VW Golf 2 2.0 9A '91 - intzu

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
intzu
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 28 Apr 2016, 23:38
Auto: Golf 2 '91
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf 2 2.0 9A '91 - intzu

Lugemata postitus Postitas intzu »

Tere!

Eelmine märts sai ostetud omale esimeseks autoks Golf 2. Aastaks 91 ja mootor on 1.8 66kw. Kunagi korra tegin teema, aga seda ei viitsinud üldse täiendada. Mõtlesin, et peaks uuesti proovima :) . Oli tuttava oma aastake ja otsustasin selle ära osta, kuna teadsin umbes, mis head ja vead antud autol on. Lisadeks on vist ainult katuseluuk ja hiljem lisatud mustad pagassi küljematid + tasuta saadud heas korras must lagi koos kõikide plastikutega, rohkem nagu polegi midagi :D. Vabandan kohe ette ära pildi kvaliteetide pärast, enamik on internetisügavustest ülesse kaevatud või kartuliga pildistatud.
► Näita Spoilerit
Tehtud tööd tuttava poolt:
Piduri voolikud + kõik torud
Parem esimene rattalaager
Piduriklotsid
Osad küünlajuhtmed
Jagaja
Esisillas kõik puksid ja rooliotsad
Roolilatt
Esiamordid tugilaagritega
Mootoripadjad

Minu poolt:
Kõik ülejäänud rattalaagrid
Tugilaagrid uuesti
Juhipoolne rooliots
Tagumine sild täiesti korda tehtud
Genekarihm, rihmaratas, veepump koos tihenditega, veepumba ratas
Radikas ja paisupaak - keegi oli parandusainet vms pannud ja see oli terve süsteemi lõgaseks teinud ning õhutuse paisupaaki ära ummistanud.
Coiloverid ja teised veljed.
Keemiline puhastus tervele salongile
Helisüsteemi täiendanud
Keskpütt ja flants enne kat-i
Kõik filtrid ja mootoriõli vahetatud
Pumba korpuse puhastasin ära (leidsin kartulikoti tükke) ja panin korpusele uued puksid + uus paagisisene pump.
Põhi mastiksiga üle tehtud. Karbilt kiskusin otstelt mastiksi täitsa maha ja ühes nurgas oli selle väikese punni ümbruses pindmine rooste, mille ma eemaldasin.
Sai ka kasutaja asko käest ostetud GTI laiendid, tööd oli aga enam vähem talutavaks ma need sain.
Laiad stanged ostetud, üle lasknud värvida ja külge pannud.

Teha jäänud tööd: juhitiib ootab juba peaaegu aasta, et end korda saada, bensiinipump häälitseb natuke valjemalt põhja alt. Mootoririhm tahab vahetust, klapivahed seadistust ja käigukasti simmerid/tihendid vahetust. Tuleb ka oodata järgmist jooksu velgi, mida alla lükata. Mul olid need vahepeal juba olemas, kuid hävisid põlengus, õnneks maksti veljed kinni.

Enamjaolt on olnud kalla ja talla süsteem, tee peale pole kunagi jäänud - olen vigasid ennetanud. Nüüd tuleb veel oodata aprilli, et ilmad läheksid loodetavasti paremaks ja saaksin auto Tallinna tuua :)

Niimoodi nägi ta välja üle-eelmine nädalavahetus:
► Näita Spoilerit
Seniks aga kõigile sujuvat kulgemist :thumbup:
Viimati muutis intzu, 28 Aug 2019, 15:06, muudetud 5 korda kokku.
Elu on liiga lühike, et sõita igavate autodega

Sellel teemal on 59 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”