VW Golf Country '91 - Tihhonov

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

simmtann
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 19 Nov 2012, 14:16
Telefon: +372 533 01 522
Auto: 86c2F; Gaz 24 '72; Alfa 166 '03; Zafira ´08
Asukoht: Tallinn / Nõmme / Kiwimäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas simmtann » 04 Nov 2019, 09:38

Läbi ekraani tunduvad alati asjad muinasjutuliselt vahvad. Ega siin diivanil looteasendis läpaka taga vedeledes ei tunne ju, kuidas nukid mingi virbli nikutamisest kuskile vahele puruks on ja näpud bensiini järgi haisevad, kuigi kindad olid käes. Siinpool on puhas rõõm ja värvilised ükssarved, sest ka rahakott ainult muheleb jope taskus ja ei tea maailma asjadest suurt midagi. Ja niimodi kõrvaltvaataja ja veebikõvatajana tahaks teoritiseerida, et äkki polegi vaja iga päev mingit järgmist sisu luua. Ma tegelikult täitsa päris enda välja teenitud raha eest ostan iga nädal autolehe. No ei viitsi seda värkki läbi lugeda, kuigi tegelikult on ju inimesed samamoodi vaeva näinud, pilte teinud ja heietavad tihti päris huvipakkuvatel teemadel. Ja kõik see suurepärasus vedeleb enemasti kuskil köögilaual ja ootab oma saatust paberikorvi lendamise näol, sest ega see libe paber ei kõlba makulatuuriks ka ju. Kui vahukoor endale kausiga ette visata ja supilusikaga peale lennata, saab kõht jube ruttu täis ja tahaks soolapähkleid hoopis. Aga mõne aja tagant, kompoti peale on saadanase hüva produkt.

merchant
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 04 Okt 2017, 09:44
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas merchant » 04 Nov 2019, 10:43

Kas keraamilised vahad ei oleks lahendus veljeservale kaitseks peale kanda? Värvile ütlevad, et vähemalt aasta on muretu.

Asko
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 47 korda
Kontakt:

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Asko » 04 Nov 2019, 18:01

Veljed sai eile kaetud keraamikaga ja vaatame mis saab ja kaua kestab. Auto on väga aus ja sellega on ikka metsikult vaeva nähtud.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

Kasutaja avatar
ompracing
Klubiline
Postitusi: 976
Liitunud: 28 Jaan 2004, 16:52
Auto: Golf mk4 1.8T 4motion, New Beetle 3.6 VR6 4motion, Golf mk4 2.8 VR6 4motion , New Beetle 1,9TDI , US Jetta mk5 1.9TDi , VW LT 35
Asukoht: TLN/Viimsi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 72 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas ompracing » 05 Nov 2019, 22:28

Rante vastava spets lakiga ära lakkida ei oleks olnud mõistlik?
Tubli töö,ilus vaadat & humoorikas lugeda.. jaksu
Rehvid,veljed ,tarvikud & Kvaliteetsed rehvitööd Viimsis , Aiandi tee 19/1
Klubilistele paremad hinnad :)
Tel. 5200662

Lisaks kvaliteetsed varuosad mõistlike hindadega.

Asko
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 47 korda
Kontakt:

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Asko » 06 Nov 2019, 16:30

ompracing kirjutas:
05 Nov 2019, 22:28
Rante vastava spets lakiga ära lakkida ei oleks olnud mõistlik?
Tubli töö,ilus vaadat & humoorikas lugeda.. jaksu
Seda spets lakki ei saa enam ja need ei püsi peal kahjuks.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

K.Siim
Huviline
Postitusi: 536
Liitunud: 15 Mai 2010, 19:00
Auto: G1 83.a, Jetta Mk1 83.a, G3 Vr6, Pst B7
Asukoht: Tartumaa, Peipsiääre vald
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 18 korda
Kontakt:

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas K.Siim » 06 Nov 2019, 19:28

Väga tubli ja äge ettevõtmine. Seda on lausa lust lugeda et asjad riiulist kaovad ka teistel, mitte ainult mul. Ometigi oli ju kõik olemas....ja vahepeal on asju rohkem kui meeles :)

Kasutaja avatar
ompracing
Klubiline
Postitusi: 976
Liitunud: 28 Jaan 2004, 16:52
Auto: Golf mk4 1.8T 4motion, New Beetle 3.6 VR6 4motion, Golf mk4 2.8 VR6 4motion , New Beetle 1,9TDI , US Jetta mk5 1.9TDi , VW LT 35
Asukoht: TLN/Viimsi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 72 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas ompracing » 06 Nov 2019, 22:27

Asko kirjutas:
06 Nov 2019, 16:30
ompracing kirjutas:
05 Nov 2019, 22:28
Rante vastava spets lakiga ära lakkida ei oleks olnud mõistlik?
Tubli töö,ilus vaadat & humoorikas lugeda.. jaksu
Seda spets lakki ei saa enam ja need ei püsi peal kahjuks.
Spies Hecker (Pintaväri)peaks ju pakkuma. Suve hakul lakkisin oma elukaaslase BBS’ide rante.. ja püsib peal nagu muiste. Teised BBS’id sõidavad juba kolmandat suve ämma auto all :mrgreen: ,samuti püsib peal.
Rehvid,veljed ,tarvikud & Kvaliteetsed rehvitööd Viimsis , Aiandi tee 19/1
Klubilistele paremad hinnad :)
Tel. 5200662

Lisaks kvaliteetsed varuosad mõistlike hindadega.

Tihhonov
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 17 Nov 2018, 23:34
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 15 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Tihhonov » 05 Veebr 2020, 23:53

Golf ei edene. Ta nagu ei taha. Auto kokkupanek peaks olema tore ja loominguline töö, aga muutub kurnavaks agooniaks kui sul pole asju millest teda komplekteerida. Kõik on katki, kõik on mäda ... kõik on puudu. Suures plaanis on nagu niimoodi, et Golfi osa on mul komplekteeritud, aga Country osa on kõik puudu. Ükspäev said lõpuks isegi juhiukse liist külge ja õiged rattad alla. Salong on sisuliselt koos, antenn on isegi paigaldatud mida seal enne ei olnud.
Pilt Pilt

Ja siis ei läinud ta enam käima. Bensiin ei tule üles. Tundsin kuidagi, et ei taha enam ja lükkasin ta kuuri. Nüüd ta sealt enne välja ei tule kui Country spetsiifilised tükid on olemas ja lõpuni valmis paigalduseks.
Pilt

Rauad, stange talad jms värk oli tegelikult masendav. Näiteks tagastange tala oli mul täiesti mäda. Uut osta ei saa. Soetasin teise kasutatud tala, mis on ka mäda, aga teiste kohtade pealt. Need pritsisin mõlemad puhtaks ja andsin meie keevitustehhile üle, et kahest üks ehitada.
Pilt Pilt

Esimene raud on lihtsalt kole. Kuigi seda on remonditud, vahetatud tükke, asendatud torusid ... on ta ikka kõver ja kole. Siia sai veel kaugtulede jaoks kinnitused ehitatud ja tõstetud liivapritsi ootele.
Pilt Pilt

Tagastange tala oli ühest otsast täiesti mäda. Uskumatu, aga see 3-4 mm paks teras oli tõesti ära roostetanud. Üks ots sai tehtud uus. See ei tähenda, et sealt seest siiamaani roostepudi ei kukuks.
Pilt Pilt

Tagumised torud on viletsad. Roostes ja lömmi sõidetud. Pritsisin nad puhtaks ja andsin remonti.
Pilt Pilt

Isegi kui mõni detail tundus alguses päris hea, oli ta tegelikult vigane. Näiteks tagumine rattakandur tundus täitsa korralik. Isegi lömmi pole sõidetud. Aga ta ei töötanud õieti, avades vajus ca sentimeetri allapoole. Avanud tema nn "hinge" oli selge, et ta ei saagi töötada. Puksidest polnud enam haisugi ja pulk oli ussitanud loperguseks ja mitu mm väiksemaks. Lõtk oli meeletu.
Pilt Pilt

Seda polnud enam võimalik olemasolevate juppidega tööle panna. Uut tugipulka on vaja. Detaili avamine oli paras mõistatus, et kuidas ikkagi toru ja täismaterjalist alaosa täpselt kokku saavad. Aga ta oli uskumatult hästi tehtud, et lisaks otsesele liitepinnale toetas toru veel seestpoolt ka koonus.
Pilt

Siin ei jäänud mitte midagi muud üle kui treida ise uus pulk. Ning puurida kanduri sisepind uuesti mõõtu ja treida tööpindade vahele ka pronksist puksid. Nüüd peab keegi selle veel torule külge tagasi panema.
Pilt Pilt

Üldiselt hetkel nii ongi, et ühtegi ilusat pilti näidata pole. Pigem on minu jaoks Country taastamise kohal loosung "ärge proovige seda kodus järele teha". Punnime edasi ja võib olla saabki ta kunagi ikka kokku ka. Ning siis ühel hommikul aknast välja vaadatas nägin järgmist pilti:
Pilt

Tegelt on tore. Tore et sõidab ja naudib, mitte ei ole nagu audiomanik "remondi ja naudi". Inimene läheneb asjale õigesti - seni kuni ta on väliselt enam vähem ja omab kehtivat ülevaatust, tulekski temaga lihtsalt sõita. Vähemalt siiani olen ma veendunud, et suurele pingutusele vaatamata ei tule minu autost nagunii mingit superkorralikku klassikut, vaid lihtsalt üks korda tehtud Golf. Ja ses mõttes jään ma endiselt kindlalt oma varasema seisukoha juurde, et ma jätan endale ka vabaduse kasutada teda talveautona.

Asko
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 14 Mär 2003, 11:15
Telefon: 5260210
Auto: Skoda Octavia VRS///Golf mkII Rallye G60 syncro
Asukoht: Tallinn//Saku
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 47 korda
Kontakt:

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Asko » 06 Veebr 2020, 13:24

Tore vaadata ,et oled jälle midagi ikka teinud. Arvan ,et paagist sai pump lihtsalt otsa tal ja kui selle uue saab siis asi jälle korras ka. Mingi NV peab tulema ikka rehvi toksima ja vaatama mis toimetad seal.
https://www.facebook.com/MotorUnioneEst/

Poleerimis, keraamika, autoremont jne pakkumised küsi minult

j00nas
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 12 Dets 2016, 12:18
Auto: golf3
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas j00nas » 18 Mai 2020, 18:48

Komistasin täna facebooki sirvides ühe kuulutuse peale, mis oleks pusletükina ajus kuskile ühe volkswageni foorumist loetud teema kõrvale sobitunud. Kui mitte teemaalgatajal, siis ehk kellelgi teisel tekib vastupandamatu isu järgmine pensionisammas hoovi lohistada.

Pilt

Edit: pilti ei näita, panen lihtsalt lingi:
https://ibb.co/8KKTNkR

Ja kopeerin kuulutuse teksti:

Raske südamega kahjuks pean loobuma oma rariteedist. Auto on olnud minu käes viimased 8 aastat, sel aja jooksul on autoga üpris palju vaeva ja unetuid öid nähtud. Sai tehtud keretööd ning ülevärv kuskil 4 aastat tagasi, samuti sai kogu veermik tol ajal üle käidud kuluosade vahetusega, panud ka polüpuksid. Rauad ning astmelauad käisid ka liivapritsis ning pulbervärvis. Autot liigutab edasi spets selle auto jaoks ametlikus VW Oettingeri tehases ümber moditud moto, 1.8 st puuritud 2.0ks 90kw, reguleeritav nukaratas jne. vastav dokumentatsioon kõik originaal paberite ja kleepsudega Oettingeri tehasest olemas. Jalgu ei jää ning on üpris nobe oma kw kohta. 8 aasta jooksul vahetatud hulginisti varuosi mida isegi enam ei mäleta peast. samuti on paigaldatud tagadifrile lisavidin, et nelik töötaks ka tagurpidi. Autol all e30 originaal Mim veljed ning soovikorral saab kaasa ka talvekad, mis samuti e30 orig style5 BBS-id

Auto hetkel seisnud kuskil aastakese ning sellest tulenevalt vajab auto hoolt, endal ei ole enam aega ja rahalist resurssi sellega tegeleda.

Autol puudub hetkel üv, esiklaasi keegi kurikael haamriga tuuninud, sõitmist ei sega(toonribaga tutikas kuskil 60 euri), spido tross tahab vahetust, kardaani pole jõudnud alla panna, benapaagi tuulutused tuleks üle vaadata, üks lisakauge kinnitus tuleks raual uus teha ning katuseluuk vajab timmimist, roolilati vedeliku paak lekib, käigukasti hoovastik tahab timmimist. Vajab seest puhastust ning nipet näpet vidinate üle vaatamist. Auto muidu matsupill ning sõidab ilusti.

kaasa saab ka originaal plastikud, tiivakaarte laiendused ning karbikatted, samad mis g60l. Kardaani koos tagumise tutika tugilaagriga, esimene tuleb uuel omanikul ise leida, siis saab alla panna.

Autol leidub vigu ning eesmärk on leida inimene kes sellist autot oskab hinnata ja viib tehtu lõpuni. Antud auto kogub aina väärtust ning saksas keskmine hind on ligi 5-7k.

Vahetust ei soovi. helistada saab numbril xxx
Viimati muutis j00nas, 18 Mai 2020, 18:53, muudetud 2 korda kokku.

Petzo
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 05 Aug 2010, 15:45
Telefon: 55596240
Auto: Golf II
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 32 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Petzo » 18 Mai 2020, 19:32

j00nas kirjutas:
18 Mai 2020, 18:48
Komistasin täna facebooki sirvides ühe kuulutuse peale, mis oleks pusletükina ajus kuskile ühe volkswageni foorumist loetud teema kõrvale sobitunud. Kui mitte teemaalgatajal, siis ehk kellelgi teisel tekib vastupandamatu isu järgmine pensionisammas hoovi lohistada.
viewtopic.php?f=50&t=98216
Kes tänasid kasutajat Petzo selle postituse eest:
etnies858
Rait.

LetsRaid
Huviline
Postitusi: 255
Liitunud: 04 Juul 2012, 11:52
Telefon: 58064118
Auto: Volkswagen Golf Country Syncro
Asukoht: Pelguranna
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas LetsRaid » 11 Juun 2020, 18:04

Tegu oli minu masinaga on ka teema olemas, müüsin täna just ühele noorele hakkajale naisterahvale maha kes hakkab sellest näituse pilli tegema,endal hakkas rahakott juba vastu, aga ingli [VW Bot: "Keel korda!"] kahju oli näha ära veeremas...

Tihhonov
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 17 Nov 2018, 23:34
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 15 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Tihhonov » 12 Dets 2021, 21:15

Sirvides erinevaid autofoorumeid meenus, et mul endal on ju mitu lõpetamata teemat õhus. No mitte, et Country teema nüüdseks päriselt lõpetatud oleks. Ma ei tea ühtegi hobiautot mis kunagi päriselt valmis oleks saanud, aga tõde on et tänaseks evib mu Country täiesti legaalset ülevaatust ja isegi sõitis korra. Aga siis jäi ta suverehvidega Tartusse lumelõksu ja seal ta nüüd siis on.

Aga kuna autohuvilistele meeldivad tavaliselt rohkem remondipildid, siis midagi ma oma kataloogidest isegi leidsin. Ehk siis mäletatavasti oli päris jõle töö kogu tema rauadade ja põhjapaneelide majandus viisakalt korda saada. Tõesti - oleks neid olnud kuskilt osta, poleks kindlasti viitsinud neid ise ehitada. Aga ega Country pole mingi vana Bentley või Porsche millele saab asju osta. Nii ma siis ehitasin ja ehitasin ja viimistlesin neid detaile. Stangede sisemised raamid keevitasin kokku kahest erinevast, niivõrd roostes olid kõik mis õnnestus leida. Nendest mul pilte polnudki. Siin hakkab lõpuks ilmet võtma tagaosa raud ja rattakandur.
Pilt

Kui kõik sai taastatud, lasin detailid puhtaks pritsida ja alustasin viimistlusega. Nii tore, et Country raud mahub mugavalt vana S-klassi salongi.
Pilt

Katsin nad epokrundiga. Aga nad olid ikkagi koledad ja ei kannatanud niisama värvida. Seal oli mõlke, korrosiooniauke ja mida kõike veel.
Pilt Pilt

Ehkki see tundub veits nagu butafooriana, siis ma ikkagi reaalselt pahteldasingi üle need rauad ja viimistlesin silmale ilusamaks vaadata.
Pilt

Järgmisena kerkis üles küsimus, et millega neid raudasid värvida. Originaalis on nad justkui poolmatt värvi tumehallid metallikud. Aga see on mingi jõhkralt tugev (ilmselt) pulbervärv, sest liivapritsis teemaldus ta ikka väga vaevaliselt. Pulbervärvi tegijad midagi analoogset pakkuda ei suutnud. Pakuti küll, et nad võivad hoopis ilusama teha... haha! Tänasin viisakalt ja mõtlesin edasi. Lõpuks kasutasin sedasama kahekomponentset musta tööstuslikku värvi, millega me tavaliselt autode silladetaile värvime ning segasin sinna vana nõukaaegset alumiiniumipulbrit sisse. Muudkui lisasin ja tegin proovitükke kuni asi hakkas tunduma õige. Resultaat sai niivõrd originaalile sarnane, et ma pakun, et isegi vilunud silm ei suuda eristada vahet. Stangede sisemised talad ja kronsteinid tegin lihtsalt mustad nagu olid.

Paras pusimine on kogu see lego õiges järjekorras kokku panna.
Pilt Pilt

Aga noh, külge ta sai ja jäi täitsa kena. Hakkab juba nägu pähe tulema.
Pilt Pilt

Esiosast veel palju-palju tülikam oli tagumine konstruktor õiges järjekorras kokku panna.
Pilt Pilt

Aga sai temagi viimaks tehtud ja kuidagi mõnus tunne on avada ja sulgeda varuratta väravat millel puudub igasugune lõtk.
Pilt Pilt

Nüüd jäid veel välimusest paigaldada tuled ja põhjakatted. Kogu esiosa tulede majanduse suutsin lõpuks hankida uued. Isegi valged originaal suunatuled ja kõige defkamaks osutunud ribidega tulede katted. Ma ei mäleta enam kummad lõpuks defkamad olid, kas ümarad või kandilised. Aga nende tootmine on lõppenud ja leiab ainult mingied juhuslikke "old stock" pakkumisi.
Pilt Pilt
Pilt

No ja tõstukilt maha ajades oli kuidagi mõnus rahulolu - lõpuks ometi oli ta komplekteeritud. Oli 21 november 2020.
Pilt Pilt

Kuna käima ta ju endiselt ei läinud, siis pakkisin ta käru peale ja viisin tuttava mehaaniku juurde. Seal vahetati põhja all peaaegu kõik mõeldav, sest kõik oli tüma. Esisilla kappremont, uued pidurid, kardnaanide remont, tagasillas nii paju asju kui õnnestus leida. Põhimõtteliselt suurematest asjadest jäid vanad ainult amordid. Neid lihtsalt pole võimalik enam hankida. Mitu kuud lebas ta töökojas, kus temaga siis kordamööda tegeleti ja juppe oodati.
Pilt

Möödunud suvel ma isegi proovisin temaga sõita natuke. Pean tunnistama, tegelikult mingit suuremat emotsiooni sealt välja pigistada oli raske. Ehkki kõik mõeldav sai tehtud korda, kukkusin ma ikkagi ülevaatusel läbi. Heitgaasid oli liiga rikkad. Vedasin teda Speedsteri ja veel ühe targema sõbra juurde, kuid miskit polnud teha. Tuli konstateerida, et katalüsaator oli õhtal. Golfile mingit sobivat aftermarket katti alla leida oli sisuliselt võimatu, niivõrda veidra kujuga on ta. Ja nii jäigi Country jälle kogu suveks seisma ja ei tegelenud üldse. Aga vaadata oli ilus.
Pilt Pilt

Lõpuks onnestus leida Sakasamaalt korralik Country originaal katalüsaator. Uskumatu, aga ta ei ole sama mis tavalise Golfi oma ning isegi mitte sama tavalise madala Syncroga.
Pilt

Aga noh ... ega see huvi temaga sõitma hakata nüüd nii suur ka polnud ja nii see tükk mul riiulil lebas. Kuni sügiseni. Ja kui ta lõpuks alla sai ja ülevaatuse ka peale oligi juba lumi maas ja autol all suverehvid ja nii ta sinna Tartusse maha jäi. Tahaksin talle ikkagi leida mingid vähe argisemad veljed talverehvidega ja proovida temaga talvel natuke sõita. Aga elame-näeme, autot natuke proovinud sõbra kinnitusel leiab kindlasti ka paremaid talveautosid ... :D
Pilt
Kes tänasid kasutajat Tihhonov selle postituse eest:
MustVälkPriitVMartenLkaupo51

franz
Klubiline
Postitusi: 95
Liitunud: 04 Sept 2013, 14:52
Telefon: 51 901 801
Auto: Opel, Vw jetta 2 1.6 td , Vw golf 2 Country 1990 1.8 72 kw
Asukoht: Tallinn-Märjamaa-Velise
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 46 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas franz » 13 Dets 2021, 21:07

Tere.
Sooviks teada kust sa said osta need esimesed kaugtuled Bosch pilot 160 koos võredega ,olen leidnud ainult tulesid võresid ei ole kuskilt leidnud.Esikaitseraua ja tagavararatta krontsteini võrvikood on LH7B grafiithall.
Amordid on jah omaette teema aga hetkel vaatasin KG Knutssonist esiamorte ja näitab soome laos 4 tk ja klendihind päris mõistlik eks tuleks uurida kas realselt ka olemas on.

Rainer
Tänaseid toimetusi ära viska homse varna --neid võib ka teha ülehomme!!!
Vanad räägivad seda. mis nad on teind; noored räägivad, mis nad teha tahavad.

Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 2066
Liitunud: 25 Aug 2008, 21:51
Auto: S-wagen 1,9 TDI ; A6 2,5 TDI ; vw Golf 4 1,9 TDI Cabrio ; Audi A4 Cabrio 2,5 TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 60 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas ryan » 13 Dets 2021, 21:28

Müü välismaale maha, usu mind, viivad minema hea raha eest :wink:
..ära raiska mõtetuid sekundeid oma elust mingi jama lugemiseks, elad kauem!

twist
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 31 Jaan 2010, 10:05
Asukoht:
Tänanud: 55 korda
Tänatud: 62 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas twist » 14 Dets 2021, 08:31

Neljaveoline Golf on ju väga hea talveauto, eriti selline kõrgem variant. Mina annan poolthääle kasutuselevõtule!
Kui seismiseks Countryt vaja, siis tuleks Chrompaket otsida, see on nii jube et ei ole vaja põhjust otsida mittesõitimiseks.
Viimati muutis twist, 14 Dets 2021, 09:04, muudetud 1 kord kokku.

Tihhonov
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 17 Nov 2018, 23:34
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 15 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas Tihhonov » 16 Dets 2021, 00:20

franz kirjutas:
13 Dets 2021, 21:07
Sooviks teada kust sa said osta need esimesed kaugtuled Bosch pilot 160 koos võredega ,olen leidnud ainult tulesid võresid ei ole kuskilt leidnud.
Hei, kogu selle auto tulede majandusega oligi jube keeruline. Neid võresid ei ole enam võimalik kuidagi tavapäraseid turunduskanaleid pidi leida. Isegi vist kandilisi mitte. Mina sain ostetud Kleinanzeigenist tutikad udutuled 80-te karbis. Sealt sain võred ja korpused. Ja siis ma sain tavakanaleid pidi ostetud Pilot 160 kaugtulede elemendid. Hullult ägedad 80-te stiilis julgustavad reklaamtekstid on karbil
Pilt

Kandlilistega oli vist nii, et kuskilt ebayst sain esmalt mingid närakad ja ilma võredeta, kuid ostsin ainult sellepärast, et sealt sain originaal kinnituskronsteinid mis mul üldse puudu olid. Ja siis ühe leidsin tutika pakendis VW originaali, millel oli ka õige pistik. Ning teise sain järelturu Bosch oma, kus oli vale pistik, mis tuli vahetada.
Pilt Pilt
twist kirjutas:
14 Dets 2021, 08:31
Neljaveoline Golf on ju väga hea talveauto, eriti selline kõrgem variant. Mina annan poolthääle kasutuselevõtule!
Kui seismiseks Countryt vaja, siis tuleks Chrompaket otsida, see on nii jube et ei ole vaja põhjust otsida mittesõitimiseks.
Selle Chrome mudeli hinnanguga ma pean vägagi nõustuma. Olgugi kallis või haruldane või otsitud aga lihtsalt niivõrd kole on et oma kodulinnas peaks küll sõitma jänkumask peas. Iseasi on küll selle kõrgema väitega :wink: Hull torn on ta küll aga ma tema talvevõimekuses väga veendunud pole.

Eks näis kuidas temaga läheb. Ega mul suuremat plaani temaga tegelikult ei ole ja välismaale viimise mõte oli isegi peas. Aga õigel ajal ei viitsinud remontida ja nüüd ei saa suverehvidega Sakasa sõita. Ja kuna tema omahind kujunes lõpuks ikka väga kõrgeks, siis kohe ära müüa tundub isegi veits mõttetu. Kaotan rahas ja ei saa ühtegi emotsiooni ka. Pigem peaks ikka vast proovima sõita ja kui sõita ikka üldse ei meeldi, siis on hea meel kui lahti saab keegi mingigi raha ka veel annab.

Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 2066
Liitunud: 25 Aug 2008, 21:51
Auto: S-wagen 1,9 TDI ; A6 2,5 TDI ; vw Golf 4 1,9 TDI Cabrio ; Audi A4 Cabrio 2,5 TDI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 60 korda

VW Golf Country '91 - Tihhonov

Lugemata postitus Postitas ryan » 17 Dets 2021, 20:26

Norrakad on ka agarad head hinda pakkuma, nii et panusta sinna, mäed ja fjordid ..
..ära raiska mõtetuid sekundeid oma elust mingi jama lugemiseks, elad kauem!

Vasta

Mine “Huviliste autod”