VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
Nuustik
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2018, 15:48
Auto: Golf IV
Asukoht: Tartu-Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Lugemata postitus Postitas Nuustik » 10 Apr 2018, 09:37

Teretere

Ostsin oma Golfu juba kolm aastat tagasi kaugel Pärnumaalt veidi üle 1000 euro eest, mis oli minu, kui keskahriduse omandajale küllaltki suur summa. :D Tol ajal otsisin küll normaalset Golf II aga kahjuks ei olnud siis ühtegi müügis ja kuna käed sügelesid juba kuu aega oma enda auto rooli taha, siis leppisin veidi teistssuguse Golf IVga. Eelmine omanik oli hallile kolmeukselisele Golfile teinud kerge "oss" tuuningu mustade velgede, süsimustade akende ja keevitatud(kulmude ja embleemiauguga)kapotiga, millele oli ka karbonkleeps kiiruga peale tõmmatud. Tegemist oli esimese korroaga, kui Golf IV mulle sümpaatsena tundus, mõistagi peale kolme aastat näen ma nüüd neljanda generatsiooni golfe palju ilusamatena, kui siis.

Omamise aja jooksul olen peamiselt oma piiratud rahakotiga üritanud teda läbi viha ja valu elus hoida. Tegu on olnud suures osas õppekogemusega, sest olen üritanud teha enamus töid, mis võimalik, ise.

Tulevikuplaanideks on kapott sirgeks teha, mis jäi ühes äparduses tsipa kõveraks, teostada omajagu roosteeemaldust, sebida uued veljed ja olenevalt nedest mõelda spacerite ja coilide peale kuna praegu istub auto sportvedrudel, toimetada veits tulede tuunimiseda, nii ees kui taga, aga eks ole näha millal tudengirahakott seda lubab.

Lisan ka pildid, sellest milline ta oste välja nägi ja milline ta antud hetkel välja näe b(kõvera kapoti ja mustade peeglitega)

Parimat, -Nuustik
Pilt

Pilt

Pilt

Kasutaja avatar
Nuustik
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2018, 15:48
Auto: Golf IV
Asukoht: Tartu-Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Lugemata postitus Postitas Nuustik » 11 Juun 2018, 09:53

Ostsin suveks mõõdunud nädalal veidi viisakamad veljed (sain lamellidel seega sel suvel sõidan nendega). ca kell 2 öösel foorumit sirvides leidsin täiesti ootamatult veljed, mis mu südame võitsin ja sama "päeva" õhtul läksin juba põlvasse järgi :D
Ostsin kasutaja Corradomees käest, kes oli neid omanud 4 aastat ja oli ise megalahe ja sõbralik kutt.
Velgedeks on siis OZ racing Superturismo GT 16" ja hõbedased.

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Nuustik
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2018, 15:48
Auto: Golf IV
Asukoht: Tartu-Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Lugemata postitus Postitas Nuustik » 12 Mär 2020, 01:24

UPDATE
Vahepeal olen autot mudinud enda meele järgi korralikult:
Aasta eest soetasin uue tumesinise kapoti ja musta kalts sisu teise Golfi pealt
Pool aastat hiljem eemaldasin kapotilt värvi ja lasin ta Alexander_dunkeli-äädika-soola seguga rooste.
Umbes samal ajal asendasin ka tagumise summui lihtsa toruga ning sõitsin niimodi oma hea 4-5 kuud kuni lõppuks pidev müra ja politsei ees coastimine üle viskas uus smps alla läks. Pol sellest ajast oli tegelikult all Fixusest ostetud sport sumps, mis muutis heli ainult vb natuke tummisemaks. :D
samal suvel sai tehtud ka DIY facelift oma äranägemise järgi: vävisin tuled seest mustaks ja sama tegin ka esivõrega ja väikese osa pamperiga, mis kahe vahel asetses, et tekitada moodsama( või siis just vanema nt golf mk1-2 laasde) ühtse joone. Asendasin enda originaal kolla-punased tagatuled Hella punase-musta tuledega ning paigaldasin salongi, üle katuse käinud golfi pealt saadud, kaua oodatud käetoe.
2019 aasta detsembris keevitasin kapotile kulmud, mille kohta on ka DIY postitus ning jaanuaris panin pagassi tagasi suppari üle 3 aasta.
Pole hiljuti pildistamas käinud seega midagi head siia riputada ei ola aga siin on kiire ülevaade pühilisest kosmeetilisest muutusest alustades algusest kuni vahetult peale kulmude keevitamiseni.
Pilt

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Lugemata postitus Postitas tito » 12 Mär 2020, 09:49

Aa kle su kapott roostetab :)
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
Nuustik
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Apr 2018, 15:48
Auto: Golf IV
Asukoht: Tartu-Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

VW Golf IV 1.6 - 1998 - Nuustik

Lugemata postitus Postitas Nuustik » 12 Mär 2020, 21:00

tito kirjutas:
12 Mär 2020, 09:49
Aa kle su kapott roostetab :)
sobib vähemalt kokku ülejäänud roostega auto peal :D
Kes tänasid kasutajat Nuustik selle postituse eest:
tito

Vasta

Mine “Huviliste autod”