Mõni targem äkki oskab kommenteerida webasto värki. Olen oma auto puhul täheldanud seda, et olenemata minu tahtest kasutab auto webastot automaatselt lisasoojendina kui olen auto käivitanud. Eeldan, et siis mingi teatud temperatuuri saavutamiseni ta seda teeb. Ma ei ole küll ajust ahju staatust jälginud, aga reaalselt on kuulda kuidas ahi käima läheb ja eritab spetsiifilist lõhna ja vahel väikse vinepahvaka ka. Samas kliimaplokis webasto tuli põlema ei lähe ega miskit. Samuti kui olen lühem jupi sõitnud ja mootor ei ole veel 90c, siis mootori seiskamisel on selgelt kuulda ahju järelpõletamist.
Samas erinevatel kasutajatel on see nii ja naa. Miilits ütleb, et tema auto omavoliliselt ahju ei kasuta, sõbra Touareg samas kasutab. Teab keegi kas see on kusagilt programmeeritav/seadistatav. Tahaks ise ahju käsutada :)
Vanematel autodel, mis tehasest econ nupuga välja tulnud, sellega saab webasto töötamist takistada automaatse sõidusoojendina, uuematel minu teada seda võimalust ei ole.
Muidugi on võimalus soetada bronkenilt üks seadeldis, millega saad kontrollida mingil määral webasto sõidusoojendi tööd :)
http://www.bronken.de/zuheizer/" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis worldonfire, 06 Jaan 2016, 13:01, muudetud 1 kord kokku.
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7861
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 228 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas R36 » 06 Jaan 2016, 13:06

Mõttetu temaga asju ajada. Ütleb et tee ise :).

Samas mul on kood olemas sellele ja mooduli tellimine raskusi ei valmista, kui huvi.

Samas on võimalus webasto tempidega adaption kanalis mängida.
Kes tänasid kasutajat R36 selle postituse eest:
MartinS
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 06 Jaan 2016, 13:31

Ega mul otseselt selle vastu ka midagi pole kui ahi uhab, kütus on ju odav ka ja soojas autos ikka hea sõita :) Aga seda tempide adaptioni asja peaks uurima küll, ega sa R36 oska mõnd otsa kätte juhatada, on ehk keegi netis käsitlenud seda, et mida muuta ja mis suunas. Et mis see mänguruum seal üldse on.

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 11 Jaan 2016, 10:43

Eile sai käidud Põrnamäel vähe jäärada proovimas. Seda oli arvata, et saab libe olema lamelliga jääraja. Aga samas siiski sai hoo üles üllatavalt hästi ja uisutatud küll. Huvitav oli see, et algul proovisin lihtsalt nupust ESP väljalülitatuna ja seejärel võtsin ABS kaistme välja, ehk kõik piirangud maha ja siis ei saanud vapsee sõita, auto läks ainult otse ja üldse nagu roolile ja gaasipedaalile ei reageerinud. Kui kaitse oli sees ja ESP nupust väljas siis oli auto hästi kontrollitav ja lasi kenasti külje ette tuua ja pikalt libistada. Linnavahel lumega samas oli kaitsme väljavõtmisel oluliselt positiivsem efekt. Seega läks kaitse peale ühte ringi omale kohale tagasi ja sõit jätkus osaliste kontrollidega.
Ja siis sõit koju jõhkralt perutava autoga, sai tee peal 2x velgi puhastatud seest :D
Nädalavahetusel sai öösel Tartust-Tallinnase sõidetud ja veendutud, et peale tulede paika reguleerimist töötab Dynamic Light Assist laitmatult ja on ikka väga mõnus lisa, tekitab kenasti välkkiirelt vastutulevate ja eessõitvate autode ümber pimendatud tsoonid, jättes samas teeääred võimalusel valgustatuks. Ja nii kui objekt kaob jalust siis jälle kogu perimeeter valge.

Paar klõpsu ka:

Pilt

Pilt

Pilt

zadar
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Jaan 2011, 15:51
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas zadar » 23 Jaan 2016, 12:23

KuldarA kirjutas:Eks jah, kui webasto juba peal on, saab ka selle ventilatsiooni peale ümber lülitada ja ta täidab sama funktsiooni. Solar luugi ainus eelis on, et kasutab selleks päikeseenergiat. Muidu temperatuuride erinevuse kohapealt on väga suur vahe sees, kas see töötab või mitte. Ilma on mustas autos ikka korralik saun.
Huvitav kas see solar luuk annab energiat nagu otse salongi vendikale või laeb akut ning vendikas võtab ise toite akult või kuidas seda passati puhul juhtitakse?

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7861
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 228 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas R36 » 23 Jaan 2016, 12:33

Paneel muundab el.energiaks ja see juhtmega salongiventikasse.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

zadar
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Jaan 2011, 15:51
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas zadar » 23 Jaan 2016, 12:50

ja see väike paneel suudab suure koormusega salongi vendikat piisavalt ringi vedada? On kellegil andmeid kui suur jõudlus passati solar luugil üldse on elektri energia tootmiseks. Vabandust võibolla teema välise postituse eest. Küsin, sest soovin kasutada passati päiksepaneeli matkaautol.

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 23 Jaan 2016, 18:19

Ei ole OT midagi, arutame :) Kindlasti jõuab ringi vedada, muidu seda lisa ju ei pakutaks. Proovida ma seda saanud ei ole veel- sinna läheb veel aega, et oleks nii kuum, et on mida jahutada.
Aga nii palju kui netist uurinud olen seda siis väga minimaalselt infot liikvel.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7861
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 228 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas R36 » 23 Jaan 2016, 23:10

Olen veidi kokku puutunud selle Solar paneeliga. Mulle tundus, et tahab ikka korralikku ja otsest paistet peale, et ventika tööle paneks. Mul oli autos juba kuum ja lasin aknaid alla aga vent seisis paigal.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

miilits
Huviline
Postitusi: 2190
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas miilits » 24 Jaan 2016, 08:05

Mul teisel solar luuk ja eelmisel suvel 2-3 korral autosse minnes ajas venti ringi ja gramm jahedam oli. Aga ei ole seni aru saand, et mis tingimused täidetud peavad olema selleks
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 24 Jaan 2016, 13:10

Aga kas seda siis käivitama ei pea kuidagi taimeriga, ise hakkab tööle? Ja mis see "ventilating" valik seal Webasto menüüs siis on..
Viimati muutis tobimarg, 24 Jaan 2016, 13:10, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
worldonfire
Klubiline
Postitusi: 1282
Liitunud: 19 Aug 2008, 21:19
Auto: VW Passat B8 2.0 TDI 176kw 4mot | VW Passat B4 1.9 TDI 81kw
Asukoht: Võru/Tartu
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 51 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas worldonfire » 24 Jaan 2016, 13:55

tobimarg kirjutas:Aga kas seda siis käivitama ei pea kuidagi taimeriga, ise hakkab tööle? Ja mis see "ventilating" valik seal Webasto menüüs siis on..
Sa saad webasto menüüst valida, kas weba toimib sul jahutajana või soojendina. Suvel saad siis weba vente ringi ajama panna, et autot natuke jahutada :)
Vw-le vaja diagnostikat? Või mingisugust lisavarustust? Küsi, leiame lahenduse! Pakun diagnosti/kodeerimisi jne Ross-Tech originaal Hex-Can-V2 kaabliga. Külasta ka meie facebooki Le VW Freaks või kodulehte levwfreaks.eu

miilits
Huviline
Postitusi: 2190
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas miilits » 24 Jaan 2016, 14:08

worldonfire kirjutas:
tobimarg kirjutas:Aga kas seda siis käivitama ei pea kuidagi taimeriga, ise hakkab tööle? Ja mis see "ventilating" valik seal Webasto menüüs siis on..
Sa saad webasto menüüst valida, kas weba toimib sul jahutajana või soojendina. Suvel saad siis weba vente ringi ajama panna, et autot natuke jahutada :)
Mis tundub suht mõttetu aku kulutajana. Enne auto käima panna ja kliima madalaks teeb kiiremini töö ära :) minu jaoks täiesti pointless valik menüüs.
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 24 Jaan 2016, 16:26

Pole Solar luuki VW peal kasutanud, aga Audi peal imestasin, et isegi pilvise ilmaga toimis ja ei vajanud lagipähe paistvat päikest.

Eks seda lisa oskadki hinnata, kui oled kasutanud. See hoiab ära nö sauna istumise tunde ja teeb autos temperatuuride erinevused väiksemaks, mis on jälle nii Sinu kui auto tervisele kasulik.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 24 Jaan 2016, 18:36

Jah, eks tõehetk saabub suvel. Eeldatavasti on päikesepaneelide tehnoloogia ka aja jooksul niivõrd palju edasi arenenud, et pole vaja lauspäikest paneelile peale paistma, et vendid tööle ajada. Paneelid on tundlikumad ja efektiivsemad kui esimestel mudelitel millele need paigaldati.

zadar
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Jaan 2011, 15:51
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas zadar » 24 Jaan 2016, 22:00

eks teen siis lähipäevadel mõõtmise ära. Kui aku toetust passati ventilaator ei vaja, siis mis muud, kui luuk (luugi tahvel mis olemas) hange peale, juhtmed külge ja teise otsa vendikas. Loodan, et päike paistab :)

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 25 Jaan 2016, 11:41

zadar kirjutas:eks teen siis lähipäevadel mõõtmise ära. Kui aku toetust passati ventilaator ei vaja, siis mis muud, kui luuk (luugi tahvel mis olemas) hange peale, juhtmed külge ja teise otsa vendikas. Loodan, et päike paistab :)

Kui ma ei eksi, siis temperatuuri järgi paneb ventika tööle, et talvel see testimine vast tulemusi ei anna. Muidugi otse juhtmed peale lastes vast aimu saab.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 28 Jaan 2016, 09:04

Oskab keegi kommenteerida mis mustad nupud need laes on ja kas need Eestis ka toimivad? Eeldan, et mingi servisesse helistamine vms.. Enne küsin, siis näpin :) Netist ei leidnud isegi mitte pilti neist nuppudest.

Pilt

Muud huvitavat vahepeal ei ole toimunud kui et sai lastud auto puhtaks küürida ja vahatada. Tõdesime vahamehega, et kevade poole võiks hästi kerge poleeri ka teha. Sügavaid kriime, täkkeid või mõlke pole õnneks ühtegi, aga mingeid selliseid pindmisi kriimustusi on lambi kohtades, nagu keegi oleks paberiga linnusitta maha nühkinud vms :) Kuramuse sakslane. Pagasiruumi sai põrandale võrk ka ostetud ebayst, hea asi kossupalli jms veerevaid objekte vedades. Pagassi amordid jõudsid ka kohale, aga uurides ja tõdedes milline keberniit on nende vahetus, siis enne kevadet kuidagi ei sügele seda tööd ette võtma :wtf: Kui kellelgi on selles vallas kogemusi, siis olen suur kõrv. Saan aru, et pagass tuleb ikka suht puhtaks lüüa nii põrandalt kui külgedelt, et amortidele ligi saada. Ega ta niivõrd keeruline olegi, aga mulle ei meeldi polstrite eemaldamine ilma detailseid juhiseid omamata. Liiga palju võib katki minna niimoodi kui lambist servast kangutama hakkad.
Viimati muutis tobimarg, 28 Jaan 2016, 09:07, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1123
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 34 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas volkar » 28 Jaan 2016, 09:18

tobimarg kirjutas:Oskab keegi kommenteerida mis mustad nupud need laes on ja kas need Eestis ka toimivad? Eeldan, et mingi servisesse helistamine vms.. Enne küsin, siis näpin :) Netist ei leidnud isegi mitte pilti neist nuppudest.
► Näita Spoilerit
tegu telefoni juhtimise nuppudega
pilte küll kui otsida tootekoodi järgi 3c0035624c
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

Re: VW Passat B7 Highline BMT DSG TDI 4MOTION- tobimarg

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 28 Jaan 2016, 09:53

Hmm, telefoni juhtimise nuppudega. Telefoni juhin ju häälega, roolilt või RNSist. Mis lisaväärtust need nupud siis veel annavad?

Vasta

Mine “Huviliste autod”