VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
MartinS
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Juun 2018, 08:53
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas MartinS » 30 Aug 2018, 15:08

Tere,

Pärast kümmet aastat bemmide roolis liigun eneselegi ootamatult Passatiga. Pole küll päris tavaline Passat, aga siiski :mrgreen:

Põhjuseks eelkõige muude veidigi tänapäevasemate masinate õnnetud bensiinimootorid, mille kõrval VR6 tundub internetist kogutud info põhjal üsna murevaba ning vägagi mõistliku mineku ja kütusekulu suhtega.
Samuti on CC välimus alati silmale rõõmu pakkunud, boonuseks veel korralik varustus ja 4motion ning väga meeldiv mootorihääl.



Auto ise 2008 tehasest välja veerenud, 2016 toodi Taanist Eestisse ja veidi enne selle aasta jaanipäeva nabisin ta endale.


Varustust on muhedalt, puudu ilmselt ainult tagurduskaamera ja R-line:

ACC
DCC
PLA
Lane Assist
Front Assist
Kessy
Rehvirõhu kontrollsüsteem
“Rollo”
RNS510
Dynaudio helisüsteem
jms väiksemad pudinaid, vihmasensorid ja istmesoojendused jne.


Hind oli hea, seda suures osas kere arvelt, sest tegelikult on olukord päris kurb, eriti vasakul pool.

Tehnika on enamvähem mõistlikus korras, lasin kohe õli ja filtrid ning kõik vajalikud kaikad vahetada, mis vaja, samuti ring uusi pidurikettaid ja klotse ning jooks tutikaid GY EfficientGrip Performance suvekaid.
Eibachi vedrud said samuti kohe alla, sest tehasekonditsioonis on tiivaääre ja ratta vahe ikka väga inetu.

Teha oleks vaja:
Keretööd
Siduripakk + hooratas (midagi hullu veel pole, aga hooratas annab endast vaikselt märku ja tundub mõistlik sama soojaga sidurid ka ringi visata)
Dynaudio woofrid (uued otsida või lasta üldse ümber mähkida vase peale)
Uus Kessy võti (kasutaja Mindfreak tuvastas, et auto poolt kõik korras, ilmselt asi võtmes endas, R36 võttis asja plaani)
Roolilint puhastada
Salongi naginatega vastu midagi välja mõelda
Juhiukse käetoe nahk lasta kokku õmmelda/liimida/misiganessellegatehakse
Talveks ilmselt 17” rattad komplekteerida + rehvirõhu andurid.

Mingeid asjalikke pilte veel tegelikult jagada pole, aga telefonist alustuseks midagi leian:
Pilt
Pilt

tobimarg
Huviline
Postitusi: 1948
Liitunud: 02 Dets 2005, 11:37
Auto: VW Passat B8 Alltrack 2.0TSI 4MOTION Executive
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Tänanud: 154 korda
Tänatud: 55 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas tobimarg » 31 Aug 2018, 13:53

Oo, naiss :) Paljude nuppudega ka õnnistatud mis elukest lihtsamaks teevad. Tüüpvead ka kõik sellised mida me paljud vist siin maitsta oleme saanud :) Räägi mis nende woofritega häda on? Ja mis see vasevärk annab, vabanda teadmatust. Ja see lintkaabel siin viimasel ajal mitmeid kordi teemaks olnud, kas sul on info, et seda saab puhastada? Kõriseb endalgi vaikselt, plaksu ei tahaks käed rüpes oodata. Ja no salongi naginad- ajavad ennastki närvi :evil: Olen siin sõitnud nt kasutaja worldonfire või Mindfreak'i (vbla olin keskendunud VR6 noodile :thumbup: ) autoga- haudvaiksed. Enda omal mässan selle karvase teibiga ja no nagu saab vaikseks, aga siis ikka jälle kuskilt midagi õrnalt kõristab. Eks siis nagina latt on ka igaühel täpselt nii kõrgel kui ta on :D Mul vist kõrgemal kahjuks.

Kasutaja avatar
MartinS
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Juun 2018, 08:53
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas MartinS » 31 Aug 2018, 17:33

Nupukesi jagub, kuigi tegelikult tunnen HBA’st veidi puudust, eelmisel autol oli ja veidi enda äranägemise järgi kodeerides sai mõnusalt toimima. Aga kuna antud autol see retrofit väga suuremahuliseks läheks, siis püüan kangi liigutamisega harjuda.

Bassikad on sisuliselt kõik läbi, parem esimene täiesti vait, vasakpoolsed plärisevad ~80hz juures julmalt, parema tagumise jõudis eelmine omanik ära vahetada ja see tundub veel okei.
Siit foorumist leitud info põhjal pidi probleem olema selles, et katkestus tekib mähise otstes, kus alumiiniumpool ja vask omavahel kokku põimitud on, seega tunduks üsna loogiline uuesti vasest mähkida. Lasen tuttaval ühe elemendi laiali lammutada ja vaatab, kas õnnestub.

Roolilindi teema on samuti siin foorumis silma jäänud, keegi kodanik väitis, et saab, seega tuleb proovida.

Mul on see naginate latt üsna madalal, seega tuleb midagi ette võtta, teravamates aukudes on tunne, et iga armatuuri detail tahab pooleks minna :mrgreen:

Kasutaja avatar
ViljarKaurla
Klubiline
Postitusi: 148
Liitunud: 12 Aug 2018, 22:20
Telefon: 57401859
Auto: VW Passat B7; B3; Tiguan
Asukoht: Puhja
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas ViljarKaurla » 31 Aug 2018, 19:00

Korralik pill ja veel õiget värvi :thumbup: Muretuid kilomeetreid

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 31 Aug 2018, 20:10

K*rt, must metallik on mu lemmik... Aga muretuid km-e! ;)

Kasutaja avatar
MartinS
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Juun 2018, 08:53
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas MartinS » 01 Sept 2018, 10:32

Aitähh!

Ise tegelikult oleks ehk valget eelkõige eelistanud antud kere puhul, aga valikut ju teab mis palju pole ning suhteliselt vana ja odav auto, ei viitsinud kuskilt kaugemalt otsima ka hakata. Mul viimased 10 aastat kõik autod mustad olnud (okei, üks oli väga tumesinine), seega ei oska oma vigadest õppida :lol:

Eile tegin veidi maanteesõitu jälle ja peab taaskord tõdema, et Comfort seades ACC on nii vana auto kohta väga-väga heal tasemel.
Tõin paar aastat tagasi tuttavale Saksamaalt 2014 aasta 730d bemmi, Leedu-Läti-Eesti lülitasin ACC välja, sest see oli lihtsalt ebareaalselt kohmakas meie kiirustel. Bahnil sai veel enamvähem hakkama.

Küsimus ka, kas keegi Passat CC-l või üldse B6-l projektoreid on vahetanud? Sõitsin eile öösel koju ja tõdesin fakti, et tuled pole enam suuremad asjad. Kogemuse järgi ütleks, et on üsna reeglite järgi reguleeritud, aga lähitulede lõikejoon maanteel on väga hägune ja kaugtuled suunavad valguse lihtsalt kuhugi laiali ja taevasse.

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 01 Sept 2018, 21:42

Käisin isegi seda masinat vaatamas huvi pärast. Aga tõesti piltidelt sile pill, tegelikult kere päris räbal.

Kasutaja avatar
MartinS
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Juun 2018, 08:53
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas MartinS » 01 Sept 2018, 22:24

Tõsijutt, kuigi räbal on päris kole sõna :lol:
Kodanik telefonis ütles, et juhiuksel miskit on jah aga muidu norm. Saime kokku, tegin tiiru ümber auto, ütlesin et Jou, see auto tahab ülevärvi ju!
Aga kuna jõudsime minu jaoks enamvähem sobiva summani, siis ma seda ostu kindlasti ei kahetse, kahe kuuga läbi aetud 10k ja ikka veel meeldib.

Ainuke asi on nüüd, et ma ei suuda otsustada, kas värvida sügisel või kevadel...

Ander
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 20 Nov 2014, 12:32
Auto: Passat CC 3,6 / BMW X1 / BMW E93
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas Ander » 01 Sept 2018, 22:56

Tore,et mootoriga autosid ka veel ostetakse ja siia huviliste autode alla juurde tekib neid :thumbup:
Ma 3 aastat omanud sellist ja siiani läheb nägu naerule kui gaasi vajutan :mrgreen:

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 144 korda

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 02 Sept 2018, 11:31

Olen nõus, et mu sõnakasutus ei olnud päris õige, kuid mõte jääb samaks, kere vajab tööd. Muidu sisu masinal superäge ja mootor ka.

Kasutaja avatar
MartinS
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Juun 2018, 08:53
Asukoht:
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas MartinS » 02 Sept 2018, 12:43

Ander kirjutas:
01 Sept 2018, 22:56
Tore,et mootoriga autosid ka veel ostetakse ja siia huviliste autode alla juurde tekib neid :thumbup:
Ma 3 aastat omanud sellist ja siiani läheb nägu naerule kui gaasi vajutan :mrgreen:
Kui aus olla, siis sinu profiil teises margifoorumis suunas mind juba ammu siia su auto teemat lugema ja andis lootust, et kui ühel veel kogenumal bemmimehel kannatab sõita, siis miks mul ei peaks :mrgreen:
alkeemik kirjutas:
02 Sept 2018, 11:31
Olen nõus, et mu sõnakasutus ei olnud päris õige, kuid mõte jääb samaks, kere vajab tööd. Muidu sisu masinal superäge ja mootor ka.
Jah, vajab. Veidi arusaamatu lihtsalt, kuidas see üldse nii käest ära on 10 aastat vanal saksa autol. Aga mis teha.

Mul mingi kerge nõrkus ka selle pruuni naha osas, mootorist rääkimata. Väga hea tunne on jälle bensukaga sõita, minust vist lõpuni välja traktoristi ikka ei saa :lol:

Kasutaja avatar
RaitzOya
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 02 Juul 2019, 20:49
Auto: vw cc 3.6l 4motion 220kw
Asukoht: tallinn
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

VW Passat CC 3.6 - 2008 - MartinS

Lugemata postitus Postitas RaitzOya » 02 Juul 2019, 21:04

Auto jälle müügis nüüd nagu näha .Äkki oskad rääkida sellest autost rohkem natuke ? On mõtet vaatama minna või parem edasi liikuda ?

Vasta

Mine “Huviliste autod”